|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:12:43   
balasgirl
Je, je, ali to i jeste ispravno. Kao i npr. radijator, asistent, televizija i sl. kada prvi dio riječi izgovorimo brže. Pomalo para uši, ali ja već navikla, (zbog prirode posla).

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:16:20   
acudesa
Imam preporuku za ove vične poznavaoce jezika: u našem jeziku postoje četiri vrste akcenata (dugosilazni, kratkosilazni, dugouzlazni i kratkouzlazni)
neka napišu kojim akcentom žele da pročitamo njihovu riječ i mi ćemo znati kako je treba izgovoriti da bi njihova poruka bila pravino registrovana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tra lalalla

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:17:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Je, je, ali to i jeste ispravno. Kao i npr. radijator, asistent, televizija i sl. kada prvi dio riječi izgovorimo brže. Pomalo para uši, ali ja već navikla, (zbog prirode posla).

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dodajem i akademija (koja ima ispravan naglasak onakav kakvim ga rijetko ko izgovara)

< Poruku je uredio acudesa -- 15.10.2009 19:18:24 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:19:16   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image Ja cu od sada ko sjena ici samo za acudesom....ismijah se ko luda........ali i niobe se osevapila zbog teme........
Ma dobro, hajde svako prica i pise kako je naucio ili nije nauciouser posted image user posted image user posted image , ali moram vam reci, moja nana, alarahmetile, koja me je odgojila....puno sam je voljela....ali eto zena valjda stara...malo nagluha je bila, mada je cijeli zivot provela u Sarajevu, uvijek je stavljala vatu u usi da je nenafura pa ce morati pitiambiotike, a kad je krenula u Tursku cijeli dan je bila ljuta sto je njenom zetu vazniji fuzbal, od njenog pasosa (oba slova s imaju kvakicu) da se produziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:20:47   
Anoniman
-infrakt
-sikirat
-relna
-trajvan
-spare
-njiha
-sade
-goram
-dolam


nemremuser posted image se vise ni sjetiti


(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:21:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image Ja cu od sada ko sjena ici samo za acudesom....ismijah se ko luda........ali i niobe se osevapila zbog teme........
Ma dobro, hajde svako prica i pise kako je naucio ili nije nauciouser posted image user posted image user posted image , ali moram vam reci, moja nana, alarahmetile, koja me je odgojila....puno sam je voljela....ali eto zena valjda stara...malo nagluha je bila, mada je cijeli zivot provela u Sarajevu, uvijek je stavljala vatu u usi da je nenafura pa ce morati pitiambiotike, a kad je krenula u Tursku cijeli dan je bila ljuta sto je njenom zetu vazniji fuzbal, od njenog pasosa (oba slova s imaju kvakicu) da se produziuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a, pašoš je nezaobilazanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:22:27   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

-njiha


nemremuser posted image se vise ni sjetiti



jel ti ovo njihahhaha konjo iliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:23:01   
dana3
masinica i siljalo - to se koristi u krajini tako acudesa nemoj da ti ja dolazimuser posted image user posted image user posted image  tamoka

Mene u tetkinom dijelu sarajeva svako zna po kruhu -nikad ne kazem hljeb i prvo pitanje je jesi li Z.... rodicauser posted image
dalje- u Sa je pavlaka u krajini povlaka
kad s sjetim pisem

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Je, je, ali to i jeste ispravno. Kao i npr. radijator, asistent, televizija i sl. kada prvi dio riječi izgovorimo brže. Pomalo para uši, ali ja već navikla, (zbog prirode posla).

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dodajem i akademija (koja ima ispravan naglasak onakav kakvim ga rijetko ko izgovara)


prof. estetike na akademiji kaze akadeeeeeeeeemijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:24:24   
acudesa
-sjetila sam se još jedne: al, ova je sa "dna kace"
svižideruser posted image user posted image user posted image user posted image
(čitaj-zamrzivačuser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:24:27   
balasgirl
oktombar
kjumpjuter
heliokopter
šehke (sviju)
bubertet
pempas


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:25:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: balasgirl

oktombar
kjumpjuter
heliokopter
šehke (sviju)
bubertet
pempas


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:25:56   
Nunichi
Moj dragi djed je govorio eseser (neseser), vidijo (video), moj Sado (moja Sadeta)...doduse djed nije bio odavle, pa je to nama shega vazda bilo. user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:25:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

-njiha


nemremuser posted image se vise ni sjetiti



jel ti ovo njihahhaha konjo iliuser posted image user posted image user posted image


njiha dvojica boooooooooooooooooooonauser posted image user posted image

e da i madooooooooooooooooooooooonna

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:26:46   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Je, je, ali to i jeste ispravno. Kao i npr. radijator, asistent, televizija i sl. kada prvi dio riječi izgovorimo brže. Pomalo para uši, ali ja već navikla, (zbog prirode posla).

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dodajem i akademija (koja ima ispravan naglasak onakav kakvim ga rijetko ko izgovara)


prof. estetike na akademiji kaze akadeeeeeeeeemijauser posted image user posted image user posted image


bravo za prof-tako i treba, pametnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:26:53   
balasgirl
faaaaaaanta

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:27:07   
ena0002
findzan

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:28:28   
balasgirl
Zaklopi

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:28:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

-njiha


nemremuser posted image se vise ni sjetiti



jel ti ovo njihahhaha konjo iliuser posted image user posted image user posted image


njiha dvojica boooooooooooooooooooonauser posted image user posted image

e da i madooooooooooooooooooooooonna


znaš šta da si napisala OBOdvojica-ne bih ti više ni riječi napisalauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:29:05   
Niobe
IZVORNA PORUKA: acudesa

Imam preporuku za ove vične poznavaoce jezika: u našem jeziku postoje četiri vrste akcenata (dugosilazni, kratkosilazni, dugouzlazni i kratkouzlazni)
neka napišu kojim akcentom žele da pročitamo njihovu riječ i mi ćemo znati kako je treba izgovoriti da bi njihova poruka bila pravino registrovana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tra lalalla


mrš user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:30:11   
balasgirl
Četverica

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:30:51   
neki
oktombar je glavniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:33:14   
bubuli
medecina-medicina
limunata-limunada
uscipci-ustipci
patentusa,spicaljka-tehnicka olovka
keva draga-djevojko draga
i kad neko za trudnu zenu kaze noseca-pa nije krava da je noseca uhhh


_____________________________



(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:33:35   
balasgirl
Jednom je jedna ženska osoba koja se našla u mom društvu, kada je prosula malo kafe po sebi rekla: "Jao, sva sam se isproljevala."

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Riječi koje vas ozbacuju iz takta
15.10.2009 19:35:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: dadada

-njiha


nemremuser posted image se vise ni sjetiti



jel ti ovo njihahhaha konjo iliuser posted image user posted image user posted image


njiha dvojica boooooooooooooooooooonauser posted image user posted image

e da i madooooooooooooooooooooooonna


znaš šta da si napisala OBOdvojica-ne bih ti više ni riječi napisalauser posted image user posted image


pa booooooooona u tom grmu i lezi grmaruser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *