|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  808 809 [810] 811 812   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:22:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
a meni poznanica, koja je stomatolog, rece...nikad i niposto cetvorke vaditi...jer su oni "stubovi" vilice...pogotovo mlijecni i oni rani...dok se vilica jos razvija...jer kad njih izvadis...ode sve u helac...ona je cak ubjedjena da su meni izvadili mlijecne cetvorke...da su mi zato danas ovako krivi zubi...tj. vilica toliko uska...a nigdje sem na balkanu ti nikad niko nece izvaditi zdrav zub...ma ni bolestan...a kamoli zdrav

mala...jasta neg lifeuser posted image user posted image


meni nisu bili mlijecni, e ne znam zasto su to radili al tako su mi uradili- izvadili gornje cetvorke da se rasporede zubi, i sada su mi gornji ravni, a donje nisam htjela da vadim pa ostali krivi i jedan preko drugog- strah me sad paradentoze


koliko ja znam paradontoza nema veze sa krivim zubima...vec propadanjem zubnog mesa i cesto je genetska...moja mama je imalaparadontozu i izgubila zube a tata opet bio sklon gangrenama...brat mi ima paradontozu a ja sam sklona gangrenama (u tom slucaju je uvijek potrebno lijecenje kanala i vadjenje zivca sto vodi ka slabljenju zuba i na kraju navlakama) i imam cak 5 zubnih navlaka user posted image

i meni je mama imala paradentozu kao i njena majka, a rekli cu mi da su vise skloni paradnetozi zubi koji idu jedan preko drugog jer ih je teze cistiti, pa su skloniji i kvarovima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20226
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:24:31   
leona81
@lady to imunitet pada kad se mrsa:)
@teacher ne vidi se sedmica ali ja je ne bih mogla vaditi nikako...svi mi govore sto radis navlake kad se ne vidi???
btw moje dijete nikako ne pije mlijeko...jede mlijecne proizvode i podvalim joj u necemu, i zna domace mlijeko da pojede kao puding ili sutliju...i to je sve


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:25:01   
Lady26
Tiki, sat je super, ja sam luda za satovima, nije bitna ni marka ni cijena, samo da je interesantan user posted image user posted image
Imam ih 15ak komada user posted image user posted image
Najjeftiniji 10KM, najskuplji 120KM...svega kod mene, samo neka ih user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:26:14   
leona81
a aj ih ne volim, nikad ne nosim satove, i rijetko nakit...cak ni veru ne nosimuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:27:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

a aj ih ne volim, nikad ne nosim satove, i rijetko nakit...cak ni veru ne nosimuser posted image
ista sam user posted image user posted image user posted image cak ni mindjuse kuci jedino kad gdje idem ak ne zaboravim inace nisam luda za tim djindjurijama user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:27:27   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je zdravlje najbitnijeuser posted image ja sam izvadila par zdravih zubi jer sam imala krive zube pa sam jos u osnovnoj skoli nosala aparatic. buduci da su isli jedan preko drugog morali su mi vaditi zdrave zube-cetvorke da se rasporede
a meni poznanica, koja je stomatolog, rece...nikad i niposto cetvorke vaditi...jer su oni "stubovi" vilice...pogotovo mlijecni i oni rani...dok se vilica jos razvija...jer kad njih izvadis...ode sve u helac...ona je cak ubjedjena da su meni izvadili mlijecne cetvorke...da su mi zato danas ovako krivi zubi...tj. vilica toliko uska...a nigdje sem na balkanu ti nikad niko nece izvaditi zdrav zub...ma ni bolestan...a kamoli zdrav

mala...jasta neg lifeuser posted image user posted image


meni nisu bili mlijecni, e ne znam zasto su to radili al tako su mi uradili- izvadili gornje cetvorke da se rasporede zubi, i sada su mi gornji ravni, a donje nisam htjela da vadim pa ostali krivi i jedan preko drugog- strah me sad paradentoze


koliko ja znam paradontoza nema veze sa krivim zubima...vec propadanjem zubnog mesa i cesto je genetska...moja mama je imalaparadontozu i izgubila zube a tata opet bio sklon gangrenama...brat mi ima paradontozu a ja sam sklona gangrenama (u tom slucaju je uvijek potrebno lijecenje kanala i vadjenje zivca sto vodi ka slabljenju zuba i na kraju navlakama) i imam cak 5 zubnih navlaka user posted image

i meni je mama imala paradentozu kao i njena majka, a rekli cu mi da su vise skloni paradnetozi zubi koji idu jedan preko drugog jer ih je teze cistiti, pa su skloniji i kvarovima



tvoj najbolji drug je ubuduce zubni konac user posted image i mojoj mami su islu zubi jedan preko drugog i kod mene al su se nekako sami poslozili nisam nosila aparat...e sad brat jeste i ispravio ih je i onda paradontoza...elem kod mene su gornje dvice ostale sitne i uvucene a jedinice krupjne...dugo sam nosila navlake samo na jedinicama aposto sam u medjuvremenu izvadila zivce i na dvicama, kad sam pravila nove navlake (nakon 10 godina) uradila sam u blokovima i jedinice i dvice...i skoro uradim peticu jednu jer je i ona otisla

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20231
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:28:45   
Anoniman
ja sam sad sebi a i djetetu kupila elmex pastu...to je jedina pasta koju vani zubari preporucuju...ove ostale... nikad
za paradontozu kazu da treba uzimati c vitamin...najbolje u onim tableticama...e sad...kolikoo zaista moze pomoci...neznam

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 20232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:28:51   
teacher75
ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20233
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:29:46   
Honey3
IZVORNA PORUKA: tekja

Zaho dobrodosli kuci...nedostajale ste...a, Esma je kraljica, da joj se nadju...jesu li makar univerzalniuser posted image
hehe,ma nisu univerzalni,stetauser posted image user posted image kako ste nam vi,vidim drug nam mashallah napredanuser posted image moja cura ima 13,3kg.ako vaga ne laze,ma dosta,mislim da je jednu kilicu u gostima dobila,nisu dali da joj usta miruju,samo su trpali u njuuser posted image
lady a sta je sa vama,otkad ste vi prehladjeniuser posted image Sta je zene sa Amani,javlja li se ona ikakouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 20234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:29:55   
leona81
elmex? ja znam da je signal, ali ne ovaj sto dolazi iz rumunije od unilevera vec pravi signal najbolji kaladont s najmanje stetnih sastojaka...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:31:31   
rose

IZVORNA PORUKA: leona81

a aj ih ne volim, nikad ne nosim satove, i rijetko nakit...cak ni veru ne nosimuser posted image



ja na rukama samo sat nosim i to kombinacija koza plastika...to je neki davni poklon za rodjendan, kupljen u swatchz (onaj 007 kolekcija)...elem takav je jer ja imam alergiju na metal user posted image a veru ne nosim jos od polovine trudnoce user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:32:17   
taurus
veče user posted image

ja sad sjedoh....a mojih dvoje još derneči u sobi i ne spavajuuser posted image
E ustaje iz krevetića i gađa R sa cucomuser posted image

vi o zubima....hvala Bogu nemam nekih velikih problema s tim, redovno održavanje i to je sve
ali zato mm treba cijelo bogatstvo kad ide zubaruuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20237
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:32:40   
leona81
ja nikad nisam nosila veru haha osim nekoliko dana nakon svadbe...kad sam bila trudna i bez vere a muz s verom svi su nas blijedo gledali

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:32:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Tiki, sat je super, ja sam luda za satovima, nije bitna ni marka ni cijena, samo da je interesantan user posted image user posted image
Imam ih 15ak komada user posted image user posted image
Najjeftiniji 10KM, najskuplji 120KM...svega kod mene, samo neka ih user posted image

i ja volim satove ali imam samo 3, sva 3 su esprituser posted image prvi dobila prije 12 godina kada sam diplomirala od mame i jos uvijek radi! drugi dobila isto od mame kada sam rodila Lanu, al je imao koznu narukvicu i jako je brzo otislauser posted image prije par mjeseci sam ga odnijela i zamolila da mi naruce istu narukvicu jer je stara kolekcija i valjda tesko nabavit, nema ga vise u prodaji i rekli su da ce me nazvati i nikad ne nazvase- ima sigurno 2-3 mjeseca. i sada ovaj izabrah- mm mi dao pare da nesto sebi kupim i ja odmah skontala sta cuuser posted image a od nakita inace volim sve osim narukvica, njih bas ne nosim, nosim samo jednu (isto esprit) sto sam dobila od mm kad sam rodila Lanu i nju ne skidam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:32:46   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image



a jel uzimas naf tabletice sad u trudnoci? a krvarenje je normalno u trudnoci ja sam samo krv pljuvala dok sam ih prala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20240
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:33:10   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:33:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image



a jel uzimas naf tabletice sad u trudnoci? a krvarenje je normalno u trudnoci ja sam samo krv pljuvala dok sam ih prala user posted image

ne uzimam, niko mi nije rekao da trebauser posted image znali su i prije povremeno krvarit a pogotovo sada. u prosloj trudnoci se ne sjecam da su ovako krvarili

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:34:02   
rose

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: leona81

a aj ih ne volim, nikad ne nosim satove, i rijetko nakit...cak ni veru ne nosimuser posted image
ista sam user posted image user posted image user posted image cak ni mindjuse kuci jedino kad gdje idem ak ne zaboravim inace nisam luda za tim djindjurijama user posted image



ja nausnice nosim samo zato sto ih ne skidam nikad (sem kad ih hocu ocistiti) inace bi ih redovno zaboravljala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:34:09   
Malenaoduvijek
Luki krvare desni i pedijatrica nam je preporucila tbl vitamina c one plivit c i mogu ti reci manje mu je kako pije.

a ima neka pasta za paradentozu moja mama je to dobivala od svoje drugarice zubarke ali ne znam kako se zove.
a i mei su deni osjetljive i krvarare,a preporuka je da se uvijek navlaci meso na zube kad peres odozgo prema dole da ne bi ogolio zub.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:35:20   
leona81
@teacher zar ti nije dr dao naf tabletice? ja sam pila to i prenatal cijelu trudnocu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20245
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:35:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

korisitla sam dugo sensodyne pa sam skontala da nista ne pomaze i sada trenutno koristim signal a cetkica mi je oral b

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20246
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:37:04   
rose

IZVORNA PORUKA: leona81

ja nikad nisam nosila veru haha osim nekoliko dana nakon svadbe...kad sam bila trudna i bez vere a muz s verom svi su nas blijedo gledali



hehe kad smo kod tih scena...jedno vece se ja dogovorim da izadjem s muzem i to on bio vani a ja cu iz kuce i nadjemo se gore na vrhu dalmatinske...ja sa stomakom do zuba i on mi prilazi i grli me...a ima prolaznika... ja malo glasnije "nemoj, vidjece nas moj muz" user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:37:10   
Malenaoduvijek
ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:37:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher zar ti nije dr dao naf tabletice? ja sam pila to i prenatal cijelu trudnocu

nisu mi to dali ni u prosloj ni u ovoj sad trudnoci a vode me 2 dr paralelno (privatno i u skerlica), samo pijem prenatal i omegu 3 i magnezij povremeno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:38:26   
rose

IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher zar ti nije dr dao naf tabletice? ja sam pila to i prenatal cijelu trudnocu



i ja sma...mislim da naf ide od 4 mjeseca

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  808 809 [810] 811 812   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  808 809 [810] 811 812   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Auto sedista
VVVV

Da li vam je auto sediste stalno fiksirano ili ga vadite iz kola svaki put? ... pitam zbog mogucnosti kradje istog.

Stoji u kolima kad parkiram na bezbednom mestu (npr. garaza), inace ga vadim (43%)

Stalno mi stoji u kolima, bez obzira gde parkiram (47%)

Svaki put vadim auto sediste (10%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *