|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  706 707 [708] 709 710   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:13:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image



Ja se divim svakoj koja je uspjela prestati , ja sam u trudnoci jade prozivjela radi cigara, prestala naglo pa mi pritisak skocio nenormalno, pa mi dr savjetovala da prestajem postepeno , ali ostala sam na kraju na te 2-3 i svaku cigaru sam oplakala ....Groznoa poslije poroda mi se zgadile zbog onog vazduha-gasa smijalice ili kako se vec kaze na nasem koji sam dobila na porodu....i sjecam se nakon nekog vremena kad sam zapalila kako sam sebi rekla fuj kako ja smrdim i fakat fuj....Evo sad se prvo psihicki pripremam pa cemo preci na djelo uz malo fitnesa ili trke oko kuce vidjecu kako bude stanje u dzepovima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:15:25   
Anoniman
Kontam da pocnem heklati ili da se udam mozda bi lakse bilo prestati pusiti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:16:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image



Ti si vec ovisnik,ja nisam,ja sad da kazem ne pusim,to bi bilo touser posted image

ma nego sta nego sam ovisnik...i to vec godinamauser posted image ...meni odavno cigara ne prija...a ne mogu bez...prija mi jedino ujuto i nakon jela...a ove sve izmedjuuser posted image ...a samo gledam kada cu zapaliti...strava...pusim vec 17 godinauser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 17678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:16:47   
Emica_sa
Ja nisam pusila skoro 3 godine,zbog trudnoce,a i zbog toga fuj kako smrdim,pogotovo ruke,meni se to bas gadi,user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:19:10   
teacher75
lana lose spavala nocas, stalno se budila, nosic je mucio, na kraju se oko pola 4 skroz razbudila, htjela da se igra. mm deverao oko nje, mene zgaravica izmucila, ispovracala se fuj, i dalje mi grlo uzareno, ko da sam zilete povracalauser posted image na kraju je mm oko 4 stavio s nama u krevet i odmah je zaspala i nije se vise budila do jutros u pola 8. ja jedva ustala, spava mi se. evo je sad razigrana i vesela a nos i dalje curi, gore nego juce. sline su providne i izvlacim ih stalno pumpicom, molim boga da joj ne ode na gore ova prehlada...mislila je popodne malo izvesti al sad ne smijemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:19:28   
leona81
srecom, prestala pusiti...ali mm nije, nikako da ostavi cigare, moram mu kupiti bar onu elektronsku da proba i to

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:20:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Emice, pojma nemam šta joj je...brijem user posted image da je od puta...jer je samo dva put povratila tokom noći i ujutro imala proljev...sinoć je bila mirna...a ja se pripremila, ispod plahte stavila vreću za smeće da ne prođe na dušek al hvala Bogu nije trebala...samo je dijete cijelu noć šuštalo.

Dadada, sve sreća hoće da pije vodu...pokušaću i čaj...

Još da hoće da jede user posted image

ma nemoj je tjerat da jede ako nece...nece joj nista biti...vazno je samo da pijucka...vjerovatno joj se gadi hrana...gore ti je da jede pa povraca jer uvijek povrate vise nego sto unesu u sebe

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:20:43   
ladyblue RR
dobro jutro...

cura ustala malo prije 8. malo se igrala i onda je spucala najstrašnija nervoza. vrišti, baca se...a meni je takvo ponašanje nepoznato. nisam pojma šta joj bi. nahranim je, sve pojede. i zaspa k'o top. vjerovatno je bila pospana.

i dalje ima alergiju ali nije onako crvena i otečena. osuta je sva ali nisam primjetila da se češe kao što se jučer češala. valjda će biti bolje. nije imala stolicu od jučer pa se nadam da će se i proljev smiriti. slini najstrašnije i kašlje još gore. cijelu noć je kašljala.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:21:45   
teacher75
sto se tice pusenja ja sam godinama "social smoker", pusila samo uz kafu i na dernecima, kad se zaglavi uz alkohol, znala sam danima da ne ispusim nijednu a onda nekad navecer kad izadjem jednu za drugom uz alkohool, ispusim skoro citavu kutiju pa zavrsim sa bronhitisom. u trudnoci mi se gadilo, nije mi palo na pamet, nakon poroda znala zapalit samo uz kafu (prestala piti), sada opet ne pusim. voljela bih da i kada rodim ostanem nepusac al vidjecemo, mozda mi opet prahne uz kafuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:21:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image



Ti si vec ovisnik,ja nisam,ja sad da kazem ne pusim,to bi bilo touser posted image

ma nego sta nego sam ovisnik...i to vec godinamauser posted image ...meni odavno cigara ne prija...a ne mogu bez...prija mi jedino ujuto i nakon jela...a ove sve izmedjuuser posted image ...a samo gledam kada cu zapaliti...strava...pusim vec 17 godinauser posted image



Ja sam u ratu pocela pomalo da diminjam stim da sam 98 nakon operacije prestala jedan period , zgadile mi se, valjda narkoza , nisam ih mogla ocima vidjeti i bas mi neda djavo mira...A ovdje reklamiraju onaj nicotinel za prestanak pusenja i poceli su sa onim strasnim slikama pluca, izljeva krvi u mozak itd i fakat kad ono vidim isprepadam se ...A tek kad trebam potrcati preko ulice skontam da sam ko baba od 100 godina sva se zadisem ko krme u sosu ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17685
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 10:21:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:22:52   
ladyblue RR
Iman, nemoj je tjerati da jede. nije ni dobro da jedu na silu ako povraćaju. daj joj malo čaja i nešto suho da gricka. grisini ili keks.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17687
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 10:23:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17688
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 10:24:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:24:45   
Emica_sa
Tiki nemoj lanu izvoditi,hladno je vani,da se ne prehladi jos viseuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:24:55   
ladyblue RR
ja pušim već 20 godina. fuj! kada pomislim koliko sam para potrošila na cigare, zlo mi dođe. i ne prestajem. svi u kući pušimo. čini mi se da kada bi mm i svekrva prestali da bi nekako i ja mogla. ali ništa od te ljubavi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:25:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Iman83

Emice, pojma nemam šta joj je...brijem user posted image da je od puta...jer je samo dva put povratila tokom noći i ujutro imala proljev...sinoć je bila mirna...a ja se pripremila, ispod plahte stavila vreću za smeće da ne prođe na dušek al hvala Bogu nije trebala...samo je dijete cijelu noć šuštalo.

Dadada, sve sreća hoće da pije vodu...pokušaću i čaj...

Još da hoće da jede user posted image

ma nemoj je tjerat da jede ako nece...nece joj nista biti...vazno je samo da pijucka...vjerovatno joj se gadi hrana...gore ti je da jede pa povraca jer uvijek povrate vise nego sto unesu u sebe



Ma i ne tjeram... samo me nervira... user posted image
Pije vodu i sama je traži...možda joj je stomačić malo nadražen zbog svega...vidjećemo...

samo joj nemoj dati koliko trazi...mislim, da odjednom popije...dva gutljaja...pa joj uzmi...pa opet nakon 10 min. joj daj...jer ce inace zeludac napuniti tekucinom i opet ti rigati

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:26:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Pa zar je alergiju pokupila...duša draga...kako grlo, kašalj, nosić...nisam upratila!



alergiju je dobila od Bisolvona. grlo nemam pojma kako je. sline izvlačim kantama sa onim baby vac-om. kašlje k'o tuberan. elem, veselo...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:27:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Tiki nemoj lanu izvoditi,hladno je vani,da se ne prehladi jos viseuser posted image

ma znam, necu, nema ni sunca, garant je smog. to sam kontala juce dok je nije uhvatilouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:29:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image



Ti si vec ovisnik,ja nisam,ja sad da kazem ne pusim,to bi bilo touser posted image

ma nego sta nego sam ovisnik...i to vec godinamauser posted image ...meni odavno cigara ne prija...a ne mogu bez...prija mi jedino ujuto i nakon jela...a ove sve izmedjuuser posted image ...a samo gledam kada cu zapaliti...strava...pusim vec 17 godinauser posted image



Ja sam u ratu pocela pomalo da diminjam stim da sam 98 nakon operacije prestala jedan period , zgadile mi se, valjda narkoza , nisam ih mogla ocima vidjeti i bas mi neda djavo mira...A ovdje reklamiraju onaj nicotinel za prestanak pusenja i poceli su sa onim strasnim slikama pluca, izljeva krvi u mozak itd i fakat kad ono vidim isprepadam se ...A tek kad trebam potrcati preko ulice skontam da sam ko baba od 100 godina sva se zadisem ko krme u sosu ...

ja se vise ni ne sjecam kako sam pocela...nikad nisam bacila osim u trudnoci....i tad sam prolazila kroz pravu apstinencijsku krizu da mi je ginekolog savjetovao da opet pocnem...a ja nisam htjela...pa je i to proslo...al sam bukvalno trcala gdje god vidim dim da udisemuser posted image ...a svi me tjerali od sebe

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:33:00   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Tiki nemoj lanu izvoditi,hladno je vani,da se ne prehladi jos viseuser posted image

ma znam, necu, nema ni sunca, garant je smog. to sam kontala juce dok je nije uhvatilouser posted image



Smrdi vani fujjj

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:35:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

Pa zar je alergiju pokupila...duša draga...kako grlo, kašalj, nosić...nisam upratila!



alergiju je dobila od Bisolvona. grlo nemam pojma kako je. sline izvlačim kantama sa onim baby vac-om. kašlje k'o tuberan. elem, veselo...
odmah joj bijeli sljez i u nos i da pije
alergija joj je vjerovatno kako joj je imunitet oslabio...jer i gljivice ima
E sad...kako joj imunitet opet izgraditi...treba skontati...ja nisam za vjestacke nacine (tj. sirupe)...ja bih je stavila na jogurte, mladi sir, kajmak, vocne salate & co (po starinski) ne bih joj ni med davala  radi alergije...nego polako sa ovim blazim stvarima...recimo svakog jutra mladog sira i pavlake...pa popodne za uzinu vocnu salatu sa vise vitamina c...pa onda nakon par sedmica uvesti kajmak...pa jaja sa kajmakom...i tako...pa tek onda kada ojaca med&co

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:40:10   
nanika
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Tiki nemoj lanu izvoditi,hladno je vani,da se ne prehladi jos viseuser posted image

ma znam, necu, nema ni sunca, garant je smog. to sam kontala juce dok je nije uhvatilouser posted image



Smrdi vani fujjj

Uzas je napoljuuser posted image . Sreca pa smo mi iskoristili ova dva prethodna dana na planini, bilo je prelijepouser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:55:48   
Anoniman
mi odosmo vaniuser posted image ...malo na smog...ne moze A. vise u kuci...a ja ga razumijem

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 17699
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 11:00:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  706 707 [708] 709 710   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  706 707 [708] 709 710   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *