|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  775 776 [777] 778 779   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:24:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

 lady 26 cini mi se da si ti pravila one medenjake,gdje si nasla zacin za medenjake....ja trazila u merkatoru i bingu ali ne nadjoh user posted image




nisam u SA al ja sam kupovala u Konzumuuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 19401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:28:37   
teacher75
ja sam vec prije pisala da je drugaricinog sina napao bez ikakvog razloga pas lutalica na grbavici, mali se sankao sa drugarima i pas se zaletio i ugrizao ga. sreca pa je imao skijasko odijelo i debele carape tako da je prosao samo sa velikom modricom. ali mali sada ima traume i ne smije nigdje iz kuce samuser posted image zvali su sintore i jedva nasli psa ali posto ima cip i neka komsinica ga stiti, morali su ga pustiti. nakon tog ugriza opet je lajao na istog djecaka cim ga je vidio (valjda nanjusio strah). roditelji ne znaju sta da rade, stalno im se vrti u komsiluku a mali istraumatiziranuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:29:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: gvendolina

 lady 26 cini mi se da si ti pravila one medenjake,gdje si nasla zacin za medenjake....ja trazila u merkatoru i bingu ali ne nadjoh user posted image




nisam u SA al ja sam kupovala u Konzumuuser posted image


Nije tebe pitala user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:29:58   
gvendolina
hvala noauser posted image ...mozda sam ja fulila policu,ja trazila gdje stoje slagovi i pudinzi....sad gledam na netu to je zacin od kotany,vjerovatno je na zacinimauser posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:31:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

hvala noauser posted image ...mozda sam ja fulila policu,ja trazila gdje stoje slagovi i pudinzi....sad gledam na netu to je zacin od kotany,vjerovatno je na zacinimauser posted image




jest obicno stoji pored ostalih zacinauser posted image tebi Lady krivo sto ti ja otimam titulu ''Sena internet''user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 19405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:35:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam vec prije pisala da je drugaricinog sina napao bez ikakvog razloga pas lutalica na grbavici, mali se sankao sa drugarima i pas se zaletio i ugrizao ga. sreca pa je imao skijasko odijelo i debele carape tako da je prosao samo sa velikom modricom. ali mali sada ima traume i ne smije nigdje iz kuce samuser posted image zvali su sintore i jedva nasli psa ali posto ima cip i neka komsinica ga stiti, morali su ga pustiti. nakon tog ugriza opet je lajao na istog djecaka cim ga je vidio (valjda nanjusio strah). roditelji ne znaju sta da rade, stalno im se vrti u komsiluku a mali istraumatiziranuser posted image


ma ja bi ga našla i maljem u glavu i bilo bi pojeo ga mrak pa nek istražuju..ne daj ti Boze dragi da mi neko dijete dohvati a kamoli pas user posted image slažem se sa svim i generalnim problemo, ali ja da radi nesposobne vlasti i jednog paščeta živim u strahu za dijete i život, ma malo sutra...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:35:40   
bananica
noa, ista novo za nalaze?

kako lijepo snijeg pada, samo da sam jos kuci, pa iz toplote da posmatramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:36:32   
dubravka01
Ja da se pitam, a ne pitam se user posted image , ja bi prvo krenula od samog početka glede ovih pasa, znači čipirala bih sve pse u vlasnistvu, bili oni mali,veliki,sorte,nesorte,u kuci ili ispred....staviš mu fino čip u koji bi unijela osnovne podatke o vlasniku kojeg bi upoznala sa predhodno donešenim Zakonom (kojeg bi trebalo donijeti) da ukoliko takav pas zavrsi na ulici vlasniku slijede sankcije.... pa fino kad takvog psa nađu na ulici, očita mu se čip i fino vlasniku uruči uplatnica kao ona iz MUP-a za (ne)parkiranje recimo 40KM i sve tako po džepu bi udarala na kraju ako ne pije vode zavalila bih kaznu vlasniku neznam sad cca. 1000KM i oduzela psa kojeg bi tek onda stavila u azil,udomila ili sta vec....
A ovako, ovo kastriranje, vakcinisanje, sve je to ok, ali kao sto neko reče psi samo naviru i naviru...tako da dok se ne suzbije igon i progon istih iz kuca dvorista itd. džaba nama pričati o 100 azila, bar ja tako mislim.

E da,i volim ne samo pse, vec zivotinje uopće..neke "odabrane" mi nisu bas omiljene, ali o tom po tom.
I da, strah me je pasa lutalica.

Toliko od mene o ovim psima. Nehtjedoh nista reći al' jezik se razveze user posted image




_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:38:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

noa, ista novo za nalaze?

kako lijepo snijeg pada, samo da sam jos kuci, pa iz toplote da posmatramuser posted image




imauser posted image kazu bit ce prekosutrauser posted image srca slatka taman nakon mjesec danauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:38:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam vec prije pisala da je drugaricinog sina napao bez ikakvog razloga pas lutalica na grbavici, mali se sankao sa drugarima i pas se zaletio i ugrizao ga. sreca pa je imao skijasko odijelo i debele carape tako da je prosao samo sa velikom modricom. ali mali sada ima traume i ne smije nigdje iz kuce samuser posted image zvali su sintore i jedva nasli psa ali posto ima cip i neka komsinica ga stiti, morali su ga pustiti. nakon tog ugriza opet je lajao na istog djecaka cim ga je vidio (valjda nanjusio strah). roditelji ne znaju sta da rade, stalno im se vrti u komsiluku a mali istraumatiziranuser posted image


ma ja bi ga našla i maljem u glavu i bilo bi pojeo ga mrak pa nek istražuju..ne daj ti Boze dragi da mi neko dijete dohvati a kamoli pas user posted image slažem se sa svim i generalnim problemo, ali ja da radi nesposobne vlasti i jednog paščeta živim u strahu za dijete i život, ma malo sutra...



najzalosnije je sto i do toga moze doci, da ljudi pocnu uzimati stvari u svoje ruke i krenu ubijati, trovati i sta ja znam sta sve jos ne, jer vecina zivi u strahu za svoje najmilije, a posebno za djecu, a svi smo po tom pitanju isti, samo mi dijete ne diraj

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:41:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

noa, ista novo za nalaze?

kako lijepo snijeg pada, samo da sam jos kuci, pa iz toplote da posmatramuser posted image




imauser posted image kazu bit ce prekosutrauser posted image srca slatka taman nakon mjesec danauser posted image



nasa poslauser posted image da sve bude ok, pa ces ti njima brzo oprostiti na cekanjuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19411
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 12:41:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 19412
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 12:46:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 19413
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 12:48:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 19414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:52:30   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

iskreno, ja volim životinje, ali sad je situacija nesnošljiva, teti sam jutro rekla da ne idu u šetnju da ih ne bi napao čopor lutalica, psi su gladni, gledam ih ovdje u tešanjskoj jedu stiropor i spužvu, nema ni u kontejnerima ništa. nešto će se poduzeti tek kad neko ozbiljno nastrada, možda čak i smrtno. smatram da je humana eutanazija najbolje rješenje za trenutnu situaciju, a tek nakon toga može se kastracijom kontrolirati broj lutalica i smještati ih u azile, ako ih jednom bude)


Uvijek ce ih biti jer nazalost kod nas je puno onih kretena (sorry ne mogu naci finiji izraz, samo jos gori od ovoga) koji ce bez ikakvih problema izbaciti na cestu psa kojeg se zasite ili kad shvate da ne mogu na godisnji jer ga nemaju gdje ostaviti user posted image

U Osijeku je prije 3, 4 godine bio slučaju da su psa došli uspavati jer eto nemaju gdje s njim a idu na more!!! Joooooooj, svasta bih sad napisala!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:53:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Iman ako izleti kakva ponuda na ekupon dojavljujuser posted image jesi vidjel aovu romanticnu ponudu za valentinovo,samo za jedno vrijedi...bas su romanticniuser posted image user posted image





Jesam...već sam se bila namjerila...kad ono za jedno...plus čini mi se 260 KM takse...user posted image user posted image user posted image ....
Javim, a i ti meni ako naiđe šta za dvoje...kakav fin vikend.user posted image



joj i ja sam primjetila ovu navlakušu mrtvu user posted image znala sam da nema ništa jeftino a dobro..kad se sve sabere i oduzme skupa sa aranzmanom, taksama i dzeparcem za dvije osobe 3 dana dodje te milja i po...katastrofa...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 12:56:18   
bebacha
bujrum
user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19417
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 12:58:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 19418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:08:01   
R&T@
Danuser posted image

Moja Rinka user posted image  raspolozena, a luda joj mater user posted image ...

Hvala, bebacha, za cokoladice...
nego ima li kakve torte?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:09:43   
koka i po
akhm....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:11:05   
bebacha
Tajra pojelo seuser posted image
Moj Alenko spavao od pola 10 do pola 12.a inace zaspi u 12.e ga sad ludujeuser posted image i trazi od mene da "gize fafu".griza kafu.valjda hoce da probauser posted image ia cjelo jutro me zove "ubavi"(ljubavi)a ja se topimmm


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:14:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tajra pojelo seuser posted image
Moj Alenko spavao od pola 10 do pola 12.a inace zaspi u 12.e ga sad ludujeuser posted image i trazi od mene da "gize fafu".griza kafu.valjda hoce da probauser posted image ia cjelo jutro me zove "ubavi"(ljubavi)a ja se topimmm

heheh i A kad napravim kafu vice mama daj hafe , ja dam on samo pijucne malo pa se stresa bjez reko djete tam jos mi treba da i tebi solju pravim kafe ionak si ziv i bez kafe ko bi te onda smirivouser posted image
Bome ostal ista u toj plastici ijedna cokoladica njamiii njamiii

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 19422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:14:27   
sretna_mama
Woooooow..šta se to slatko jede..Njami...Evo..stiže i user posted image user posted image ..

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19423
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:16:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

noa, ista novo za nalaze?

kako lijepo snijeg pada, samo da sam jos kuci, pa iz toplote da posmatramuser posted image

salji malo snijega ajd nemoj da si se scpipila user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 13:16:51   
sretna_mama
.

< Poruku je uredio sretna_mama -- 10.1.2012 13:17:07 >

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  775 776 [777] 778 779   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  775 776 [777] 778 779   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *