|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.2.2010 20:24:59   
rokoko
i ovauser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
6.2.2010 20:33:30   
rokoko

IZVORNA PORUKA: mišur

Eh da sam u Sarajevu, odmah bih angažovala mamy 1 za neku torticuuser posted image
Bar bih znala da je domaća...
Ovako, ovdje ima izbor super, ali sve nešto mislim da to ipak nije kao domaće.

Luki će ubrzo drugi rođendan i ja sam imala ideju da mu napravim ovu tortu

user posted image


On je veliki obožavalac Tomice!

E sad...Bila sam na jednom rođendanu i vidjela ovu tortu, pravila je mama tog dječaka.
Kaže da je smjesa sa plazmom i da je to najjednostavniji dio, a najteže je naravno oblikovati i ukrasiti.
Uskoro ćemo se opet sresti na jednom rođendanu, pa ću vidjeti kako je sve napravila i tako i ocijeniti da li ću ja to moći...user posted image Obzirom da nemam pojma sa pravljenjem kolačauser posted image user posted image user posted image

E mene zanima, je li neka od vas pravila ovu tortu, imate li kakvih savjeta koju je vrstu torte najbolje izabrati za ovaj oblik, kako ovo ukrasiti, čime....????
Sve primjedbe, sugestije, prijedlozi su dobro došli, jer ih upućujete nekome ko nema pojma šta da radi i odakle da krene, a ima željuuser posted image user posted image user posted image


I još nešto, ako je neko slučajno pravio tortu u obliku Dore, i ona dolazi u obzir...


Mišure,ja sam pravila Tomasa,stavila sam sliku,na 12oj strani je.Oblikovala od plazme i to u nekoliko dijelova pa stavljala jedan na drugi,ovaj donji najveći koji je okolo crven pa na njega dalje,obojila fondan,igračku pred sebe i možes vidjeti kako je ispalo.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 21:56:43   
Hanady RR
Molim mamu 1 da mi se javi na PP HITNO JE, vrijeme mi leti a ja tortu nisam naručila. Cjeli dan je zovem na mobitela ali avaj nedostupno.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:25:56   
veeseelaa
rokoko a šta piše na torti? neznam ćirilicu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:26:58   
sarayka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

rokoko a šta piše na torti? neznam ćirilicu


user posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:27:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sarayka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

rokoko a šta piše na torti? neznam ćirilicu


user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:28:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

rokoko a šta piše na torti? neznam ćirilicu


na kojoj srećo da ti ja pročitam


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:28:56   
Hanady RR
NIKŠA, MILICA; Hristos se rodi

jel OK

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:29:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

NIKŠA, MILICA; Hristos se rodi

jel OK

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




hvala, nisam nikad vidjela tortu s ćiriličnim natpisomuser posted image   mislim da ovo možeš samo u privatnoj režiji raditi....... ove hiroglifeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.2.2010 22:31:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:31:57   
Hanady RR
Moda čuda radi..u periodu 92-95 djeca su engeski na Palam ćirilicom pisla i prevodila...šta ćeš...al meni je pismo pismo...samo nek se ima šta pročitat...ništa extremnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 22:38:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

Moda čuda radi..u periodu 92-95 djeca su engeski na Palam ćirilicom pisla i prevodila...šta ćeš...al meni je pismo pismo...samo nek se ima šta pročitat...ništa extremnouser posted image


pa nismo još vidjeli sve torte, sačekaj malouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 23:29:58   
rokoko
 Izvinite što ste se namučile sa prevodjenjem hijeroglifa,nisam stigla ranije da pišem.Ali šta možemo kad nam je u pola naše države to službeno pismo.Srećom pa smo sposobni da savladamo i ovo drugo na kojem se piše na ovom forumu.
Voljela bih da vi sad postavite slike svojih tortica da mi možda date neku novu ideju!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
8.2.2010 23:35:04   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

 Izvinite što ste se namučile sa prevodjenjem hijeroglifa,nisam stigla ranije da pišem.Ali šta možemo kad nam je u pola naše države to službeno pismo.Srećom pa smo sposobni da savladamo i ovo drugo na kojem se piše na ovom forumu.
Voljela bih da vi sad postavite slike svojih tortica da mi možda date neku novu ideju!


Imas vise slika na temi Torte i ima par na temi Fondant.... Pretpostavljam da ce teme biti spojene ubrzo....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:01:59   
milenium
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image

rokoko kako je lijepa, zanimljiva, ma super je, svaka častuser posted image



rokoko ženo.extra su ti torte ,najbolje koje sam vidjela ovdje,vidi se da imaš živaca i volje za to.pa kolko samo ima ovih sitnih džodža na torti tribalo je sve to oblikovat,nadarena si bome pravouser posted image
upravo sam ti pogledala sve torte na 12 straniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:10:30   
rokoko
Milenium,hvala!Kad bih bila sigurna koji je smješko stavila bih onog koji se stidi.Zamislićemo ga na ovom mjestu.Da,baš baš volim da ih pravim.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:14:32   
veeseelaa
svala čast curama koje prave torte, ja nisam probala al mislim da je to veliki posao, lakše mi kupitiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:14:38   
Hanady RR
mani je jagodica bobica tako zanimljiva..ja sam prvo bila pomislila da je lutkica na torti kad ono i to se jede...materijal sa kojim radiš je super al i tvoji živci...ženo valjlo je ovako sitne detalje napravit i stavit na mjesto.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:15:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svala čast curama koje prave torte, ja nisam probala al mislim da je to veliki posao, lakše mi kupitiuser posted image user posted image


probaj veesela...nemoraš odmah ovako drastično sa fondatom, marcipanom, ti polako jednu koru ispeci premaži nako šlagom...samo da se zna da si probala.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:18:37   
noaa
ja sam se zadala da napravim Noi tortu za prvi rodjendan al ne smijem se usuditi pravit onaj fondantuser posted image a kod nas ga nema kupiti...idu meni torte od ruke al kad mi bas bas za nesto treba onda mi ne ispane dobro.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:20:04   
veeseelaa
ma mene bi samo iznerviralo ako ne bi ispalo kako trebauser posted image  i dan bi bezveze sebi pokvarila, i onako imam masu obaveza i sad odvojim dva sata deverajući oko torte a ona bude bezveze il se sruši ko medi brundiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:20:46   
Hanady RR
ja zanm fino kuhat i torte pravit al nebih nešto rizikovala za 1. rođendan...doduše donijela sam doluku da ću hanadi za 4. rođkas praviti tortu...al ta odluka još uvijek nije konačna...ona želi doru...a šta bi ja sa dorom majko mila.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:21:21   
milenium
user posted image meni se ovakve sviđaju,vidi se da je pravo domaća i ukusna.user posted image  a ona gore srce,onako je ona ana jednom u svojoj emisiji kidala čokoladu i zabadala,meni bi bilo ljepše bez onogauser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:23:03   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hanady

mani je jagodica bobica tako zanimljiva..ja sam prvo bila pomislila da je lutkica na torti kad ono i to se jede...materijal sa kojim radiš je super al i tvoji živci...ženo valjlo je ovako sitne detalje napravit i stavit na mjesto.

Sve se jede osim armatureuser posted image ,poneke čačkalice koja spaja kad zatreba.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:24:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja zanm fino kuhat i torte pravit al nebih nešto rizikovala za 1. rođendan...doduše donijela sam doluku da ću hanadi za 4. rođkas praviti tortu...al ta odluka još uvijek nije konačna...ona želi doru...a šta bi ja sa dorom majko mila.


praksa čini čuda, što više radiš na nečem sve je bolje i bolje
ja sam sa slanim jelima dobra ali sa slatkim na ratnoj nozi
A o tortama kao što rekoh mogu samo sanjati a bezveze mi da potrošim materijala bruku a ona tarabauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:26:04   
milenium
ooo vesela lako bi ja da je 2 sata,meni za jednu tortu onu ''milku''treba 4 sata.

noa pa zašto sad jedan dan nebi uradila probu,neku malu torticu da napraviš,trening za rođendan.

ja sam večeras mislilam kupiti kalup srce i napraviti sad za valentinovo mm tortu ali sam odustala kad sam se sjetila da mi je zadnji put kalup propustio i pola torte -smjese iscurilo van.jedin kad bi znala da je neki kvalitetan kalup onda bi odma kupila.user posted image

hanadi pala si mi na pamet,čak sam išla na odjel sa salvetam da vidim imal fifi salveta al bilo je samo w poo salvete,čaše i tanjuri i ''pčelica maja''salvete i tanjuri.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *