|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  255 256 [257] 258 259   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:40:10   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: tajra

Iman, to je djevojcica M.A. od Blue Rose...


Predivna je mashaAllah....a gdje ste ti i Tekja...jel bila Noa...de bolan da vas povežem...dosta mi je zamišljanja!user posted image



Prelistaj komentare ispod albuma i naci ces nas... user posted image

Noa nije bilauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:40:11   
InLove
Felix tu sam ja, evo bole me oci koliko me mala cura naklepala user posted image user posted image .. inace dobro hB!
Sta ima ovdje?? Kako je Anel??

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:41:33   
leona81
moja M je isto uzasna zadnjih mjesec dana...bacanje po podu, crtani po 100 puta trazi da se promijeni pa ja po sat vremena cucim kod dvda, nece da jede kuci kako treba a u vrticu i kod nene jede super...cak sam je podmitila i rekla da ce dobiti sok cim pojede nesto ali je sat vremena vristala i bacala se po stolici za hranjenje i ja nisam htjela da popustim pa je pojela nakraju...i dobila sok...ako odluci da hoce salamu da jede, koju ja inace ne dajem, ali je ona nadje u frizideru, mozes se slikati ali moras joj dati i to hoce da jede samo to, ni hljeb, nista drugo nego samo salamu???
nicim nije zadovoljna, dan joj je ispunjen ali opet ima te napade bijesa...prosipa, gadja, baca na pod sve, kako god pokusam da joj objasnim ne pali, ni deranje, ni fino da objasnis, ni da pucnes po guzi...ne da se presvuci nego se bacaka ili me lupa nogama u stomak...ma haos...ako je naruzim ili ne dobije sta hoce onda se udara po glavi, kao samara se? pokusala sam i ignorisati ali nista ne pomaze.
cak je pocela plakati ujutru malkice kad je vodim u vrtic?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:43:19   
R&T@
leona81, isto ti je kao i lady...

A imate li rodjendansku haljinicu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:44:07   
bebacha
Iman user posted image user posted image user posted image
a samo nek jede

Lady slazem se s Tajrom.uh kad se sjetim a sad kako se priblizavamo 4-tom rodendanu hvata me panika.djete preko odraste i ponasase ko prava djevojcica,nista vise ni mrvice bebastog nemauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:44:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: bebacha

Iman pusti djete nek jede,opet ce doci period kad ce par dana slabo jesti i opet u krug.i moji se obadvoje projeli pravo.do kad li ce.
Kako si ti,kako na poslu



Ja sam čas dobro, čas plačem ko idiot...ne znam kako sam danas s posla došla...nakupi mi se, pa se iskišem kad sam sama...ne mogu ja pred ljudima, ja se lafo pravim jaka.

Tek sad svega postajem svjesna...user posted image

A ja sam najsretnija kad ona jede, inače ima solidan apetit, al kad joj naiđe ja i mm ne možemo sebi doći koliko ona može pojesti...gdje joj stane?


Draga trajat ce to dugo .imaju tri -4faze  koje covvjek mora proci,sok,saznanje,zalost i borba,samo nemoj trpiti u  sebi...Pricaj sa ljudima,familijom,ako nisi u stanju tako onda  pisi napapir osjecaje,samo ihnemoj zatrpavati...Puno zagrljaja...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 6406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:45:38   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Lady, zeeeeeeeeeeenuser posted image

Dolazite u "strasnu" trecu godinu zivota u kojoj jedan dan imas user posted image  a naredni user posted image ...

Kad vam te tacno rodjendan?user posted image

A tm vec hvata panika u kuci...
hajde malo mir-miruser posted image

Ma ne mogu Tajra, dodijalo mi je da sam vjestica a on dobrica user posted image user posted image user posted image , sve pusti, ja je naruzim on je tjesi....ja sam losa majka a on je extra super tata koji pusta sve i igra se s njom...
Veceras sam sve njeno (poslije onoga) samo coolirala, on je opominjao...a ona se okrene meni : mama? Ko veli mogu li, ja samo mahnem glavom...
Ne znam gdje dolazimo ni u sta ulazimo ali moje dijete je postalo grozno, mislim da je to problem sto je cuva teta a ne vrtic ali sta je tu je...aBd jedva cekam proljece....
Rodjendan aBd 04.12. bit ces u Sa user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:47:45   
R&T@
bebacha, ne budali...
trebas biti sretna i ponosna...
imas djevojcicuuser posted image

Ko jos zeli bebu koja cmizdri, kaki, ne prica... pih...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:51:01   
bebacha
tajra ima ja jedno i takvouser posted image
ma upravu si,znam al et....


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:51:32   
R&T@
Nije to do tete...
isto bi bilo i da je u vrticu...user posted image

Neki stavovi se moraju odrzati i dijete ne dijeli svoju ljubav po tome ko grdi ko mazi... ali kuliraj... zivot ce ti laksi biti...user posted image

Datum je super...
jos nedjeljauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6410
   [Obrisana poruka]
14.11.2011 21:54:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:56:39   
Hanady RR
Iman, ne daviš...piši...piši i pričaj smao ono što želiš i kada ti želiž...
kada pitaju kaži im neka sačekaju drugo vrijeme kada ćeš možda moći pirčati...
a plači...neka idu i vodopadi...evo nas ovdje mi ćemo ih skupljatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:58:08   
Lady26
Vjeruj da se sa mnom ne igra...zna se kocke su za nju i taju, slikovnice, slagalice i sl...ja joj nesto napravim od kocki ona to pobaca sve user posted image
Priznajem, vise se igra nego ja....ali opet....nekako me nema nigdje....
A poravnit cu vjeruj mi....
Ne mislim da je teta kao teta kriva, ali joj sve ugadja, jako je voli, sve joj dopusti, razmazila se nevjerovatno...Lana nikad nije bila "agresivna" al danas me je lupila...vise puta...i znam da ce se ponoviti....ne znam kako na to reagovati...prvi put sam joj uzvratila (lagano i govoreci da ne smije) opet me je lupila, onda sam samo rijecima objasnila da se to ne smije i da ne valja- lupila me je opet, treci put sam samo prstom pokazala i rekla da ne smije - i naravno, smjela je...onda sam ustala od nje i otisla....

A kazem ti, na prsima mi je, tj u narucju zaspala, klipaca velika, ljubi mama obaze i ljubi, tako je i zaspala....

Da, doruckovala sam na poslu i to je sve sto sam danas stavila u usta...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6413
   [Obrisana poruka]
14.11.2011 21:58:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 21:59:13   
InLove
Iman mila ,nemam sta drugo reci ,vec cu samo potpisati Hanady i saljem ti punoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:00:15   
bebacha
sad gledam slike s regionalnog i da malo spomenem.
Hanady jel Hanadyuser posted image user posted image onako malo humoristicnauser posted image djeluje mi ko djete ko je se samo sali.
Tajra ovo tvoje djete me ocarala,na jedno stranu sto je prelijepa al sto djete izgleda ozbiljno,vau


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:00:36   
Lady26
Pisi nego sta user posted image user posted image user posted image
Meni je RR kao ordinacija user posted image
Bez zezanja, olaksam dusu...ja pisem, ko hoce procita, ko nece preskoci lagano al ja napisala sta me tisti user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 14.11.2011 22:01:37 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:02:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

sad gledam slike s regionalnog i da malo spomenem.
Hanady jel Hanadyuser posted image user posted image onako malo humoristicnauser posted image djeluje mi ko djete ko je se samo sali.
Tajra ovo tvoje djete me ocarala,na jedno stranu sto je prelijepa al sto djete izgleda ozbiljno,vau



moja je cura izvorno Hanadiuser posted image
al nije baš neki šaljivdžija koliko voli d apozira pa na svakoj fotki je u osmjehu...sreća nisu nas fotkali u fazi ''tuge'' i ročarenja'' jer je napravial grešku i pomislila d anije fina djevojčica...pa je onolika klipača plakala i mami u krilu sjedila i mazila se punih 45 minutauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:04:38   
bebacha
ojjj.ko diro curicu malu
fasciniralo me koliko se djecica osjecaju nekako ugodno u drustvu,bar tako na sici djeluje,ko da su svaki dan zajedno


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:04:40   
selebriti
IZVORNA PORUKA: bebacha

sad gledam slike s regionalnog i da malo spomenem.
Hanady jel Hanadyuser posted image user posted image onako malo humoristicnauser posted image djeluje mi ko djete ko je se samo sali.
Tajra ovo tvoje djete me ocarala,na jedno stranu sto je prelijepa al sto djete izgleda ozbiljno,vau



Tajra je vau fakat user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:05:35   
tekja
drage moje, svasta procitah...

najprije bolesnim pilicima zelim da sto prije ozdrave...ljubim vas jako, glupe bakterije i virusi mrsuser posted image

Lady, ba nasamo ga safataj i objasni neke stvariuser posted image ...ne ide to tako, reci mu da L. cini medvjedju uslugu time sto joj povladjuje...imam i ja jednog koji u sekundi k'o fol zagalami, a u drugoj ga uzme i govori volim ja tebe...aha...a, ja eto ne volim, jer istrajavam...eye contact ti je cudo, ja ga samo pogledam, on mijenja plocu...doduse i on mene plaho pogleda kad smo u kupovini, samo ja bezobrazna pa ne bendamuser posted image user posted image user posted image

Iman, de sto si navalila, kao da imas sta vidjetuser posted image user posted image user posted image ...ja hocu tebe uzivo da upoznam, jer znam da ces me odusevitiuser posted image

Mi bili kod prijatelja, maloprije dosli...kako mi je dijete nafakali, hdB...dobio jaknu i cizme na poklonuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 6421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:05:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sreća nisu nas fotkali u fazi ''tuge'' i ročarenja'' jer je napravial grešku i pomislila d anije fina djevojčica...pa je onolika klipača plakala i mami u krilu sjedila i mazila se punih 45 minutauser posted image

Joj kako je ovo bilo tuzno za vidjeti user posted image user posted image , tako tuzna, uplakana....dusica bas je preosjetljiva, meni se stislo bilo nesto user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:06:09   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tajra ovo tvoje djete me ocarala,na jedno stranu sto je prelijepa al sto djete izgleda ozbiljno,vau



Hvalauser posted image

A to je "tata svoj" i po ljepoti i po ozbiljnosti...
R. i ja smo one "udarene" spice u familijiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6423
   [Obrisana poruka]
14.11.2011 22:07:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:07:30   
R&T@
IZVORNA PORUKA: selebriti


Tajra je vau fakat user posted image


Ti znas na koga jeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  255 256 [257] 258 259   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  255 256 [257] 258 259   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *