|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  617 618 [619] 620 621   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:42:26   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady ovu Noinu kremu imas u onoj apoteci na šipu gdje sam ja kupovala onaj dostarin.


meni Luka ima temperaturu, stvarno cu se baciti s abalkona.

kako se zove ta apoteka? Sta je sada sa Lukom? Kolika je temp.?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:43:38   
Anoniman
noa, ma bjazi, samo ti mi falimouser posted image , a da smo poguzije jesmo garant, ja odmah morala cokoladu otvoriti da se smirimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:45:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

noa, ma bjazi, samo ti mi falimouser posted image , a da smo poguzije jesmo garant, ja odmah morala cokoladu otvoriti da se smirimuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image meni cokolada moze godinu danauser posted image user posted image user posted image al zato čipsuser posted image to mogu uvjek..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:46:00   
Anoniman
noa...je li to ona tzv. muska torta...sto se redaju tanko isjecene narandze...ko filetiuser posted image ...gdje ti je recepAt

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:47:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady ovu Noinu kremu imas u onoj apoteci na šipu gdje sam ja kupovala onaj dostarin.


meni Luka ima temperaturu, stvarno cu se baciti s abalkona.

kako se zove ta apoteka? Sta je sada sa Lukom? Kolika je temp.?
ako ne nadjes tu kremu...probaj penaten sa cinkom...ako i njega nadjes...i onaj bepanten...nesto od toga mora pomoci

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:50:20   
Anoniman
joj, cuj muska torta, hahahhahha
noa, mogu ja i cips i cokoladu, pa cak i skupauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:51:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

noa...je li to ona tzv. muska torta...sto se redaju tanko isjecene narandze...ko filetiuser posted image ...gdje ti je recepAt



jokuser posted image user posted image user posted image u fil idu orasi,ribana naranca skupa s korom i dorina fifty s narancomuser posted image recept je na coolinarkiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:52:26   
Anoniman
lady...pazi da ti pise wundschutz
user posted image

ovu kremu ja inace koristim kad mi cimbulja iskociuser posted image user posted image ...prodje momentalnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:53:01   
ladyblue RR
kad sutra zadjem po apotekama i donesem kuci 10 krema za guzicuuser posted image . Jedna mora upaliti.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:54:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

joj, cuj muska torta, hahahhahha
noa, mogu ja i cips i cokoladu, pa cak i skupauser posted image
da je probas ne bi se smijalauser posted image user posted image ...a nikako ne mogu recept da nadjem...fazon je sto ide gorka cokolada...pa i ta naranca gorci...a vamo je slatko...tako da imas jedan kombinejsn za unesvjest pastiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:55:37   
R&T@
Bliza vam je moja tortauser posted image , tj. Elminauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:59:09   
Anoniman
tajric, daj da ja tebi odmah cestitam, zelim ti najsretnijii rodjendan dosad i naravno cijelu godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:59:55   
R&T@
Hvalauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:00:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

kad sutra zadjem po apotekama i donesem kuci 10 krema za guzicuuser posted image . Jedna mora upaliti.



prvo Sudokrem traziuser posted image po opisu je isto kao kod Noe a ja sam sve isprobala cak i neku mustelu od 40kmuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:01:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

tajric, daj da ja tebi odmah cestitam, zelim ti najsretnijii rodjendan dosad i naravno cijelu godinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja se pridruzujem ovako fino srocenoj čestitkiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:01:47   
Anoniman
Pa Tajra...je li to rodjkas?user posted image
Pa sretan i bericetanuser posted image user posted image user posted image ...a sutra cu onda poklon da ti izaberem i nakacimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:03:55   
R&T@
Hvala Noa i Dadadauser posted image

Molim te da se poklon "vidi"...da ne nagadjam sta je "ispod"user posted image

Velika sam cura...imam 33user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:07:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Hvala Noa i Dadadauser posted image

Molim te da se poklon "vidi"...da ne nagadjam sta je "ispod"user posted image

Velika sam cura...imam 33user posted image




user posted image user posted image user posted image kad ti sutra nakaci nekog sexy Deda Mrazauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:09:28   
R&T@
user posted image

Od koga je i kome je, moze i goreuser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:09:50   
Anoniman
Ona bi da se sve vidi, plus ne dijeli ni sa kim, kao ja za rodjosuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:13:21   
Anoniman
Tajra sve najljepse od srcauser posted image ...ziva bila i velika porasla user posted image

Lady...apoteka se zove Lamela Šip. 38,1 mu je, ja se tjesim da su zubi. Jer eno ga sav sretan sa tajom u sobi, polomi se pricajuci, hvala Bogu sad za sad nema nikakvih simptoma drugih.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:16:28   
R&T@
Hvala, jelenauser posted image

Vrijeme mi je da porastemuser posted image

Mogao je barem Luka naslijediti zube od neke krezave prababe, ali izgleda da su i njegovi "teski" kao Rinini i Aniniuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:20:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Hvala, jelenauser posted image

Vrijeme mi je da porastemuser posted image

Mogao je barem Luka naslijediti zube od neke krezave prababe, ali izgleda da su i njegovi "teski" kao Rinini i Aniniuser posted image



joj da vidite kod mog sestrica drame sa desnima i zubimauser posted image user posted image sve mu jadniku nateklo i pomodrilo al zub nikako da probije..vodila ga sestra pedijatru i ovaj rekao ''debele'' mu desniuser posted image kao moze otici kod stomatologa da mu ovaj malo recne pa da mu lakse izbijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:21:41   
Anoniman
Noa tako je kod nas bilo sa tricama i jos kad su probijale krvarile su desni redovno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 0:22:13   
R&T@
Noa, vidje li ti na sto ona dadada mene "nakaci"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  617 618 [619] 620 621   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  617 618 [619] 620 621   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *