|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:28:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

moj produm je kao mala prodavnica hahahahahhaah , naravno stavri koje mogu dugo stajati , ulja akrton jedan suncokretovog drugi maslinovog , tjestenine u svim oblicima nekih 10 gajbi vode , pa karton mlijeka onog sto moze dugo da stoji , rize vise vrsta kako koaj zatreba , zamrzivac punim mesom svako dva mejseca odprilike odem kod turcina kada dodje frisko i kupim svakakvog i  sebi smejstim, stavrnoooo  uvjek imam svega jer mi nema nista mrze da mi nesto zafali a nemam i moram extra u prodavnicu , jedino frisko voce i povrce kupujem i to za nekoliko dana . 


isto, trudim se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:29:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mlijeko i sokove kupujem paketima 

nemam gdje drzati, jedino na balkonu, a sok kupim samo kad gosti dolaze- mi to ne konzumiramo cesto


ma razumijem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:29:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mlijeko i sokove kupujem paketima 

nemam gdje drzati, jedino na balkonu, a sok kupim samo kad gosti dolaze- mi to ne konzumiramo cesto


dobro to je drugo , kad nema mjesta ja srecom imam fin podrum kao sobica je i stalaze sam stavila ma milina .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:30:37   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa




pa opet čudno je da neko ima samo 2 litra ulja u kući



ja imam zalihe svega i bas vodim racuna o tome sto neko rece vazda namirivam cim je pri kraju ali eto za ulje nikada nemam vise od litre jer zaboravim kad ga kupim moze mi biti stvarno dugo pa eto haman pa dva mjesecauser posted image
a sve ostalo kupujem naveliko,mlijeko ne mora biti u frizideru moze na sobnoj temp brasno isto tako secer ,tjestenina meso kupujem domace i zamrznem redovno pun zamrzivac isto tako i povrce zamrznuto
treba se namirit pa et


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:30:51   
animagical
po ovoj zimi frizider ne morate ni imatiuser posted image salu na stranu meni je pun frizider, zamrzivac i plakar, struje, vode, plina, drva imamo, zdravi smo i veseliuser posted image jedino sto cu se udebljati smanjujuci kucne zalihe kuhanjemuser posted image zato sutra grudvanjem protiv kila

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:31:25   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hhahah pa nije forumasica u pitanju, daj draga ne zezaj se user posted image
U pitanju su stare, nemocne osobe, o njima govorim...


user posted image user posted image
pa imamo valjda i nena koje su članice foruma user posted image




Mozda, otkud znam, OVA NIJE user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:31:32   
veeseelaa
jedino sto cu se udebljati smanjujuci kucne zalihe kuhanjemuser posted image zato sutra grudvanjem protiv kila


na ovo sam se i ja danas žalila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:32:15   
teacher75
kupili vrecu krompira prije mjesec dana, navodno domaci, pa rekoh da imamo, pola ostalo dole u ostavi (boga pitaj sta je s njim, mozda se zamrznuo)jer mm nije mogao sve ponijeti gore na 5.sprat, a ovo sto je donio stoji na sred kuhinje jer nema mjesta u spajzu i pola je vec proklijalo- jos skoro svaki dan rucamo krompir- rekli smo nikad vise krompir u vreci necemo uzetiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:32:41   
ananas_ze
od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:32:49   
veeseelaa
i stalno sebi govorim da se neću zadržavati na RR i vazda zaglavim
a kontala sam se tuširati a i na tv ima svega


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:34:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image


zimske radosti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:34:37   
bananica

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:35:18   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i stalno sebi govorim da se neću zadržavati na RR i vazda zaglavim
a kontala sam se tuširati a i na tv ima svega


ja sam usput maska , kupanje jos se moram fenirat ako mi ne bude mrsko:))))) i skidam film pa da gledam


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:35:36   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i stalno sebi govorim da se neću zadržavati na RR i vazda zaglavim
a kontala sam se tuširati a i na tv ima svega



ma hajd neka te, nismo jos stigli do konzerviuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:36:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i stalno sebi govorim da se neću zadržavati na RR i vazda zaglavim
a kontala sam se tuširati a i na tv ima svega


nisi jedina, ja kontala ranije leci i nikako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:40:47   
bananica
http://doznajemo.com/2012/02/04/prezivjeli-smo-pakao-tvrde-spaseni-iz-dreznice-100-ljudi-jos-uvijek-zarobljeno-u-snijegu/

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:41:18   
Hanady RR
ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta...

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:43:40   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta...

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...




user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:45:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta..
.

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...


ja ovo nista ne znam napraviti pa mi skoljka bude mjesec danauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:47:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja kuham čajeve domaće i pravim domaće sokove... a mlijeko mi domaće dolazi na vrata svako jutro...krave nisu zaledile došlo i jutrosuser posted image user posted image user posted image

jel ko za komad torte ...dobra pravo reform u nju ide 10 jaja...
il zeljanice u nju ide 5 jaja
il jednu kiflicu u njih išla 2 jajeta..
.

i ja opet imam jaja da sve ovo sutra i prekosutra ponovim..user posted image user posted image user posted image

najlakše sjest na RR i kukat...


ja ovo nista ne znam napraviti pa mi skoljka bude mjesec danauser posted image


zato ja teacher imama uvijek svježa ''parlićka'' jaja...jest školjka 11 km-čića al ja naručim školjku i po i svako 4-5 dana mi komšija na vrata donese...

sad sam ja skontala ovo moje brdo ima i prednostiuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:48:18   
lepetetka
zaliha uvijek imam koliko -toliko hB, neko vrijeme bi se moglo pregurati user posted image , mada recimo ulja ni ja nemam paket, nego su to 4-5l , jer za nešto koristim maslinovo. za nešto puter, a ulje obično u manjim količinama,...Brašna uvijek imam, jer inače kuham pite, uštipke, nekad hljeb, ma u svašta mi ide...Danas sam opet poslala mm u Merkator da još ponešto kupi, jer se još nismo namirili ono na veliko-mjesečno ili polumjesečno, kako kad user posted image , a i da ima u kući više možda i nekome zatreba u komšiluku od starijih...
MM kad je jutros otišao u Merkator kaže, ne mmože da vjeruje koliko žena stoji i čeka da one radnice ispeku ona peciva gotova, konta znaju li napraviti hljeb ili uštipke ili šta već drugo user posted image Meni nekad mrsko otići i kupiti, pa potkuham tijesto...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:48:27   
neki x
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:49:15   
bananica

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image



pa to ti je najbitnije, ako nestane da znas kojoj ces se forumasici obratitiuser posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:49:17   
DM
Ja dok vas iščitah-zaboravih i šta sam htjela napisatiuser posted image
Moja preporuka-izađite van-ništa nije tako crno kao što se čini!!!!!
Ja sam danas sa starijim djetetom bacila krug do prodavnice-1 sat!
Večeras sa svekijem i još nekim komšinicama bacila krug-1 i po sat!

A bila sam i trudana zimi(doduše ne visoka trudnoća, ali po doc. savjetu sam smjela podići litar mlijeka i hljeb) pa sam morala čistiti i snijeg da bi došla do kotlovnice i naložila vatru-da se ne smrznem i ja i starije dijete; pa sam sama izvodila dijete vani u snijeg, pa kasnije 2 djece....a ima ih kojima je bilo i teže...
Dajte malo optimizma!
I da -nismo čekali grtalicu da očisti-nego lopate u ruke i do magistrale čistili-a snijeg je veći nego u Sarajevu.....
Izađite malo-da vidite kako je sve ljepše iz druge perspektive!user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:50:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: neki x

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

od snijega do ulja u kuci ccc, ja na ovoj temi ocekivala slike Snjeska i tako to user posted image



posebno imas temu za slike, a ova je za trenutne informacije

user posted image user posted image user posted image E super,bas su mi bile potrebne informacije,ko koliko cega ima u kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al se ismijahuser posted image user posted image user posted image


neki kaži koliko si jaja potošila dans i koliko imaš u zalihama nemoj se sad vaditiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *