|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 13:22:26   
mnn
evo i nas.danas sam koma od umora, pilence neče da spava pa sam sva koma..po noči se budio zezao tako da sam ja u takvom stanju da bi mogla dapadnem na krevet.uf...sad mi sjedi u krilu,pilence mamino.

Zarici sretan mali rodjendan, volimo vas puno puno!user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke i ostalim bebama!pilence broji pa vas pozdravljam.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3926
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 13:52:37   
Apotekarka
I ja sam preumorna,a kako dobila stomak i krsta otpadaju a iz mene lije kao iz česme...a Antonio uzas maloprije sam opet plakala jer grcevi ga izludise a i mene s njim...stisce se,prduca,jadnik proba zaspati pa ga probudi...na rukama mi je stalno evo sad malo kunja vjerovatno pet min.pa ja uletjela da se pozalim...najgore je sto mu ne mogu pomoci...masirala sam pupu,stavila mu toplu gazu na njega,vjezbice radila,kapi stalno stavljam ali nista..pile malo...jutros u 6 i 30 ustao...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 3927
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 14:02:15   
Apotekarka
eh sad poslije svog posta procita i druge...joj malena zao mi je nadam se da je bebac bolje...najgore je kad placu a ne mozes im pomoci znam kako je...suna i ja nista ne stignem osim ako ga zaova malo pricuva a kad mm dođe petkom onda se bacim u akciju ciscenja prosli vikend frizider cistila ovaj sam kontala komplet kuhinju i unutra i izvana ocistiti...danas sam uspjela posteljinu presvuci i oprati staru...moram sutra navratiti mm da odvuce tepih na pranje jer nemam bas vremena da ga perem jos ako Antonio bude kao ovih dana...
Suna hranim ga bebilom...Cestitamo male rođendane i zubiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 3928
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 14:27:27   
Sonja
oj pa nikad procitat sveuser posted image
sretan rodjendancic mojjoj slatkoj Zarici...ljubim je punoooo
malna jako mi je zao bebacauser posted image mogu misliti kako vam je bilo..
mi smo mislili sunetit adina bas iz higijenskih razloga ali mene je bas strah jer sam se svasta naslusala pa se jos premisljam..

mi smo se juce isetali pravo...bili na Banji pa u gradu..
Adin se ljuljo s mamom, spustaoniz veliki tobogan s tajom i ismijali smo se pravo...dijete crce od smijehauser posted image uglavnom bilo nam je prelijepo..
on se najeo spinata pa sad pajkiuser posted image

ljubim vas sve

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3929
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 15:12:36   
mojbebac
pozdrav svim mamicama i nasim drugarima.... nije nas bilo par dana, bile smo u skitnji, anjica obozava da ide svuda i naravno da bude u centru paznje, samo se smjeska svima ..... sretni mali rodjendani svim drugarima i drugaricama i da nam budu zivi i zdravi.... moram vam ovo reci, anja u pon dobila od strike onaj helijumski balon, i to jje tolika sreca da vam opisati ne mogu, ne popusta ga, stalno gleda u njega, vuce ga smije mu su, evo vec cetiri dana stalno je sa njim... ne mogu vam opisati koliko mu se raduje, kao da joj nista drugo nije vazno .... tako joj zaokupi paznju da joj nista drugo ne treba ... dusa mala....
pocela se fino okretati i na jednu i na drugu stranu ali samo sa ledja, sa stomaka jos ne zna i kad se okrene na stomak onda negoduje, ja je vratim, ona opet se okrene, i tako stalno....sad kad je uhvatim za rucice podize se kao da hoce da sjede, do sd nije mogla, glava joj uvijek ostane user posted image
bananicu jako voli da ruca, pa joj dam po jednu - dvije kasicice cisto da okusi .... i pomalo sokica od cjedjene jabuke cisto reda radi ..... sledece sedmice idemo na kontrolu kod pedijatra da vidmo kako napreduje, mada se meni cini prilicno dobro, jer mi je vec postalo tesko da je drzim.....
imam jedno pitanje za vas mamice - kad ste poceli stavljati bebe u polulezeci polozaj u kolicima, posto mi kuma rece da bih mogla vec poceti a meni izgleda jos rano, anjici je danas tacno cetiri mjeseca i deset dana, pa me interesuje vase misljenje? pusica za sviju od nas dvije cure.... i nas tata je otisao na put petnaestak dana, mi smo vec navikle na to i jako se radujemo kada dodje i donese nam pokloncice user posted image !!!!

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 3930
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 15:25:12   
Ex Yu
Draga posto je moj od rodzenja u sicu koji je sam od sebe u polulezecem polozaju ja sam i kolica (koja inace slabo koristim) jer u njih uvalim sic, podigla na srednji nivo i njemu je to taman kad mu dosadi spusti se do kraja i skoro opet lezi ...

a sto se duda tice miod 2 mjeseca koristimo dvojke i varalicu i onu za flasicu nije htio da vuce na jedinicu jer mu je mala ... a s obzirom da su latex sad nelice ninasta ... razvucene odvratne i ogromne taman za meneuser posted image user posted image user posted image user posted image al njemu se svidzaju i samo njih hoce


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 3931
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 16:31:59   
ena23
Joj evo i mene na brzinu, jedva pofatah sta sve ima pa evo ono sto sam zapamtila:
Malena i ja imam brigu cunu sunetit- jos pogotovo kako procitah tvoje iskustvo.. uh grozim se od pomisli i mogu mislit kako ti je zao pileta malenog. Ma eto skoro pa je proslo, ako nista, sad znas da je gotovo i moci ces hrabriti nas koje cemo tek proci kroz te muke...

Apotekarko drugo...meni je malo falilo sinoc s pameti da sidjem... jadnik plako i plako i cico i prdecko pomalo, nikad jos ko sinoc ga nije boljelo, u jendom trenutku sam pomislila da ce mi s eugusiti kolko place. Na kraju otisla kupila nurse harveys i mogu reci da je pomogao sirup. Ljubi draga to pile od mikija i mene i reci mu da ga razumijemo user posted image

Zarici nasoj maloj zelimo presretan maji rodjendancic i da ih jos mnogo mnogo dozivi nasmijana od uha do uha user posted image

Eh a mi smo danas prvi put bili kod pedijatra... Guzara se udebljala citavih 1 200gr za mjesec tako da sad ima 5200gr i dug je 59cm, masallah, dobro mi napreduje pravo. Bocu je dobio pa mi citav dan ne da maknuti, samo visi na svojoj siki i gundja nesto.. prepao se jadnik,a jest ga vala doca izbacala na sve strane...

Ljubimo generaciju u bebele none i obraze, izvinjavamo s eonima koje smo zaboravili spomenuti


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 3932
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 19:18:40   
Anoniman
sahara hoš ti to fakat opet na moreTo ili sam ja to halucinirala user posted image i to bRez meneuser posted image

user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 3933
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 21:02:54   
malena_t
IZVORNA PORUKA: shejla

Lamija evo, sad kako je naucila od jucer da "prica", ne zatvara usta :):):)
BA-BA-BA... PA-PA-PA...a ponekad i MA-MA user posted image

a zene... da li kada napunimo 6 mjeseci moramo preci na cuclu br.2 ???



Slatkiš dragi user posted image user posted image user posted image Mamino dijete user posted image

Imali smo i mi danas prvo BA-BA-BA user posted image

Mi vam se u to s cuclama ne razumijemo, jer ne koristimo iste user posted image  

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3934
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 21:05:36   
malena_t
IZVORNA PORUKA: ena23

Eh a mi smo danas prvi put bili kod pedijatra... Guzara se udebljala citavih 1 200gr za mjesec tako da sad ima 5200gr i dug je 59cm, masallah, dobro mi napreduje pravo.



Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 3935
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 21:26:51   
Anoniman
dadada, hocem draga sutra, ali u nedjelju se vracamo, dragi mora na job, pa povela bih te rado ali ne znam gdje da sjednesuser posted image , imamo mali bibiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3936
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 21:32:44   
shejla
malena_t, cuj ne koristite cucu???
Lamija sa sad bas zabavi sa njom... uzme pa nesto gleda, lize...sama stavlja usta (naopacke uglavnom)... user posted image

a zabavlja se i sa gumenim glodalicama... zadnjih dana je bas naucila fino da uzme i glodje user posted image  
Novost nam je i sto smo uhvatili noge... nije jos uspjela da ih strpa usta, ali uhvati i zine i vuce.... Shega je pravo :)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3937
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 22:44:58   
Anoniman
Auuuuuuu jeste se raspričale user posted image user posted image
Eh redom:

Našoj dragoj Zarici sretan maji rođendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako vrijeme leti...... Ljubimo drugaricu dragu!!

ex yu user posted image user posted image za debelu guzu, baš nam je drago da nismo jedini sa prekomjernom težinom user posted image user posted image

ena23, baš nam miki lijepo napreduje, ljubi nam pilence dragooooooo user posted image a grčeve ćemo namlatiti po guzi user posted image

sahara, sretan put, lijepo se provedite i donesite nam flašu aqua maris-a user posted image

malenaa, super za lovu, baš sam se iznenadila, možda i nama šta dođe user posted image Ljubi nam druga Dinu puno, punoooooo.

malena_t gdje me nađe user posted image user posted image Uh!! Ne znam jesi li na temi za sunečenje pisala, ako ne, molim te da, kad budeš u prilici naravno, napišeš detaljno kako je bilo...... I mi se pripremamo.... user posted image user posted image

Ljubimo i grlimo našu dragu generaciju user posted image user posted image

Eh da, nas danas zezala konekcija pa nismo mogli na net..... mogu vam reći da sam bila ko muha bez glave user posted image Fuj jesam se navukla user posted image user posted image

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 3938
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 22:48:42   
Anoniman
enisa pa gdje si zeno, hajde malo na chat


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3939
   RE: Bebe 2009
24.9.2009 23:25:16   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

ex yu user posted image user posted image za debelu guzu, baš nam je drago da nismo jedini sa prekomjernom težinom user posted image user posted image

ena23, baš nam miki lijepo napreduje, ljubi nam pilence dragooooooo user posted image a grčeve ćemo namlatiti po guzi user posted image

sahara, sretan put, lijepo se provedite i donesite nam flašu aqua maris-a user posted image

malenaa, super za lovu, baš sam se iznenadila, možda i nama šta dođe user posted image Ljubi nam druga Dinu puno, punoooooo.

malena_t gdje me nađe user posted image user posted image Uh!! Ne znam jesi li na temi za sunečenje pisala, ako ne, molim te da, kad budeš u prilici naravno, napišeš detaljno kako je bilo...... I mi se pripremamo.... user posted image user posted image

Ljubimo i grlimo našu dragu generaciju user posted image user posted image




Da se ne ponavljam ja cu vala da citiram svoju dragu drugaricu Enisu. user posted image user posted image
I jos cu svima da se zahvalim na cestitkama i lijepim zeljama,i da nam nasi pilici uvijek budu sretni i zdravi svi skupa. user posted image user posted image user posted image

I jos nesto bitno,popodne smo bile kod moje mame,Zara je slucajno njenu ruku strpala u usta i ujela je. user posted image user posted image Onda je majka sva sretna i ponosna polako napipala taj prvi zubic. user posted image user posted image user posted image user posted image Ja pucam od srece,ko da je fakultet zavrsila,bas sam ponosna na svoju sestomjesecnu curu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3940
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 8:45:46   
Mya_81 RR
Uh, koliko novosti s našim malim slatkišima...

Daddy
, želim vam da brzo prođe to i šaljemo pusu dječaku...a malena, tvog pilenceta mi posebno žao...mogu misliti kako vam je bilo i kako se jadničak napatio....odmah se sjetim Minje i njenog mastitisa, ali sva sreća ona je tada baš bila mala i nakon pola sata ona se toga više nije ni sjećala, jest da je mama jako jako patila....veliki poljubac i za hrabrog mališana...

A sad da spomenem Shejlu - mora da uživaš u priči svoje male.....jooooooooooj, jedva čekamo i mi da propričamo jer se ja ionako sva rastopim kad ispusti neki zvuk user posted image

Ena, bebac ti je baš velik user posted image user posted image user posted image kilažom skoro kao mi, ali je zato duži od nas puna 3 cm....super nam napreduje....user posted image user posted image user posted image

I sretan put Sahara, mada nisam uspjela upratiti gdje ćete, ali pretpostavljam na more user posted image ....i nama treba aqua maris...
Eh, da se i mi prijavimo da nam je danas 3 mjeseca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3941
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 8:48:33   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

I jos nesto bitno,popodne smo bile kod moje mame,Zara je slucajno njenu ruku strpala u usta i ujela je. user posted image user posted image Onda je majka sva sretna i ponosna polako napipala taj prvi zubic. user posted image user posted image user posted image user posted image Ja pucam od srece,ko da je fakultet zavrsila,bas sam ponosna na svoju sestomjesecnu curu. user posted image user posted image user posted image


Uh, razumijem te...ja sinoć plakala od sreće koliko mi je Minja bila slatka kad je ispuštala neke zvukove, a vidim sva sretna kao da je baš otkrila da to može raditi i da joj se jako sviđa....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3942
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 8:55:41   
Nunichi
Ma sad mi je svaki dan jasnije zasto me mama gleda uvijek tim nekim posebnim pogledom. user posted image user posted image
Stvarno je osjecaj poseban,evo sad cijelo juto ganjam Zaru i virim da vidim zubic. user posted image user posted image

Sretan maleni rockas princezi Minji,da brrzo zaboravi grceve,da nam uvijek bude mamina brbljivica i da svojim osmijehom uveseljava svoju mamu.
Evo Zara joj je kupila neke zvecke... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3943
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 9:02:47   
Ex Yu
o jutro mamice i bebaci ja sam se kao malo i naspavala inace me u 7 naddigne a evo sad smo ustali ...

nasoj ljepotici sretan mali rodzendancic a cim jednom skontaju da imaju glas vise nema stajanja svaki dan sve vise moj sad tolko vristi a meni drago ko da mi prica ko veliki user posted image a poceo je isto tako oko 3 mj.

eto zene prodze ljeto jest meni i zao prvo sto ide hladno vrijeme a drugo sto je poso sve blize user posted image user posted image


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3944
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 9:23:17   
Mya_81 RR
Hvala, curke user posted image user posted image user posted image

A mogli bi danas ići kupiti neku zvečkicu....počela se kao malo zanimati za te stvari.....user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 3945
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 9:23:49   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ma sad mi je svaki dan jasnije zasto me mama gleda uvijek tim nekim posebnim pogledom. user posted image user posted image
Stvarno je osjecaj poseban,evo sad cijelo juto ganjam Zaru i virim da vidim zubic. user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3946
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 9:31:14   
Anoniman
user posted image user posted image sretan maji rođendan!!

Ja sam koma.... user posted image Moj user posted image je sinoć od 2 aktivan..... Spavao je svaka 2h po 30 min. Užas!!! Bali, vrišti, kratko doji..... sve kontam da mu neće zubić, baš je nervozan user posted image Evo i sad trpa moj prst u usta i stsne baš jako....Idemo se boriti, valjda će danas makar malo odspavati, ja sam user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3947
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 9:47:49   
Ex Yu
enisa moj samo hoce ruke ja sta radim cjeli dan perem ruke i glodze li glodze ja mu dam poprije mali prst i on to glaba ko sretan a i flasicu je poceo da zulja po desnima cim se zasiti popije mozda 90 ml i dalje se igra jedva naguramo na 120 i uvijek mi ostane po 30 40 ml bacim a jadan napravim mislim puno gladan on se igra ... il su zubi il faza a boli ko veliki sve mu curi 

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3948
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 10:00:17   
Mya_81 RR
A, joooooooj, Enisa user posted image ...baš mi je žao...mene je pravo strah tih zubića s obzirom da smo se napatili s grčevima pa mi sve slabo kad se sjetim da ćemo možda opet imati neprospavanih noći punih plača user posted image ...a jedna farmaceutkinja francuskinja koja radi u Parizu nam je rekla da se bebi stavi preko dana ogrlica od ćilibara i da neće imati problema sa izbijanjem zubića što je isprobano na par bebica i bilo je super...ali gdje nabaviti takvu ogrlicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nego, zaboravim prokomentirati - sad nam bila patronažna i NIKAD NE OPERE RUKE, a dira Minju po licu...ja k'o mutava šutim, a svaki put kažem da ću joj reći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 3949
   RE: Bebe 2009
25.9.2009 10:03:05   
Ex Yu
i moja nepere ruke al ima onaj sprej za dezinfekciju ...

a ogrlicu od silibara sam ja dobila iz austrije a imas kupit u svim boljim apotekama i kosta od 30-50 KM ja svom jos nisam stavila al cu za koji dan i ako je djete nedira ako nije previse dugacka da je moze povuci netrebas je ni nocu skidati moja rodica iz austrije je dobila i dan danas nosi malom nikako je neskida ni kad se kupa nikad stoji mu vec godinu dana


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *