|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  774 775 [776] 777 778   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:34:51   
Anoniman
poky...molim te i ovo procitaj http://www.tacno.net/Novost.aspx?id=12097

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:35:36   
Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Lady26

Da nam nije isti muz user posted image
Ja juce iscijedila Lani narancu i ubacila meda, ona je to pijuckala pomalo, nista konkretno, i ja je nutkam a mm mase njoj glavom i govori ma nemoj ti to piti, ja user posted image , pred svekrom i svekrvom sam mu rekla da ga nista nisam pitala i ako nece "pomoci" nek se ne mijesa i nek suti...a on poludio user posted image user posted image



Joj, ovo je baš grozna situacija user posted image

Ma ovo je bila za*ebancija, mene provocira sto je nutkam, ali Lana ne zna sta je zeza....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:36:45   
Anoniman
Pocahontas ''droba'' je cudo user posted image user posted image user posted image sve u zdjeli kao kaša i da Noa jede kao prije pojela bi za 5 minuta a ovako je trajalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:37:54   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image
user posted image tebi sam htjela prvoj napisati post dobrodoslice...al me poky iz starta nasekirauser posted image user posted image user posted image
jesi konacno osposobila komp...falila si bona...falilauser posted image



ma nedam ja tebe nikome user posted image user posted image
nije bona, nisam nista lose mislila a kamoli da te sekiram..na kraju se ispostavi da je ovak klip star 2 godine i da je iz Rusije a ne s dobrinje..helem, nebitno...ja sam samo htjela reci da je ovo fakat ružna situVacija, a da se meni desi ili nekom mom, hebalo bi se meni za vlast i zakone i procedure i šintore...dofatila bi se prve sjekire i sve ih rasbucala,..ne daj mi Boze doci u takvu situaciju..volim životinje, ali brate ne zelim da ih se bojim user posted image nisam pametna fakat user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:39:14   
Malenaoduvijek
noa user posted image

dadada nisam zeno,uzecemo novi vjerovatno za muza pa cu ja uzeti njegov jer je onaj otisao ....u helac user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:41:02   
esmina i bebina mam
Samo da pozdravim one koje su me pozelile i pitaju za nasuser posted image
Mi nemamo vremena ni za sta ...doduse skoknula sam na prosli BB al jedva i bas sam se brzo pokupila.
Salko je juce isao na sisanje u frizeraj sada je pravi braco user posted image
Esma 06.02 ima zakazanu operaciju vadenje krajnika i ugradnju ventilacijeske cjevcice u uho(dr kazu da na zapadu svako drugo dijete ima to u uhu),oni ne sopaju djecu antibioticioma kao ovi nasi.

Uzgred oboje trenutno sline user posted image
Pusaaaaaaaa

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:41:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image
user posted image tebi sam htjela prvoj napisati post dobrodoslice...al me poky iz starta nasekirauser posted image user posted image user posted image
jesi konacno osposobila komp...falila si bona...falilauser posted image



ma nedam ja tebe nikome user posted image user posted image
nije bona, nisam nista lose mislila a kamoli da te sekiram..na kraju se ispostavi da je ovak klip star 2 godine i da je iz Rusije a ne s dobrinje..helem, nebitno...ja sam samo htjela reci da je ovo fakat ružna situVacija, a da se meni desi ili nekom mom, hebalo bi se meni za vlast i zakone i procedure i šintore...dofatila bi se prve sjekire i sve ih rasbucala,..ne daj mi Boze doci u takvu situaciju..volim životinje, ali brate ne zelim da ih se bojim user posted image nisam pametna fakat user posted image

e pa vidis...ja bih sjekirom vlast i sintoreuser posted image jer psi nisu krivi...oni slijede svoj instinkt...a mi smo odgovorni za njih...htjeli to mi priznati ili ne

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:42:59   
Lady26
Leona, kako prodje ispit user posted image ?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:43:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dadadaaaaaa user posted image
user posted image tebi sam htjela prvoj napisati post dobrodoslice...al me poky iz starta nasekirauser posted image user posted image user posted image
jesi konacno osposobila komp...falila si bona...falilauser posted image



ma nedam ja tebe nikome user posted image user posted image
nije bona, nisam nista lose mislila a kamoli da te sekiram..na kraju se ispostavi da je ovak klip star 2 godine i da je iz Rusije a ne s dobrinje..helem, nebitno...ja sam samo htjela reci da je ovo fakat ružna situVacija, a da se meni desi ili nekom mom, hebalo bi se meni za vlast i zakone i procedure i šintore...dofatila bi se prve sjekire i sve ih rasbucala,..ne daj mi Boze doci u takvu situaciju..volim životinje, ali brate ne zelim da ih se bojim user posted image nisam pametna fakat user posted image

e pa vidis...ja bih sjekirom vlast i sintoreuser posted image jer psi nisu krivi...oni slijede svoj instinkt...a mi smo odgovorni za njih...htjeli to mi priznati ili ne



a poslije bi naravno tužila vlasti da mi nadokande stetu za pretrpljenu bol i strah i rane i slicno nedaj Boze jer očigledno imam zakonskog osnova za to čitajući ovaj tvoj tekst...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:53:09   
bananica
dobar dan
ovo sa psima je vise nego alarmantna situacija, para za azile nema, a sintorima je zabranjeno raditi sta se do sada radilo i sta saduser posted image user posted image za godinu dana ce ih biti i vise od 50 000 na ulici ako se nista ne rijesi, nesto se mora poduzeti, necemo sada hodati sa tojagomuser posted image po ulici da bi mirno mogli stici na odrediste ili trebamo zivjeti u strahu pa se zatvoriti u kuceuser posted image



(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 11:58:53   
Lady26
Neki dan mm sjedio u "kafani" preko puta kuce sa rajom, pili kafu, i kaze jedan kao ne boji se pasa, pa kastrirani su, a drugi ce : pa nece te hebat nego ujesti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:01:16   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Lady26

Neki dan mm sjedio u "kafani" preko puta kuce sa rajom, pili kafu, i kaze jedan kao ne boji se pasa, pa kastrirani su, a drugi ce : pa nece te hebat nego ujesti user posted image user posted image user posted image

taj je vic star ko i ja, al vazda dobaruser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:06:11   
škorpija
iskreno, ja volim životinje, ali sad je situacija nesnošljiva, teti sam jutro rekla da ne idu u šetnju da ih ne bi napao čopor lutalica, psi su gladni, gledam ih ovdje u tešanjskoj jedu stiropor i spužvu, nema ni u kontejnerima ništa. nešto će se poduzeti tek kad neko ozbiljno nastrada, možda čak i smrtno. smatram da je humana eutanazija najbolje rješenje za trenutnu situaciju, a tek nakon toga može se kastracijom kontrolirati broj lutalica i smještati ih u azile, ako ih jednom bude)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:08:33   
gvendolina
dancekuser posted image

vidim pisete o cukicama,mene je licno strah kada ih susretnem...zao mi ih jeste ali mi je zalivije ljudi i samo je pitanje dana kada ce se neka veca nesreca desitiuser posted image a cini mi se da se nece nista promjeniti dok neko dobro ne nastradauser posted image ovo sto sad cine nista ne znaci jer stalno naviru novi copori pasa koji nisu kastrirani i njihov broj se iz dana u dan povecava,uvijek mi padne na pamet onaj vic user posted image balo ih kastriranje,hoce li im zube vaditiuser posted image user posted image

mene kasalj danas malo popustio,ne znam je li od onog sirupa ili je proslo samo od sebeuser posted image

A evo nesto crta po tabli,a neki dan je napravio i prvi crtez na zidu....nismo ni skontali kad nas on zove da nam pokaze kako je ukrasiouser posted image user posted image

a poceo nas je glavom lupati ,ne znam sta mu je....samo se zaleti i lupi glavom gdje stigne,ne znam kako njega ne zaboliuser posted image

mala velkom bakuser posted image
emi mi smo radili sunet na kosevu,ali smo isli preko neke veze pa ti nemam koga preporuciti,ali eto skorpiaj ti je pisala ....samo se ne sekiraj unaprijed,ako nije crveno nema potrebe za brigom...ja A nikad nisam ni navlacila kozicu,jeste da smo ga rano osunetili sa 5 mj pa nije bilo nikakvih problem

felix nadam se da ce kasalj brzo proci aBduser posted image

jao jeste super u Konjicu,ne bi imala nista protiv da me mm pocati ovim vikendom koliko kostauser posted image Iman ako izleti kakva ponuda na ekupon dojavljujuser posted image jesi vidjel aovu romanticnu ponudu za valentinovo,samo za jedno vrijedi...bas su romanticniuser posted image user posted image

tekja user posted image za V i caj,ne znam kako ga moze,ja ga pravila i jedva sebi dodjohuser posted image  




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:09:22   
bananica
ne moze se cekati na izgradnju azila, ko zna kad ce to biti, treba se trenutno rijesiti situacija, po meni zakon nije smio biti donesen bez rijesenog i napravljanog objekta za udomljavanje

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:10:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

dobar dan
ovo sa psima je vise nego alarmantna situacija, para za azile nema, a sintorima je zabranjeno raditi sta se do sada radilo i sta saduser posted image user posted image za godinu dana ce ih biti i vise od 50 000 na ulici ako se nista ne rijesi, nesto se mora poduzeti, necemo sada hodati sa tojagomuser posted image po ulici da bi mirno mogli stici na odrediste ili trebamo zivjeti u strahu pa se zatvoriti u kuceuser posted image



da sintorima je zabranjeno da hvataju pse zicom...da ih dave...da im ubrizgavaju deterdzent u srce i da im odsjecaju repove...pih kako "glup" zakon...a para za azil ima...hajde sto za izgradnju nije nikakav problem...nije ni za hranjenje....jer svakako Ti tj. mi svi mjesecno uplacujemo... placanje kjkp radu izmedjuostalog 5 km za sintore...treba samo pare preusmjeriti na azile...da se placa hrana psima, eventualna humana eutanazija kao i osoblje koje bi tamo radilo...hmm...sta mislis kome to nikako ne ide u prilog
Dajte ba...ljudi...otvorite oci...pitajte se kako su drugdje rjesili problem bez upotrebe najgore metode...odstrela, trovanja... etc.
pa mislim...nije mi jasno kako neko moze biti za takvu vrstu rjesavanja problema

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:12:22   
bananica
vidim pisete o cukicama,mene je licno strah kada ih susretnem...zao mi ih jeste ali mi je zalivije ljudi i samo je pitanje dana kada ce se neka veca nesreca desitiuser posted image a cini mi se da se nece nista promjeniti dok neko dobro ne nastradauser posted image ovo sto sad cine nista ne znaci jer stalno naviru novi copori pasa koji nisu kastrirani i njihov broj se iz dana u dan povecava,uvijek mi padne na pamet onaj vic user posted image balo ih kastriranje,hoce li im zube vaditiuser posted image user posted image


bas tako

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:12:46   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: bananica

ne moze se cekati na izgradnju azila, ko zna kad ce to biti, treba se trenutno rijesiti situacija, po meni zakon nije smio biti donesen bez rijesenog i napravljanog objekta za udomljavanje



U potpunosti potpisujem, ali eto kod nas je sve naopako.Psi nek gladuju a mi cemo strahovati svaki put kad izadjemo iz kuce.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:13:31   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo klip na naročitu pažnju dadadadi user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=QMY9b8eqNJs





jutros bas citam./..kazu snimak s dobrinje a zapravo je snimak iz rusije prije 2 godine...al u biti onaj iz hrasnog je dovoljan user posted image


A gdje je taj iz Hrasnog?



evo ti

http://www.pcnen.com/portal/2012/01/09/psi-napali-zenu-u-sarajevskom-naselju-hrasno/

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:16:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Lady26

Neki dan mm sjedio u "kafani" preko puta kuce sa rajom, pili kafu, i kaze jedan kao ne boji se pasa, pa kastrirani su, a drugi ce : pa nece te hebat nego ujesti user posted image user posted image user posted image

taj je vic star ko i ja, al vazda dobaruser posted image

Za vic ne znam, ali oni se uvijek na taj fol zahebavaju...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:17:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

dobar dan
ovo sa psima je vise nego alarmantna situacija, para za azile nema, a sintorima je zabranjeno raditi sta se do sada radilo i sta saduser posted image user posted image za godinu dana ce ih biti i vise od 50 000 na ulici ako se nista ne rijesi, nesto se mora poduzeti, necemo sada hodati sa tojagomuser posted image po ulici da bi mirno mogli stici na odrediste ili trebamo zivjeti u strahu pa se zatvoriti u kuceuser posted image



da sintorima je zabranjeno da hvataju pse zicom...da ih dave...da im ubrizgavaju deterdzent u srce i da im odsjecaju repove...pih kako "glup" zakon...a para za azil ima...hajde sto za izgradnju nije nikakav problem...nije ni za hranjenje....jer svakako Ti tj. mi svi mjesecno uplacujemo... placanje kjkp radu izmedjuostalog 5 km za sintore...treba samo pare preusmjeriti na azile...da se placa hrana psima, eventualna humana eutanazija kao i osoblje koje bi tamo radilo...hmm...sta mislis kome to nikako ne ide u prilog
Dajte ba...ljudi...otvorite oci...pitajte se kako su drugdje rjesili problem bez upotrebe najgore metode...odstrela, trovanja... etc.
pa mislim...nije mi jasno kako neko moze biti za takvu vrstu rjesavanja problema




ne kazem ja da mi je drago sto su se ili bi se psi na taj nacin ubijali i da bi zbog toga sretna bila, ali ne moze ni ovako ostati, danas se mora poceti sa smanjivanjem broja lutalica jer sutra vec moze biti kasno
prije par godina, kada su sintori dosli u moju ulicu, po pozivu naravno, da uhvate 2 psa koja su bila tu, jer smo ih svi hranili,a nekome su eto i smetali iako nisu nista lose radili, ja sam ih sakrila u garazu i tako ih spasila, nisam ja za tu okrutnost, ali nisam ni za 50 000 pasa na ulicama

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:19:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: bananica

ne moze se cekati na izgradnju azila, ko zna kad ce to biti, treba se trenutno rijesiti situacija, po meni zakon nije smio biti donesen bez rijesenog i napravljanog objekta za udomljavanje



U potpunosti potpisujem, ali eto kod nas je sve naopako.Psi nek gladuju a mi cemo strahovati svaki put kad izadjemo iz kuce.


bas tako, zalosno da zalosnije ne moze biti
svi pate, koliko jadne zivotinje toliko i ljudi, sada smo u situaciji da izgradimo i 5 azila za sve nece biti mjesta, smijesno,al istinito


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 19397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:19:19   
*pcelica*
Moja Atija se neboji lutalica sve trci za njima. Neki dan jednom htijela da da kiflu pa se predomislila pa sve tako ga izaziva ja umrla od straha reko jos ce je ujesti, a on sve ide za nama, a Ajla kad ga vidi na 10m pocne skakati od straha.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:21:50   
gvendolina
 lady 26 cini mi se da si ti pravila one medenjake,gdje si nasla zacin za medenjake....ja trazila u merkatoru i bingu ali ne nadjoh user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 19399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:23:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: gvendolina

 lady 26 cini mi se da si ti pravila one medenjake,gdje si nasla zacin za medenjake....ja trazila u merkatoru i bingu ali ne nadjoh user posted image

Nisam stavljala "zacin", dovoljan je onaj cimet sto se stavi u tijesto...preukusno i bas poput medenog user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  774 775 [776] 777 778   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  774 775 [776] 777 778   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *