|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  806 807 [808] 809 810   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:23:59   
Malenaoduvijek
a kad pricamo o kg ja bih trebala ove svoje dvije guze izvagati.Luka je jedno na 13 kg po mojoj procjeni jer je tanak a visok, a guzla ima jedno 14-15 sigurno.

a sto se obroka tice 3 obroka i jedna uzina i to izmedju rucka i vecere jer ako pojedu nesto izmedju dorucka i rucka zaboravi rucak odmah user posted image

Igor svakako opet zeza sa ruckom tako da sam sretna kad pojede ista user posted image ,a i Luka je poceo jesti kao ptica valjda period naisao bice bolje ja se nadam

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:24:17   
amiboj
Evo nas Iman, ma trka frka, kuca-posao, slobodno vrijeme za pilence i onda skontam nekada kako sam sebe totalno zapostavila pa cu se truditi malo ovdje biti redovnija. Malo ovdje promuhabetiti user posted image
I mi imamo tri glavna obroka i dvije uzine. Trudim se da za dorucak bude neko voce sa zitaricama, uzine su ili jogurtici ili opet neke zitarice ili griz, rucak povrce sa mesom uglavnom i vecera su uglavnom neka lina cuda.
Eh, sada, maleni jos doji, doduse samo pred spavanje i u noci i vecera sa mlijekom ta lina...da li je to dosta mlijeka ili bi trebao i piti jos neku kolicinu?
Slatkise ne konzumiramo, ponekada popapa monte.... pijemo samo vodu.... Iman, ja sam ipak gora :)
Imamo oko 12,5 kg sto znaci tek smo utrostrucili porodjajnu tezinu. user posted image

Teacher, sat je bas divan... ja bas volim Esprit satove...

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:24:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

jedan zub jel? mene je kostao 350, puta dva, plus poliranje...




user posted image user posted image user posted image sta kukate sta bi da ste trebale raditi 2 zuba pa vam zubarka uradi 6 jer mora vezati jedan za drugi i bla bla user posted image izvrnula me zena za malo polovno auto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:25:33   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: leona81

jedan zub jel? mene je kostao 350, puta dva, plus poliranje...


160x 2,znaci za oba. jedan je kompletan a drugi kao navlaka na trojku ali je stvarno dobro uradio ja sam prezadovoljna uopste se ne vidi da nije moj

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:26:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke




320KM
      

user posted image user posted image kod nas 200



eto mene tamo da sredim zubeuser posted image

ja imama prirodno žute zube sa karijesom...nema kavra la karijes me skrši...godinama sma polirala sad više neće nis a poliraju kaže polomiće mi jediniceuser posted image

ej reko ja ću njih da izbrusim i navalke stavim...kad sma se sračunala sve nešta odgađamuser posted image

eto me tamo po zubeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:29:33   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke




320KM
      

user posted image user posted image kod nas 200



eto mene tamo da sredim zubeuser posted image

ja imama prirodno žute zube sa karijesom...nema kavra la karijes me skrši...godinama sma polirala sad više neće nis a poliraju kaže polomiće mi jediniceuser posted image

ej reko ja ću njih da izbrusim i navalke stavim...kad sma se sračunala sve nešta odgađamuser posted image

eto me tamo po zubeuser posted image


vise se isplati raditi sve,protezu kad radis komplet dodje te 500 KM a kad je u pitanju jedan dva zuba oderu te.kad jos ides kod fancy zubara jos vise.

a za komlet navlake nemam pojma koliko bi to doslo, a sigurno pareno

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20181
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:29:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu amiboj)
  Neposredna veza do poruke: 20182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:31:04   
Malenaoduvijek
iman
ja kad bih svojim momcima dala zivjeli bi od mlijeka ali posto ne treba s mlijekom pretjerivati dobiju ga samo pred spavanje i u noci user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:31:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke




320KM
      

user posted image user posted image kod nas 200



eto mene tamo da sredim zubeuser posted image

ja imama prirodno žute zube sa karijesom...nema kavra la karijes me skrši...godinama sma polirala sad više neće nis a poliraju kaže polomiće mi jediniceuser posted image

ej reko ja ću njih da izbrusim i navalke stavim...kad sma se sračunala sve nešta odgađamuser posted image

eto me tamo po zubeuser posted image


vise se isplati raditi sve,protezu kad radis komplet dodje te 500 KM a kad je u pitanju jedan dva zuba oderu te.kad jos ides kod fancy zubara jos vise.

a za komlet navlake nemam pojma koliko bi to doslo, a sigurno pareno


,a užas...kod dvojice sma išla...kad me sračunaju tačno mi dobro nijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20184
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:32:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 20185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:34:21   
leona81
mene je ovo doslo 800, 2 zuba i poliranje, ali meni su skroz pukla ta 2 zuba i plomba vise nije imala na cemu stajati pa mi je stavio navlake...i skuplje su od 5-8 jer mora staviti kocic a kocic je 50

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:34:26   
amiboj

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma taman ste vi...mashaAllah...

Ja sam se borila s Iman i mlijekom, već mjesecima je navikavam i evo ima par dana dijete bez problema popije šolju- dvije mlijeka...s kašikom čokolina(čisto da obojiuser posted image ). Sreća mi je pa hoće jogurte i čokolino pa ide nekako i to mlijeko.




Probat cu i ja kako ce ici da pije mlijeko. Nego koliko uopste treba mlijeka da konzumira? Znam da nije dobro ni previse.....
Sve nesto kontam da je mozda dovoljno to nesto sto doji + obrok cijeli sa mlijekom.... ali mozda ne bi bilo lose jos jednu solju da popije


_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:36:03   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: amiboj


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma taman ste vi...mashaAllah...

Ja sam se borila s Iman i mlijekom, već mjesecima je navikavam i evo ima par dana dijete bez problema popije šolju- dvije mlijeka...s kašikom čokolina(čisto da obojiuser posted image ). Sreća mi je pa hoće jogurte i čokolino pa ide nekako i to mlijeko.




Probat cu i ja kako ce ici da pije mlijeko. Nego koliko uopste treba mlijeka da konzumira? Znam da nije dobro ni previse.....
Sve nesto kontam da je mozda dovoljno to nesto sto doji + obrok cijeli sa mlijekom.... ali mozda ne bi bilo lose jos jednu solju da popije



jedna flašica ujutro i jedna prije spavanja

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 20188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:36:47   
Anoniman
bebacha...sto me ignorisesuser posted image user posted image user posted image ...poslala sam ti jutros porukuuser posted image

ja nemam samo jedan zub..mada bih voljela ove "osmice" izvaditi...meni su krivi zubi...iako sam nosila u srednjoj fiksni aparat...to mene najvise nervira...i naravno...kamenac od pusenja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 20189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:37:33   
Malenaoduvijek
ih dobro sam ja prosla, a srecom pa sam isla po preporuci meni jako drage osobe.
covjek mi je izvadio korien zuba istina sa inekcijom ali i kasnije me uopste nije bolilo a velika je rana bila.
samo da kucnem da mi se ne urekne user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:38:33   
leona81
ja sam izvadila 2 osmice, sve ostalo imam...stavila 2 navlake prije 2 mjeseca i to je to...aparat nosila sa 14 i iako mi je ispravio zube, unistio mi je caklinu i belaj...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:40:34   
selebriti
Amiboj, moja E. pije 3x mlijeko, ... ujutro, pred spavanje popodnevno i navece (oko 600ml)... Izbacicemo ovu popodnevnu flasicu, samo da nam izbiju zubici.
Sad se ne mogu pohvaliti da jede dobro, ali kad je jela, pored ove tri flasiceimala je jos neke mlijecne obroke, npr.griz s bananom koji u sebi sadrži AD, noćne Hipp kašice, .... +razmi sirevi, jogurt, ....

Dobrodošla na temu...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:40:34   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: amiboj


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma taman ste vi...mashaAllah...

Ja sam se borila s Iman i mlijekom, već mjesecima je navikavam i evo ima par dana dijete bez problema popije šolju- dvije mlijeka...s kašikom čokolina(čisto da obojiuser posted image ). Sreća mi je pa hoće jogurte i čokolino pa ide nekako i to mlijeko.




Probat cu i ja kako ce ici da pije mlijeko. Nego koliko uopste treba mlijeka da konzumira? Znam da nije dobro ni previse.....
Sve nesto kontam da je mozda dovoljno to nesto sto doji + obrok cijeli sa mlijekom.... ali mozda ne bi bilo lose jos jednu solju da popije



kazu do 600ml,naravno gore dole radi anemije a ako doji nemoj ga forsirati sa obicnim mlijekom ja imam vise argumenata protiv nego za obicno kravlje mlijeko.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 20193
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:42:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu amiboj)
  Neposredna veza do poruke: 20194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:46:26   
Anoniman
meni je prije par godina pukla gornja petica...najsmjesnije ili ti tuznije...sto je i mom bratu...i to istauser posted image ...mene zanimaju te navlake...da li ti oni morajuu istanjiti tvoj postojeci zub da bi ih stavili...posto mi se svidja kada gledam na tv-u one amere...sta su u stanju uraditi sa zubima tj. tim navlakama...i krive zube ispravitiuser posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:46:49   
Anoniman
pocahontas drago mi je da su vam nalazi dobriuser posted image
teacher super satuser posted image
dadada ismijala sam se Andreju, snalažljivo dijeteuser posted image user posted image
ja napravila veceras  kiflice i pojeli ih sve za pola satauser posted image vidim pricate o zubima,nisam dosad imala nekih problema osim sto  su mi  jedinice gornje malo krive i to iskrivile mi se kad su mi narasle osmice user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 20196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:53:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

@iman, sta ce joj vise od 11 kg? mi imamo oko 13 a stariji smo skoro godinu i to moja M je bas bucmasta...

a mi oko 12 a najstariji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:55:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

@mala 1994, ja sam sesticu i sedmicu, pukle jer imam jak zagriz a izvadjeni zivci...cijena sitnicauser posted image

meni je isto sedmica(donja) pukla ubrzo nakon vadjenja zivca, to se desilo prije par mjeseci, stavljao mi je plombu nekoliko puta i svaki put bi ispala i odnjela sobom dio zuba. sada imam samo dvije strane tog zuba, ne da mi se placati navlaku jer se ne vidi, ako me bude boljelo kontam ga izvaditi i gotova prica

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.1.2012 21:56:19 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:55:59   
Malenaoduvijek
dadada meni je dr izbrusio trojku kao na tv i na nju stavio navlaku tako da su i kod nas metode tu negdje sa amerima.user posted image

a tiki gdje ste vi najstariji, moj Luka za 7 dana puni 3 godine a ima kila kao vreca brasna malo veca user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:56:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

pocahontas drago mi je da su vam nalazi dobriuser posted image
teacher super satuser posted image
dadada ismijala sam se Andreju, snalažljivo dijeteuser posted image user posted image
ja napravila veceras  kiflice i pojeli ih sve za pola satauser posted image vidim pricate o zubima,nisam dosad imala nekih problema osim sto  su mi  jedinice gornje malo krive i to iskrivile mi se kad su mi narasle osmice user posted image

A zamisli tek kada za par godina budu gledali fotografije svog djeteta sa rodjendana...pa se budu pitali...ko je ovaj maliuser posted image user posted image user posted image ...a on tik uz slavljenicuuser posted image ...kriza

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  806 807 [808] 809 810   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  806 807 [808] 809 810   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

sms
salmy

Dopisujete li se sa muzem sms porukama u toku radnog dana... ili se cujete telefonom?

da (79%)

ne (21%)


Broj svih glasova: 143

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *