|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:51:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta..
.

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...


ja ovo nista ne znam napraviti pa mi skoljka bude mjesec danauser posted image


zato ja teacher imama uvijek svježa ''parlićka'' jaja...jest školjka 11 km-čića al ja naručim školjku i po i svako 4-5 dana mi komšija na vrata donese...

sad sam ja skontala ovo moje brdo ima i prednostiuser posted image user posted image

donese i meni mama cesto neka domaca, ali sad nema mame pa se uzela skoljka na trzniciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:52:03   
neki x
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image



pa to ti je najbitnije, ako nestane da znas kojoj ces se forumasici obratitiuser posted image


Ja cu kod Hanady,kod nje ima svegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:52:30   
mamine oci
ovo je veceras chat tema ili ja nisam u toku, tako da neznam ni o cemu da pisem a nisam s' Marsa palauser posted image svakako imate pozdrav od meneuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:52:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja dok vas iščitah-zaboravih i šta sam htjela napisatiuser posted image
Moja preporuka-izađite van-ništa nije tako crno kao što se čini!!!!!
Ja sam danas sa starijim djetetom bacila krug do prodavnice-1 sat!
Večeras sa svekijem i još nekim komšinicama bacila krug-1 i po sat!

A bila sam i trudana zimi(doduše ne visoka trudnoća, ali po doc. savjetu sam smjela podići litar mlijeka i hljeb) pa sam morala čistiti i snijeg da bi došla do kotlovnice i naložila vatru-da se ne smrznem i ja i starije dijete; pa sam sama izvodila dijete vani u snijeg, pa kasnije 2 djece....a ima ih kojima je bilo i teže...
Dajte malo optimizma!
I da -nismo čekali grtalicu da očisti-nego lopate u ruke i do magistrale čistili-a snijeg je veći nego u Sarajevu.....
Izađite malo-da vidite kako je sve ljepše iz druge perspektive!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

jašta nego izaći...pa grehota bi bilo ovak trenutak ne doživjeti punim plićima...čist zrak u gradu, snjeg konačno bijeluser posted image user posted image user posted image
sad sigurno nismo među prvima na ljestvici zagađenosti u evropiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:53:20   
neki x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image


neki kaži koliko si jaja potošila dans i koliko imaš u zalihama nemoj se sad vaditiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Kolko sam se danas nakuhala,neJmam vise nijednouser posted image user posted image user posted image
Navratim kod tebe po ta domacauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:53:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image



pa to ti je najbitnije, ako nestane da znas kojoj ces se forumasici obratitiuser posted image


user posted image user posted image user posted image mene ce svi zaobiciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:54:24   
neki x
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ovo je veceras chat tema ili ja nisam u toku, tako da neznam ni o cemu da pisem a nisam s' Marsa palauser posted image svakako imate pozdrav od meneuser posted image


Pisi sta imas,a sta nemas u frizideruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:54:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image


neki kaži koliko si jaja potošila dans i koliko imaš u zalihama nemoj se sad vaditiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Kolko sam se danas nakuhala,neJmam vise nijednouser posted image user posted image user posted image
Navratim kod tebe po ta domacauser posted image user posted image user posted image user posted image


može neki...cijenim vriejden žene...za tebe školjka u najkriznijim trenutcima...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:54:50   
animagical
dijelile su se na rr i privatnije informacije od toga koliko ko ima cega u kuci... a tema je ja mislim ipak oko toga,koliko nas je snijeg zeznuo u nekim vaznim pitanjima, tipa, imamo li sta jesti....user posted image nego, cisto informativno, jel ima uopste hljeb u prodavnicama? kontam, pekare rade, bar citam tako, a za prodavnice ne znam....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:55:30   
lepetetka
ma sve je to super, ali biti gladan pored brašna i svojih ruku,user posted image i čekati da ti neko doveze hljeb, a možda ga bude možda ne bude,...(more bit bidne more bit ne bidne) user posted image user posted image ....pa možda i gladan i ostati..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:09   
bananica

IZVORNA PORUKA: animagical

dijelile su se na rr i privatnije informacije od toga koliko ko ima cega u kuci... a tema je ja mislim ipak oko toga,koliko nas je snijeg zeznuo u nekim vaznim pitanjima, tipa, imamo li sta jesti....user posted image nego, cisto informativno, jel ima uopste hljeb u prodavnicama? kontam, pekare rade, bar citam tako, a za prodavnice ne znam....



kod nas hljeb kasnio

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

dijelile su se na rr i privatnije informacije od toga koliko ko ima cega u kuci... a tema je ja mislim ipak oko toga,koliko nas je snijeg zeznuo u nekim vaznim pitanjima, tipa, imamo li sta jesti....user posted image nego, cisto informativno, jel ima uopste hljeb u prodavnicama? kontam, pekare rade, bar citam tako, a za prodavnice ne znam....


kod nas jutros ni u pik ni kod hajre nije došao...
međutim večeras je sve raskrečno...prodavači kažu sutra očekuju heljb ako opet ne zapda noćas na ulicama...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:31   
ja92
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta..
.

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...


ja ovo nista ne znam napraviti pa mi skoljka bude mjesec danauser posted image


Ma nisi jedina, jos mi isteknu rokovi trajanja, pa me sramota baciti... Danas pokusaj hljeba, pa covjeka ubiti s njimuser posted image Al' sta da se radi, nisam pekar nego inzinjeruser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:42   
teacher75
u prodavnicama nema hljeba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:49   
neki x
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image


neki kaži koliko si jaja potošila dans i koliko imaš u zalihama nemoj se sad vaditiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Kolko sam se danas nakuhala,neJmam vise nijednouser posted image user posted image user posted image
Navratim kod tebe po ta domacauser posted image user posted image user posted image user posted image


može neki...cijenim vriejden žene...za tebe školjka u najkriznijim trenutcima...user posted image

user posted image user posted image user posted image More,moreuser posted image user posted image user posted image Hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:56:57   
animagical
majke ti jesi to ti blizu hajre?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:57:34   
Medić*
kod nas hljeba bilo u pekari, u prodavnici kasnio, ali ja vrednica tonu ustipaka, jos ih nismo pojeli, eto sutra za dorucak sa kuhanim jajima ( imamo ih 15 )user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:58:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

u prodavnicama nema hljeba



kod nas bilo, stigao iza 15h

< Poruku je uredio bananica -- 4.2.2012 23:59:03 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:58:45   
neki x
Ni kod nas danas ne bi hljeba...Mislim u lokalnom granapuuser posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:59:24   
lepetetka
Animagical gdje su mogli odvezli su hljeb, sutra bi moglo regularno da ima ako očiste,...vidim da su u DP dovukli nekako danas-donijeli sa glavne đade, a ja bome skuhala, šta ja znam, sutra ću i ja aBd kakav kolač...a mala će valjda biti poslušnija da i ja malo izađem na snijeg....ja volim bjelinu user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:59:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepetetka

ma sve je to super, ali biti gladan pored brašna i svojih ruku,user posted image i čekati da ti neko doveze hljeb, a možda ga bude možda ne bude,...(more bit bidne more bit ne bidne) user posted image user posted image ....pa možda i gladan i ostati..

user posted image user posted image

svega u božijoj bašti

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
5.2.2012 0:00:05   
ananas_ze
a koliko cega ima je pod vanredno stanje user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
5.2.2012 0:01:19   
bananica

IZVORNA PORUKA: lepetetka

Animagical gdje su mogli odvezli su hljeb, sutra bi moglo regularno da ima ako očiste,...vidim da su u DP dovukli nekako danas-donijeli sa glavne đade, a ja bome skuhala, šta ja znam, sutra ću i ja aBd kakav kolač...a mala će valjda biti poslušnija da i ja malo izađem na snijeg....ja volim bjelinu user posted image



i ja sam jutros pravila hljeb, ledene kocke, palacinke i grah za rucak, kako sam vrijedna,a niko da me pohvaliuser posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
5.2.2012 0:02:08   
lepetetka
žao mi što ne kupih skafander za sebe da se mogu lijepo kretati po snjeganu....i zavaliti hehe..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
5.2.2012 0:02:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

majke ti jesi to ti blizu hajre?


pa ja...u parlinom sokaku bonauser posted image

kojim si ti puetm do hajreuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *