|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  627 628 [629] 630 631   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:43:27   
Hanady RR
ma u zinzibaru je divno bilo...meni su sva djeca nešto, nešto posbeno zaista...
toliko djce na jednom mjestu niti jednoga ''incidenta''...to je stavrno pohvalno jer nije se baš ni kratko bilo...
a bilo ih je svoh uzrasta...
samo mene malo emocije skršile...em sam sa njih troje bila em ona djeca iz doma...ma baš baš sam s eartužila hebo ga patak a ti ne znaš koje je slašđe, veselije kako s eoni bolan smao radujuuser posted image ma srce mi se skamenilouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:44:43   
veeseelaa
Hanady još sam primjetila da tm ima lijepo tijelo, izvini što ja vako al nije se dalo mašit user posted image mislim ovo sam skužila po slikama uglavnom, osobito onim s mora, ja sve lajk, lajk user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:45:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


ako mislis na mog, pogodila siuser posted image user posted image miran i skroman, to je veliki plus za mene, jer mi uvijek sve prolazi i sve sta hocu to i mogu, a drugacije ne bih znala zivjeti, ne volim ja neke zabrane, kontrole, ispitivanja, naredjivanja, i svasta josuser posted image user posted image user posted image nisam teska majke miuser posted image



tvog muža ću opisati na pp user posted image mislila sam na Hanadinog muža a tvoj je sito vrh
majke ti gdje ga ti nadje taka vještica user posted image čovjek je tako fin, šta čovjek ja kontala neki dečkić user posted image
izgleda tako mladoliko, jako pristojan




user posted image user posted image razguli

ti si sve to fino upratila, ja nisam pola raje vidjelauser posted image moram na popravni ubrzouser posted image
Rabi samo kratkouser posted image tajru iz daljine
new mama je extrauser posted image , a i curicauser posted image
lely super zenauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:46:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hanady još sam primjetila da tm ima lijepo tijelo, izvini što ja vako al nije se dalo mašit user posted image mislim ovo sam skužila po slikama uglavnom, osobito onim s mora, ja sve lajk, lajk user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    vesela , vesela user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:46:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


vjeruj da su slični...al baš baš...
i stasom i glasom što bi se reklouser posted image

inače tek kako sam odlučila da se udam za ''''ćelavog'''' shatila sam da su oni monogo maziniji u donosu na mišljenja koja su ih pratilauser posted image


user posted image user posted image user posted image jao dobra si, ovaj moj ne bijaše ćelav majka ga ubila al mu nedje kasnije opade kosa user posted image
još jednom muž ti je user posted image

hvala vesela, blagodarim...baš će mu biti drago da je primjećenuser posted image
inače pita me kakave su rekcije..samo mi kućile došli...a reko ljubice ne brini sve su to fine ženice nebi one mene dirale što sam ispomoć dovelauser posted image
nego moram mu reći...primjećen si mili i još mi te hvale...vodim te na svaku kafu...user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:46:41   
veeseelaa
ma nisam baš sve al eto zvrkala sam okolo
hahahha
I Rafi je med mali
a od Lady malena ko pilence mila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:47:44   
veeseelaa
nego moram mu reći...primjećen si mili i još mi te hvale...vodim te na svaku kafu...user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:47:54   
Rabi
Ja sam na dodjeli paketica primjetila da je Danija prelatka djevojcica, da je vesela sex bomba(huh kako sam neke poglede tata upratilauser posted image ) da mi se dinaa proljepsala, da je mala Ajsa nase vesele jedina pricala sa DM(ja sam bila fasciniranauser posted image raspricala se Ajsa u veliko)...user posted image   Cek da se prisjeti sta mi je jos zapelo za oko....
Zapelo mi jes ponesto ali nije za javnostiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:48:35   
bananica
veselaa, kad cemo otvoreno, nije ni tvom maneuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:48:40   
new mama
Malo ulijecem na temu,ali da zahvalim Veseloj i Bananici na komentarimauser posted image user posted image ,hvala i komplimenti uzvraceniuser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 22.12.2011 13:50:08 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:49:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

veselaa, kad cemo otvoreno, nije ni tvom maneuser posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:50:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hanady još sam primjetila da tm ima lijepo tijelo, izvini što ja vako al nije se dalo mašit user posted image mislim ovo sam skužila po slikama uglavnom, osobito onim s mora, ja sve lajk, lajk user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    vesela , vesela user posted image user posted image user posted image




pa narvno da ima.. , ha ja...ja to njegujem i pazim samo tako
što hranom, što sporotm a i gardarobom da se to fino vidi...
ono sam mu džemepr i hlače ja uzela...
da mi se vidi vitkost ljepotana mogauser posted image user posted image

e al fakat jučer ujutro on ide služeno na Igman...i ja ustala i sprmeila mu šat će obući...elem sredim aj nejag samo tako...kaže ženo jel rpeviše...ama reko ideš na skup doktora pa ne možeš svakakav...
kaže on ženo draga a zamisli da ja sad idem u švaleranciju a ti me vako dotjerala...
a reko ljubice pa i tamo d aideš ne možeš svakakav zaboga...mislim treba i ona koja se švalera da vidi kako te lijepo održavam pa si njoj švaler a meni muž...suze ga zalile od smijeha...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:50:33   
veeseelaa
ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:51:08   
veeseelaa
a reko ljubice pa i tamo d aideš ne možeš svakakav zaboga...mislim treba i ona koja se švalera da vidi kako te lijepo održavam pa si njoj švaler a meni muž...suze ga zalile od smijeha...user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:51:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:51:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

Malo ulijecem na temu,ali da zahvalim Veseloj i Bananici na komentarimauser posted image user posted image ,hvala i komplimenti uzvraceniuser posted image


ma tvoja je Ajna med, stvarno, jako fino dijete, preslatka je, osmijeh je krasi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 15716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:52:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hanady još sam primjetila da tm ima lijepo tijelo, izvini što ja vako al nije se dalo mašit user posted image mislim ovo sam skužila po slikama uglavnom, osobito onim s mora, ja sve lajk, lajk user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    vesela , vesela user posted image user posted image user posted image




pa narvno da ima.. , ha ja...ja to njegujem i pazim samo tako
što hranom, što sporotm a i gardarobom da se to fino vidi...
ono sam mu džemepr i hlače ja uzela...
da mi se vidi vitkost ljepotana mogauser posted image user posted image

e al fakat jučer ujutro on ide služeno na Igman...i ja ustala i sprmeila mu šat će obući...elem sredim aj nejag samo tako...kaže ženo jel rpeviše...ama reko ideš na skup doktora pa ne možeš svakakav...
kaže on ženo draga a zamisli da ja sad idem u švaleranciju a ti me vako dotjerala...
a reko ljubice pa i tamo d aideš ne možeš svakakav zaboga...mislim treba i ona koja se švalera da vidi kako te lijepo održavam pa si njoj švaler a meni muž...suze ga zalile od smijeha...user posted image user posted image user posted image
samo ti njega sredjuj pa vidi  user posted image user posted image user posted image user posted image   kakoo bude zapazen user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:52:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem



mi sve liberalni al nije mm toliko, kad bolje razmislim, pa moram malo kod dekice, on to ne razumije user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:53:11   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image


hehe,a znas ono ,tesko ribu u vodu natjeratiuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:53:41   
bananica
istina da nije bila prisutna,al moram Anu spomenuti, on mi je med medeniuser posted image ma preslatko dijete, missica ce to da bude

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:54:41   
Hanady RR
pa i treba felix da bude zapažen....user posted image

ja se ponosim njegovom dobrotom i pamću u prvom redu...
a džaba niko dušu ne vidi dok joj ne priđeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:54:54   
veeseelaa
new mama je extrauser posted image


new mama ko curetak, ja sve bježala od nje, ko kakva tetkurina sam pored nje user posted image
a vidjeste li Didici haljinice, opauser posted image
a lely? ona je izgleda jedno fino stvorenje, baš je onako učtiva, umjerena
a i dinaaa mi je super, djeluje tako nježno


< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.12.2011 13:55:56 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:55:51   
bananica
samo cekam kad ce mi ova raja iz kladionice u radnju uletjeti, igraju pokera pa kad nesto profule tako jako tresnu rukom od zid , a ovo i jest rigips, da ih sve ocekujem da upadnuuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:55:57   
InLove

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image



user posted image user posted image iskreno ne bi ni ja mom user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:56:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Malena_A


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali i ona Višnja što je ona zahebana, sve vamo ozbiljna al dekici se uvalismo u krilo, ona bi inicijator zamislite user posted image user posted image
iskrena da budem mm to nisam smjela ni spomenuti user posted image



user posted image user posted image iskreno ne bi ni ja mom user posted image user posted image


user posted image a meni bi bilo šega da je on sjeo kakvoj nani u krilo da mu šta prouči na uvce user posted image al jbg nismo svi isti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  627 628 [629] 630 631   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  627 628 [629] 630 631   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *