|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  616 617 [618] 619 620   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:55:14   
Hanady RR
zove se galasova bebi krema ima pakovanje kao kutija beutanke samo bijela i gore sa poklopcem il rozi il plavi.
nama je zaista pomagala...
ja sam sa prvim djetetom dotišla pedijatru jer us s erane otvorile...krvavo...kad umrla nisam misleći kako je boli...i zanimljivo i ona i seka njena mlađa svaki su mi zubić po jednu kremu potrošileuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:55:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Veceras je u Importane centru snizenje...
od 22.00 do 24.00...

dadada, a sta si ti napisala u pismu DM?
ono sto sam zeljela...nisam imalauser posted image user posted image ...moj poklon je u dalekoj ameriKiuser posted image tj. zeljauser posted image user posted image ...nije poklonuser posted image ...tako da ce me dm iznenaditi nekom sitnicom...tako rece...dok ne bude u prilici da ga kupi ...mislim ovaj u americiuser posted image tj. cizmeuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:56:38   
R&T@
Eto, Lady...
user posted image

Moram i ja one "dotjerati" onaj fb...ali kako cu kad me ovdje "zapricate"user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15428
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:57:30   
Anoniman
ladyblue ne pricaj mi o tome plakala bi kad se sjetimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:07:22   
Anoniman
veceruser posted image   želim svoj djecici da brzo ozdraveuser posted image
kod nas pripreme za Božic u punom jekuuser posted image
sutra necu slati Nikolu u vrtic , pa idem odmah u krevet da se naspavam jer znam da ce mi u 7 ustat..
Noa tebi jedan veelikiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:09:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: noa

trazi SUDOKREM on je spas za crvenu guzuuser posted image



ima li te kreme u svim apotekama?
nisam više pametna. ova krema što sam je kupila kao sa cinkom i maslinovim uljem i blablabla...ma ništa. jadnica vidim da je strašno boli a ona je dobro dijete pa ne plače i ne tersa dok joj baš ne gori.

nama uvijek pomogne hippova krema sa cinkom, mazemo poslije svakog mijenjanja pelena, prethodno operemo vodom i osusimo i nakon 2 dana bude ko nova

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:09:30   
R&T@
Sad mi R. rece :Necu napolje...
Rekoh: Dobro, nemoj...
Ona: Nemoj ni ti...
Ja: Necu...

I nastavi spavatiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:12:31   
Anoniman
marijanna eto me kod tebe na kolaceuser posted image user posted image user posted image ja cu samo tortu pravitiuser posted image user posted image user posted image ostalo ili kupujem ili od mame donosim..strah me Boga koliko napravim a nista mi se ne pojede jer mi ne dolazi puno ljudiuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:16:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Sad mi R. rece :Necu napolje...
Rekoh: Dobro, nemoj...
Ona: Nemoj ni ti...
Ja: Necu...

I nastavi spavatiuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image tako se ja s Noom ispricam a mm je probudi redovnouser posted image user posted image user posted image on konta da se trebaju razgovarati pa prisjedne pored njeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:16:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Sad mi R. rece :Necu napolje...
Rekoh: Dobro, nemoj...
Ona: Nemoj ni ti...
Ja: Necu...

I nastavi spavatiuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:18:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

marijanna eto me kod tebe na kolaceuser posted image user posted image user posted image ja cu samo tortu pravitiuser posted image user posted image user posted image ostalo ili kupujem ili od mame donosim..strah me Boga koliko napravim a nista mi se ne pojede jer mi ne dolazi puno ljudiuser posted image user posted image

poslat cu ja svojoj priji jedan ovaluser posted image
ne bi ni ja ovoliko pravila da ne moram i tati , a i sa svekrvom sam se dogovorila posto ona pravi rucak da cu ja kolace pa se moram pokazat malouser posted image user posted image

ovako ce meni jednog dana Noa aBdauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:19:32   
teacher75
odoh u krevet, ispravila vecinu radova, ostalo cu nekako u skoliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:21:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image hoce Noa ako bude na tatuuser posted image user posted image user posted image a posto je sva na mamu izgleda nista od te ljubaviuser posted image user posted image user posted image
samo da znas juce je rekla da ce zvati Nikovu i Majija na rođendan a da ti ides sa mnom na kavuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15438
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:27:11   
Anoniman
Lady ovu Noinu kremu imas u onoj apoteci na šipu gdje sam ja kupovala onaj dostarin.


meni Luka ima temperaturu, stvarno cu se baciti s abalkona.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:27:48   
Anoniman
Evp o mene malo pred spavanjeuser posted image
felix, nadam se da cete imati mirnu nocuser posted image
tiki, idi spavaj, sutra im svima keceve podijeliuser posted image
ladyblue, meni je pavloviceva krema nezamjenjiva, e sad naravno ne znam koliko pomaze u tim stanjimauser posted image

noa, marijana, sretno s kuhanjem, ako ne bude imao ko pojesti imate dobrovoljcauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:28:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image hoce Noa ako bude na tatuuser posted image user posted image user posted image a posto je sva na mamu izgleda nista od te ljubaviuser posted image user posted image user posted image
samo da znas juce je rekla da ce zvati Nikovu i Majija na rođendan a da ti ides sa mnom na kavuuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image znaci svekrvi tako cccuser posted image e rano je pocelauser posted image user posted image
nadam se da se vidimo uskoro,odo u krevet da se fino  naspavamuser posted image
laku noc žene!


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15441
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:30:39   
Leena
nemam vremena ni citati ni pisati, u poslu sam i ko zna kad cu zavrsiti, samo upratih da ima vise beba sa osipima, nama uvijek najbrze rijesi taj problem starinski metod: namazati guzu bjelancetom, deblji sloj, ujutro k'o nova. Eto toliko od mene, pozdrav svima i laku noc sretnicima koji sada mogu na spavanjeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15442
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:31:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady ovu Noinu kremu imas u onoj apoteci na šipu gdje sam ja kupovala onaj dostarin.


meni Luka ima temperaturu, stvarno cu se baciti s abalkona.

neces...izdrzao je Mujo i goreuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:32:24   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT


meni Luka ima temperaturu, stvarno cu se baciti s abalkona.



Nemoj... zaledit ces se u zraku... vani je brrrrbrrr...

Stvarno mi je zao...bas ne mozete odahnuti...user posted image

Evo jedan user posted image   da ne letis...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:34:39   
Anoniman
noa i mariana...ono sto nepojedete...saljite meniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:35:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

noa i mariana...ono sto nepojedete...saljite meniuser posted image user posted image user posted image


Prva sam se javilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15446
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:36:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara


IZVORNA PORUKA: dadada

noa i mariana...ono sto nepojedete...saljite meniuser posted image user posted image user posted image


Prva sam se javilauser posted image

podjelicemo bratskiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:38:34   
R&T@
Ima li na forumu Sarajki katolkinja?

Izvinite ako je glupo pitanje, ali ja stvarno ne upratim ko je koje vjere...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15448
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:38:52   
Anoniman
user posted image vaziuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15449
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 23:41:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image vidi ove dvije poguzijeuser posted image user posted image user posted image ja ne saljem kolace nego fino dođite na mezu i slatkouser posted image user posted image pravim bas mocnu tortu,cokolada,orasi naranceuser posted image nema da faliuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  616 617 [618] 619 620   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  616 617 [618] 619 620   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *