|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:28:41   
nanika
Nisam u toku Lady, jeli se Lani smirio skroz onaj laringitis?

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:29:18   
bebacha
Lady pravo zeznutoto,samo ako i ti popustis ode djete do vraga a onda tesko popravit.
mi smo se dogovorili kad se tek Ajla rodila da nesmijemo pred njom pokazat ako se ne slazemo s onim sto drugi rekne,uradi,kazni i slicno. stavarno to jos uvjek postujemo,mada priznajem da ponekad znam reagovat jer on zna biti previse strog.meni kod njega najvise smeta(sto se odgoja tice)kad kaze Nemoze Ajla to znas da mama nedauser posted image user posted image onda poludim.i u vecini slucajeva to nedamo obadvoje al et da mama bude vjestica


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:30:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

Nisam u toku Lady, jeli se Lani smirio skroz onaj laringitis?

Jeste hB, ima nekoliko dana...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 6453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:31:50   
nanika
Bebacha u pravu si, vrlo je bitno ne raspravljati se pred djecom

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:31:56   
Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti


On sad, bona, jadan vaga, šta bi, kako bi user posted image  ....

Ma kakvi....sad kad odemo leci, zahrkat ce u 2 minute, toliko je nasekiran da nece moci odmah, nego ce mu trebati bar minuta-dvije user posted image user posted image user posted image
JA sam oguglala na to....kako bilo uvijek okrenem vodu na svoj mlin, ako ne danas bit ce sutra user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:33:07   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

O da, jako lijepa, vesela, nasmijana user posted image user posted image user posted image
  

user posted image

Daj budi realna .... user posted image user posted image  
Ona koja voli pojest user posted image user posted image

Aj kako cu to zaboraviti user posted image user posted image user posted image
Konobar samo donosi pred nju user posted image user posted image user posted image
Prvo je djeci bombone pojela pa je stomak zabolio, pa pojela pola ovala meze i usCipaka a onaj samo donosi li donosi user posted image


Ja MM kažem, kad sam stigla, ... jel moguće da su me u startu provalile..? Baš sam se potrudila user posted image user posted image user posted image .. Kaže on ... pa đe neće, nije teško uopšte user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:33:25   
nanika
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: selebriti


On sad, bona, jadan vaga, šta bi, kako bi user posted image  ....

Ma kakvi....sad kad odemo leci, zahrkat ce u 2 minute, toliko je nasekiran da nece moci odmah, nego ce mu trebati bar minuta-dvije user posted image user posted image user posted image
JA sam oguglala na to....kako bilo uvijek okrenem vodu na svoj mlin, ako ne danas bit ce sutra user posted image

Bas si legendauser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:34:13   
Lady26
A ti neces pa neces da me upoznas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 6458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:34:17   
Anoniman
neka neka Lady moj je bio istiuser posted image user posted image user posted image user posted image daj mu Lanu kad pođe s rajom na pice pa kad ga osramoti kao svog taticu njegova ''princeza'' promjenut ce plocu vjeruj miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad kad ja uzmem kuhaču oboje sjedaju i budu ko bubicauser posted image user posted image user posted image user posted image
samo sto vise forsiraj druzenja tate i kceri pa ces vidjeti promjenuuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:34:46   
selebriti
IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: selebriti


On sad, bona, jadan vaga, šta bi, kako bi user posted image  ....

Ma kakvi....sad kad odemo leci, zahrkat ce u 2 minute, toliko je nasekiran da nece moci odmah, nego ce mu trebati bar minuta-dvije user posted image user posted image user posted image
JA sam oguglala na to....kako bilo uvijek okrenem vodu na svoj mlin, ako ne danas bit ce sutra user posted image

Bas si legendauser posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 6460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:36:09   
nanika
IZVORNA PORUKA: Lady26

A ti neces pa neces da me upoznas user posted image user posted image user posted image

Jeli jauser posted image , znam da sam bezobraznauser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:36:28   
Lady26
Znaci da se hvatam kuhace? Ako ne za kuhanje, bar za prijecenje, pa jelte user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:37:37   
Lady26
@ Slavna user posted image - sve zaboravim pitati, ko se ono onako od srca obradovao kad smo potrefili pravi put juce? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6463
   [Obrisana poruka]
14.11.2011 22:38:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:39:08   
Anoniman
Noja bona nebila...je li stiglouser posted image user posted image user posted image
sta ima...opet vidim sracke
ladyblue...nadam se da necete opet morati u bolnicu...drzim figeuser posted image

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 6465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:40:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Znaci da se hvatam kuhace? Ako ne za kuhanje, bar za prijecenje, pa jelte user posted image user posted image user posted image user posted image



of korsuser posted image user posted image user posted image al ovo za druzenje je fakat paliuser posted image user posted image user posted image poslije dva izlaska nista vise nije bilo istouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 6466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:42:40   
bebacha
Noauser posted image jesi ti neka zahebanauser posted image tako to i treba.treba svijetu vise takvi a manje ovakviuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:42:44   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Lady26

@ Slavna user posted image - sve zaboravim pitati, ko se ono onako od srca obradovao kad smo potrefili pravi put juce? user posted image user posted image user posted image


Molim te mi ne spominji izlaz iz Zenice user posted image  Što se desilo na izlazu iz Zenice, ostaje na putu prema selima user posted image  O tome se ne govori user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:43:07   
Anoniman
dadada nema ga josuser posted image al stici ce pa znas kako je MO dalekouser posted image user posted image user posted image user posted image
Iman kuhaca kod mm uvjek pali a kod Noe neki put i ne basuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:43:18   
Lady26
Odoh, eno mrgud je istrosio bateriju na mobitelu user posted image user posted image user posted image
Laku noc, hvala sto ste me nasmijale a bila sam na rubu user posted image
Pa paaaaaaaa user posted image user posted image
Bolesnoj djecici zelim od srca mirnu noc user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:43:54   
Leena
To je zeznuta stvar...kad roditelji nisu na istoj strani...

Ja se sinoć već bila nakostrješila da galamim...zabranili mi Iman da gleda Bumba, samo ga oponaša, neće puno da priča, sve nešto 'išaretom' ko i on...i mm hrani I...i neće ona...čujem ja pali se laptop...rekoh evo Bumbe, ja u kuhinji...kad krenu Fifi ...rekoh mali, izvuče se ti za dlaku...
user posted image user posted image user posted image - ja sam imala srece sto je zavoljela Elmu (sezame street) vise od Bumbe, pa nam vise ne mumla i ne govori : misi-mosi- kada je boli stomak user posted image
Btw, sjetila sam te se sto puta za vikend kad poludjela nisam... Davala rodici instrukcije iz engleskog... zeno ti imas celicne zivce! Meni se moj posao cinio tezakuser posted image

Lady, to sa hranom koju ja skuham i mm mi se događa isto... Ja skuham, stavim u frizider, a obavezno je nesto sto bas voli. Vratim se s posla, ona jela HIPP kasicuuser posted image , kad pitam zasto joj nije dao ono sto sam pravila, uvijek isto: zaboravio da imauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:44:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

@ Slavna user posted image - sve zaboravim pitati, ko se ono onako od srca obradovao kad smo potrefili pravi put juce? user posted image user posted image user posted image


Molim te mi ne spominji izlaz iz Zenice user posted image  Što se desilo na izlazu iz Zenice, ostaje na putu prema selima user posted image  O tome se ne govori user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 6472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:46:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Noauser posted image jesi ti neka zahebanauser posted image tako to i treba.treba svijetu vise takvi a manje ovakviuser posted image



pa bona do zivota mi dođeuser posted image user posted image user posted image volim je najvise na svijetu al od rođenja smo ona i ja same,mm na poslu pa onda nekakvih obaveza...ja taman skontam kako da izađem na kraj s njom a on dođe pozelio je pa mi shebe koncepcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e nece da moze,nije mene majka rodila da me svi zahebajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 6473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:46:48   
bebacha
sad kontam da Alenu ukinem bumbuuser posted image a tamam mi djete gleda crtani 5minutauser posted image user posted image meni daje da on malo gleda crtani pa ga malo navlacim.vidi sine one traktor,evo med,evo kono.i tako ja pricam,prode pola crtanog a Alen vec odavnom vadi serpe i kasikeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.11.2011 22:47:16   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Lady26

hvala sto ste me nasmijale a bila sam na rubu user posted image


Uvijek user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *