|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  619 620 [621] 622 623   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:27:03   
ladyblue RR
felix, sačekaj još danas pa vidi. nije to visoka temperatura kojojm ne možeš vladati pa možda prođe i sama od sebe.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:29:18   
veeseelaa
Vesela, a gdje ces to ti kad malena napuni 3..neka te s rajom, ja sam na ooj temi do V. skole - samo nek' se znauser posted image


pa jeste al ipak je ovo mala raja, mi smo sad velikiiii user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:29:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

felix, sačekaj još danas pa vidi. nije to visoka temperatura kojojm ne možeš vladati pa možda prođe i sama od sebe.
tako sam i mislila sacekat cu danas pa vidjet cu njega kasalj tusi jedino al suhi ....
Neznam samo odakle kasalj ! .


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:33:22   
rose 87
lady hvala ti,evo stavila da kamilica isparava posto imam sporet,valjda ce mu malo olaksati,a hB da da mu spricam akvamaris i da mu izvlacim pumpicom a i sam zna ispuhati nos,pa je odmah lakse,user posted image za tvoju djevojcicu nadam se da ce vam kreme pomoci
felix i kod nas je tako,ne prelazi temp. 38,nosic zacepljen i kasljuca,bio je suhi kasalj al jutros kad je ustao ucini mi se da mu hropti u plucima,nije kasljao od jutros pa sad ni sama neznam kakav je,mi ga necemo zasad voditi ped,
imam neki prirodni sirup protiv kaslja,b.sljez,jagorcevina i majcina dusica sta mislite da mu probam to dati,na upustvu pise da smiju i mala djeca


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:36:36   
Anoniman
felix i kod nas je tako,ne prelazi temp. 38,nosic zacepljen i kasljuca,bio je suhi kasalj al jutros kad je ustao ucini mi se da mu hropti u plucima,nije kasljao od jutros pa sad ni sama neznam kakav je,mi ga necemo zasad voditi ped,

isto ovako je kod nas , bas mu naleti zakaslje se al suh kasalj skroz kad spava otvori usta ko riba peš zine .
Sacekat cu do sutra pa vidjet cu .....


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 15505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:51:31   
ladyblue RR
rose87, imaš li onaj Baby vac? ona sprava je najbolja stvar na svijetu. ja našpricam nosić Streimar sprejem i sačekam par minuta i onda sa usisivačem izvučem nemoguću količinu slina. dijete se rodi kada to obavimo. imam ja i onu sisaljku što ja izvalčim ali ona je smiješna u odnosu na ovaj Baby vac.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:55:07   
bebacha
Felix kupi sirup Mucoplant-Trpucev sirup,od Dr.TTheisa.Ajli on supoer pomogne i naravno ove prirodne nase lijekoveuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 9:56:47   
megi
jutrooo

aj sta je vo malih prehladjenih
jelena kako je Luka jutros
rose, felix nadam se da ce djecaci biti bolje
felix prati ga danas, ja u pravilu ako adna jede sto mi je najvaznije i pije ne idem odmah dr
i mi slinimo opet

Ladyblue slazem se s tobom sinoc sam se zahvaljivala izumitelju baby vaca, stvarno sta izvuce
nadam se da ce Nadjina guza danas biti bolje, sto kaze tekje skini je cesto ne mora biti gola na podu obuci joj gacice ili nesto drugo pamucno
ne znam jesi li vidjela neki dan i nama je od svakog zuba guza bila ko semafor, nama je pomagala krema iz apoteka sarajevo al ne ova galasova nego sto oni prave u zelenoj kutijici protiv ojeda



_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:06:23   
ladyblue RR
idem danas da kupim sve kreme koje ste mi preporučile...pa nek' ih bude 10 ali jedna će pomoći. nadam se.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 15509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:07:39   
teki
jutro svima, vidim deverate sa guzama jutors. moram i ja kupiti baby vac samo sto ce to u nas ici tesko moj nece da se priblizi usisvacu a jos tu user posted image . nas princip vadjenja sekreta iz nosa vise puta strcnuti aqvamaris i onda mu on malte ne ispere nos sve mu se spusti dole i onda mama nastupa.
tajra sretan rodjendan. gdje vi narucujete rodjendanske torte za djecu. ja sam prosle godine kos Azre slasticarne onaj veliki micky mouse bila je ekstra ukusna ali nemaju mi oni neki izbor likova.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 15510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:17:12   
bananica
jutrouser posted image

felix , da sto prije ozdravite user posted image ja na tvom mjestu ne bih ga vodila pedijatru, to je neka virozica koja ce brzo proci, obaraj temp ako je ima, mozes mu grlo prskati tantum verdeom, pojacaj unos vit C, i za kasalj bronhi sa mlijekomuser posted image

veselaa, a kud bi ti?? vidis kako je ovdje dobrouser posted image super za malenu, bas i jest pahuljica

lady, jest mi vas zao sto patite s tom malom guzicicom,nadam se da ce te preporucene kreme pomoci, sudokrem je stvarno dobar, a i original pavloviceva je meni extrauser posted image

ostale cure veliki pozdrav

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:17:13   
rose 87
nemamo baby vacuser posted image ,a nemamo ni turu user posted image idem traziti one prirodne lijekove,sad sam mu dala onaj med i puter imala domaci,pojeo je,streso se ruzno mu


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:35:02   
R&T@
Is, is ture, kasalj, ojedi i ostala *ranja od nasih pilica....


Hvala vam za cestitke...user posted image

Jutros su moje djevojcice i tri lutke skakale po krevetu i pjevale :Danas nam je divan dan....user posted image
tako da sam ja vec najbolji i najskuplji poklon dobilauser posted image

I hvala divnoj zeni u ledenim krajevima na ranojutarnjoj cestitciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 15513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:41:06   
anidla
iako ne budem cesto tu, ipsk vidim da je dosta djece bolesno user posted image

i moj Noa je....zavrsio je na sumamedu, pred gnojnom anginom je bio...ne jede 5 dana nista i tura je stalno prisutna...

najgore je sto je i mene uhvatilo,prvo napad pa sam zavrsila u hitnoj pa na Kosevu...trenutno sam kuci, moram na dalje pretrage...ne mogu se dici iz kreveta...Noa je u Zenici jer ni mm nije tu pa mi sve tesko pada...stalno placem....

jos mi je najteze bilo kad sam ga sinoc nazvala i kad mi je rekao: netu plicat mamom, ja netuuu user posted image user posted image user posted image user posted image oooo kako je to tesko bilo....

sinoc su ga sveki i svekar vodili u Zenicu kod doktorice Šestić Ljliljane (cini mi se)....vadila mu krv,hemoglobin nizak....

ludnica mi je i samo molim Boga da prodje....

pusa za sve bolesne djecake i djevojcice, a i mame....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:42:29   
tekja
Lady, gdje siiiiiiiiii? Nikog da temu zadauser posted image

Amani, slavi li se josuser posted image ...kakav je Aman bio jucer?

V. mi je vec nekoliko dana u fazi: ja cu sam...sam piski, jede, skida se, oblaci, pere zubice...ja pored njega statiramuser posted image user posted image

anidlauser posted image ...proci ce...nemoj biti tuzna, odmaraj i ozdravi brzo...vidis da Noi nedostajes, zato je ljut, dusica malauser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 22.12.2011 10:44:21 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:46:55   
Hanady RR
Jutro

Tajra..sretan rođendan...sve nejboljeuser posted image

Lady blue smao polako sad namaži tom nionim pa sačekaj da djeluje mila nemoj je sad mazati svime odjenom, znam boli i nju i tebe kad gledaš mila la polako i sa kremama treba biti osjetljiv. Ako predugo traje i ako krema ne pomogne otiđite doktoru...nemoj da joj se gljivics razvije mila pa i taj belajuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:47:15   
rose 87
anidla procice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:47:40   
R&T@
anidla, nemoj plakati nego se lijeci...dobro jedi, spavaj, skupljaj snagu...
samo tako mozes brzo biti uz svog djecaka...

Saljemo ti user posted image  podrske... da se vas dvoje sto prije zagrliteuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:48:26   
Anoniman
anidla...user posted image da prodje sto prije...da svi ozdravite...a kakav napad si imalauser posted image

user posted image za sve bolesne, prehladjene, slinave

Andrejevic se pricepio jutros...od stativ...pa su krokodilske suze bile...a najgore je sto mi ne da da pogledam niti da mu stavim ruku pod hladnu vodu...tako da sam pustila...sta cuuser posted image


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 15519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:49:55   
anidla
IZVORNA PORUKA: tekja



anidlauser posted image ...proci ce...nemoj biti tuzna, odmaraj i ozdravi brzo...vidis da Noi nedostajes, zato je ljut, dusica malauser posted image



hvala draga...ali ovo me sve jede....nemam nikog u sarajevu da bude s nama da pomogne, pa smo prisiljeni na ovo, da Noa bude u Zenici a ja ovdje...grozan je osjecaj....bespomocno se osjecam....danas mm stize iz Splita pa ce sutra ujutro po Nou....zao mi i mm, rastrgan je na sve strane..izmedju mene, Noe, posla, sudjenja....uzasss...mrzim ovo vrijeme,vrijeme kapitalizma, ako ne crknes radeci, nema te nigdje....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:50:45   
veeseelaa
uf baš belaj, masa djećice bolesno user posted image želim brzo ozdravljenje



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:51:41   
veeseelaa
pa smo prisiljeni na ovo, da Noa bude u Zenici a ja ovdje...grozan je osjecaj....bespomocno se osjecam..


pa jel ti može neko doći da bude s vama, sveki?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:52:41   
Hanady RR
andila samo polako....
sve to ide u roditeljski staž i tebi suprugu...
žao mi je ali sve će se ti sutra aBd zvati jučeuser posted image

a kakvi napadi za hitne lutko...napad čegauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:53:47   
R&T@
Hvala, Hanadyuser posted image

Joj dadada, ljubim prstice da prodju...


Mene brine sto se pochaontas ne javlja od juceruser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 10:54:52   
anidla
dadada, tajra, rose....hvala....mislila sam da se niko nece osvrnuti na moj post,ne bih ni zamjerila, prerjetko sam tu....ali evo uvijek se vratim...

napad....uzasan....bol me uhvatila u prsima i nije popustala 2 sata,to se desilo uponedjeljak na poslu....odvezu me u hitnu, u hitnoj kazu ti si za bolnice i posalju me na abdominalnu hirurgiju....izvade mi sve nalaze,naprave ultrazvuk abdomena....jetra ostecena....ali nije to kraj, kazu....treba uraditi jos dodatne pretrage...u utorak idem na gastroskopiju.....

ja se bojim da nije ono sto se zadnji put desilo, kamen u zucnim kanalima u jetri koji sam operisala, ali to se vidi samo putem magnetne rezonance....

ne znam nisam pametna...o sebi vise i ne mislim....da mi je dijete poljubiti!

tajra...sretan rodjendan, samo zdravlja ti zelim,tebi i tvojoj djecici user posted image ostalo ce biti....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  619 620 [621] 622 623   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  619 620 [621] 622 623   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *