|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:18:34   
bananica

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim



ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:18:40   
ananas_ze
da se ja javim mozda i nevezano za sve prethodno napisano koje nisam iscitala user posted image
mene je snijeg obradovao jer je posteno pao poslije 10 godina i vratio me u djetinjstvo, danas sam mnogo pjesacila jer prijevoza nema al sta me briga ne dam si da propustim priliku uzivati u snijegu, nismo ni gladni ni zedni hB, a  ocito i struje imamo sta nam fali?


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:19:04   
veeseelaa
hhahah pa nije forumasica u pitanju, daj draga ne zezaj se user posted image
U pitanju su stare, nemocne osobe, o njima govorim...


user posted image user posted image
pa imamo valjda i nena koje su članice foruma user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:19:41   
veeseelaa
mene je snijeg obradovao jer je posteno pao poslije 10 godina i vratio me u djetinjstvo, danas sam mnogo pjesacila jer prijevoza nema al sta me briga ne dam si da propustim priliku uzivati u snijegu, nismo ni gladni ni zedni hB, a ocito i struje imamo sta nam fali?


ništa a nekom svašta user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:21:10   
veeseelaa
ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


pa ja često napravim hljeb, nekad uštipke, pogače itd postaviću slike na fb i napisati bujrum user posted image
a ulja trenutno imam 7-8 litara al uvijek negdje do 12-13 litara, stalno dokupljujem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:21:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim



ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


kad padne veliki snjeg...otvoriš prozor i sve baciš kroz prozor..
onda uzmeš lopatu pa staviš preko jednog ramena ako gdje bude zakrčen put do granapa da otkopaš...
a na drugo rame staviš ruksak da ti lakše bude bilo donijeti iz granapa 1 l ulja, 2 kg brašna itduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:21:30   
Selminja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hhahah pa nije forumasica u pitanju, daj draga ne zezaj se user posted image
U pitanju su stare, nemocne osobe, o njima govorim...


user posted image user posted image
pa imamo valjda i nena koje su članice foruma user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:21:59   
new mama
Ma meni je super ,zato sto je sve cisto,milina gledati,nema automobila,mislim slabo,pa bas ljepota,a lijepo je i za uzivanciju na snijegu,user posted image e jedino nije bilo ugodno danas ici na posao kad ne radi prevoz,ali valjda ce se to normalizovatiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:22:26   
animagical

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim



ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image



a nadjete sebi sredinu, ne mora se imati 12 l ulja, ali ni kupiti jedan litar..meni sega kupiti litar ulja, ko da cu eto iza tog litra prestati koristi ulje... imam americki plakar u koji zguram i vrecicu brasna, i koji litar ulja, i vrecu krompira, imam uvijek u zamrzivacu mesa, ledo povrca... nekako mi gubitak vremena ici u prodavnicu po litar mlijeka i kilo krompirauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:22:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Selminja


IZVORNA PORUKA: teacher75

selminja, taman hocu da napisem nesto slicno sto se tice zaliha, lako je imati kad imas veliku kucu- kod moje mame uvijek sve nakrcano bilo, al u ovom stancicu nemam gdje drzati, ionako me stvari zatrpase, jos vrecama da donosimo, spavali bi na balkonu. mali mi i zamrzivac, ne moze stati puno ni mesa ni povrca pa nikad ne kupujem puno

Isto, vrh je da se obezbjedim za mjesec dana

ma kakav mjesec ja to uzmem za par dana, a meso kupujem dan-dva unaprijed jer ne volim da odledjavam, i sad evo ostadoh bez mesa, ko mi je kriv

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:23:11   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


pa ja često napravim hljeb, nekad uštipke, pogače itd postaviću slike na fb i napisati bujrum user posted image
a ulja trenutno imam 7-8 litara al uvijek negdje do 12-13 litara, stalno dokupljujem


zato se ti vesela ne sikiras,sto je ovoliko napadalo,ti se obezbijedilauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:23:52   
veeseelaa
kako god snijeg je pao i prihvatite ga, živite sa snijegomuser posted image
možete ga mrziti al ga ignorisati ne možeteuser posted image
valja s njim fino dok se ne istopi user posted image nadjite u njemu nešto lijepo, vratite se u djetinjstvo, izadjite vani i udahnite punim plućima
Život je lijep, vrijeme je krasno, zdrave ste kao i vaše porodice, i nikada nećete biti mladje ni ljepše , imate sve redom razloga da ne skidate osmijeh sa lica
A to je nešto najljepše što vas krasi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:23:54   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim



ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


kad padne veliki snjeg...otvoriš prozor i sve baciš kroz prozor..
onda uzmeš lopatu pa staviš preko jednog ramena ako gdje bude zakrčen put do granapa da otkopaš...
a na drugo rame staviš ruksak da ti lakše bude bilo donijeti iz granapa 1 l ulja, 2 kg brašna itduser posted image user posted image user posted image



ma ne nosim ja nista iz granapa, u autu mm vozi ili eventualno on nosi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:24:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


pa ja često napravim hljeb, nekad uštipke, pogače itd postaviću slike na fb i napisati bujrum user posted image
a ulja trenutno imam 7-8 litara al uvijek negdje do 12-13 litara, stalno dokupljujem


zato se ti vesela ne sikiras,sto je ovoliko napadalo,ti se obezbijedilauser posted image



ja se nikada ne sekiram, izuzev kad je neko bolestan
sve ostalo je bezveze


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:25:33   
veeseelaa
ma ne nosim ja nista iz granapa, u autu mm vozi ili eventualno on nosi



pa opet čudno je da neko ima samo 2 litra ulja u kući


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:25:49   
bananica

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image


pa ja često napravim hljeb, nekad uštipke, pogače itd postaviću slike na fb i napisati bujrum user posted image
a ulja trenutno imam 7-8 litara al uvijek negdje do 12-13 litara, stalno dokupljujem


zato se ti vesela ne sikiras,sto je ovoliko napadalo,ti se obezbijedilauser posted image



ako bude nestasica ulja veselaaa kod tebe cu doci d kupim litaruser posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:25:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Selminja

joj u mene mati i danas dan ima baska sobu u kojoj je navaljano najmanje 2 vrece brasna, kartoni ulja, secera, suho meso itd ostala navika od rata, a mene pojede jer i ja tako ne moguuser posted image , nemam ja sobe viska ko ona

ja sam tako probala kupovati naveliko, pa sam skontala da mi istekne rok namirnicama, a ja ih ne potrošim



ja nikad ne kupujem naveliko, sta da radim sa 25kg brasna ili 12l uljauser posted image



a nadjete sebi sredinu, ne mora se imati 12 l ulja, ali ni kupiti jedan litar..meni sega kupiti litar ulja, ko da cu eto iza tog litra prestati koristi ulje... imam americki plakar u koji zguram i vrecicu brasna, i koji litar ulja, i vrecu krompira, imam uvijek u zamrzivacu mesa, ledo povrca... nekako mi gubitak vremena ici u prodavnicu po litar mlijeka i kilo krompirauser posted image

meni litar ulja traje bar 15 dana ako ne i duze a brasno moze biti mjesecima, jer ne znam praviti nista od tijesta niti kolace.meso i mlijeko redovno kupujem, al ne mogu sad zauzeti citavv frizider s mlijekom, mali mi zamrzivac za meso- moglo bi stati mozda par kila, a ja volim vise kad je frisko a ne odmrznuto tako da i to kupujem dan za danom ili za 2-3 dana. jedino jaja kupim u vecim kolicinama- skoljka ili pola skoljke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:26:33   
veeseelaa
ja mlijeko i sokove kupujem paketima 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne nosim ja nista iz granapa, u autu mm vozi ili eventualno on nosi



pa opet čudno je da neko ima samo 2 litra ulja u kući


nije cudnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:14   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne nosim ja nista iz granapa, u autu mm vozi ili eventualno on nosi



pa opet čudno je da neko ima samo 2 litra ulja u kući




ma sta je tu cudno, sta ce mi vise, trenutne moje zalihe ulja su 4l

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:24   
veeseelaa
edino jaja kupim u vecim kolicinama- skoljka ili pola skoljke


a mm uvijek kupi dvije školjke
Bog me ubio te znam šta se desi s tolikim jajima
ja ih za svašta koristim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mlijeko i sokove kupujem paketima 

nemam gdje drzati, jedino na balkonu, a sok kupim samo kad gosti dolaze- mi to ne konzumiramo cesto

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:50   
Mirkica
moj produm je kao mala prodavnica hahahahahhaah , naravno stavri koje mogu dugo stajati , ulja akrton jedan suncokretovog drugi maslinovog , tjestenine u svim oblicima nekih 10 gajbi vode , pa karton mlijeka onog sto moze dugo da stoji , rize vise vrsta kako koaj zatreba , zamrzivac punim mesom svako dva mejseca odprilike odem kod turcina kada dodje frisko i kupim svakakvog i  sebi smejstim, stavrnoooo  uvjek imam svega jer mi nema nista mrze da mi nesto zafali a nemam i moram extra u prodavnicu , jedino frisko voce i povrce kupujem i to za nekoliko dana . 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne nosim ja nista iz granapa, u autu mm vozi ili eventualno on nosi



pa opet čudno je da neko ima samo 2 litra ulja u kući




ma sta je tu cudno, sta ce mi vise, trenutne moje zalihe ulja su 4l


pa šta hoćeš, puna si ulja a ovdje našla nas zahebavati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
4.2.2012 23:27:56   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja mlijeko i sokove kupujem paketima 



ovo i ja radim

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *