|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  599 600 [601] 602 603   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:18:45   
leona81
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Leona bas mi se zali i S za obroke, kao na razgovoru rekla jedno, a daju im drugo. Nadam se da cete brzo naci dr vrtic.


hajd molim te mi napisi na pp sve, jer sam ja ljuta ko puska, pogotovo sto sam ja bila preporuka mnogim ljudima a sve je izgleda bila laz.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:19:53   
veeseelaa
ma slažem se, 30 KM je puno, bolje da je onda svak svom djetetu kupio neki paketić sa saržajem prema odredjenom spisku vrtića i svi sretni

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:21:31   
R&T@
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar ima negdje vrtića gdje džaba daju paketiće???


Ima...
Skenderija...

Ali nisu to klasicni paketici, vec pokloni (ne slatkisi, vec igracke) upakovani u kutije od djece iz Engleske...

Tajra vec pita za njih i planiram napraviti nesto slicno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:22:54   
Neca xxx
Veeseelaa, imas tih velikih kutija u Exclusive knjizari na socijalnom i u ulici Danijela Ozme (preko puta Mamceta u K. Tomislava). Ima i velikih, mislim da mogu stati cizme.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:23:45   
leona81
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar ima negdje vrtića gdje džaba daju paketiće???


nema ali evo npr moje dijete ima vec 2 proslave i ne treba joj jos i ta i to za 30 KM, ok da se obiljezi moglo se nesto napraviti za puno manje para ili da mi donesemo paketic kakav hocemo, jer kako neko moze znati sta moje dijete zeli? tako je npr na poslu od mm, mi kupili paketic i d.mraz ga stavio u vrecu i dat ce joj ga danas. ili da se napravilo nesto simbolicno pa da platimo eto kao sto hanady kaze 11 KM, a oni od sebe zabavu i d.mraza, nego ovo izgleda kao cisti profit, 30 djece po 30 KM  je 900 KM? nek njima ostane 100-200, sto bi ja punila necije dzepove? iovako placamo dosta veliku cjenu za ovo sto smo u zadnja 2 mjeseca dobili. dijete mi jede picu za dorucak i przenice??? telecu muckalicu za rucak? haloooooo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:24:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Veeseelaa, imas tih velikih kutija u Exclusive knjizari na socijalnom i u ulici Danijela Ozme (preko puta Mamceta u K. Tomislava). Ima i velikih, mislim da mogu stati cizme.

joj dobro si ima u exskuluzivu...
to sma zaboravila skroz a gledala sma ih nedavno...tačnije kupila sma onaj jastuk i unutra dnevnik sa ključem jednoj curici i u istom dezenu uzmeme kutiju i spakujem jojuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 15006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:29:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar ima negdje vrtića gdje džaba daju paketiće???


nema ali evo npr moje dijete ima vec 2 proslave i ne treba joj jos i ta i to za 30 KM, ok da se obiljezi moglo se nesto napraviti za puno manje para ili da mi donesemo paketic kakav hocemo, jer kako neko moze znati sta moje dijete zeli? tako je npr na poslu od mm, mi kupili paketic i d.mraz ga stavio u vrecu i dat ce joj ga danas. ili da se napravilo nesto simbolicno pa da platimo eto kao sto hanady kaze 11 KM, a oni od sebe zabavu i d.mraza, nego ovo izgleda kao cisti profit, 30 djece po 30 KM  je 900 KM? nek njima ostane 100-200, sto bi ja punila necije dzepove? iovako placamo dosta veliku cjenu za ovo sto smo u zadnja 2 mjeseca dobili. dijete mi jede picu za dorucak i przenice??? telecu muckalicu za rucak? haloooooo


za paketiće si u pravu al ne kontam od kud teleća mućkalica? do duše meni bi bilo drago da je nekad na meniu u mom vrtiću


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:29:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Veeseelaa, imas tih velikih kutija u Exclusive knjizari na socijalnom i u ulici Danijela Ozme (preko puta Mamceta u K. Tomislava). Ima i velikih, mislim da mogu stati cizme.

joj dobro si ima u exskuluzivu...
to sma zaboravila skroz a gledala sma ih nedavno...tačnije kupila sma onaj jastuk i unutra dnevnik sa ključem jednoj curici i u istom dezenu uzmeme kutiju i spakujem jojuser posted image


e super, pogledam i tu, hvala još jednom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:29:56   
leona81
i jos nesto sto me najvise nervira, onda kao ne treba ni doci dijete taj dan kad dolazi djeda mraz? znaci ko ne zeli da plati paketic ne treba doci taj dan iako je platio puni iznos boravka svog djeteta u vrticu? sto se nas tice mi svakako necemo biti tu, ali nije mi jasno sta se zeli ovim postici? kakav je to nacin?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:31:33   
bebacha
Leona sta fali pici,przenicama i telecoj muckalici.stvarno ne razumijem.sta bi ti da oni jedu.
sto se tice paketica mi smo dosad placali 5KM.to budu stvarno jadni paketici al i bude,i svki roditelj to moze priustit.bude djeda mraz i njima je to veliki dozivljaj.djeci nije bitno jel paketic od 5 ili 50KM.to je izgleda bitno roditeljima.
ove godine izgleda nacelnik donira paketiceuser posted image user posted image vidjet cemo sta ce biti.u subotu idemo na tu predstavu i jedva cekam.a Ajla vec place jer se boji djeda mraza.upomocccccuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:32:50   
leona81
@vesela hranu im pravi restoran od prije 2 mjeseca. hrana je odron izgleda, dijete mi gladno u 3 sata bude i pojede sve kuci, ne bira? ne mogu je ostaviti duze od 4 u vrticu jer skapava, dorucak je u 9, rucak valjda oko 12 30 a uzina - voce u 14 30, znaci nema sanse da dijete ostavim do 17 sati a placam puni iznos. jedno vrijeme sam pakovala hranu za nju, neku uzinu ali njoj to ne bude dovoljno jer vecinom ne pojede taj rucak, nije navikla da jede restoransku hranu i bas je izbirljiva. ako joj se nesto ne svidja nece jest. i garant dobije kao zamjenu cokolino. dakle jede cijeli dan ustipak, cokolino i npr bananu i jabuku. od 9 do 16.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:35:11   
megi
bebecha, mersiha maleni su preslatki, mali medici user posted image

felix i mi nesto slinimo, nadam se da nece biti nsita strasno
doduse sinoc sam joj napipala jos jednu peticu moguce da je od toga

Amani user posted image  da drug sto prije ozdravi

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:35:25   
bebacha
cuj restoran pravi.kod nas se hrana pravi u obdanistu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:36:00   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

Leona sta fali pici,przenicama i telecoj muckalici.stvarno ne razumijem.sta bi ti da oni jedu.
sto se tice paketica mi smo dosad placali 5KM.to budu stvarno jadni paketici al i bude,i svki roditelj to moze priustit.bude djeda mraz i njima je to veliki dozivljaj.djeci nije bitno jel paketic od 5 ili 50KM.to je izgleda bitno roditeljima.
ove godine izgleda nacelnik donira paketiceuser posted image user posted image vidjet cemo sta ce biti.u subotu idemo na tu predstavu i jedva cekam.a Ajla vec place jer se boji djeda mraza.upomocccccuser posted image



ja svom djetetu dajem picu samo u iznimnim situacijama, ako je rodjendan ili jednom mjesecno ako nesto narucimo, nikad vise. u vrtic sam je upisala jer je zena koja je kuhala pravila razljevake, supe, variva, punjene paprike i sl...vrtic je mirisao na domacu hranu. sad jede hranu iz restorana, stalno je bolesna jer joj je pao imunitet. dakle przenice za dorucak ja bebicama od 12 mj i mom djetetu od 2 godine ne bih nikada dala da drzim vrtic jer ne smatram da je to hrana za djecu, pogotovo ne za dorucak. pica takodjer. pa ja ne bi pojela picu za dorucak. o telecoj muckalici da ne pricam. sta li su samo u nju stavili, sve ostatke od tog dana?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:39:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

@vesela hranu im pravi restoran od prije 2 mjeseca. hrana je odron izgleda, dijete mi gladno u 3 sata bude i pojede sve kuci, ne bira? ne mogu je ostaviti duze od 4 u vrticu jer skapava, dorucak je u 9, rucak valjda oko 12 30 a uzina - voce u 14 30, znaci nema sanse da dijete ostavim do 17 sati a placam puni iznos. jedno vrijeme sam pakovala hranu za nju, neku uzinu ali njoj to ne bude dovoljno jer vecinom ne pojede taj rucak, nije navikla da jede restoransku hranu i bas je izbirljiva. ako joj se nesto ne svidja nece jest. i garant dobije kao zamjenu cokolino. dakle jede cijeli dan ustipak, cokolino i npr bananu i jabuku. od 9 do 16.


e svašta.... a ja opet kad uzmem malenu iz vrtića njoj se ne jede nikako, kaže ja sam jela,
raspored obroka im je haman isti kao kod vrtića u kojem ide tvoje dijete
u 09 doručak, u 11 ručak, nakon spavanja užina a nude im hranu od ručka i neku mazalicu... uglavnom zaista je uvijek sita i fino napreduje
Žao mi je što je to tako, a o kojem se vrtiću radi?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:40:00   
Hanady RR
oprosti leona ovaj dio o hrani nisma razumijela..
prženice i teleća mućkalica meni nisu čisto restoranska hrana...,mislim to je već nešto što dijete jede i kućiuser posted image
diduše možda taj restoran to radi ono masovno pa nije neka kavliteta ili ti štouser posted image

a gdje god dijete da odvedeš u vrtić imat ćeš rizik da izbiranjem hrane ostane gladnouser posted image

ja bih recimo insistirala da oni dijete animiraju da mi pojede to što je na stolu a ne da mi djetetu daju bananu u zamjenu za komletan obrokuser posted image

ne znam možd anisma najbolje shatilauser posted image
a što je bilo na meniju prije ta 2 mjeseca...kakvi su tada obroci bili jel ih jela malena tadauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:40:28   
bebacha
Sto se tice toga da je hrana bila domaca a sad iz restorana,oko toga se imas pravo bunit,jer nije uredu.
a sto se tice menia.piza i nije bas najbolji obrok,al przenice se oduvjek idu za dorucak.jaja su zdrava koliko ja znam.muskalica takode,teletina,vjerovatno malo povrca.tvoje ide u vrtic,i mislim da generalno previse ocelkujes


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:41:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: bebacha

Leona sta fali pici,przenicama i telecoj muckalici.stvarno ne razumijem.sta bi ti da oni jedu.
sto se tice paketica mi smo dosad placali 5KM.to budu stvarno jadni paketici al i bude,i svki roditelj to moze priustit.bude djeda mraz i njima je to veliki dozivljaj.djeci nije bitno jel paketic od 5 ili 50KM.to je izgleda bitno roditeljima.
ove godine izgleda nacelnik donira paketiceuser posted image user posted image vidjet cemo sta ce biti.u subotu idemo na tu predstavu i jedva cekam.a Ajla vec place jer se boji djeda mraza.upomocccccuser posted image



ja svom djetetu dajem picu samo u iznimnim situacijama, ako je rodjendan ili jednom mjesecno ako nesto narucimo, nikad vise. u vrtic sam je upisala jer je zena koja je kuhala pravila razljevake, supe, variva, punjene paprike i sl...vrtic je mirisao na domacu hranu. sad jede hranu iz restorana, stalno je bolesna jer joj je pao imunitet. dakle przenice za dorucak ja bebicama od 12 mj i mom djetetu od 2 godine ne bih nikada dala da drzim vrtic jer ne smatram da je to hrana za djecu, pogotovo ne za dorucak. pica takodjer. pa ja ne bi pojela picu za dorucak. o telecoj muckalici da ne pricam. sta li su samo u nju stavili, sve ostatke od tog dana?

sad sam shatila sory...
i pomislila sam da restoranski tu je kvaliteta hrane upitna...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:42:47   
veeseelaa
pa stvarno ne znam, pica u vrtiću? od kud to???



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:43:48   
Mala Selma
leona , zao mi je sto se sekiras, mijenjaj vrtic pod hitnouser posted image .Za pare koje placas,sigurna sam da mozes naci bolje za svoje dijete.
Sto se tice Deda Mraza u vrticu, moj A.ide u drzavni, djeciji grad na Mojmilu i mi veceras imamo roditeljski sastanak u vezi toga.Vrtic nece nista sam organizovati (osim predstave za djecu), deda mraza mozemo mi roditelji organizovati, ali ako se samo jedan roditelj ne slaze da bude u toku radnog vremena, deda Mraz ce se organizovati poslije 17,00 sati.
U razgovoru sa roditeljima i uciteljicama, nas stav ce biti da roditelji daju po 5KM da se kupe igracke i slatkisi, stavit cemo u jednu sarenu kutiju i sva djeca ce se pocastiti zajedno, a igracke ostaju u vrticu na koristenje, sto je meni ok.Jer svejsni smo cinjenice da neki nece moci izvojiti 10-20Km za paketic, na ovaj nacin ce svi biti sretni i zadovoljniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:43:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Sto se tice toga da je hrana bila domaca a sad iz restorana,oko toga se imas pravo bunit,jer nije uredu.
a sto se tice menia.piza i nije bas najbolji obrok,al przenice se oduvjek idu za dorucak.jaja su zdrava koliko ja znam.muskalica takode,teletina,vjerovatno malo povrca.tvoje ide u vrtic,i mislim da generalno previse ocelkujes



ma dobro mislim da sam skontala d aje leona ustavri birala vrtić po osnovu onoga što je očekivala za dijete...
unazad dva mjeseca oni ne poštuju dogovor u tom msilu i dovdoe roditelja u poziciju ili d aispiše dijete ili d amjenaj vrtić...a treba ugajgulit i vrijeme i mejsto i ponudu a na kraju i same finansijeuser posted image
ipak plaća istu cijenu kao prije 2 mjeseca a oni su pormjenili ono što je bio imperativ leoni da tu da dijeteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:45:14   
bananica
za mene ti leona pravis frku, a i brines se bez razloga
przenice,pica,muckalica,voce...ja tu ne vidim niti jedno jelo da ne valja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:46:05   
veeseelaa
a treba ugajgulit i vrijeme i mejsto i ponudu a na kraju i same finansijeuser posted image


baš tako, meni je zaista bitan dogovor
al svjesna situacije da vlasnici muljaju u startu sam rekla vlasnici vrtića da ukoliko će doči ili ukoliko planira eventualne izmjene da mi odma kaže a ne dodjem u situaciju da za par mjeseci ispisujem dijete



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:47:46   
bananica
ja ne kontam sta vi jedete kuciuser posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 12:48:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

za mene ti leona pravis frku, a i brines se bez razloga
przenice,pica,muckalica,voce...ja tu ne vidim niti jedno jelo da ne valja


bananice prženice koje bi napravili svježe u rvtiću ujutro se drastično razlikuju do prženica koje radi restoran i dovozi u vrtić...
tečeća muškalica što kaže leona u restoranu mož biti sastavljena od svih silnih ostataka hrane od prethodnog dana...

mislim u ovome smilu da je u pravu...
domaća pica je u drastičnoj razlici od pice iz restorana koji usput budi rečeno i nije picerija...

ipak je oan dijete upisla u taj vrtić radi domeć kuhinje...
oni su to pormjenili a vijena vrtića ostala je sita...

a obrok zamjeniti bananom i čokolinom...sasvim je logično d aje gladna...

Ipak je leoni bilo bitno što jede i u tom smislu birala vrtić sa domaćom hranom i plaćala cifru za touser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  599 600 [601] 602 603   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  599 600 [601] 602 603   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *