|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 11:02:38   
R&T@
Hvaaaaaaaala, drage moje!
Mi smo samo kupci, a pohvale idu nasoj mami1.
Ja se stvarno odusevim kad vidim sta ruke zene mogu napraviti od obojene mase.

Sahara, za ideju user posted image , pravo originalna torta koja cini mi se odgovara vlasnici: malo, svima drago stvorenje koje donosi srecu.

Ivancica, prava vesela i sarena torta za tvoga velikog momka. Posebno mi se sviđaju ovi stapici.

Dogodine, akobogda, pitat cemo njih sta zele.....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 14:16:06   
rokoko
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

ajmeee...super  su  torte...bravooooooouser posted image user posted image user posted image

evo  sad  nase  sarene  barene
user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image Pre pre predivna!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 16:55:30   
iv@ncica
hvala  hvala''''''andrej  je  vec  ovu  birao''''bili  mi u tete  za  torte  i  on  je  gledao slike''''pa  mu ove  naravno  sarene  se  svidile  i  onda smo  mi  pozeljeli  takvu  bez  nekih  likova''''''dogodine  ce  mo likove  traziti  heheheuser posted image user posted image  

rokoko-  tvoje  su uskrsnje  kreacije  pre- superuser posted image user posted image

< Poruku je uredio iv@ncica -- 7.4.2010 16:58:21 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 16:57:36   
Romali
ivancice, ko je teta Ruza?? Je li radi u nekoj poznatoj slast.ili kod kuce?
Torta je user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 17:03:39   
iv@ncica
teta  Ruza  ili   Ruzica user posted image ,  zivi  i  radi  blizu  mene ovdje  na  B.B. radi  zena  kuci, ada  ja  to  nisam  ni znala..dam  ti  link  njene  web  ako  zelis  tamo   imas  slicice  i  kontakte..uglavnom  teta  pravi  i  kuha  kreme  i sama  boji  i  pravi  fondant  islll..uglavnom sva  je  u  tome,,pravi  svasta  nesto..i  kreativna  je  zenica  koja  uziva  u tome..zato  joj i  jesu  zivahne  torte..ja s am  zivahna  pa  je  meni  isla  sarena  barena  i  mom  Andreasu  hehhehe user posted image
uglavnom  mi  je  Noa  rekla  za  nju  i ona  je  narucivala, i  bila  je  zadovoljna, pa  sam  i  ja  sad naravno user posted image a  evo  ja  sam  proslijedila  br.  i  sportyi   i  aniti mo  i marinci..i  jos  sma  joj  masu  ljudi  odvela  pa  eto  joj  biznisa   hhahahah..

< Poruku je uredio iv@ncica -- 7.4.2010 17:04:43 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 19:45:24   
Mya_81 RR
Ivancice, torta je ekstra user posted image Boje mi se baš svidjaju user posted image Svaka čast teta Ruži user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 19:56:19   
anidla
joooj sve su torte posebne na svoj nacin...predivno izgledaju user posted image user posted image user posted image

svaka cast user posted image

ivancice daj postavi link ovdje da bar gledamo slike user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 20:51:52   
noaa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

teta  Ruza  ili   Ruzica user posted image ,  zivi  i  radi  blizu  mene ovdje  na  B.B. radi  zena  kuci, ada  ja  to  nisam  ni znala..dam  ti  link  njene  web  ako  zelis  tamo   imas  slicice  i  kontakte..uglavnom  teta  pravi  i  kuha  kreme  i sama  boji  i  pravi  fondant  islll..uglavnom sva  je  u  tome,,pravi  svasta  nesto..i  kreativna  je  zenica  koja  uziva  u tome..zato  joj i  jesu  zivahne  torte..ja s am  zivahna  pa  je  meni  isla  sarena  barena  i  mom  Andreasu  hehhehe user posted image
uglavnom  mi  je  Noa  rekla  za  nju  i ona  je  narucivala, i  bila  je  zadovoljna, pa  sam  i  ja  sad naravno user posted image a  evo  ja  sam  proslijedila  br.  i  sportyi   i  aniti mo  i marinci..i  jos  sma  joj  masu  ljudi  odvela  pa  eto  joj  biznisa   hhahahah..

A jesi li joj rekla da sam ti ja dala broj ili si prisvojila moj popustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se i ja sam bila toliko zadovoljna da je svima preporucujem

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 23:20:31   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

teta  Ruza  ili   Ruzica user posted image ,  zivi  i  radi  blizu  mene ovdje  na  B.B. radi  zena  kuci, ada  ja  to  nisam  ni znala..dam  ti  link  njene  web  ako  zelis  tamo   imas  slicice  i  kontakte..uglavnom  teta  pravi  i  kuha  kreme  i sama  boji  i  pravi  fondant  islll..uglavnom sva  je  u  tome,,pravi  svasta  nesto..i  kreativna  je  zenica  koja  uziva  u tome..zato  joj i  jesu  zivahne  torte..ja s am  zivahna  pa  je  meni  isla  sarena  barena  i  mom  Andreasu  hehhehe user posted image
uglavnom mi je Noa rekla za nju i ona je narucivala, i bila je zadovoljna, pa sam i ja sad naravno user posted image a evo ja sam proslijedila br. i sportyi i aniti mo i marinci..i jos sma joj masu ljudi odvela pa eto joj biznisa hhahahah..


evo ti citiram samu sebe user posted image user posted image
pa vidis da svugdje pisem da si mi ti dala link..nisi pozorno pratila poganice jedna...user posted image .-i kako sam te zeni spomenula i forum..i kako te se sjetila odmah hahhahahah..ma sto ne citas...ma ja sam ti toliko zahvalana sto si mi rekla za nju..pa evo sam joj jos i ja dovukla jos musterija kao i ti hehhehehe..morat ce nam davati popust za next time user posted image

teta Ruza

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 23:26:35   
noaa
user posted image user posted image user posted image ivancice moja zaova ce sebi tortu za svatove kod nje naruciti mi se izgubile kad smo vidjele slike koduser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
7.4.2010 23:59:23   
iv@ncica
super..pa i treba..zena je bas kreativna..meni je dekoracija bitna.. kod ovih prije em sto su sve isto nađiđane i uvijel bi torte ostalo..sad bome nije imam jos 2 komada za kavu sutrauser posted image , em sto je svu djecu i odrasle odusevila ..ipak je ova moja za 30 ljudi, teska 6 kg...

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 11:31:15   
iv@ncica
evo vam link gore pod teta ruza user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 14:14:12   
noaa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo vam link gore pod teta ruza user posted image user posted image

mislim da ne smijes postavljati link jer je to reklama a reklame se placaju zato sam ja tebi slala ppuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 16:05:49   
anitaMO
Romali teta Ruža je držala kafić na starom veležovom ,gdje sad vrtuljak ,Enigma se zvao.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 16:58:30   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo vam link gore pod teta ruza user posted image user posted image

mislim da ne smijes postavljati link jer je to reklama a reklame se placaju zato sam ja tebi slala ppuser posted image



joj da soorrryyyy..ali nisam je r eklamirala nego dala curama link da gledaju slike, kakao su i trazile ipak im je daleko da samo zbog slika dođu vamo po tortu...a svejedno nas nekoliko iz mostara smo tu i vec smo kupile od nje skoro sve te torte..,tako da ne vjerujem da ce netko iz Sa., Tz ili odnekud bas banut kod nas po tortu..ako je problem molim moderatora nek ga brise da ne bude problema ...

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 17:03:03   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo vam link gore pod teta ruza user posted image user posted image

mislim da ne smijes postavljati link jer je to reklama a reklame se placaju zato sam ja tebi slala ppuser posted image



joj da soorrryyyy..ali nisam je r eklamirala nego dala curama link da gledaju slike, kakao su i trazile ipak im je daleko da samo zbog slika dođu vamo po tortu...a svejedno nas nekoliko iz mostara smo tu i vec smo kupile od nje skoro sve te torte..,tako da ne vjerujem da ce netko iz Sa., Tz ili odnekud bas banut kod nas po tortu..ako je problem molim moderatora nek ga brise da ne bude problema ...

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 17:07:41   
Hepi
Lijep pozdrav...

Ivancice, ako nije problem da kazes cijenu ove torte? i opcenito kako se krecu cijene kod te gospodje?

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 19:33:05   
iv@ncica
ova je za 30 ljudi, 6 kg, visoka i 80 KM, za druge ne znam..nisu me zanimale..ali valjda ovisi od toga sto i koliku zelisuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hepi)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.4.2010 20:09:44   
maja78 RR
pregledala sam slike torti tete ruze stvarno je majstor

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:34:54   
rokoko
 Večeras imam snage da vam pokažem gdje su mi prošli prethodni dani i noći,sve to za moje najdraže.U subotu je Una krštena,Aleksa i Maša su proslavili rodjendane iako je Aleksi već bio,Maši će u subotu.Ali,zbog onih koji nisu ili neće biti sve smo spojili.
Aleksin"kion".Cijeli dan ga je mazio,ljubio,čopkao,odlazio i vraćao mu se,uz pomoć drugara rastavio,pojeo...
user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:38:10   
rokoko
Mašina tortica
user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:38:16   
milenium
user posted image za kamion i bubamaru

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:40:12   
myb@by

IZVORNA PORUKA: rokoko

Mašina tortica
user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:40:53   
R&T@
user posted image  za ovu crveno-crno-bijelu fantaziju.
Ja cekam slike od subote...
Čestitke mami i djecici....

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:47:17   
rokoko
Unica sa svojom kumom i Danilom.

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *