|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  606 607 [608] 609 610   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:16:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

A moj Andrejvic nece da makne sa snijegauser posted image ...valja se...grudva...ni nakon tri sata ga ne mozes u kucu natjerat...samo da hoce opet friskog pasti...sad se ovaj zaledio
uh dadada vani je kod nas kost ziva toliko je smrzlo cesta se cakli ja isla do prodavnice da malo pobjegnem iz kuce izgovoruser posted image malo prosetala sama user posted image snijeg skripa ga stoji pod nogama , isla sam polako ko po jajima da nebi pala smrzlouser posted image pravo.
I sutra javlja jos veci MINUS .
A. uzivao u snijegu , bas super zimsko djete user posted image user posted image voli snijeg haman dobro i prosle god ga volio koliko se sjecam
Dok se A prosle god. bojao ga nije htjeo da hoda place strah ga a ove ga obozava user posted image nebi ulazio u kucu .
Evo moji se masirajuuser posted image user posted image user posted image A se popeo na mm i  pegla ga user posted image user posted image user posted image eto reko rodio si sebi masera , uzivaj sad neka ti kosti lomi .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:17:18   
Leena
Vece, zene!
Vi vrijedne, ja lijena, svaki dan ista pricauser posted image . Ne, stvarno sam do kasno na poslu, pa sam bezvoljna potpuno dok sam u kuciuser posted image

Slucajno uletih na ovu temu,i znam da je OT,ali samo da pitam Leenu,kojim se to kombijem vozi,mozda smo kone,a i ne znam???
Mahmutovacuser posted image

Pocy, rekoh ti da si blesava nesvjesnouser posted image user posted image ! A hvala ti na komplimentu, draga! A ti si zaista Pocahontasuser posted image , prelijepa si stvarnouser posted image ! Sretna vam godisnjica, zdravlja, srece i ljubavi!

Bebacha, Alenko je divan! Mi smo imali isti skafander prosle godine (samo rozi), ali nam vise ne moze, a divan je i topao bas.

Mersiha, tvoj momcina veliki narastaouser posted image , bas vrijeme leti!

vesseela, ja znam da kutija tih ima u svjetlosti na ferhadiji

Leona, strasno za paketice... A za hranu jos strasnije...

Rose, super ti je mobiteluser posted image

Moja Esma jede skoro sve, ne dajem joj jos morske plodove, jer ne idu prije pune 2 godine, a pastetu, salamu i hrenovke i onako mi slabo jedemo, tako da ni njoj ne pravim. Suhomesnate proizvode joj nisam davala, jer se moj tata sa godinu dana otrovao nekim suhim mesom, i mene bas toga strah, pa ne bih davala malom djetetu.

Jele, jeste li dobro sada? Kaslje li Ana? Ima li ture?











_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:19:18   
Lady26
Vece...
Meni dosao brat, cekamo film i tamanimo chips i fantu...
Danas mi je dan sto se jela tice user posted image user posted image user posted image
Mislim da narednih 7 necu staviti nista u usta...uzasna sam...

okitila sam kod sveki ogromnu jelku, ponosna sam na sebe i svi zadovoljni...user posted image
A ovaj prcoljak kod mene, sa 5 grancica jos stoji okicen kao prosle godine, moram se poskidati user posted image pa nanovo...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:26:13   
Anoniman
Leence Ana nije ni kasljala nikako, nije ona imala ni jednog simptoma sem temperature, nit je slinila, niti kasljala, ma nista. Hvala Bogu dobro smo, da kucnem od drvo, mene malo zeza gospoJa tamo dolAm, ali ove sedmice cu do dr pa cemo vidimo sta joj jeuser posted image . Bujrum vama kad god budes slobodna, jedva cekam svoju principesu da vidimuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:27:14   
ladyblue RR
Lady, šta bi? zar je grah bio tako loš?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:29:07   
Lady26
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Lady, šta bi? zar je grah bio tako loš?

Bio dobar, pojela 2 porcije user posted image , evo me k''''o balon user posted image
Malo mu zagorio, istresao pola kg graha za nas dvoje user posted image user posted image , umjesto da ga "obari" on ga kuhao 45min, pa u pretisu sa zacinima jos 45 minuta....i ne zagorio user posted image
Al smo odmah prebacili u drugu serpu i ovo sto je ostalo ukusno je jako.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:30:47   
Anoniman
Ovo je od sinocuser posted image user posted image user posted image
user posted image
A. je u zelenom...naravnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:31:27   
Leena
Leence Ana nije ni kasljala nikako, nije ona imala ni jednog simptoma sem temperature, nit je slinila, niti kasljala, ma nista. Hvala Bogu dobro smo, da kucnem od drvo, mene malo zeza gospoJa tamo dolAm, ali ove sedmice cu do dr pa cemo vidimo sta joj je . Bujrum vama kad god budes slobodna, jedva cekam svoju principesu da vidim


Hvala Bogu! Samo da si rahat vise! I ja moram dr., cisto na kontrolu, ali nikad nisam otisla da je sve bilo ok... Jos moram i uz grudi raditi, nisam nikako poslije dojenja, i osim sto su ogromne, bole me strasno na dodir, Esma kad me zagrli, hoce mi suze na oci... A i ja sam svoju cicku cickavu pozeljela strasno, i tebe i Luku, ali nju posebno, ne zamjeriteuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:34:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Ovo je od sinocuser posted image user posted image user posted image
user posted image
A. je u zelenom...naravnouser posted image

neznam zasto sam ja pomislila da je u rozomuser posted image user posted image user posted image
Vidi mu obrascica rumene se user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:38:46   
Anoniman
jah...a malokrvan

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:39:16   
Apotekarka
VEcer...A ljudi jesmo mi neki blentav narod....
Pred praznike sve od do ocisti,skuhaj,peci i kad dođu blagdani mrtav umoran ne mozes o sebi,veceras sam provela vise od 2 h ribajuci banju,vlaga u kuici fuge haos i sve od do evo grlo me stislo...
S kolacima me nije bas sjajno pocelo....
Jucwer filovala oblatnu i meljuci petit keks otme mi se masina i 400 gr prospem na pod mogla sam plakatiuser posted image
A danas gospoja bajaderu pravila i stavila prvi dio,drugi pocela premazivati ugledah puter kod mikrovalne skidaj drui dio u jednu serpu prvi u drugu muti puter zasebno valjda na nesto licilo....
Tuzna sam moja mala rodica u bolnici sad predpraznike valjda izađe sve radi gnojne angine....
Antonio jos uvijek kaslje isto slajm,sčlajm i slajmuser posted image
Meni kasniuser posted image
Hocu kratki rezme vidim dada u potrazi za casom za muzeka jacsam svom kriglu hajduk kupila a imas tih casa sigurno negdje.....
Tiki bila na uz sve ok...
Amanin decko ima turu,od doubleum bolestan brzo ozdravljene
a di nam je MAla 1994user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:40:37   
Apotekarka
Lady u kasne sate grah rucka,moglo bi biti eksplozivno kod tebe nocasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:44:08   
bebacha
Mala nema interneta,IIgor pokvario laptopuser posted image
Antonija nikad proci to,misa mu.

dadada obrazi su mu vauu.ja punooo volim kad se djeci tako zacrvene obrazi.bas uziva u snijegu.
kod nas vani pravo lediuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:51:32   
Anoniman
mene ovaj "facuser posted image book" izludjuje...majkemi cu se izbrisatuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:52:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

mene ovaj "facuser posted image book" izludjuje...majkemi cu se izbrisatuser posted image user posted image


sta ti on radiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:55:39   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: dadada

Ovo je od sinocuser posted image user posted image user posted image
user posted image
A. je u zelenom...naravnouser posted image



ja ga nisma odmah ni primjetila,tek kad procitah da je u zelenomuser posted image
dobar vam snjegovic,jeste ga vi pravili ili ste ga prisvojiliuser posted image   mi smo malog pravili ,nije mogla mma da se muci previse,a nije nam ni potrajao A ga razvalio user posted image user posted image moracu ovog vaseg prekopiratiuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 22:59:28   
ladyblue RR
moje dijete je jos uvijek budno. Ja mislila da spava vec satima. Udjem u sobu a ona sjedi i cucla prst a drugom rukom se igra sa igrackama. Kad me infarkt nije opalio. Ona nikada u zivotu nije ovako kasno zaspala. Nemam pojma sta joj je ni kako cu je ujutro probuditi da je vodim u jaslice?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:01:38   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zene, muz mi kuha rucak user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

zna i moj nekada nešto skuhati, npr. grahuser posted image


a moj opet bolje kuha od mene user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:02:18   
bebacha
dadada nisi jedinauser posted image
nego da te pitam sta bi s tvojim zeludvem i mucninama-mene i dalje cesto zaboli,bar 2 put dnevnouser posted image poslije obroka u muka mi,cesti i kad nosam Alena


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:03:35   
bebacha
Lady cura bi dernecilauser posted image
hocel neko smoki smokicuser posted image jesam se navukla


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:07:42   
R&T@
bebacha, moja nena bi rekla da si se "strunila", pa bi ti masirala medju prstima...

dadada, moj ugostitelj kaze da odes u specijaliziranu radnju i kupis case da ti se muz ne ofira i pije pivo iz case za nesto drugo...
Preporucuje Alpex (imaju radnju i u Kovacicima, kod taxi standa)...

Malo citah i zakljucih da ste vi vase muzeve bas razmazileuser posted image  ili je mene mojuser posted image ...

O hrani necu...mrzim tu temu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:09:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: dadada

Ovo je od sinocuser posted image user posted image user posted image
user posted image
A. je u zelenom...naravnouser posted image



ja ga nisma odmah ni primjetila,tek kad procitah da je u zelenomuser posted image
dobar vam snjegovic,jeste ga vi pravili ili ste ga prisvojiliuser posted image   mi smo malog pravili ,nije mogla mma da se muci previse,a nije nam ni potrajao A ga razvalio user posted image user posted image moracu ovog vaseg prekopiratiuser posted image

mi ga gazaliuser posted image ...troje odraslih i troje djece nam "pomagalo"

a mahalbook me nervira bas pravo...em je spor...hem slike ne mogu da okrenem...ma uzas...sad bi ovaj komp krpz pendzer bacila...ja sam ocigledno preglupa za ovouser posted image

bebaca...meni nije vise muka...Jelena me prepalauser posted image ...a svakako planiram ovih dana otici krv dati pa cu usput i urin...cisto informativnouser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 15197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:12:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra


dadada, moj ugostitelj kaze da odes u specijaliziranu radnju i kupis case da ti se muz ne ofira i pije pivo iz case za nesto drugo...
Preporucuje Alpex (imaju radnju i u Kovacicima, kod taxi standa)...



sad bi mu mm rekao...vidi se ko znauser posted image user posted image ...hvala tmuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:13:45   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

moje dijete je jos uvijek budno. Ja mislila da spava vec satima. Udjem u sobu a ona sjedi i cucla prst a drugom rukom se igra sa igrackama. Kad me infarkt nije opalio. Ona nikada u zivotu nije ovako kasno zaspala. Nemam pojma sta joj je ni kako cu je ujutro probuditi da je vodim u jaslice?!


S spava od 8,30a...u jednom trenu drami i buni se a vec u slijedecem pajki...cudno celjade user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:15:09   
Anoniman
uh nemojte mi samo o ginicima user posted image user posted image moj papa je vec odavnoooo gotovo sigurno sutra necu nisam danas bila horna da se sredjujem
U cetvrtak sam abd odlucila  otic po nal. i ponovo na pregled user posted image uf ... pa da vidimo sta kaze nal. i sta dalje ...
bebacha dobaci jedan smokicuser posted image
tajra sta ima kod vas user posted image
apotekarkouser posted image
ladyblue mozda ti je danas mala kasno legla, ustala pa zato hajd ga znaj al bit ce vam sigurno belaj ujutro se dici rano .
lady znaci pao je grah ipakuser posted image ajd super user posted image neka si se najela .
bananica , imal zime kod vas ?


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  606 607 [608] 609 610   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  606 607 [608] 609 610   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *