|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  604 605 [606] 607 608   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:11:09   
teki
molim te koji je vrticu u pitanju

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:15:04   
Lady26
IZVORNA PORUKA: felix

pa zato sto je kod kuce lady ne radi nije na poslu
Moj radi od 7 do 5 dodje umoran sad ga trebam baciti jos u kuhinju , dosta sto mora A deverat user posted image to je meni prece ja cu lako s kuhinjom de ti oko djeta user posted image


Boga mi Felix ovako je kako sam se udala....
Znaci sudje nisam oprala ima vise od godinu dana....i uvijek kad pere sudje sve ocisti, ne ostavi ni packicu za sobom
Moj je radio i do 1 iza ponoci....znaci nije imao posao od 8-16h...Pa je radio po snijegu, na minusu stajao....pa smo pet zajedno kucu radili, sudje prao...nije kuhao jer nikad nisam trazila to od njega...
To je samo ili hoce ili nece...I ja radim i umorna i sve pa skuham i ocistim...

< Poruku je uredio Lady26 -- 20.12.2011 16:17:07 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:37:14   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: leona81

vec mi nije jasno kako neko od vrtica koji je bio na dobrom glasu, koji je bio poznat po domacoj kuhinji  i divnoj atmosferi kao kod kuce, prerastao u ovo...


Nazalost, mislim da je ovo opcenito praksa kod nas u bilo kojem podrucju poslovanja (ok, naravno da ima iznimki i da nisu svi ovakvi). Ali imam osjecaj da se svi na pocetku trude privuci klijente i onda poslije ne razmisljaju da te iste klijente treba i zadrzati!

Nadam se da cete imati vise srece s drugim vrticem. I da nece imati takvu odbojnost da ide. Pa, uzasno da tako mala ima strah i da ne zeli spavati jer mora ujutro u obdaniste user posted image Zivot nije fer, ali imat ce vremena susretat se kad odrastu s raznoraznim sr**** pa ne moraju to trpiti i kad su tako mali, a u vrticu svakako trebaju uzivati.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:44:48   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Leona, sto se opterecujes user posted image
Svako ima svoje misljenje i naravno da se necemo uvijek sloziti....



nemam pojma, razocarana sam skroz pa zatouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:46:00   
Anoniman
Dancic
da usput potpise Jelenuuser posted image ...sto se hrane tice...voljela bih i ja napisati da se svai dan mora unjeti povrce i meso...al ne mogu...opet zivim za dan kad cu moci ovo napisatiuser posted image

mislim...cutajuci bIdnem tuzna...ispadne nemajka koja sebe hrani raznovrsno...bogato svim vitaminima, mineralima&co, a dijete drzim na najgoroj hrani...ja razlog, zasto moje dijete odbija normalnu hranu, ne znam...a vjerujte mi...ako se ko drzao kalendarauser posted image i svih mogucih savjeta od dr. do ne znam ni ja...onda sam to ja...nekad cak posmislim da je i to razlog...jer sam vazda sa strahom uvodila novu hranu...nemoj ovo...nemoj ono...sad mi se o glavu razbijauser posted image

Vesela...kutija imas i u konzumu...barem ovom na otoci...velikih...bas

Moram skontati sta mm da kupim za novu...zapravo znam sta cu...samo ne znam gdje da trazim...gdje ima casa za pivo...al ne krigli...ni onih kao vaza...nego on trazi "engleske" caseuser posted image



(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:46:33   
leona81
@mya81 hvala ti, i ja se nadam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:49:53   
Anoniman
naci...'vaka mi casa treba
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:52:34   
Mya_81 RR
Dadada, meni ovo lici na one klasicne 0,3 za tocene pive. Mislim da ne bi trebao biti problem da ih ima za kupiti.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:56:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Dadada, meni ovo lici na one klasicne 0,3 za tocene pive. Mislim da ne bi trebao biti problem da ih ima za kupiti.
sto je najgore nisam ni ja sigurna da je to ta...on je meni sinoc objasnjavao kako smije, a kako ne smije izgledatiuser posted image ...nece one sto se u sredini suzavaju...takve imamo...ko vaza...sto on kaze...to su navodno-svabskeuser posted image nece ni kriglu...nego je on meni to objasnjavao da se malo siri pa moze malo da se suzi...a i ne mora...ma mislimuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 17:20:12   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teki

blago tebi moj i jaja ne zna napraviti ili se pravi da ne zna user posted image
isto vakouser posted image user posted image user posted image



hehehehe moj je odlican kuhar ono sto on skuha je bolej nego u restoranu ali kuhinja posle njegovog kuhanja je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 17:23:54   
ladyblue RR
leona, šta bi sa tim takvim vrtićem? pitaj ih, da znaš na šta da obratiš pažnju. kako je moguće da u tako kratkom periodu odu iz jednog lijepog do vrtića koji ničemu ne vrijedi?! nešto tu ne štima...
ne znam jesi li razmišljala o državnim vrtićima? ti možeš upisati dijete na pola radnog vremena što ti je 5 sati dnevno. pa npr. odvedeš je oko 10 i pokupiš oko 15h. kako sam shvatila tebi odgovara pola radnog vremena. i vjeruj mi da im ništa ne fali. ja sam svoju upisala sa 10 mjeseci i jako lijepo se navikla. nikada nije ni zaplakala kada je ostavljam, jede, evo počela je prošle sedmice i da spava po sat vremena (ranije je spavala samo 20-ak min.).
ne znam...evo pokušavam nekako da ti pomognem jer vidim da si se baš zadeverala a to je crnjak...

< Poruku je uredio ladyblue -- 20.12.2011 17:25:03 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 17:36:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teki

blago tebi moj i jaja ne zna napraviti ili se pravi da ne zna user posted image
isto vakouser posted image user posted image user posted image



hehehehe moj je odlican kuhar ono sto on skuha je bolej nego u restoranu ali kuhinja posle njegovog kuhanja je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

isto...mirkice...da nam nije isti muser posted image user posted image ...kuha fantasticno...ma anbelivbl...ali uzme po tri cjediljke...a da ne govorim kako przi...tj. baca na vrelo ulje...ko da nam je ona kuhinja sto se smrkom pereuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 15137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 17:47:11   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Dadada, meni ovo lici na one klasicne 0,3 za tocene pive. Mislim da ne bi trebao biti problem da ih ima za kupiti.
sto je najgore nisam ni ja sigurna da je to ta...on je meni sinoc objasnjavao kako smije, a kako ne smije izgledatiuser posted image ...nece one sto se u sredini suzavaju...takve imamo...ko vaza...sto on kaze...to su navodno-svabskeuser posted image nece ni kriglu...nego je on meni to objasnjavao da se malo siri pa moze malo da se suzi...a i ne mora...ma mislimuser posted image



Da, kontam, onda te na koje sam ja mislila su te što kazes svabske...a nisam nesto nikad ni zagledala kako se suzavaju i kako izgledaju tako da ti ja nisam od pomoci...najbolje da krenes od radnje do radnje user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:15:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

naci...'vaka mi casa treba
user posted image



Ja imam ovakve samo je onaj dole suzeni dio malo duzi io pise pivo na njima ,dobila iz ceske

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:18:25   
DM
E moje žene...user posted image
Vidim svega ima, iako nisam stigla sve iščitati....
Kod mene  nova tura bolesnihuser posted image Jutros u 5 sati malo počelo povraćati i danas dobio i proliv(ali dobro se drži);mm nije mogao ni na posao-njega je "smlatilo" pravo-primio je i infuziju....Mene glava rastura-budna sam od 12 od sinoć. Stariji je išao u školu danas, ali više od pola djece u razredu nema-jučer ih je bilo da su i na času povraćaliuser posted image a nova info je da je jedan dječak dobio i pljuskavice-tako da i to iščekujem ovih dana....
Moje starije dijete čita knjigu i prepričava je(Bijeli očnjak)a meni srce "k''o kanta"-bila sam mu obećala lego po želji kad usavrši čitanje, ali ipak mu kupih enciklopediju i objasnih mu zašto,a on opet happy


< Poruku je uredio doublemum -- 20.12.2011 18:20:31 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:24:21   
Amani12
Masemo vam moje uspavano dijete i ja user posted image
Tura 37,5 , nadam se da ce konacno popustiti.
Al nece nista da jede i samo rucice trpa u usta.
Sinoc nije vecerao,nije popio ad niti mlijeko,samo pio vodu,caj i kompot.
Danas pojeo pola banane,jednu mandarinu i pola paprike punjene krompirom.
Nece ni supu,caj pije litrima...
Elem,bit ce bolje aBd,rockas nismo otkazali,nadamo se da cemo biti ko novi sutra.
aBd.user posted image
Marina se javila user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 15141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:25:59   
Amani12
Hvala RR tetama sto su pitale za nas user posted image  user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 15142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:27:48   
Anoniman
AMANI mila ma mora biti dobro i hoce abd na svoj rockas user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 15143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 18:40:31   
Anoniman
Amani i duplamamauser posted image procice

Marina...pa gdje si tiuser posted image ...a puno si mi pomoglauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 19:10:07   
Rabi
IZVORNA PORUKA: leona81

@hanady hvala na razumijevanju, ja sam svakako odlucila da dijete predje u drugi vrtic, i do kraja sedmice cu znati i koji, dakle ne razmisljam hocu li ili necu je ostaviti ovdje, vec mi nije jasno kako neko od vrtica koji je bio na dobrom glasu, koji je bio poznat po domacoj kuhinji  i divnoj atmosferi kao kod kuce, prerastao u ovo...vjerovatno na forumu nemam istomisljenike, kao sto vidim, ali br djece koji iz dana u dan opada mi je jasan pokazatelj da roditelji misle kao ja, i da su primijetili sve ove stvari kao i ja...o tome da je kuharica dobila promaknuce pa je postala teta, nisam pisala...ali svega tu ima. od beskrajnog povjerenja koje sam imala u te ljude, danas nije ostalo nista...o tome kako ko hrani svoje dijete, moglo bi se razglabati do sutra, pa ne hranimo se svi isto, niti imamo iste navike, niti volimo iste stvari, ali ako je receno jedno, onda ne moze nikako biti nesto drugo. ako je domaca kuhinja nije restoran, ako je kuharica nije teta, ako je grah za rucak a moja nece jesti grah ni u ludilu, nije problem daj joj picu, hamburger, cokolino, ali mi reci sta je pojela, a ne kad ja pitam sta je bilo za rucak - grah, pojela je 2 tanjirauser posted image  a ja znam da nije...jer ako joj oni daju cokolino za rucak jasno je da je gladna, jer je jela u 12 30 cokolino, uzina je banana u 14 30, a ja npr ostavim dijete do 17, pa to je premalo i bez ikakve vrijednosti...ali i ako jeste tako, moram ja to znati kao roditelj da joj ja npr slucajno ne dam onda cokolino za veceru, vec nesto konkretno...

Karakteristicno za privatne vrtice gdje je teta i kuharica, odgajateljica i cistacica.....Zasto bi privatnik zaposlio troje kad moze jedno da radi sveuser posted image
Ili kako mijenjaju i zaposljavaju pripravnike... Dijete se navikne na jednog odgajatelja, kad ono paf...istekao pripravnicki, trazimo drugog pripravnika i novog odgajatelja...A djeca sto su se navikla to nema vezeuser posted image
U drzavnim vrticima zna se ko je kouser posted image I ko sta radi!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 19:29:49   
Rabi
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


sa ovim se slazem a za privatne ne znam....

user posted image mi smo prezadovoljni nasim vrticem,i drzavni je user posted image male pare dajem pa mi ni ocekivanja nisu bila velika, kad obrnuto se desi, placala bih jos toliko za ovo sto dobijamo!


Potpisujem!
I mi idemo u drzavni i ne bismo ga mijenjali za drzavu!
Imamo predivne odgajatelje, spremacice i kuhariceuser posted image
Svaki dan svjeze kuhano i domaceuser posted image
i ne znam zasto placati 300KM privatniku koji samo ''guli'' pored ove nase drzavne ljepote...


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 19:37:02   
Amani12
Felix,Dadadauser posted image
D mum ,da djecica brzo ozdrave user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 15147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 19:38:25   
Anoniman
dadada, imam ove case od cockte, je li ovo i blizu trazenog, da znam ako gdje vidimuser posted image

[img][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/casach.jpg/]user posted image [/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/img]

Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 15148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 20:02:49   
teacher75
evo da se i ja prijavim, bila na UZ, bebac je mashallah za sedmicu i po napredniji, ima vec 1.5kg, ja dobila 2 kg od prosle kontrole (za nepunih 5 sedmica) pa me dr ruzila da je puno. nije htio da nas gleda, sakrivao se rukicom i nogicom tako da ga opet nisam uspjela vidjetiuser posted image al bitno da je sve okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 20:07:50   
teacher75
sto se tice hrane, ja i dalje insistiram da jede zdravo 90%, hvala bogu pa hoce kuhano povrce, voce itd,., nikad nije jela salamu ni virsle a pogotovo pastete jer ni mi to ne jedemo, dala joj salamu jednom da proba i pljunula,. ali je probala sudzukicu i purecu sunku i suho meso i svidjelo joj se, al je to jela samo par puta do sad. przenice nije nikad, inace slabo sta joj przim na ulju, sve uglavnom kuham i i dalje posebno kuham sve za nju, rijetko sta ruca s nama. pojede nekad malo pizze, probala je i cevape ali mozda par puta do sad....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  604 605 [606] 607 608   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  604 605 [606] 607 608   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *