|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  600 601 [602] 603 604   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:50:16   
bebacha
Hanady sve ja to razumijem i slazem se u poptpunosti al nerazumijem od kad su przenice i muckalica losa hrana

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:50:59   
bananica
bananice prženice koje bi napravili svježe u rvtiću ujutro se drastično razlikuju do prženica koje radi restoran i dovozi u vrtić...


a u tome je caka, oni dovoze iz restorana hranuuser posted image pa ne znam, svasta se desava, al i u tom restoranu rade ljudi i spremaju tu hranu za vrtic, ne vjeruje da stavljaju neke ostatke ili nesto tome slicno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:52:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady sve ja to razumijem i slazem se u poptpunosti al nerazumijem od kad su przenice i muckalica losa hrana



to nikako nije losa hrana, sretni bi bili svi kad bi se cesce nalazila na meniju u vrticima

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15028
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:53:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady sve ja to razumijem i slazem se u poptpunosti al nerazumijem od kad su przenice i muckalica losa hrana


nisu loša...nije to ni leona rekla...
loša je hrana kad su iz restorana...
tamo je masovna ''porizvodnja'' toga...uvijek je tu rizik što je u mućkalici, kakva su jaja na prženicama itd...

porčitajet...lijepo je rkela uiasla sam dijete u rvtić jer je misrisao domaćom hranom...punjene paprike...
mislim u vrtiću jad prave punjene paprike ona je imala uvid u mirise i ocjenila d aje to dobro meso...
u restoranu to meso u paprici može biti ostatak svačega...

znači oni su manjili sbei obim poslova, hrana ih sigurno jeftinije dolazi na ovaj način...a cijenu vrtića su ostavili istu uz što ridutelj ima rizik i strah od restoranske hrane...ia saaa bih se bojala...u svakodnevnom konzumiranju restoranske hrane kod djetetauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:56:11   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

Sto se tice toga da je hrana bila domaca a sad iz restorana,oko toga se imas pravo bunit,jer nije uredu.
a sto se tice menia.piza i nije bas najbolji obrok,al przenice se oduvjek idu za dorucak.jaja su zdrava koliko ja znam.muskalica takode,teletina,vjerovatno malo povrca.tvoje ide u vrtic,i mislim da generalno previse ocelkujes



kada sam je upisala u vrtic, prvo sta sam gledala su uslovi, hrana, tete, lokacija, i bio mi je jako bitan prvi dojam kad sam razgovarala sa vlasnicom, obisla sam ih nekoliko i ovaj me kupio na prvu, iako je bio u stanu npr, ali moja curica je tad imala 16 mj, teta je nosala na rukama da zaspi i da lakse prebrodi adaptaciju jer dotad nikad sama nije zaspala, a dojila je jos...moje dijete koje kuci nista nije jelo, toliko se projelo tamo da je to nevjerovatno. jela je divnu domacu hranu, bila sita, presvucena i zadovoljna. nikad nije bila gladna dok se nisu preselili i uzeli restoran da im pravi hranu.
prvo sto se ja zrtvujem iz dana u dan da je vodim na drugi kraj grada i gubim po sat i po u prometu, a prije mi je bilo 10 min pjeske.
drugo sto sam ja jaaaako teska po pitanju prehrane i zelim da svom djetetu pruzim najbolje, a ovo sam isto mogla dobiti u drzavnom vrticu za 150 KM, zar ne? a ja placam 300. i jos pored toga, sto je izgleda sad moje dijete postalo cisti profit, te se trazi 30 KM ili...da dijete uopste ne dodje taj dan? ja vrlo dobro znam sta je muckalica ako je ja napravim a sta je muckalica iz restorana. i to nije hrana za dijete. isto tako przenice joj ja u 2 godine nisam nikada dala, jedno je da su jeli kuhana jaja za dorucak ali przenice ne jedem ni ja, ali ok da su to przenice koje oni prave, ni to nije problem, vec przenice iz restorana? a pica? za dorucak pica? i to jednom sedmicno, cijeli mjesec?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:57:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

bananice prženice koje bi napravili svježe u rvtiću ujutro se drastično razlikuju do prženica koje radi restoran i dovozi u vrtić...


a u tome je caka, oni dovoze iz restorana hranuuser posted image pa ne znam, svasta se desava, al i u tom restoranu rade ljudi i spremaju tu hranu za vrtic, ne vjeruje da stavljaju neke ostatke ili nesto tome slicno


jeste bananice al leona je na svom djteteu vdijela pormjene kako je u pitanju restoranska hrana...pad imuniteta, dolazak gldna kući, zamjena obroka čokolinom i bananom...mislim ipak ona ima više uvida u to dali je ta hrana ok ...jer da je bliska onoj domaćoj od prije dva mjeseca dijete bi bilos itije kako je bilo prije i moglo ostati na cjedonvenom boravku...oavko plaća cjelodveni boravak a dijete podiže iz vrtića ranije jer je gladno do restoranske hrane što prije nije bio slučajuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:57:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

ja ne kontam sta vi jedete kuciuser posted image  


user posted image dobro pitanje
mada vjerujte možda je ta restoranstka hrana i bolja nego ta šatro domaća
e sad neće to valjda biti praksa? možda se radi o nečem trenutnom

ako neko hoće da fušeri on će i unutar vrtića napraviti fuš mućkalicu sa ostacima od juče

Ono što meni ulijeva povjerenje jeste to što vlasnica skuhanom hranom za djecu hrani i svoje troje unučadi koji takodje idu u vrtić, inače bi je ja stalno peglala

Al opet neko savjestan se ne bi sa tim igrao, ne daj Bože kake bolesti, salmonele i sl
Pa ljudi od toga žive

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:00:00   
bebacha
ovdje lud zbunjenoguser posted image al nebitno,gora ja budala sto pisem uopste

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:01:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa



Al opet neko savjestan se ne bi sa tim igrao, ne daj Bože kake bolesti, salmonele i sl
Pa ljudi od toga žive


ti znaš kako je čiko preko puta pozorišta dobro živio od svoga pravljenja sendviča godinama...( d ane imnujem sada)
i odjednom slamonela...a jela i djeca iz gimnazije i sva raja u pauzama na poslu dostavom...i šta s edesilo puno bolnica bolensika a onjega zatvorili...otvorio je kasnije nešto drugoga naziva pod drugim imenom vlansika ali nikada taj lokal neće raditi kao što je on...

restoran je uvijek rizik...
al uvijek

ja bih voljela d aje to prelazno riješenje...samo neke krupne izmjene su s edesile kod leone u rvtiću...mislim žena najbolje zna po svom djetetu...vidite da su na djetetu drastične pormjene u odnosu na prije 2 mjesecauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:02:13   
leona81
jedna teta je imala unuka do prije 2 mjeseca u vrticu, unuk vise ne dolazi?
kako imati uvid u restoransku hranu - nikako? i mogu shvatiti i da jednom sedmicno ta hrana bude iz restorana, ali svaki dan? i to ne namjeravaju mijenjati. dakle od domace kuhinje do restorana koji nije bas nesto iskreno.
donose im i dorucak i rucak ujutru pa jos kasnije podgrijavaju rucak, dakle cijeli dan stoji...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:04:20   
ladyblue RR
ja se uopšte ne bavim time šta ona jede u jaslicama. ja znam šta joj ja dajem kod kuće. tete kažu da fino jede a šta je to  - ne pitam! kada dođe kući supa je obavezna i onda jede ili Hipp kašicu ili nešto što je nama za ručak. i dam joj oko 18h čokolino ili nešto slično.
a dajem joj i restoransku hranu, pomfrit iz McD-a, ćevape, pizzu, ma dajem joj da jede sve što on ona želi.
samo joj je supa obavezna!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:05:49   
mersiha 77
vauuuuuuuu to je strasno
leona zasto nepotrazis neku tetu da da ti cuva djete i onda bar znas sta djete jede i gotovo

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:06:01   
leona81
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja bih voljela d aje to prelazno riješenje...samo neke krupne izmjene su s edesile kod leone u rvtiću...mislim žena najbolje zna po svom djetetu...vidite da su na djetetu drastične pormjene u odnosu na prije 2 mjesecauser posted image


moje dijete je od njihovog prelaska tamo i prelaska na restoransku hranu, prvi put pocelo da odbija da ide u vrtic, toliko da navecer ne zeli da spava da ne bi sutra isla, ne zeli da vidi ni svoje 2 prijateljice, ne zeli da vidi nikoga, place svo vrijeme je cujem dok izlazim iz vrtica...vristi...

nisam ja jedina koja ovako mislim, br djece se drasticno smanjio, dakle prije ih je bilo 30-ak, sad ih je 20ak.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:06:25   
Hanady RR
leona ako nisi spremna na te izmjene uvjeta mjenjaj vrtić...
zaista ima ponuda u gradu ( abr mislim) moer vrtića koji su pirvatni i koji bi vjerivatno i ispunili tvoja očekivanja po datoj cijeni

ono jeste stresno tražiti novi vrtić mjenjati sve to...al sve je to u roditeljskom stažuuser posted image

ja ne bježim ni od državnih vrtića...hrana nije ono što bih ja dajem kad su kući...ali ipak toliko djece se jeste odojilo u državnim vrtićima i ja na njima ne vidim ništa negativno...
zaista...jedu i u vrtiću i kući i lijepo nepreduju i pojačaju i dogojeni su...znam nije ni u svakom državnom isto...ali opet ne bih bila sklona ni sve generalizirati...user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:06:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja se uopšte ne bavim time šta ona jede u jaslicama. ja znam šta joj ja dajem kod kuće. tete kažu da fino jede a šta je to  - ne pitam! kada dođe kući supa je obavezna i onda jede ili Hipp kašicu ili nešto što je nama za ručak. i dam joj oko 18h čokolino ili nešto slično.
a dajem joj i restoransku hranu, pomfrit iz McD-a, ćevape, pizzu, ma dajem joj da jede sve što on ona želi.
samo joj je supa obavezna!


user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:07:47   
leona81
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

vauuuuuuuu to je strasno
leona zasto nepotrazis neku tetu da da ti cuva djete i onda bar znas sta djete jede i gotovo


nije mi najbitnija hrana u svemu tome, bitno mi je da bude s drugom djecom, da se druzi, igra, uci...bitno mi je sve sto mi je bilo bitno i na samom pocetku kad sam je dala, dakle sa 16 mjeseci, a izgleda da sad njima nije nimalo bitno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 15041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:09:24   
ladyblue RR
leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:11:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


ipak ne sviuser posted image vrtic na Ilidzi ima svoju kuhinju, bolje reci svoj restoran gdje se priprema hrana, i oni su stvarno sto se toga tice najbolji plus imaju i prevoz djece i gdje ces bolje

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:12:26   
leona81
@hanady vjeruj mi da nema...obisla sam sve vrtice i krajnji se ishod svodi na 2, jedan drzavni, jedan privatni...samo sam htjela da vidim vasa misljenja. ja svom djetetu ne dajem da jede sve i svasta, sve ono sto ona bude jela kad bude sama birala, to je njen izbor, i ne bjezim od toga da u tom izboru bude i hamburger i fast food i bilo sta, ali dok ja mogu da kontroliram sta ona jede, u smislu da jede provjereno, zdravo i raznovrsno, tako cu i raditi...mislim da se navike usvajaju od prvoga dana, i to vidim na njoj. ponudim joj mandarinu i cokoladu a ona uzme mandarinu, a meni srce ko lavor:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:13:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


sa ovim se slazem a za privatne ne znam....

user posted image mi smo prezadovoljni nasim vrticem,i drzavni je user posted image male pare dajem pa mi ni ocekivanja nisu bila velika, kad obrnuto se desi, placala bih jos toliko za ovo sto dobijamo!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:13:56   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


nije istina, nekidan sam bila u privatnom koji ima svoju kuhinju, divnu kuharicu i ja vidjela svojim ocima da zena pravi rucak...kao sto je i ovaj nas bio, kad dodjes vidis da zena pravi razljevak, nije ga narucila

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:15:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


nije istina, nekidan sam bila u privatnom koji ima svoju kuhinju, divnu kuharicu i ja vidjela svojim ocima da zena pravi rucak...kao sto je i ovaj nas bio, kad dodjes vidis da zena pravi razljevak, nije ga narucila


i moja komsinica ima svoj privatni vrtic u kojem takodjer ima kuhinja i kuharica, hrana je za deset

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:19:18   
Hanady RR
ja leona tebe razumijem...
ja i sama djeci doziram fast food i biram dgje će ga jesti...
dok mogu to i hoću...
ako ih vodima na pomfrit idem amo gdje ga prave meni pr4d očima i sačekamo malo
a ne u altu gdje ga upakuju danas u posude pa ako im sotane povuku u kuhinju i opet sutra isti izlože...ili čak pponovno u fritezu ubace...ako ne mjenjaju krompir mogu misliti ulje u fritezi...
znači takva sma i rbinem...i poštujem i one koji rade drugačije...
nikada nsima sigurna dali je ovo moje isparvno...
ne želim da puno biraju...sutra da se zarati jele bi one meni ikar ko i ja...pa šta sad...

samo ne volim kršenje dogovora...poštujem tvoj imperativ d aje kuhinja bila bitna...ako su ro promjenili onda nemoj novdce trošiti na dovoz i dovod djeteta...
ja bih dijete dala u državni vrtić...
ili idi na ilidžu evo oni još uvijek imaju domaću kuhinju...

ja znam da svi imamo svoje stavove i u skladu sa svojim mogućnostim pružamo djeci , u skladu sa svojim karakterom dogajamo ih i dopzviljavamo hnešto ili pak osporavamo...
savršeno nećemo naći nidgje...nismo ni mis mai savršeni roditelji...
ja greške koje sam sama uvidjela sa prvim djetetom isparvljala sma sa drugim...sa trećim još svašta imam da ispravim...

Džaba...tako nam je...nikada nisi siguran da je to najbolje rješenjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:19:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, privatni vrtići i igraonice sa produženim boravkom uglavnom hranu naručuju iz restorana. ne znam kako ti je to promaklo ali eto da znaš....
sve je to šuplja priča sa domaćom hranom. jedino je u državnim vrtićima svježe, svaki dan pripremljena hrana. sve ovo ostalo ti je fast food.


nije istina, nekidan sam bila u privatnom koji ima svoju kuhinju, divnu kuharicu i ja vidjela svojim ocima da zena pravi rucak...kao sto je i ovaj nas bio, kad dodjes vidis da zena pravi razljevak, nije ga narucila


lady moja ide u privatni vrtić i hrana se kuha, eno juče teta pravila pitu zeljanicu
svaki dan kad dodjem vlasnica kuha ručak, 100% jer ta bi umrla da marku da restoranu user posted image
žena ima svoju baštu i sve iz nje donosi, višak koji joj ostane nosi kući
a jedna teta koja radi pravi odlično pitu i kad je red za napravit je vlasnica brine o djeci dok ona napravi pite user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15049
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 13:21:54   
veeseelaa
ponudim joj mandarinu i cokoladu a ona uzme mandarinu, a meni srce ko lavor:)


isto, moja i ne jede čokoladu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  600 601 [602] 603 604   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  600 601 [602] 603 604   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *