|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  807 808 [809] 810 811   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:57:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadada meni je dr izbrusio trojku kao na tv i na nju stavio navlaku tako da su i kod nas metode tu negdje sa amerima.user posted image

a tiki gdje ste vi najstariji, moj Luka za 7 dana puni 3 godine a ima kila kao vreca brasna malo veca user posted image

mislim najstarija od ove tri curice koje spominju kilazuuser posted image nisam upratila koliko luka ima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:58:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadada meni je dr izbrusio trojku kao na tv i na nju stavio navlaku tako da su i kod nas metode tu negdje sa amerima.user posted image

a tiki gdje ste vi najstariji, moj Luka za 7 dana puni 3 godine a ima kila kao vreca brasna malo veca user posted image
e necu ako bruse....barem ne jos...ja se ponadala da samo natakare...nisam nikad gledala kako to zapravo rade...samo krajnji proizvoduser posted image user posted image ...a htjela bih imati osmjeh ko vidni hjustonuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:59:31   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadada meni je dr izbrusio trojku kao na tv i na nju stavio navlaku tako da su i kod nas metode tu negdje sa amerima.user posted image

a tiki gdje ste vi najstariji, moj Luka za 7 dana puni 3 godine a ima kila kao vreca brasna malo veca user posted image

mislim najstarija od ove tri curice koje spominju kilazuuser posted image nisam upratila koliko luka ima


kad smo ga prije pola godine vagali imao je 11kg a sada prema mojoj procjeni oko 13kg ali mi je najbitnije da je zdrav a sve ostalo manje vise.ne bi valjalo da je bucko

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:02:53   
Anoniman
da je zdrav a sve ostalo manje vise.ne bi valjalo da je bucko
ja volim buckastu djecu ne debelu debelu vec bucmastu obrascice pune da se ima zasto ustinuti user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:03:15   
rose

IZVORNA PORUKA: selebriti

Amiboj, moja E. pije 3x mlijeko, ... ujutro, pred spavanje popodnevno i navece (oko 600ml)... Izbacicemo ovu popodnevnu flasicu, samo da nam izbiju zubici.
Sad se ne mogu pohvaliti da jede dobro, ali kad je jela, pored ove tri flasiceimala je jos neke mlijecne obroke, npr.griz s bananom koji u sebi sadrži AD, noćne Hipp kašice, .... +razmi sirevi, jogurt, ....

Dobrodošla na temu...


i moja pije 3...ja nikako tu popodnevnu da izbacim jer se samo tako uspava tokom dana...ne pije je samo kad smo vani pa se uspava u kolicima...nekad popije sve a nekad pola user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:03:25   
teacher75
i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:03:36   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadada meni je dr izbrusio trojku kao na tv i na nju stavio navlaku tako da su i kod nas metode tu negdje sa amerima.user posted image

a tiki gdje ste vi najstariji, moj Luka za 7 dana puni 3 godine a ima kila kao vreca brasna malo veca user posted image
e necu ako bruse....barem ne jos...ja se ponadala da samo natakare...nisam nikad gledala kako to zapravo rade...samo krajnji proizvoduser posted image user posted image ...a htjela bih imati osmjeh ko vidni hjustonuser posted image user posted image user posted image



to ti je prava procedura,bruse,uzimaju otisak cijele vilice pa stavljaju neke koncice cirkus pravi.
ja mislila to sad pa sad kad sipak user posted image
a ti gledas fox life mensecini vidni user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:04:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
i ja sam al ne zdravih kod mene su mali sitni zubi skoro se i ne videuser posted image
dok su kod A ko raspored casovauser posted image rijetki i recice ima .

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 20208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:05:04   
teacher75
moja ne popije ni 200ml mlijeka dnevno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:05:11   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: felix

da je zdrav a sve ostalo manje vise.ne bi valjalo da je bucko
ja volim buckastu djecu ne debelu debelu vec bucmastu obrascice pune da se ima zasto ustinuti user posted image


e ti bi onda uzivala sa Igorom,on je sav cvrst ima obrascice,nedavno ga je neko nazvao sumo hrvac,kad ga nisam ubila user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:06:23   
ladyblue RR
ja imam dobre zube, nemam navlake pa nemam o čemu pisati i umorna sam najstrašnije...

u to ime, odjavljujem se za večeras.

laku noć vam želim

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:06:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: felix

da je zdrav a sve ostalo manje vise.ne bi valjalo da je bucko
ja volim buckastu djecu ne debelu debelu vec bucmastu obrascice pune da se ima zasto ustinuti user posted image


e ti bi onda uzivala sa Igorom,on je sav cvrst ima obrascice,nedavno ga je neko nazvao sumo hrvac,kad ga nisam ubila user posted image
meni su takva djeca medena od rodice kad dodju blizanci , ja ih samo stipkam ljubim ma medeni su nisu debeli debeli vec fino popunjeni


(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:07:06   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75

moja ne popije ni 200ml mlijeka dnevno


nista joj nece biti bez njega nemas sta da se brines.
ja ozbiljno razmisljam da predjem na neko drugo mlijeko tipa kozije,rizino i tome sl jer je ovo katastrofa sto nama prodaju user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:08:51   
Anoniman
moj A iso kod sveki dala mu hljeba suhog trazio i evo skoro citav pojo , mislim na zvjezdu hljeb okrugli ko loptica suh jede tusi seuser posted image user posted image user posted image isto kao da je iz gladni doso user posted image user posted image aj neka ga
neda namazat nema veze neka jede

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:08:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
a meni poznanica, koja je stomatolog, rece...nikad i niposto cetvorke vaditi...jer su oni "stubovi" vilice...pogotovo mlijecni i oni rani...dok se vilica jos razvija...jer kad njih izvadis...ode sve u helac...ona je cak ubjedjena da su meni izvadili mlijecne cetvorke...da su mi zato danas ovako krivi zubi...tj. vilica toliko uska...a nigdje sem na balkanu ti nikad niko nece izvaditi zdrav zub...ma ni bolestan...a kamoli zdrav

mala...jasta neg lifeuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 20215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:09:08   
teacher75
ja tipkam i gledam po ne znam ni sama koji vise put "let iznad kukavicjeg gnjezda"- volim taj film pravouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:10:03   
Anoniman
dadada ma Andrej je kralj,a mogu mislit tebe i nezgodeuser posted image
ja ne znam koliko Nikola ima kila,nismo ga odavno vagali al Bogu hvala super jede, sve sto mu napravim pojede cak i voce sad sam traži..

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:11:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
a meni poznanica, koja je stomatolog, rece...nikad i niposto cetvorke vaditi...jer su oni "stubovi" vilice...pogotovo mlijecni i oni rani...dok se vilica jos razvija...jer kad njih izvadis...ode sve u helac...ona je cak ubjedjena da su meni izvadili mlijecne cetvorke...da su mi zato danas ovako krivi zubi...tj. vilica toliko uska...a nigdje sem na balkanu ti nikad niko nece izvaditi zdrav zub...ma ni bolestan...a kamoli zdrav

mala...jasta neg lifeuser posted image user posted image


meni nisu bili mlijecni, e ne znam zasto su to radili al tako su mi uradili- izvadili gornje cetvorke da se rasporede zubi, i sada su mi gornji ravni, a donje nisam htjela da vadim pa ostali krivi i jedan preko drugog- strah me sad paradentoze

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:17:19   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

Kako su nam sada zacepljeni nosici?



Lose user posted image user posted image user posted image , evo ne mogu da dodjem sebi od kihanja, oci mi suze, glava puca...
Znam da nisi za mene pitala al eto user posted image
Lani je dibidus zacepljen user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 20219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:17:42   
Malenaoduvijek
dadada
to je meni zubar u njemackoj rekao,uhvatio se covjek za glavu.kod mene bile jedinice izbacene a dvojka jedna bila ispod njih i moja ortodontica kaze mojoj zubarki da mi izvadi tu dvojku jer je stalno popravljala  i kao svakako ne valja.

tako su mi poremetili totalno ravnotezu u ustima jer mi nisu zubi centrirani,ma nidje veze

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:17:42   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
a meni poznanica, koja je stomatolog, rece...nikad i niposto cetvorke vaditi...jer su oni "stubovi" vilice...pogotovo mlijecni i oni rani...dok se vilica jos razvija...jer kad njih izvadis...ode sve u helac...ona je cak ubjedjena da su meni izvadili mlijecne cetvorke...da su mi zato danas ovako krivi zubi...tj. vilica toliko uska...a nigdje sem na balkanu ti nikad niko nece izvaditi zdrav zub...ma ni bolestan...a kamoli zdrav

mala...jasta neg lifeuser posted image user posted image


meni nisu bili mlijecni, e ne znam zasto su to radili al tako su mi uradili- izvadili gornje cetvorke da se rasporede zubi, i sada su mi gornji ravni, a donje nisam htjela da vadim pa ostali krivi i jedan preko drugog- strah me sad paradentoze


koliko ja znam paradontoza nema veze sa krivim zubima...vec propadanjem zubnog mesa i cesto je genetska...moja mama je imalaparadontozu i izgubila zube a tata opet bio sklon gangrenama...brat mi ima paradontozu a ja sam sklona gangrenama (u tom slucaju je uvijek potrebno lijecenje kanala i vadjenje zivca sto vodi ka slabljenju zuba i na kraju navlakama) i imam cak 5 zubnih navlaka user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:18:00   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

a moja kona danas nista nije primjetila smrc user posted image

Izvinjavam se....a kako cu kad se nisi ni nasmijala user posted image
Joj lose sam nesto pravo user posted image ...aaaaaaaaaa pa tek sam bila ozdravila user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:20:13   
Malenaoduvijek
kooonnnoooo sta je bilo,jeli to od one kratke jakne,bubrege otkrila pa se prehladila user posted image user posted image

tiki dobro ti kaze rose krivi zubi nemaju veze sa paradentozom.
a u danasnje vrijeme postoje tako dobbre proteze da se ja uopste ne brinem ako budem morala vaditi zube bolje i to nego da se patim

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:21:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja ne popije ni 200ml mlijeka dnevno


nista joj nece biti bez njega nemas sta da se brines.
ja ozbiljno razmisljam da predjem na neko drugo mlijeko tipa kozije,rizino i tome sl jer je ovo katastrofa sto nama prodaju user posted image

ja kupujem meggle 3.2, pijem ga i ja sada, godi mi trudnoci zbog zgaravice. a lana nece nikako da pije al joj podvalim u puri, grizu i tako to. jede cesto i mladi sir- uzimam od seljaka

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:22:29   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: MALA1994

a moja kona danas nista nije primjetila smrc user posted image

Izvinjavam se....a kako cu kad se nisi ni nasmijala user posted image
Joj lose sam nesto pravo user posted image ...aaaaaaaaaa pa tek sam bila ozdravila user posted image


eno nisam se nasmijala,zeno dok se naviknem opet normalno smijati...user posted image

a anidla je slatkica prava ali simpa ostaje simpa user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  807 808 [809] 810 811   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  807 808 [809] 810 811   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

hodalica
bejbibi

Da li vaše dijete koristi hodalicu? molim iskustva

da (56%)

ne (44%)


Broj svih glasova: 278

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *