|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  772 773 [774] 775 776   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:22:23   
nanika
Jutro i od nasuser posted image .

Lady 26user posted image . Slazu li se Lanica i tatica dok te nemauser posted image .
Mala 1994 dobro dosla nazaduser posted image , nadam se da su djecica dobro
Leona sretno na ispituuser posted image
Jelena djecici zelim da sto prije ozdrave kao i ostaloj djecici koja su bolesnauser posted image .
Mi smo dobro, bili smo za vikend kod mojih na vikendici, sankali se igrali, super nam bilo


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:24:08   
tekja
Cije to postove moje oci videuser posted image user posted image
drago mi je da ste dobro...to znaci da se dogovaramo za kafu ovih danauser posted image

V. popio flasicu, cca 200 ml soka od luka i jabuka..kao da je fina, ukusna marelicauser posted image ...sad jede uljevak sa bijelim lukom...ma hajde, danas iz kuce ne izlazimouser posted image

Emi je l' trazis hirurga u drzavnim ili moze i u privatnim klinikama?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:24:55   
Lady26
Emi gud morning i tu ju tu user posted image
Nanika super su user posted image , juce ju je hranio sat vremena i odustao na pola, spremio je i izveo u dvoriste user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 19328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:24:58   
megi
jutrooo
vidim ima bolesnih beba i mama
da sto prije ozdravite

mala nadam se da cete biti cesce tu, mada ja bas i nisam cestauser posted image

sto se tice spavanja da vas utjesim da se moja i sa 2,5 godine budi i budi i budi po noci, ako nista zovne me minimum tri put da vidi gdje sam user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 19329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:26:21   
Hanady RR
Jutro...dan šta je već...
meni poso od jura nekakav...ne stigoh ni da se javim..user posted image što je baš šteta...
vidim mala nam ima privremeno stajalište ovdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
fališ MALA

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 19330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:26:22   
Lady26
Megi citam da te bolio stomak, jel proslo? A da malo manje nosas curicu user posted image , hoces batina user posted image ?
Nemoguce znam ali malo se pripazi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 19331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:29:05   
nanika
IZVORNA PORUKA: Lady26

Emi gud morning i tu ju tu user posted image
Nanika super su user posted image , juce ju je hranio sat vremena i odustao na pola, spremio je i izveo u dvoriste user posted image

Ma neka je izvede na zrak a sto kazes ti je nasopaj kad dodjes i to je touser posted image .
Ja se mogu pohvaliti da moj A sve jede. Doktor kaze ne mogu da vjerujem da ima ovoliko kila( 16,5) a uopste nije debeouser posted image . Ima teske kostiuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:29:10   
Hanady RR
Emy...dok se čujem za zaovom pitam je za hirurga u vojnoj kojem je ona išla s amalim...
s asa sekom na koševu...tačno ću pobrkat neštouser posted image
javnem ja tebo čim od njih uzmeme infouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:29:16   
emi7908


hoces stvarno? da dalje ne trazim nikog? haj ako si kuci nazovi me na kucni br. da se dogovorimo.

i da mi ispricas zasto trazite sad hirurga,

ljubim

hej nisam kući u kancelariji sam, odlazi ovaj pa trebam nešto da zvršim... hoću ja kupon ozbiljno.
Moram Emana hitno na pregled, bojim se ... Ćuna mu se čudno ponaša, jućer razgovarala sa peijatricom a ona me uputila da oedm specijalisti na pregled.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 19334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:29:59   
Hanady RR
Vidim bebcha sklonila si smoki sa ormarauser posted image

super da se već lijepo navikava na soj kejetuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:30:43   
bebacha
Hanady kad ce biti slike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:31:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Emi gud morning i tu ju tu user posted image
Nanika super su user posted image , juce ju je hranio sat vremena i odustao na pola, spremio je i izveo u dvoriste user posted image




Lady juce Noa pojela onu drobu po Ticerkinom receptuuser posted image to je bio jedini konkretan obrok za cijeli dan a trajao je 40 minuta uz moje neprestano glumljenje budale i smisljanja svakakvih pricauser posted image eh da nas gospodin otac je komentirao kako ja ''smjesno'' izgledam dok je hranimuser posted image user posted image user posted image umalo mu je bilouser posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 19337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:32:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady kad ce biti slike user posted image user posted image user posted image


ma joj sinoć slikah al marak ne valjaju...danas nakon posla...odoh do seke uzet aparat ona je na poslu ud rugoj smjeni...
mi hoćemo u potražnju veš mašine sa sušilicom za jedno naselje na poklon...pa odo tražiti kakavog sniženja nakon poslauser posted image
uzet ću aparata od seke i slikam...hebi ga ovo mobitelom niđe vezeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:33:02   
emi7908
Emy...dok se čujem za zaovom pitam je za hirurga u vojnoj kojem je ona išla s amalim...
s asa sekom na koševu...tačno ću pobrkat nešto
javnem ja tebo čim od njih uzmeme info


Hvala puno Handy ja bi na Koševo radije jer mi je i pedijatrica već dala uputnicu, čisto da ga pregleda i da sa kirurgom porazgovaram ako on misli da mogu čekati proljeće za sunet da onda sačekamo ali ako ne da odmah to uradimo jer problem mi je što mu ne mogu više kožicu navući skroz (znate na šta mislim) da mu očistim ćunu a ona kaže da se ne plašim da to ne mora ništa značiti ali ako se krene crveniti da se može inficirati user posted image panika me uhvatila..

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:34:11   
bebacha
znaci bit ce veceras.superuser posted image



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:35:06   
emi7908
Lady, Lady ... puc, puc po guzi user posted image
Tekija, Koševo ...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:35:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

Emy...dok se čujem za zaovom pitam je za hirurga u vojnoj kojem je ona išla s amalim...
s asa sekom na koševu...tačno ću pobrkat nešto
javnem ja tebo čim od njih uzmeme info


Hvala puno Handy ja bi na Koševo radije jer mi je i pedijatrica već dala uputnicu, čisto da ga pregleda i da sa kirurgom porazgovaram ako on misli da mogu čekati proljeće za sunet da onda sačekamo ali ako ne da odmah to uradimo jer problem mi je što mu ne mogu više kožicu navući skroz (znate na šta mislim) da mu očistim ćunu a ona kaže da se ne plašim da to ne mora ništa značiti ali ako se krene crveniti da se može inficirati user posted image panika me uhvatila..


nema frke...samo polako ne paniči...
ako i sda treba da se radi nije stražno...
nego seka ima i mobitel hirurga sa koševa...čim se ja s anjom čujem za satak ja tebi javim

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:35:14   
nanika
Emi 7908, sto ne uradite sunet odmah, nije se sa tim zezati. user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:38:25   
emi7908
IZVORNA PORUKA: emi7908

Emy...dok se čujem za zaovom pitam je za hirurga u vojnoj kojem je ona išla s amalim...
s asa sekom na koševu...tačno ću pobrkat nešto
javnem ja tebo čim od njih uzmeme info


Hvala puno Handy ja bi na Koševo radije jer mi je i pedijatrica već dala uputnicu, čisto da ga pregleda i da sa kirurgom porazgovaram ako on misli da mogu čekati proljeće za sunet da onda sačekamo ali ako ne da odmah to uradimo jer problem mi je što mu ne mogu više kožicu navući skroz (znate na šta mislim) da mu očistim ćunu a ona kaže da se ne plašim da to ne mora ništa značiti ali ako se krene crveniti da se može inficirati panika me uhvatila..


Hvala, čekaću...
nema frke...samo polako ne paniči...
ako i sda treba da se radi nije stražno...
nego seka ima i mobitel hirurga sa koševa...čim se ja s anjom čujem za satak ja tebi javim

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 19344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:40:06   
škorpija
emy preproučujem ti na dječijoj hirurgiji dr. zvizdića, divan je, on je ajdina osunetio i operirao

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:42:21   
emi7908
A što mene nešto zeza kad hoću copy pa onda da odgovorim user posted image
Nanika znam da se nije zezati sa tim ali igrom slučaja izdešavale su se neke stvari i jednostavno nismo ga osunetili kad je bio beba i želim da to sad uradim što prije. I onako samu sebe ubijam razmišljajući da da sam trebala ovako ili onako ali šta sad da radim samo sebi više haos u glavi pravim a to mi najmanje sad treba sa svim ostalim stvarima. Ali eto ganjam sad ..

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19346
   [Obrisana poruka]
10.1.2012 10:44:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 19347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:44:45   
Hanady RR
emay evo i škorpija ti iam finu oreporuku...ona ti je iz rpve ruke ...jer njen je maleni imao i operaciju malu ja mislim i sunet obavio na koševu kod zvizdića...user posted image
nemoj d arazmišljaš o milion stavri...nego ti u akvciju...što prije d amu olakšaš

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:47:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Sad malo šnjuham po ovoj stranici ekupon pa mi naumpade...tražim neku ponudu za wellness vikend sebi i mužeku...nigdje ništa na netu ne mogu naći(ili ne nalazim prave stranice)...ako ko ima kakvu preporuku...javite!

http://www.gardencity.ba/loc/
vikenduser posted image user posted image
sve na jednom mejstu...
vrijdi svake pareuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.1.2012 10:51:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Sad malo šnjuham po ovoj stranici ekupon pa mi naumpade...tražim neku ponudu za wellness vikend sebi i mužeku...nigdje ništa na netu ne mogu naći(ili ne nalazim prave stranice)...ako ko ima kakvu preporuku...javite!


tuheljske toplice? tebi to nije daleko a super su

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  772 773 [774] 775 776   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  772 773 [774] 775 776   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *