|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  603 604 [605] 606 607   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:14:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Zene, muz mi kuha rucak user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

zna i moj nekada nešto skuhati, npr. grahuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15101
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:15:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: marijanna

citava zgrada mirise na moje medenjakeuser posted image prvi kolacic gotov,kasnije cu praviti vanilice a sad idem po dijete malo,vec sam ga se poželila..


stavi nam recepte tih kolacica sto pravisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15102
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:15:44   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: teki

blago tebi moj i jaja ne zna napraviti ili se pravi da ne zna user posted image

Ovo ce biti mislim prvi put u 3,4 godine braka user posted image user posted image
I to grah sa suhim mesom....dal da Lani dajem taj rucak user posted image user posted image user posted image


nego šta...samo izvadi grah iz opne i malo ga zgnjeći i zaliješ onom vodicom. moja to uveliko jede!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15103
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:15:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teki

blago tebi moj i jaja ne zna napraviti ili se pravi da ne zna user posted image
isto vakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15104
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:18:12   
Anoniman
lady bravo za M user posted image user posted image user posted image

meni je ovo za hranu isto kao za antibiotike. Kad mame uopste, ne mislim samo zene na forumu pocnu nemoj mu davati ovo, nemoj mu davati ono, ja ne bih antibiotik, ja necu antibiotik reci dr i ostalo. Lako je mamama cija djeca jedu i nisu bolesna tako reci i tako raditi.
ja mislim da je ishrana bitna ali ne i najbitnija za zdravlje djeteta koliko se potencira. Ja ne mogu ocekivati da moja djeca budu zdrava kad i mm i ja nema sta nismo bolovali, a i u obje trudnoce nema sta lijekova nisam popila.
Ja sam tip koja ponudi zdravo, potrudim se da pojede to zdravo, ako vidim da nece dam joj da jede sta hoce, sad ce i na ovo neko reci odvici ce se od zdravog... moje misljenje da nece, samo majka treba biti istrajna u nudjenju zdravog. mada je danas i diskutabilno sta je zdravo. Pricamo o povrcu kao necem zdavim, vocu takodje, a cim je to voce i povrce prskano, na kakvom tlu raste itd. Isto tako da jede leso kuvano meso ono je zdravo, a cim je ta zivotinja hranjena i ko zna je li sta bolovala i kakvim je lijekovima kljukana. Ja cu radije dati djetetu kobasicu, sudžuku domacu koja znam od kakvog je mese napravljena, kako je tretirana i kako je ta zivotinja hranjena prije klanja, nego leso kuvano meso kupljeno u prodavnici. mada generalno ne opterecujem se posebno nesto sta je zdravo sta ne, ne brojim djetetu kalorije, vitamine, minerale i ostalos ta je unijela....

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15105
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:19:19   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

nego šta...samo izvadi grah iz opne i malo ga zgnjeći i zaliješ onom vodicom. moja to uveliko jede!

Ma ja kontam da mi se diejte ne otruje ne daj boze user posted image user posted image user posted image
Salim se....
Eh moja Lady, ne voli L grah....to bi bila premija....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15106
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:22:23   
teki
nek prvo muz proba ako on prezivi onda i vi

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15107
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:24:58   
Anoniman
Lady nemoj tako, mozda bude bolji i ukusniji nego kad ga ti napravis :)

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15108
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:26:51   
Lady26
user posted image moze bit, ja bih voljela user posted image
Al ko bi opstao od njega majko moja poslije.... user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15109
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:28:00   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image moze bit, ja bih voljela user posted image
Al ko bi opstao od njega majko moja poslije.... user posted image

 


tamam onda kazem mu fino "dusa moja ti pravis od sad,pa nadalje i u buduce,bolje ti ide"


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15110
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:30:20   
gvendolina
dancekuser posted image
mi bili na snijegu,valjali se, vozili na sankama...slomili seuser posted image tako da se sad obandacio i zaspao,sam kaze hoce da spavauser posted image Cak je i rucao snijeg,usutio se i cujes samo njam njamuser posted image ...eto otkrila sam sta mi dijete voli jestiuser posted image

ja kad god se pozalim na njega on se popravi,izgleda da mi cita postoveuser posted image , danas je pojeo punu zdjelicu corbiceuser posted image
lady user posted image za tm.....moj je jednom imao pokusaj u kuhinji,pa smo na kraju pizzu naruciliuser posted image




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15111
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:34:40   
tekja
Lady grah sa suhim mesom ne moze da ne valjauser posted image ...ne brini izabrao je on sigurnu opcijuuser posted image

V. se probudio i kaze: Mama ti si bila ljuta danas...nisi sada...user posted image

Amani, kako nam je djecak?



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15112
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:37:20   
Lady26
Ma da je jaje, ja presretna, samo da nema onoga kad dodjem s posla "sta cemo jesti" user posted image user posted image
Jeeeeeeah user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15113
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:42:01   
ladyblue RR
e Lady da ti se pohvalim...sad zovem mm-a da dođe po mene a on kaže priprema lignje pa da ih napravi kada dođemo kući. jesi vidjela mog Steve Karapandže (doduše ne znam ni sjeća li se koja Steve, vi ste mladeuser posted image )

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15114
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:45:15   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

e Lady da ti se pohvalim...sad zovem mm-a da dođe po mene a on kaže priprema lignje pa da ih napravi kada dođemo kući. jesi vidjela mog Steve Karapandže (doduše ne znam ni sjeća li se koja Steve, vi ste mladeuser posted image )

user posted image user posted image
Danas je dan za muzeve i kuhinju user posted image user posted image
Ah Stevo, stari dobri Stevo user posted image user posted image
Mama i dan danas ima njegovu kuharicu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15115
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:46:13   
teki
ooo u vas fini muzeva sto kuhaju moram i ja svog natjerati da nesto naucit napraviti

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15116
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:49:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teki

ooo u vas fini muzeva sto kuhaju moram i ja svog natjerati da nesto naucit napraviti
user posted image user posted image kako cu ga natjerati kad jadan nezna ni jaje ispec jos + kad nesto trazi pita dje je ovo dje je ono kao da nije u svojoj kuci nezna dje sta stoji jer nema kad da jos zaviruje u kuhinju user posted image
Neka jos ovako, sto je sigurno sigurno kakav on i njegov buckurus prvo neka jaje nauci napravit pa tek onda ostalo .


(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15117
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:51:51   
teki
user posted image user posted image user posted image sad si me utjesila felix jer i moj je isti takav ko da je u tudjoj kuci, pa se zabrinu kako u drugih zenica muzevi kuhaju, a moj ne zna ni gdje su serpe

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15118
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:53:05   
Lady26
Moj kad pere sudje, bude ga po svakoj polici (sudja), pola od toga niej na svom mjestu user posted image , toliko o tome da zna gdje sta stoji user posted image
Ali neka opere, poslozit cu ja nije frka user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15119
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 15:55:40   
Lady26
Zovem ga sad i pitam kako ide, kaze super, rekoh koliko ti vec sisti pretis, kaze paaaaaa sta znam, vec poduze vremena user posted image user posted image user posted image
Rekoh nemoj duze od 45minuta, kaze e taman toliko sisti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15120
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:01:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teki

user posted image user posted image user posted image sad si me utjesila felix jer i moj je isti takav ko da je u tudjoj kuci, pa se zabrinu kako u drugih zenica muzevi kuhaju, a moj ne zna ni gdje su serpe
nezna nista kakvi bolan  A da mi sudje opere ma dajjj  jeste kad je morao kad sam bila trudna znao je pomoci usisavati ko fol izbrise djogerom a ustvari samo razmrljauser posted image zavjese skido, stavljo u masinu zavjese stavljao na mjesto posle jadnik user posted image user posted image sav se umori dok ih natakne
Sto god zatrazim nije mu tesko ustat donijet mi dobro malo sam se i previse mazila dok sam moglauser posted image
Kus vise ja lezim vrijeme mi gynipral popit meni ko "fol" tesko ustat zovem ga de dodaj mi tab i vode on bez prigovora donese user posted image
To je bilo sve tad a sad vako ja zdrava prava , nebi sigurnouser posted image user posted image nisam toliko bas bezobrazna .


(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15121
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:06:34   
Lady26
Sto ne bi....moj hoce i nije mu mrsko...100_x_ ode u prodavnicu, napravi kafu, servira i sl...
Mi kucu zajedno radimo, on zaduzi usisivac ja kupatilo...prasinu ko prvi uzme krpu, sudje nisam operala ne pamtim...osim neke sice....
Za rodjendan Lanin je tako oribao kuhinju user posted image , ne znam bil ja onako....

< Poruku je uredio Lady26 -- 20.12.2011 16:07:18 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15122
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:07:01   
leona81
@hanady hvala na razumijevanju, ja sam svakako odlucila da dijete predje u drugi vrtic, i do kraja sedmice cu znati i koji, dakle ne razmisljam hocu li ili necu je ostaviti ovdje, vec mi nije jasno kako neko od vrtica koji je bio na dobrom glasu, koji je bio poznat po domacoj kuhinji  i divnoj atmosferi kao kod kuce, prerastao u ovo...vjerovatno na forumu nemam istomisljenike, kao sto vidim, ali br djece koji iz dana u dan opada mi je jasan pokazatelj da roditelji misle kao ja, i da su primijetili sve ove stvari kao i ja...o tome da je kuharica dobila promaknuce pa je postala teta, nisam pisala...ali svega tu ima. od beskrajnog povjerenja koje sam imala u te ljude, danas nije ostalo nista...o tome kako ko hrani svoje dijete, moglo bi se razglabati do sutra, pa ne hranimo se svi isto, niti imamo iste navike, niti volimo iste stvari, ali ako je receno jedno, onda ne moze nikako biti nesto drugo. ako je domaca kuhinja nije restoran, ako je kuharica nije teta, ako je grah za rucak a moja nece jesti grah ni u ludilu, nije problem daj joj picu, hamburger, cokolino, ali mi reci sta je pojela, a ne kad ja pitam sta je bilo za rucak - grah, pojela je 2 tanjirauser posted image  a ja znam da nije...jer ako joj oni daju cokolino za rucak jasno je da je gladna, jer je jela u 12 30 cokolino, uzina je banana u 14 30, a ja npr ostavim dijete do 17, pa to je premalo i bez ikakve vrijednosti...ali i ako jeste tako, moram ja to znati kao roditelj da joj ja npr slucajno ne dam onda cokolino za veceru, vec nesto konkretno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15123
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:09:18   
Lady26
Leona, sto se opterecujes user posted image
Svako ima svoje misljenje i naravno da se necemo uvijek sloziti....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15124
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 16:10:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Sto ne bi....moj hoce i nije mu mrsko...100_x_ ode u prodavnicu, napravi kafu, servira i sl...
Mi kucu zajedno radimo, on zaduzi usisivac ja kupatilo...prasinu ko prvi uzme krpu, sudje nisam operala ne pamtim...osim neke sice....
Za rodjendan Lanin je tako oribao kuhinju user posted image , ne znam bil ja onako....
pa zato sto je kod kuce lady ne radi nije na poslu
Moj radi od 7 do 5 dodje umoran sad ga trebam baciti jos u kuhinju , dosta sto mora A deverat user posted image to je meni prece ja cu lako s kuhinjom de ti oko djeta user posted image
Gvendolina i najede se A snijega user posted image user posted image dusa draga drago mi je da sa Jelom ide na bolje user posted image


< Poruku je uredio felix -- 20.12.2011 16:11:31 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  603 604 [605] 606 607   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  603 604 [605] 606 607   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *