|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  626 627 [628] 629 630   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:29:13   
InLove

IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix nikad ne poredi djecu.neka su mirna,neka nisu,neka su sposobna na punoooo sejtanlukauser posted image


U pravi si,mi imamo zive primjere u kuci user posted image user posted image ,starija je odlicna, al je zato malena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:29:23   
veeseelaa
bananice samo da ti kažem da je tvoja kći prekrasna, divna i mila i uopće nije belajsuz



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:30:38   
Rabi
bananice, vidim da nisi odavno bila na tehnickomuser posted image
Ja idem danas, ali mi se i ne ideuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:31:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT

a gdje nam je lady26?


Na seminaruuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:31:12   
InLove

IZVORNA PORUKA: Rabi

bananice, vidim da nisi odavno bila na tehnickomuser posted image
Ja idem danas, ali mi se i ne ideuser posted image



Hajmo zajednouser posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:31:17   
veeseelaa
Hanady i tebi sve hoću da kažem da je tvoja Farah meni fascinantna, kad čovjeka pogleda sa onim okarama ma nema dalje
sad kad bijasmo na podjeli paketića stvarno me dojmila a inače volim je gledati na slikama
Nekako su mi ljudi sa velikim očima tako super


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:32:47   
veeseelaa
odoh ja ovo copy paste na temu Poručite nekome nešto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:32:59   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bananice samo da ti kažem da je tvoja kći prekrasna, divna i mila i uopće nije belajsuz




hvalauser posted image
al stvarno nije, ona je bas dokazana i fina, al meni ne smeta kad sa djecom podivljauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:33:00   
Anoniman
Nekako su mi ljudi sa velikim očima tako super
i meni al ne sa velikim ocima vec krupnim okama user posted image kao isto kod lady mala Lana , medena je  sa okama ko u srne .....
Takodje i F. plavusica mala .....


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:34:28   
Rabi
Ma valja meni noge dicuser posted image
Bas mrzim ovo suncanje tabanauser posted image
A Malena, jel to i ti ides il' to ti meni podrskauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:34:44   
Hanady RR
hvala vesela...i meni je sva simpatičan valjda gdje i nisma imala oko sebe žute (bijele) djece a i ispunila mi djevojačku želju da imama plave očiuser posted image
samo je zeznuta i dobrooooooo opasna...
starija je za nju mala maca...ma šta mala maca ne mogu ih ni poreditiuser posted image

između F i ajše je mala razlika...al moja f velika i krupna a po ponašanju raubuer...smao kad ona hoće pretvori s eu bebu pravu...sva fol trepće, umiljava se....a vamo zijan pravi dok kažeš keks...za nju ajša velika cura i poslušna skroz...Farah smo fatali više nego smaija a svi kućile došli na paketićeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:35:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: Rabi

bananice, vidim da nisi odavno bila na tehnickomuser posted image
Ja idem danas, ali mi se i ne ideuser posted image



ja cu u Novoj godiniuser posted image ranije mi se nesto ne dauser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:35:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

odoh ja ovo copy paste na temu Poručite nekome nešto

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:36:08   
Rabi
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bananice samo da ti kažem da je tvoja kći prekrasna, divna i mila i uopće nije belajsuz




hvalauser posted image
al stvarno nije, ona je bas dokazana i fina, al meni ne smeta kad sa djecom podivljauser posted image



i ja sam bila ocarana malom Daniomuser posted image
Samo kazem MasAllah!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:36:19   
InLove

IZVORNA PORUKA: Rabi

Ma valja meni noge dicuser posted image
Bas mrzim ovo suncanje tabanauser posted image
A Malena, jel to i ti ides il' to ti meni podrskauser posted image



Nisam isla 16 mjeseci, kanim seuser posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:36:37   
veeseelaa
ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:37:51   
Hanady RR
ja sam sa Daniom drugaricauser posted image
pametno dijete bira raju, ha jauser posted image

ja tek na kraju porslave skontala da je bananaicina mi se družile unutra i postale drugariceuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 15692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:38:19   
Rabi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


vesela ne barciuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:38:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


ako mislis na mog, pogodila siuser posted image user posted image miran i skroman, to je veliki plus za mene, jer mi uvijek sve prolazi i sve sta hocu to i mogu, a drugacije ne bih znala zivjeti, ne volim ja neke zabrane, kontrole, ispitivanja, naredjivanja, i svasta josuser posted image user posted image user posted image nisam teska majke miuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:39:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bananice samo da ti kažem da je tvoja kći prekrasna, divna i mila i uopće nije belajsuz




hvalauser posted image
al stvarno nije, ona je bas dokazana i fina, al meni ne smeta kad sa djecom podivljauser posted image



i ja sam bila ocarana malom Daniomuser posted image
Samo kazem MasAllah!



jest fakat a i tvoj sin je poslušan, svo se vrijeme nije odvajao od tebe kao ni Didin mali, fascinatno za momke
stvarno fina djeca
ja nekako još sredjujem utiske sa druženja u Zanzibaru, baš sam uživala i draga mi je što sam vidjela većinu dječice naših forumašica
od Skvo malena je kraljica kao i od New mame, preslatke su zaista
a ona moja divlja baš, Rafo joj uzeo igračku a ona se kmezi, aaaaj al ajde nadoće


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:39:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


vjeruj da su slični...al baš baš...
i stasom i glasom što bi se reklouser posted image

inače tek kako sam odlučila da se udam za ''ćelavog'' shatila sam da su oni monogo maziniji u donosu na mišljenja koja su ih pratilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:40:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


ako mislis na mog, pogodila siuser posted image user posted image miran i skroman, to je veliki plus za mene, jer mi uvijek sve prolazi i sve sta hocu to i mogu, a drugacije ne bih znala zivjeti, ne volim ja neke zabrane, kontrole, ispitivanja, naredjivanja, i svasta josuser posted image user posted image user posted image nisam teska majke miuser posted image



tvog muža ću opisati na pp user posted image mislila sam na Hanadinog muža a tvoj je sito vrh
majke ti gdje ga ti nadje taka vještica user posted image čovjek je tako fin, šta čovjek ja kontala neki dečkić user posted image
izgleda tako mladoliko, jako pristojan


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:42:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sa Daniom drugaricauser posted image
pametno dijete bira raju, ha jauser posted image

ja tek na kraju porslave skontala da je bananaicina mi se družile unutra i postale drugariceuser posted image user posted image


gledamo slike, te ona kaze ovo mi je drugaricauser posted image user posted image ( na hanady pokazuje) pa reko je li bilo curica i braca tvojih godina da se sprijateljisuser posted image user posted image
ona je dosta umiljata,njezna

a veselina Ajsa, ono je med, prava princezauser posted image .....al kako ona meni pruzi ruke da je uzmem , da se pozdravimouser posted image to moja D nikad ne bi uradila

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:42:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nisam skužila da je Farah belajsuz al gdje god se okrenem njene oke lelike, stvarno je super
a i tm mi se dopao, sve života mi hoću da ti kažem al nikako .... doima mi se kao miran i skroman, baš se nekako ponaša kao i mm


vjeruj da su slični...al baš baš...
i stasom i glasom što bi se reklouser posted image

inače tek kako sam odlučila da se udam za ''''ćelavog'''' shatila sam da su oni monogo maziniji u donosu na mišljenja koja su ih pratilauser posted image


user posted image user posted image user posted image jao dobra si, ovaj moj ne bijaše ćelav majka ga ubila al mu nedje kasnije opade kosa user posted image
još jednom muž ti je user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 13:43:25   
Rabi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



jest fakat a i tvoj sin je poslušan, svo se vrijeme nije odvajao od tebe kao ni Didin mali, fascinatno za momke
stvarno fina djeca
ja nekako još sredjujem utiske sa druženja u Zanzibaru, baš sam uživala i draga mi je što sam vidjela većinu dječice naših forumašica
od Skvo malena je kraljica kao i od New mame, preslatke su zaista
a ona moja divlja baš, Rafo joj uzeo igračku a ona se kmezi, aaaaj al ajde nadoće



Ma ono nije Adnanuser posted image
Ja sam i govorila, ponasa se kao da ima turuuser posted image Neznas ti vesela mog mangupa...
pa maloprije sam napisala roman na trogodisnjacimauser posted image Al' ebi ga nek su zdravi pa kud puklo da puklouser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  626 627 [628] 629 630   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  626 627 [628] 629 630   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *