|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  805 806 [807] 808 809   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:12:00   
Anoniman
Vidim svi pisu za usisavanje iz nosa , a stavljate li vi one  slane kapi prije usisavanja....Ja sam sa pumpicom dobila i te kapi nakapam sacekam mintu  dok se to malo ne rastopi u nosu i onda usisavanje, ide ko ludo....

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 20151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:21:22   
juni
Isto, prvo aqua maris pa onda Emil sam sebi izvlaci user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:23:57   
Anoniman
"Dobarvece"user posted image

opet ste se raspisale

Jelena...ja mislim da se njemu slijevaju sline...jer ne da usisati...zato toliki kasalj...nekako skontajte kako da mu cistite nos a da pritom dijete ne istraumirate...jeste probali slusalice i mocartauser posted image ...ovo ti govorim jer su tako mojoj kumi tj. njenoj user posted image diagnosticirali bronhitis...elem...pumpice, inhalacije...bla...bla...na kraju baby vac i kapi za nos...ona ga je odvela kod dr. koju ja vazda spominjem uz moj nagovor...naravnouser posted image

moj se A. danas privalio na rodjendan...ko im je kriv pa prave otvorenog tipauser posted image ...elem, dijete mi se najelo...napilo...provelo...a ja molila...zemljo otvori seuser posted image user posted image ...al hajde...bi normalni ljudi...pa su mene naljepili sto se sekiram...neka ga...i bla...bla...tako da...ne sekiram se za mog A. on svojoj guzi zna ascare ugoditi...jest da je bio jedini nepozvan gost koji se bukvalno sam ugostio...sva druga djeca su se drzala podalje od stolova...pa cak i ona koja su bila pozvanauser posted image ...jedino moj A. ko da je iz etiopije...ma haosuser posted image jos fino sjeo pored slavljeniceuser posted image ...curica sva zbunjenauser posted image user posted image ...e jedino nije svjecicu ugasio

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:24:00   
leona81
IZVORNA PORUKA: MALA1994

super tiki..ja sam za ng dobila zub za koji ne smijem ni da kazem koliko sam platila user posted image


i ja sam 2, odnosno 2 navlake, pukle mi plombe i morala ih staviti...muka mi je bilo kad sam placala...meni se sve cini da namjerno zubari vade zivac da bi kasnije stavljali navlake, koji biznisuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:26:05   
leona81
mi stavljamo sljez, nekad izvlacimo sa pumpicom nekad babyvac, a nekad samo onako sljez stavimo spricom i izadju slinice...kad se kupa najvise izadje...probali sunce moje alo, aquamaris, nisitu a sad presli na priroduuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:26:19   
leona81
@teacher sat je superuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:33:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher sat je superuser posted image
poDapisujemuser posted image

a jeste vidjale kod nas zenske dzepne satove...da su mali...al na lancic duzi...ne one krace za kosulje...nego bas fini, dugi lanac

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 19:56:12   
teacher75
i meni se pravo svidio, kome treba sat ima u importanu gore na zadnjem spratu snizenje- jedan dio je snizen cak 30%- kao ovaj moj npr. ima pravo super esprit satova po povoljnim cijenama

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 20:11:38   
amiboj
Pozdrav zenama i djecici, neki ce se mozda sjetiti sa teme 0-1 (mada ni tamo nismo bas bili redovni).
Uglavnom, mi aBd za par dana punimo 15 mjeseci. Mama radi, pozelimo se jako po danu i jedva cekamo pola pet da smo zajedno :)
Pozdrav generaciji :), nadam se da su svi drugari dobro :).
Imam jedno pitanjce za generaciju, koliko obroka vasi pilici imaju i otprilike sta i koliko papaju. Znam da ima tema ishrana i bla bla.... ali me ovdje zanima kako papaju ovi nasi drugari.
Nekada imam osjecaj da bas fino papa, ali je i onako ne mogu reci mrsav ali nije nikakav bucko (doduse i vrlo je zivahan).
Pa samo da sebe smirim oko vasih obroka za djecu.
Veliki pozdrav svima....nadam se da budem malo redovnija.

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 20:36:13   
tekja
vece...

amiboj, m.i.n.a dobrodosleuser posted image

tiki, sat ti je ekstra...a dobar poklon ne moze zakasnitiuser posted image

Andrej user posted image za snalazljivost...to ti je sine u zivotu najvaznije, a ti mama budi ponosna...ko ne zna sebi, ni drugom ne valjauser posted image

Kako su nam sada zacepljeni nosici?



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 20160
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 20:41:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 20161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:00:51   
tekja
Zaho dobrodosli kuci...nedostajale ste...a, Esma je kraljica, da joj se nadju...jesu li makar univerzalniuser posted image

V. ima cetiri obroka, dorucak, rani rucak - pred dnevni san, kasni rucak i veceruuser posted image - otprilike jede svaka 3,5-4 sata...on voce jede sam, u letu...grickalice, slatkisi, sokici se jedu samo za Bajramuser posted image ...eto, tako to miuser posted image

Vagah ga jucer ima 15,600...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:03:41   
Anoniman
tekja , masallah tezi ste od nas user posted image user posted image user posted image user posted image   mi imamo nedje oko 13 kg nema vise ni grama ..
al smo vitki ne vidim ja nidje 13 kila dje su osle user posted image u sta.


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 20163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:09:59   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: MALA1994

super tiki..ja sam za ng dobila zub za koji ne smijem ni da kazem koliko sam platila user posted image


i ja sam 2, odnosno 2 navlake, pukle mi plombe i morala ih staviti...muka mi je bilo kad sam placala...meni se sve cini da namjerno zubari vade zivac da bi kasnije stavljali navlake, koji biznisuser posted image


kod mene je ovo bilo od prije nekada davno izvadjen zivac i nisam izlijecila zub do kraja pa jedna trudnoca,pa druga i zub pukao skroz i bio pod procesom jos i kaze dr treba izvaditi i onda naravno kad ti pravi jedan zub kojeg nema mora i dr navlaku i naplati ti duplo i tebi se onda zamanta ali mene vise bilo stid kao pravi primitivac hodala bez dvojke user posted image

a moja kona danas nista nije primjetila smrc user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:11:28   
bebacha
Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20165
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:12:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:14:20   
leona81
@iman, sta ce joj vise od 11 kg? mi imamo oko 13 a stariji smo skoro godinu i to moja M je bas bucmasta...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:15:39   
ladyblue RR
hello

ja sam danas porvela cijelih 15 min. sa svojoj curom. ali hajde, imala sam RR akciju a mm je bio sa Nađom. samo sam je okupala i stavila na spavanje. sutra idemo na palninu pa imamo cijeli vikend da se sankamo i odmaramo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:16:14   
leona81
@mala 1994, ja sam sesticu i sedmicu, pukle jer imam jak zagriz a izvadjeni zivci...cijena sitnicauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:16:22   
ladyblue RR
moja ima vise od 11 kg ali joj se svako rebro vidi. valjda visoka pa zato...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20170
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:18:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:20:58   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke




320KM

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:22:08   
leona81
jedan zub jel? mene je kostao 350, puta dva, plus poliranje...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20173
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 21:22:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 21:23:08   
bebacha
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala koliko te kostaju.i ja sam to radila.obadvije dvojke




320KM
      

user posted image user posted image kod nas 200


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  805 806 [807] 808 809   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  805 806 [807] 808 809   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Teletina


Kako pripremate teletinu? Ja kad je pečem u tavi, bude mi nekako žilava, a u rerni se isuši. A ja je baš volim onako mekanu da se raspada! Molim vas navedite i koji 'dio' mesa koristite(ramstek, šniclu...)Dajte savjet, please...:)

Molim savjet (98%)

Molim savjet (2%)


Broj svih glasova: 44

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *