|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  601 602 [603] 604 605   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:23:38   
ladyblue RR
napisah uglavnom a ne svi naručuju iz restorana!

leona, pa i mi volimo da nam djeca jedu zdravo i raznovrsno ali nije na odmet ni malo pizzeuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:24:01   
veeseelaa
ti znaš kako je čiko preko puta pozorišta dobro živio od svoga pravljenja sendviča godinama...( d ane imnujem sada)


i nemoj, jer je moj prijatelj, to što se njemu desilo je podmetnuto upravo jer je dobro radio a tražen mu je reket
Na takve ucjene on nije htio pristati, e eto šta se desilo
dovoljno je da imaš podmitljivog kuhara il konobara i gotov si
a danas bi se većina hebala za marku
i nisu ga zatvoril ni sata, dao je izjavu i to je to... par privatnih tužbi, pojeo vuk magarca, ljudi vidjeli da nije kriv
Taj je prilikom otvaranja restorana dobeo vrsne majstore iz Italije da uvedu uposlenike u posao.......

a i sama primavera (sad se tako zove) dobrooo radi, krcato

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.12.2011 13:27:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:26:12   
bananica
leona, a jesi li bila u igraonici Ajna????

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:28:20   
Hanady RR
ma nije jedenje čokolade porblem...
neka jedu...bezveze i d ane jedu...

smješno mi i da se nekada ne pobudne...tipa mamaaaaaa neću danas pizu hoću pomfrti...pa neka može i to...

mislim rizik je sve u roditeljstvu, stavrno...
ja pazim koliko mogu...al ne mogu ih dovijeka čuvati...

recimo ja sma lično napravila grešku sa satrijom...nije jela paštete, salamu i hrenovke...
i onda smo otišle u goste...dlai joj hrenovke...ona šok doživjela...jao mama kupi mi ovo, joj mama molim te...meni s esrec steglo a i bilo me stid žene kod koje sam ...ona troje djece odgojila ne zna se koje je bolje da mi je bar da su mi upola hairli ko njeni kad porastu...

i sa drugom sam te greške ipsravila...
sada posegnemo za viršlama...ne često i ne stalno naravno...ali ih jedu i za doručak i u kiflicama domaćim itd...

u tome ništa nije loše kad se dozira...al je bitno da ne postane stalna navika...
sa leonom se slažem od ranih godinam navike se stiču...

sad kad hiće ja im kupim salamu i pojdu je cijelu za doručak...user posted image


biram salamu...eto ko kvalitetniju im uzemem ( sad jesam li u rpavu il ne al hajd)

ono što mi je osnovno pravilo...svaki dna moraju unijeti hljeb, povrće, meso i voće i slatkiš dozirani ...
pa sve pored toga neka ide svojim tokomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:28:35   
veeseelaa
leona, pa i mi volimo da nam djeca jedu zdravo i raznovrsno ali nije na odmet ni malo pizzeuser posted image


user posted image ja se toliko ne bi smarala oko toga.... mislim ne pravium frku ako moja malena dva dana zaredom pojede komad pice al srećom ona više gotivi ćevape, i ja se preseravam i odvedem je kod Brajlovića jer bi kao 100% teleće, a niš ne fali ni onim na čaršiji
zato ostanimo prizemljenji, pa ja, prvo ja pa svi ostali

I da moja malena sama od sebe ne voli slatkiše, džaba davala joj ja il ne ona ih neće, nisam je naučila sama ne voli taj ukus i meni svi čestitaju a joj super kad si je naučila a nidje veze




< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.12.2011 13:30:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:30:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

leona, pa i mi volimo da nam djeca jedu zdravo i raznovrsno ali nije na odmet ni malo pizzeuser posted image


user posted image ja se toliko ne bi smarala oko toga.... mislim ne pravium frku ako moja malena dva dana zaredom pojede komad pice al srećom ona više gotivi ćevape, i ja se preseravam i odvedem je kod Brajlovića jer bi kao 100% teleće, a niš ne fali ni onim na čaršiji
zato ostanimo prizemljenji, pa ja, prvo ja pa svi ostali

I da moja malena sama od sebe ne voli slatkiše, džaba davala joj ja il ne ona ih neće, nisam je naučila sama ne voli taj ukus i meni svi čestitaju a joj super kad si je naučila a nidje veze





teleci su ipak teleci, i to se primjeti, razlika je ocigledna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:31:27   
veeseelaa
biram salamu...eto ko kvalitetniju im uzemem ( sad jesam li u rpavu il ne al hajd)


ova moja u zadnjih par mjeseci neće nikako salamu
nju zanima suho meso, sudjuk ( i to onaj najskuplji, gluho bilo) a viršle samo wudyuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:32:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

biram salamu...eto ko kvalitetniju im uzemem ( sad jesam li u rpavu il ne al hajd)


ova moja u zadnjih par mjeseci neće nikako salamu
nju zanima suho meso, sudjuk ( i to onaj najskuplji, gluho bilo) a viršle samo wudyuser posted image



meni je trenutno merak sudzuka najbolja, lijanovic mi se nesto pokvariouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:32:27   
veeseelaa
teleci su ipak teleci, i to se primjeti, razlika je ocigledna


pa je naravno, slažem se al sestro skupo, dvije porcije cvaja + sokovi odoh u belaj user posted image
al eto mi idemo samo na tu na ćevape a mogli bi nekad do čaršije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:33:48   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma nije jedenje čokolade porblem...
neka jedu...bezveze i d ane jedu...

smješno mi i da se nekada ne pobudne...tipa mamaaaaaa neću danas pizu hoću pomfrti...pa neka može i to...

mislim rizik je sve u roditeljstvu, stavrno...
ja pazim koliko mogu...al ne mogu ih dovijeka čuvati...

recimo ja sma lično napravila grešku sa satrijom...nije jela paštete, salamu i hrenovke...
i onda smo otišle u goste...dlai joj hrenovke...ona šok doživjela...jao mama kupi mi ovo, joj mama molim te...meni s esrec steglo a i bilo me stid žene kod koje sam ...ona troje djece odgojila ne zna se koje je bolje da mi je bar da su mi upola hairli ko njeni kad porastu...

i sa drugom sam te greške ipsravila...
sada posegnemo za viršlama...ne često i ne stalno naravno...ali ih jedu i za doručak i u kiflicama domaćim itd...

u tome ništa nije loše kad se dozira...al je bitno da ne postane stalna navika...
sa leonom se slažem od ranih godinam navike se stiču...

sad kad hiće ja im kupim salamu i pojdu je cijelu za doručak...user posted image


biram salamu...eto ko kvalitetniju im uzemem ( sad jesam li u rpavu il ne al hajd)

ono što mi je osnovno pravilo...svaki dna moraju unijeti hljeb, povrće, meso i voće i slatkiš dozirani ...
pa sve pored toga neka ide svojim tokom
user posted image

ovako i ja s tim sto je kod nas jos rano za slatkise ali dam mu trunkicu slatka necega malko samo da djete okusi 

i hljeb je obaveznooooo crni bijeli ni pod razno


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:34:23   
bananica
i mi tu jedemo cevapeuser posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:36:31   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Mirkica


i hljeb je obaveznooooo crni bijeli ni pod razno



Zašto ovo? Moja je imala fazu samo bi hljeb jela.. i davali smo joj bijeliuser posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:37:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Mirkica


i hljeb je obaveznooooo crni bijeli ni pod razno



Zašto ovo? Moja je imala fazu samo bi hljeb jela.. i davali smo joj bijeliuser posted image



ja inace volim samo bijeliuser posted image i mlijecni ponekad

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:37:36   
Anoniman
eto sad mirkice i ti ga user posted image user posted image A jede sve zivo sem voca da to ne voli od malena , hljeb jede crni bjeli,slatko , svo slano ...... nemam problema stim i da voli i on pice svaki dan bi je jeo cevape rostilj user posted image dajem ja sve salame , hrenovke, jaje to vecinom dorucak
Pa kod mene prijeteljica bebi od 7 mjes mu sad daje sve zivo monte cokolade kinder, neku noc pravila hurmasicu sveki pa mi dala ja iznela joj ona da djetu djete spuca jer je bila mekana zalivena
uopce nije teska na tome djete kako se rodilo kahnulo nije niti je paracetamol popilo a kamloi koji dr.lek .
Tako da ja nisam neka nije vise beba user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 15064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:38:54   
Lady26
Moja cura obozava hljeb i kifle user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:44:54   
rose
ja se ponovila...kupila samsung gio user posted image user posted image  a staru motorolu (od 2005-e) sam psolala u peMziju

before:

user posted image

after:


user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:48:22   
Lady26
Rose, ti padobranac sa mobitelom kao ja sa vibratorom jutros user posted image user posted image
One o blendanju, ja o vibratoru
Sad o vrticima i hrani, ti o mobitelu user posted image user posted image

Salim se, super je, da prmijenis jos bolji aBd user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 15067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:48:24   
teki
bas ti je lijep mobitelcic.
mi smo jucer na sastanku u vrticu bas trazili da se djeci ukine pastete, hrenovke i salame jer 1 ili 2 u sedmici za dorucak budu takvi proizvodi rekli su da ce ukinuti. jer tu ima i manje djece koja su tek napunila godinu. ja svom to kuci nikad ne dajem a on to nikad i ne trazi vidi kad mi jedemo ali on ne trazi uopste mislim da i ne voli bas on samo vazda trazi sira.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 15068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:52:12   
Lady26
Lana jede i salame i virsle...
Bila sam iziricito protic toga ali kad mi jedan period nije nista jela ponudila sam ovo i zavoljela je...
I mi smo svi odrasli na pastetama, salamama, virslama....sta nam fali?! Nista...
Vise joj nista ne branim, neka jede sta zeli...s tim da kuhano mora biti za rucak...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:54:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


I mi smo svi odrasli na pastetama, salamama, virslama....sta nam fali?! Nista...
Vise joj nista ne branim, neka jede sta zeli...s tim da kuhano mora biti za rucak...
user posted image sve od-do isto !

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:55:05   
teki
leona moze li se znati koji je vrtic u pitanju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:55:36   
selebriti
E. jede skoro sve, .. 15 joj je mjeseci, ... ne branim joj ništa više (do godine sam branila) ali doziram. Vegetu i biber jedino ne stavljam u hranu, nego mi sebi u tanjiru naknadno stavimo, a njoj bude bez.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:57:12   
bananica
ja biber ne stavljam jos uvijek, a vegetu sam pocela dodavati, ona obicno ako gdje naleti na vegetu istrese sebi na tacnicu i lize, dok je neko ne uhvatiuser posted image , a to sam i ja uvijek radila

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 14:01:01   
rose
IZVORNA PORUKA: Lady26

Rose, ti padobranac sa mobitelom kao ja sa vibratorom jutros user posted image user posted image
One o blendanju, ja o vibratoru
Sad o vrticima i hrani, ti o mobitelu user posted image user posted image

Salim se, super je, da prmijenis jos bolji aBd user posted image user posted image


hehe...me nemam ja dovoljno vremena da iscitam sta su sve zene pisale...trebalo bi mi pola dana user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 14:01:57   
Anoniman
Moja kad je zdrava jede sve zivo, mete bukvalno, ali treba da je animiras da pocne jesti, posle ide lagano kad krene, jer ona jednostavno nema vremena za jelo i jelo smatra nepotrebnim. Tu je na mamu i mama joj tako user posted image
Ja joj ne branim nista da jede, ali moje dijete nece pastetu, salamu, ma ni nacrtanu je ne voliuser posted image . Virsle pojede, ali ne sad sa nekim odusevljenjem i ne cesto, suvo meso voli, ali sad da doruckuje suvo meso ne, jer ona se bez kasike ne moze najesti, kad mi jedemo pojede po par zalogaja. Meni je bitno da u ishrani ima voce, povrce, meso, mlijeko, jaja, zitarice, a mimo toga sta ce jesti nek jede sta hoce i kojim god kolicinama moze. Moje dijete je do 14 mjeseci jelo sve ono sto ja ponudim i jela je u bas velikim kolicinama, nisam imala nikako problema, jela je neke bućkuriše sto ja ne bih ni probala, posle toga je krenula faza nejela, i odbijanja hrane pravo. Tako da je od izjelice izrasla u nejelicu. Ne bih da me ko pogresno razumije, ali mame kojima djeca nemaju problem sa jelom lako im je reci daji zdravo, nemoj ovo, nemoj ono. Meni se desilo da ana dan i po nije komadica stavila u usta jer nije htjela zdravo, a ja joj nisam htjela dati nezdravo i jos bi ona gladovala da ja nisam popustila, jednostavno takvo dijete kad nesto nece nema sanse, nece pa nece.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  601 602 [603] 604 605   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  601 602 [603] 604 605   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *