|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  804 805 [806] 807 808   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 14:38:17   
pocahontas
dobri su nam nalazi brisa grla i nosa - eto koliko njima dana treba, dijete mi ozdravi skroz dok ti saznas nalaz...ali hB sve superuser posted image hvala ti Boze, opet kazem pa ne uvedoh antibiotikuser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 14:45:35   
sretna_mama
IZVORNA PORUKA: pocahontas

dobri su nam nalazi brisa grla i nosa - eto koliko njima dana treba, dijete mi ozdravi skroz dok ti saznas nalaz...ali hB sve superuser posted image hvala ti Boze, opet kazem pa ne uvedoh antibiotikuser posted image


Super za nalaze..Baš mi je drago..

Mino..dobrodošla..:-D..Ugodno se priključi ekipi..

Moj E spava s bakicom..ručak se kuha..ja učim i naravno virkam vas..:-******

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:40:11   
Malenaoduvijek
sto nagovarate felix da kupi tu malu pumpicu samo ce bez veze baciti pare,ja imam 3 razlicite i dok su bili mali mogao si kao nesto i izvuci iz nosa ali sada bez usisivaca nista.

jelena rado bih ti pomogla ali stvarno mi nista ne pada na pamet jer je on mrva mala.
vi vec sve imate ukljuceno sto se moze piti za opstruktivni bronhitis.

Igor je prosle zime bio pod tom terapijom i dijete opet nije moglo da dise...pile malo user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 20128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:44:52   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Molim vas moze li brzinski neki home made savjet za laringitis osim kamilice pored glave? "Ugusi" mi se Luka od kaslja


vruca voda u kupatilu da se kupatilo ispuni parom?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20129
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:45:00   
bebacha
Mala ja i Ajli izvacim s pupicom,obisno,sa tankim nastavon.Tigex

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:46:13   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma Luka mi je pod dijagnozom opstruktivnog bronhitisa i virusnog laringitisa, cijelu noc je dijete prekasljalo i preplakalo, vodili ga dr dobio deksametazon muskularno i inhalaciono ventolin i deksametazon i dijete i dalje slomi se kasljuci. Zaspi i posle par minuta tako se jako zakaslje i kako zakaslje dijete pocne plakati jer ga bas boli.


jesu vam dali fenistil kapi i moze li to luka koristiti? mojoj S kad je imala laringitis dali i ove kapi pored inhalacija deksametazonom

< Poruku je uredio rose -- 12.1.2012 16:57:15 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:49:47   
rose
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: selebriti

Felix, probaj s Nukom... mislim da košta od 5-7KM .. Ja sam platila 7 u apoteci, nama baš pomaže... kad izvučem ko da se do pete slijevala....
ama nije meni cjena problem , ni pare problem je jer me strah user posted image to raditi .
Al ak se vako nastavi oticu do apoteke da se posavjetujem stim mada kazem strah me mogul ga stim povrijediti ?



Ama ne možeš ženo, ... neg kažem ti cijenu da ak slučajno vam ta operacija propadne, neće ti biti žao para. Sacu ti sliku postaviti. To ti je pumpica ... gornji, plastični dio ide u nosic, a donji, gumeni pritisneš, pustiš i slinice su u spremniku user posted image user posted image



ja s tim cudom nisam nikad nista mogla izvuci...chicco ili u u kozmu ima ona s crijevom pa jedan kraj bebi u nos a drugu u svoja usta i povuces

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:52:00   
rose
IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

evo samo da se prijavimo na ovu temu,par dana ranije ...stara tema postala nam strana pa cemo ovdje ulijetat po savjete a vala i pricu:)



ma dobro nam dosla user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 20133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:53:47   
škorpija
ma kakav pumpica, pa anel je klipanuser posted image , samo babay vac tu pomaže

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:56:04   
Malenaoduvijek
bebacha ako nema nista u nosu ovako kao sto felix kaze to je vjerovatno malo gore a ako je jos strah nista ona nece uspjeti izvuci.

ma neka proba naravno,ja imam i chicco sa tankim nastavkom i nuk i jos jednu nisam je nikada ni otpakovala.

rose a daje se ili fenistil ili flonidan kod laringiitisa..

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:56:13   
rose
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Felix nema ga sta boliti, pa to je samo zrak, umjesto da sam ispuse ovo to radi umjesto njega...

Pa nije niko budalast da radi nesto djetetu sto ce ga boljeti zar ne?
vala bas user posted image nista oticu veceras do apoteke kad mm dodje da to sveto uzmemo a samo da znate da me strah al pokusat cuuser posted image



babyvac je oko 40 KM i nema ga u svakoj apoteci...bar ga nije bilo prosle godine u sarajevu pa su neke zene i narucivale preko pik.ba...ako imas kozmo negdje u blizini, imaju oni ove na usta sto ti izvlacis

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:58:41   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

bebacha ako nema nista u nosu ovako kao sto felix kaze to je vjerovatno malo gore a ako je jos strah nista ona nece uspjeti izvuci.

ma neka proba naravno,ja imam i chicco sa tankim nastavkom i nuk i jos jednu nisam je nikada ni otpakovala.

rose a daje se ili fenistil ili flonidan kod laringiitisa..


ma da...jedno od to dvoje...ja mislim da je fenistil po 3 kapi, 3 puta dnevno al treba vidjeti za dozu jer je on jos mali

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 16:59:15   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Felix nema ga sta boliti, pa to je samo zrak, umjesto da sam ispuse ovo to radi umjesto njega...

Pa nije niko budalast da radi nesto djetetu sto ce ga boljeti zar ne?
vala bas user posted image nista oticu veceras do apoteke kad mm dodje da to sveto uzmemo a samo da znate da me strah al pokusat cuuser posted image



babyvac je oko 40 KM i nema ga u svakoj apoteci...bar ga nije bilo prosle godine u sarajevu pa su neke zene i narucivale preko pik.ba...ako imas kozmo negdje u blizini, imaju oni ove na usta sto ti izvlacis


ako se anel otima kao moji, a sigurno se otima jedino s cim ce mu felix uspjeti izvuci je baby vac kojeg se ona boji pa neka proba sa ovim pumpicama mozda i bude nesto

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20138
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 17:08:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 17:11:45   
Ella_H
Poz zene pisala sam vam
ali nesto me RR zezauser posted image .
Ja sam imala neku graco pumpicu s nekakvom muzikom
vela havle ali bezveze to skroz slaaaaaaba bila a plaho
sam je platila, taj babyvac zvuci super A. cesto sliniuser posted image .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 17:17:34   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Felix nema ga sta boliti, pa to je samo zrak, umjesto da sam ispuse ovo to radi umjesto njega...

Pa nije niko budalast da radi nesto djetetu sto ce ga boljeti zar ne?
vala bas user posted image nista oticu veceras do apoteke kad mm dodje da to sveto uzmemo a samo da znate da me strah al pokusat cuuser posted image



babyvac je oko 40 KM i nema ga u svakoj apoteci...bar ga nije bilo prosle godine u sarajevu pa su neke zene i narucivale preko pik.ba...ako imas kozmo negdje u blizini, imaju oni ove na usta sto ti izvlacis


ako se anel otima kao moji, a sigurno se otima jedino s cim ce mu felix uspjeti izvuci je baby vac kojeg se ona boji pa neka proba sa ovim pumpicama mozda i bude nesto


ja imam babvac al ga nikad nismo koristili (S se jos uvijek boji usisivaca) a sad se i redovno otima od ove na usta sto ide...tako da ja kad ima potrebe nju u kupatilo pa joj vodom perem nosic...stisnem da izadja sto moze i perem user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 17:32:01   
Malenaoduvijek
Iman kako razvaljas te kiflice,na trokutice ili kako hajde voljna sam da ih napravim ali ne znam kako bi ih razvaljala

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:01:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala ja i Ajli izvacim s pupicom,obisno,sa tankim nastavon.Tigex

ja isto izvlacim lani sa nukovom pumpicom, bas puno izvuce ali ima posebna tehnika- prvo stisnem gumeni dio, zatim jednu njenu nosnicu dobro pritiisnem i onda u drugu uvalim pumpicu i otpustim stisak, tako jedino sve isisam, vise puta jednu pa drugu nosnicu, bas izadje puno najbolje poslije kihanja, kad kihne odmah trcim sa pumpicomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:04:24   
teacher75
da se pohvalim da sam se ponovila danas, tj. mm me ponovio za ng (sa zakasnjenjem), kupio mi novi sat esprit-divanuser posted image naravno, sama sam ga izabralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:05:57   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala ja i Ajli izvacim s pupicom,obisno,sa tankim nastavon.Tigex

ja isto izvlacim lani sa nukovom pumpicom, bas puno izvuce ali ima posebna tehnika- prvo stisnem gumeni dio, zatim jednu njenu nosnicu dobro pritiisnem i onda u drugu uvalim pumpicu i otpustim stisak, tako jedino sve isisam, vise puta jednu pa drugu nosnicu, bas izadje puno najbolje poslije kihanja, kad kihne odmah trcim sa pumpicomuser posted image


ja bih vam stvarno voljela dati Igora da primjenite te svoje tehnike a i Luku ne zna se koji je jaci i zilaviji i vise se otima i urla kad su te pumpice u pitanju...

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:07:46   
Malenaoduvijek
super tiki..ja sam za ng dobila zub za koji ne smijem ni da kazem koliko sam platila user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:28:09   
teacher75
ovakav isti samo je crni, nije metalik
http://www.amazon.co.uk/Esprit-ES101562003-Ladies-Quartz-Analogue/dp/B001ULCP42

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 18:32:48   
Honey3
veceuser posted image Mi samo da se prijavimo,stigli sinoc zivi,zdravi,bez ikakvih problema,kad ce sreca jutros auto zavrsilo na servisuuser posted image Esma super podnijela put,od dvanaest sati voznje,svega je spavala mozda 1huser posted image ali bitno je da je bila dobra,jos kako smo natovareni bili,nisi se imao kud okranuti,ali izdrzasmouser posted image Ali sam se ismijala,jutros raspakujem stvari, kad u Esminoj torbici sa par njenih igracaka,tri daljinska upravljaca,kad tetka salje poruku,kako joj falimo i kako trazi daljinske po kuci i tepa Esmi,gdje li ih je sakrilauser posted image eto za sad toliko,moram ici,imat cu goste,pa se tipkamouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20148
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 19:07:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20149
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 19:09:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 20150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  804 805 [806] 807 808   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  804 805 [806] 807 808   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

8 mart
salmy

kako proslavljate 8 mart? ako opste slavite....

zensko drustvo (34%)

kolegice s posla na ruckic... (3%)

navecer idete sa muzem (12%)

ne idem nigdje... (50%)


Broj svih glasova: 122

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *