|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  621 622 [623] 624 625   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:17:46   
Emica_sa
Jutro,vidim ima bolesne djecice,zao mi je,zelim svima brzo ozdravljenjeuser posted image

Anidla bas te uhvatilo,nadam se da ce brzo prociuser posted image

Ja cesto imam bolove u stomaku,u zadnjih pola godine,to budu nesnosni bolovi,sva se ja preznojim,traju jedno pola sata-sat i prestanu,ne znam ni ja sta bi moglo bitiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:22:09   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,vidim ima bolesne djecice,zao mi je,zelim svima brzo ozdravljenjeuser posted image

Anidla bas te uhvatilo,nadam se da ce brzo prociuser posted image

Ja cesto imam bolove u stomaku,u zadnjih pola godine,to budu nesnosni bolovi,sva se ja preznojim,traju jedno pola sata-sat i prestanu,ne znam ni ja sta bi moglo bitiuser posted image



identicno! samo mi je u ponedjeljak najgore bilo.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:22:38   
salmy
Pozdrav za drugare

Mi se spremamo izaci do pijace,i malo prosetati.

Anidla zao nam je sto vas je uhvatilouser posted image ako mozemo sta pomoci zovi,Kad je user posted image imao anginu,isto je bio crp povecan,tura 10 dana....kad smo presli na ospen sve se smirilo.Proci ce ne brini,i bolje je sto je Noa sa nanom i dedom,ti se moras odmoriti i izlijeciti....Noa ce biti dobro,ti se moras odmoritiuser posted image
Saljemo vam puno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:25:26   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,vidim ima bolesne djecice,zao mi je,zelim svima brzo ozdravljenjeuser posted image

Anidla bas te uhvatilo,nadam se da ce brzo prociuser posted image

Ja cesto imam bolove u stomaku,u zadnjih pola godine,to budu nesnosni bolovi,sva se ja preznojim,traju jedno pola sata-sat i prestanu,ne znam ni ja sta bi moglo bitiuser posted image



identicno! samo mi je u ponedjeljak najgore bilo.




Meni svi govore da je do zeludca i da bi trebala raditi gastroskopiju,a vidim i tebi su rekli isto,ja sam pomisljala i na zuc,kako uopce boli zucuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:26:48   
anidla
IZVORNA PORUKA: salmy

Pozdrav za drugare

Mi se spremamo izaci do pijace,i malo prosetati.

Anidla zao nam je sto vas je uhvatilouser posted image ako mozemo sta pomoci zovi,Kad je user posted image imao anginu,isto je bio crp povecan,tura 10 dana....kad smo presli na ospen sve se smirilo.Proci ce ne brini,i bolje je sto je Noa sa nanom i dedom,ti se moras odmoriti i izlijeciti....Noa ce biti dobro,ti se moras odmoritiuser posted image
Saljemo vam puno user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala za ponudjenu pomoc, ko da si mi bila u stanu i pomogla :))

hej crp je moj, ne od Noe user posted image

ljubi Afancica user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:28:19   
Hanady RR
Emice...i sama sam radila gatroskopiju a imala sam kamen u žuči...
reflex bola od kamena u žuči oštećuje jetru a boli kao na mjestu želudca...

mene je bolilo najprije sa desne strane i udaralo niz nogu...pa sjeklo prem bubrezima...al u neko doba počela sam nesnosno povraćati, imala uvećanu jetru sa ožiljcima i zapetljan želudac...jer od žučne kese i bola u njij želudac je trpio...

tako da ako imaš bolove ( a svaki bola jeste pokazatelj porblema u organizmu) pregledaj ti to milauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:28:37   
teki
joj i ja bi sa svojim bebacom prosetala malo. mi sinoc isli kod deda mraza na coca cola holday market. nije dobro proslo hehe ali ona zenska obucen u patuljka ili sta vec mi je zivce pocupala. kako je odvrtana ako joj se ne radi to ne znam sta stoji onde, trebala bi malo vise imati strpljenja sa djecom a ne onako bitchi biti

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:29:26   
salmy
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: salmy

Pozdrav za drugare

Mi se spremamo izaci do pijace,i malo prosetati.

Anidla zao nam je sto vas je uhvatilouser posted image ako mozemo sta pomoci zovi,Kad je user posted image imao anginu,isto je bio crp povecan,tura 10 dana....kad smo presli na ospen sve se smirilo.Proci ce ne brini,i bolje je sto je Noa sa nanom i dedom,ti se moras odmoriti i izlijeciti....Noa ce biti dobro,ti se moras odmoritiuser posted image
Saljemo vam puno user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala za ponudjenu pomoc, ko da si mi bila u stanu i pomogla :))

hej crp je moj, ne od Noe user posted image

ljubi Afancica user posted image

a joj,pa onda imas upaluuser posted image lijeci se draga,Noa ce biti super

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:29:48   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutro,vidim ima bolesne djecice,zao mi je,zelim svima brzo ozdravljenjeuser posted image

Anidla bas te uhvatilo,nadam se da ce brzo prociuser posted image

Ja cesto imam bolove u stomaku,u zadnjih pola godine,to budu nesnosni bolovi,sva se ja preznojim,traju jedno pola sata-sat i prestanu,ne znam ni ja sta bi moglo bitiuser posted image



identicno! samo mi je u ponedjeljak najgore bilo.




Meni svi govore da je do zeludca i da bi trebala raditi gastroskopiju,a vidim i tebi su rekli isto,ja sam pomisljala i na zuc,kako uopce boli zucuser posted image


znas kako? umires od bolova a ne mozes umrijeti!!! dva puta sam to prosla...povracas....ja sam tad smrsala 18 kg za 2 mj,
neodredjeni su bolovi, ja nikad nisam znala pokazati jedno mjesto gdje boli....udarala i u stomak i u ledja....stavljala sebi vrele obloge...na kraju zavrsila na tramalu dok nisu kreteni se sjetili da mi urade magnetnu rezonancu.....

zanci, boli, glavom od zid udaras! porod je smjesan za te napade, bar je meni tako bilo


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:30:06   
Hanady RR
andila
ako ti daju uputnicu za gatroskopiju na koševu...javi se.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:31:06   
salmy
Ja mislim da sam jedina ja na dunjaluku radila gastoskopiju pod totalnom anestezijomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:33:27   
Hanady RR
e salmy i treba majkemi...
meni je porod bio p....dim u donosu na bolove i napade žuči i gatroskopije...još mi želudav ospravljali šta god im to značilo...punoh 8 minuta sa onom cjevi...majicu na sebi sma urpopastila želudčanom kiselinom...sagorila jeuser posted image
ne ponovilo se...sad čim me šta zaboli odem da ne zapustim...hebo te dijagnostika ko u srednjem vijekuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:33:42   
Emica_sa
Hanady imam bolove isto kao neki napad,znaci dode iznenada,neku noc u snu iz cista mira,i onda se bol povecava dok ne dode do nekog maksimuma kad se ja tresem,i onda skroz prestane,pa kroz minutu-dvije opet pojaca,i tako jedno pola sata,i nestane.

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:34:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Ja mislim da sam jedina ja na dunjaluku radila gastoskopiju pod totalnom anestezijomuser posted image user posted image user posted image
i meni su davali anesteziju al dzaba ja sam opet sve osjetila uh majko moja sad kad znam sta je nebi smjela ponoviti opet ....

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 15564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:35:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Hanady imam bolove isto kao neki napad,znaci dode iznenada,neku noc u snu iz cista mira,i onda se bol povecava dok ne dode do nekog maksimuma kad se ja tresem,i onda skroz prestane,pa kroz minutu-dvije opet pojaca,i tako jedno pola sata,i nestane.


a gdje ti se javlja taj bol...
gdje ''udara''...
jel te na povraćanje nagoni u maksimumu bola...


mislim takav bol ne trebaš nikakoa trpiti svakako...

a ako je žuč ili slijepo crijevo drga moja nemojs ebe dovesti do puknuća hebote...idi doktoru...

ja znam doktori su nužno zlo...ali čemu trpiti bol ako ga s emožemo rješiti...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:39:35   
salmy
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja mislim da sam jedina ja na dunjaluku radila gastoskopiju pod totalnom anestezijomuser posted image user posted image user posted image
i meni su davali anesteziju al dzaba ja sam opet sve osjetila uh majko moja sad kad znam sta je nebi smjela ponoviti opet ....

Ma kako si osjetila,ja zaspala i kad sam se probudila sve gotovo.Lezala pola sata i kuci,ali me  zato trojna unistila.2 mjeseca imala proliv,hebala mi znanje dok sam ziva zivotomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:41:32   
Anoniman
zato sto sam bila pod lokalnom anestezijom sve cula vidila .....
u venu mi u ruku dali inekciju anesteziju
A. moj gori , od ture nece da pije tecnosti od jutros nista a inace je pije ko blentav sad kad treba nece uzeo samo par zalogaja vruce lepine namazala mu ....


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 15567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:42:09   
Emica_sa
slijepo crijevo nemam,to sam operisala jos dok sam bila bebe.Ne znam sta da ti kazem boli me bas stomak,udara u leda,ali to bude bas ostra bol i jaka,imam nagon na povracanje i kasljem jer mi se povraca ali ne povratim,cesto od muke dobijem stolicu i sve iz sebe izbacim(izvini sto ja ovako,ali ne znam kako drugacije da ti objasnim)user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:43:20   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila
ako ti daju uputnicu za gatroskopiju na koševu...javi se.


imam uputnicu, utrebala sam danas ici, ali me i virus uhvatio, imam 4 dana visoku turu, i uzasno kasljem pa ne bih mogla da to podnesem...dogovorili smo se za utorak da dodjem....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:44:19   
Emica_sa
Nagon za povracanje dobijem kad me bas groznica od bolova uhvatiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:45:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

slijepo crijevo nemam,to sam operisala jos dok sam bila bebe.Ne znam sta da ti kazem boli me bas stomak,udara u leda,ali to bude bas ostra bol i jaka,imam nagon na povracanje i kasljem jer mi se povraca ali ne povratim,cesto od muke dobijem stolicu i sve iz sebe izbacim(izvini sto ja ovako,ali ne znam kako drugacije da ti objasnim)user posted image
Nebih da pametujem,ali to se meni desava kad mi ode zeludac( kad se strunim),inace kako znam za sebe imam problem sa stomakom.Sad sam ga dovela u red,ne dizem tesko(osim user posted image )a on me slomi,jedem pomalo a cesto,i manje imam tih problema.Ako nekoga znas ko namjesta zeludac otiđi pa probaj.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:49:15   
pocahontas
vidim svega ovdje user posted image

ja samo da se tuspasim..nisam ga sinoc vodila, temp. je spala i ospi je ok, mada mi se jutros počeo žaliti da mu smeta svjetlost i opet ima temp. pa cu ga sada odmah odvesti..izaći ću s posla, šta da radim drugo..mm će ga dovesti ali i ja moram biti tu...

pričala sam s pedijatricom, kaže da ima sada dosta takvih slučajeva djece sa tim simptomima koje opisujem, misli da je virus u pitanju sa crvenilom i osipom kože, temepratura ide 3 dana, i smeta svijetlost...ali da ga ipak dovedem da smo 100% sigurni...
eto..
svim bolesnim mamama i bebama šaljemo jedan hug user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:50:37   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

slijepo crijevo nemam,to sam operisala jos dok sam bila bebe.Ne znam sta da ti kazem boli me bas stomak,udara u leda,ali to bude bas ostra bol i jaka,imam nagon na povracanje i kasljem jer mi se povraca ali ne povratim,cesto od muke dobijem stolicu i sve iz sebe izbacim(izvini sto ja ovako,ali ne znam kako drugacije da ti objasnim)user posted image
Nebih da pametujem,ali to se meni desava kad mi ode zeludac( kad se strunim),inace kako znam za sebe imam problem sa stomakom.Sad sam ga dovela u red,ne dizem tesko(osim user posted image )a on me slomi,jedem pomalo a cesto,i manje imam tih problema.Ako nekoga znas ko namjesta zeludac otiđi pa probaj.


Ne znam salmy moze biti i to,ja sam kontala prvo da su neki problemi sa zuci,jer ne podnosim ni dosta hrane,mahunarke mi tesko padaju,jaja ne mogu nikako da probavim,citav dan mi se vracaju,a to sve traje ima jedno 6-7 mjeseci,prije nistauser posted image

A onda mi je jedna dr rekla da je moguce da imam cir,i da uradim gastroskopijuuser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:51:51   
Emica_sa
pocahontas sretno ljubi divnog djecakauser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 11:55:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

slijepo crijevo nemam,to sam operisala jos dok sam bila bebe.Ne znam sta da ti kazem boli me bas stomak,udara u leda,ali to bude bas ostra bol i jaka,imam nagon na povracanje i kasljem jer mi se povraca ali ne povratim,cesto od muke dobijem stolicu i sve iz sebe izbacim(izvini sto ja ovako,ali ne znam kako drugacije da ti objasnim)user posted image
Nebih da pametujem,ali to se meni desava kad mi ode zeludac( kad se strunim),inace kako znam za sebe imam problem sa stomakom.Sad sam ga dovela u red,ne dizem tesko(osim user posted image )a on me slomi,jedem pomalo a cesto,i manje imam tih problema.Ako nekoga znas ko namjesta zeludac otiđi pa probaj.


Ne znam salmy moze biti i to,ja sam kontala prvo da su neki problemi sa zuci,jer ne podnosim ni dosta hrane,mahunarke mi tesko padaju,jaja ne mogu nikako da probavim,citav dan mi se vracaju,a to sve traje ima jedno 6-7 mjeseci,prije nistauser posted image

A onda mi je jedna dr rekla da je moguce da imam cir,i da uradim gastroskopijuuser posted image



simptom žuči definitvnouser posted image

ja i sada pazim što jedem...jer toliki strah imama od jaja u tavi i sirnici da kad se sjetim bolova ja ih zaobiđem user posted image

a kupus, grah , buraniju i grašak...dozirano i sebi na žitko stavljam....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  621 622 [623] 624 625   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  621 622 [623] 624 625   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *