|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  773 774 [775] 776 777   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 10:52:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:52:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Iman83

Sad malo šnjuham po ovoj stranici ekupon pa mi naumpade...tražim neku ponudu za wellness vikend sebi i mužeku...nigdje ništa na netu ne mogu naći(ili ne nalazim prave stranice)...ako ko ima kakvu preporuku...javite!

http://www.gardencity.ba/loc/
vikenduser posted image user posted image
sve na jednom mejstu...
vrijdi svake pareuser posted image


daleko je njoj Konjic

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:54:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Konjic mi je daleko brate...al izgleda dobrooooo...user posted image

Da mi je šta bliže...Vlašić, Sarajevo, Zagreb...



pa eto ti Tuheljske toplice, one su malo iza Zagreba

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:54:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Konjic mi je daleko brate...al izgleda dobrooooo...user posted image

Da mi je šta bliže...Vlašić, Sarajevo, Zagreb...



ja preporuku dala gdje sam bilauser posted image
i to bila ponuda na e-kuponu...ma ludilo


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19354
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 10:57:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:58:46   
Malenaoduvijek
hanady,nanika,iman,megi  hvala vam mile moje user posted image

ma evo zakazujem razne termine za preglede po pedijatriji, a trebali bi i mi kod dj.hirurga ali vjerovatno cemo kod zvizdica privatno user posted image

manta mi se vise od kontrola,neuropedijatra smo odradili i mirni smo pola godine hB a sad trebamo fizijatru radi ulozaka da vidi trebaju li Luki

< Poruku je uredio MALA1994 -- 10.1.2012 11:01:34 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:00:54   
megi
Lady
bolje je danas, ma stvarno je ne nosam puno, mm je stavlja navece u krevetic ja ako je mazim to je dok sjedimo i sl
al juce nije nikome dala da je stavi na swc solju, nije htjela tutu ajde reko mogu al bas me poslije toga nesto zigalo i zigalo ruzno brate

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:05:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Iman83

Sad malo šnjuham po ovoj stranici ekupon pa mi naumpade...tražim neku ponudu za wellness vikend sebi i mužeku...nigdje ništa na netu ne mogu naći(ili ne nalazim prave stranice)...ako ko ima kakvu preporuku...javite!

http://www.gardencity.ba/loc/
vikenduser posted image user posted image
sve na jednom mejstu...
vrijdi svake pareuser posted image


daleko je njoj Konjic
Ma je l' to vi o mom Konjicu?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 19358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:06:17   
Malenaoduvijek
zaboravih napisati

moja obojica se jos bude po noci, igor se sinoc 3x probudio, a Luka 1x srecom,ali zna i on cesce a sad ce mu 3 godine user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 19359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:07:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: noa

Lady juce Noa pojela onu drobu po Ticerkinom receptuuser posted image to je bio jedini konkretan obrok za cijeli dan a trajao je 40 minuta uz moje neprestano glumljenje budale i smisljanja svakakvih pricauser posted image eh da nas gospodin otac je komentirao kako ja ''smjesno'' izgledam dok je hranimuser posted image user posted image user posted image umalo mu je bilouser posted image user posted image


Da nam nije isti muz user posted image
Ja juce iscijedila Lani narancu i ubacila meda, ona je to pijuckala pomalo, nista konkretno, i ja je nutkam a mm mase njoj glavom i govori ma nemoj ti to piti, ja user posted image , pred svekrom i svekrvom sam mu rekla da ga nista nisam pitala i ako nece "pomoci" nek se ne mijesa i nek suti...a on poludio user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:07:54   
Anoniman

tražim neku ponudu za wellness vikend sebi i mužeku...nigdje ništa na netu ne mogu naći(ili ne nalazim prave stranice)...ako ko ima kakvu preporuku...javite!


A sta mislis o Pahuljici na Vlasicu?user posted image

http://pahuljica.com/


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 10.1.2012 11:12:56 >

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 19361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:10:31   
emi7908
emy preproučujem ti na dječijoj hirurgiji dr. zvizdića, divan je, on je ajdina osunetio i operirao


Jel dr. Zvizdić na Koševu ?

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:14:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Emi gud morning i tu ju tu user posted image
Nanika super su user posted image , juce ju je hranio sat vremena i odustao na pola, spremio je i izveo u dvoriste user posted image




Lady juce Noa pojela onu drobu po Ticerkinom receptuuser posted image to je bio jedini konkretan obrok za cijeli dan a trajao je 40 minuta uz moje neprestano glumljenje budale i smisljanja svakakvih pricauser posted image eh da nas gospodin otac je komentirao kako ja ''''smjesno'''' izgledam dok je hranimuser posted image user posted image user posted image umalo mu je bilouser posted image user posted image


bas mi je drago da je pojelauser posted image , leonina mala nije htjela ni probatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:15:43   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

Da nam nije isti muz user posted image
Ja juce iscijedila Lani narancu i ubacila meda, ona je to pijuckala pomalo, nista konkretno, i ja je nutkam a mm mase njoj glavom i govori ma nemoj ti to piti, ja user posted image , pred svekrom i svekrvom sam mu rekla da ga nista nisam pitala i ako nece "pomoci" nek se ne mijesa i nek suti...a on poludio user posted image user posted image



Joj, ovo je baš grozna situacija user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:22:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

emy preproučujem ti na dječijoj hirurgiji dr. zvizdića, divan je, on je ajdina osunetio i operirao


Jel dr. Zvizdić na Koševu ?



jeste...evo sad sma sa sekom pisla...kaže zvidzdić ...ima broj i mobitela al kod muža u mobiteluuser posted image
javi mi ona kad dođe kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:23:50   
Anoniman
noa voli jaja i mlijeko tako da je ona kombinacija pun pogodakuser posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 19366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:24:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo klip na naročitu pažnju dadadadi user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=QMY9b8eqNJs





Joj...jadna cura...da ne bi ovog čovjeka...user posted image user posted image user posted image ...ne smijem dalje ništa reći, naljutiće se dadadauser posted image



čovjek je kralj...a mm neki dan gleda u parku ispred naše zgrade isto čopor pasa, cura ide, snijeg do koljena i oni za njoj..slična scena..da nije žalosno ja bih padala od šege...lijepi strah...oni trk za njom, ona ga nagarila preko parka, oni laju i cura pade, slomi se na onom ledu i snijegu user posted image user posted image i oni se oko nje skupili, laju..cura je ja mislim preselila na ahiret od straha..užassss...meni da se ovo desi ja bih imala traumu Bog te veselio huhhhhh user posted image user posted image

Ne kontam zasto narocitu paznju dadadiuser posted image ko da sam ja misljenja da je psima mjesto na uliciuser posted image ...ne znam da sam to ikad reklauser posted image Ja ne kazem da je situacija ugodna...nije sigurno...ali kako ne kontate ono sto ja vama drobim....i drobimuser posted image ...oni laju jer brane "svoj teritorij"...meni ovo nije napad pasa...jer je niti jedan nije dotakao...ovo je upozorenje...i znam da nije ugodno...ne bi ni meni bilo...ali ko je kriv za postojecu situaciju?! Jesi li se ti pitala sta se desava sa parama koje svaki mjesec dajes i dalje sintorima? Evo procitaj ovaj tekst http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/besane-noci-u-gradu-punom-pasa/120107103 ovakve ces odgovore dobiti. Mislim, zakonom je zabranjeno ubijanje pasa na najmonstruozni nacin...nije zabranjeno njihovo hvatanje i smjestanje u azile (kojih nemamo) a niko se nepita zasto ih nemamo...i mojne...nema se para...draga moja poky...mi smo dobijali donacije i donacije za izgradnju azila pa su to sprecavali...i ne ljudi koji se bore za prava zivotinja...neg oni koji bi ih najradije sve potrovali

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:25:43   
ladyblue RR
ja čekam pizzu koja nikako da dođe a već me hvata ludilo od gladiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:26:06   
Malenaoduvijek
dadadaaaaaa user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:27:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image



a jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 19370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:29:04   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image



a jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



noaaa sorry nisam te vidjela, oprastas li mi user posted image user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:29:19   
megi
Ladyblue
meni stigla pizza aj bujrum na jedan komadicuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:30:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image MALA user posted image user posted image

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 19373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:30:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image
user posted image tebi sam htjela prvoj napisati post dobrodoslice...al me poky iz starta nasekirauser posted image user posted image user posted image
jesi konacno osposobila komp...falila si bona...falilauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 19374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:30:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Emi gud morning i tu ju tu user posted image
Nanika super su user posted image , juce ju je hranio sat vremena i odustao na pola, spremio je i izveo u dvoriste user posted image




Lady juce Noa pojela onu drobu po Ticerkinom receptuuser posted image to je bio jedini konkretan obrok za cijeli dan a trajao je 40 minuta uz moje neprestano glumljenje budale i smisljanja svakakvih pricauser posted image eh da nas gospodin otac je komentirao kako ja ''smjesno'' izgledam dok je hranimuser posted image user posted image user posted image umalo mu je bilouser posted image user posted image



i ja se sve kanim da mu ovo napravim, mada sve ove sastojke zapravo pojede u toku dana..ovo je samo promjena recepta...ali ne zvuči loše da malo kilica nabaci user posted image naročito kada uzmem u obzir da ima i hljeba...

hanady, posto mi je slo otpala za šopingovanje, javi gdje ima dobrih snizenja...i za djecu i za tate..muz mi je ofalio s garderobom pravo user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  773 774 [775] 776 777   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  773 774 [775] 776 777   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *