|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  704 705 [706] 707 708   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:15:05   
DM
Hi žene drage!!!
Mi vas želili, bili smo kod nane 2 dana, tek smo u kuću ušliuser posted image
Isankali smo se, izigrali u snijegu.....ma ljepota!
Možel' rezime?user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:17:45   
R&T@
Bas mi je dragouser posted image

Necu ti reci: Rekla sam ti... ali rekla sam tiuser posted image

Neka su nam zive i zdrave, ali i mi smo ziveuser posted image

Zamisli, aBd, kad nam jos malcice porastu, pa krenemo na porodicne turnejeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:19:15   
Hanady RR
sa ti kažem...malo mi ko žao bilo što mi nisu s amnom...pa onda tamo me svi pitaju kolike su pa sliek gledaju joj menis estislo...rekod ai one vdie ...
al ond aksoatm aa pa vdijet će kad budu mogle pamtiti...imama i ja dušuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:21:26   
R&T@
IZVORNA PORUKA: doublemum

Možel' rezime?user posted image



Zenice se rijetko javljale, ali...

Amani, anidla, ladyblue, mama2009 imaju bolesnu djecicuuser posted image
Dadada i ja se zalile zbog djecijeg proljevauser posted image
I Imanuser posted image
Ima i dosta "smrcavih" mama...user posted image

I, cini mi se, nije bilo nekih lijepih vijesti...

Osim sto su Hanady i zaha uzivaleuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:22:30   
Hanady RR
evo doublemum tajra to fino sročiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:23:22   
Anoniman
hanady drago mi je da si se super provelauser posted image i ja sanjam o nekom putovanju ,  valjda ce se uskoro nesto i ostvarit,otkako se N rodio nismo jos nigdje bez njega otisli..

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:23:55   
Anoniman
mama2009user posted image ...ja ti nisam pametna...ne znam...jeste li radili briseve na bajkice?
hocu i ja da moja guScetina vidi putauser posted image user posted image ...zavidim ti Hanadyuser posted image user posted image user posted image
ja pozelila pravo...nisam bila...piiiiii...ima dvi godineuser posted image ....ne pikam ex yu prostoreuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:24:33   
DM
Ah pilad draga-da što prije ozdraveuser posted image pa šta nam je ovo sa djecom višeuser posted image user posted image
I mamice da što pirje budu dobro!
Ja sam vam tužna pravo-jedan mladi doktor(stanujemo u istom mjestu) je umrouser posted image A ostala bebica od mjesec dana......
Prošle godine se oženio...ma stalno mi u mislima.......


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:24:35   
R&T@
Mi planiramo proljetnu setnju po Zagrebu, aBd...
Mislim da bi Zoo vrt njima u ovom uzrastu bio zabavanuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:26:27   
Hanady RR
ja sam polako odčepila do konjica u septemrbu...
hajd reko vakat je da se od mame odljepeuser posted image

i baš ...volim ih ko očinji vid...al nekoliko dana bez njih nit njima šta fali a nas putovanje proporodi...
ostavljam i cigarete i stavljam kasu za putovanjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:26:29   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

i lani jutros procurio nosic i kiseuser posted image mene odmah panika hvata, zlo miuser posted image


od čega te hvata panika? od slinavog nosa i kašlja?! reci mi da se šališ. ja i ne konstatujem dijete kada samo slini i kašlje.

nisam ni ja prije dok ne zagalvismo zbog upale pluca, sad me odmah strah svegauser posted image


pa nemoj odmah da misliš na najgore. moja N je od bolnice u ovih mjesec i po imala još 3 puta proljeve pa ne cnjačim i ne mislim kako smo odmah za bolnicu.
think pink

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:26:34   
Anoniman
Andreju je sracka izgleda stalauser posted image user posted image danas nikako nije imao stolicu...sad ce vjerovatno zatvor imati par dana...obicno to tako biva
Ja ga sutra vodim vani...orilo...gorilo...on je vec napola krejzi kako je u kuci od petka

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:27:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Mi planiramo proljetnu setnju po Zagrebu, aBd...
Mislim da bi Zoo vrt njima u ovom uzrastu bio zabavanuser posted image


i mi isto, bas zbog Zoloskog vrta.. al to mi je opet ss Nikolomuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:28:56   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Andreju je sracka izgleda stalauser posted image user posted image danas nikako nije imao stolicu...sad ce vjerovatno zatvor imati par dana...obicno to tako biva
Ja ga sutra vodim vani...orilo...gorilo...on je vec napola krejzi kako je u kuci od petka



samo nastavi sa Prolife-om i daj mu sutra supu i stolica će se regulisati. baš mi je drago da prolazi belajuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:28:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

i lani jutros procurio nosic i kiseuser posted image mene odmah panika hvata, zlo miuser posted image


od čega te hvata panika? od slinavog nosa i kašlja?! reci mi da se šališ. ja i ne konstatujem dijete kada samo slini i kašlje.

nisam ni ja prije dok ne zagalvismo zbog upale pluca, sad me odmah strah svegauser posted image


pa nemoj odmah da misliš na najgore. moja N je od bolnice u ovih mjesec i po imala još 3 puta proljeve pa ne cnjačim i ne mislim kako smo odmah za bolnicu.
think pink

joj znam draga, citam vas i pratim i bas kontam da bih poludjela da i moja tako, uh svaka cast kako se dobro drzis! mene valjda jos pucaju i ovi trudnicki hormoni pa sve dozivljavam trostruko emotivnije...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:31:11   
R&T@
Ja cu slagati kucnom budzetu da mm i ja pusimouser posted image

I eto, 200 Km mjesecnouser posted image

Dadada, naravno da cete sutra vani...user posted image  A vrati ce se stolica cim ishrana bude "normalna"...
Mi danas nismo izlazile, jer je mene ljenost "opalila"user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:31:18   
mama2009
IZVORNA PORUKA: dadada

mama2009user posted image ...ja ti nisam pametna...ne znam...jeste li radili briseve na bajkice?
hocu i ja da moja guScetina vidi putauser posted image user posted image ...zavidim ti Hanadyuser posted image user posted image user posted image
ja pozelila pravo...nisam bila...piiiiii...ima dvi godineuser posted image ....ne pikam ex yu prostoreuser posted image user posted image user posted image





dadada radili smo par puta i uvijek ok nalaz ( bris) sumnjam opet na vrtic


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:34:08   
ladyblue RR
mama2009, da nisu zubi? ima li ona trojke?
ma ne trojke, petice?! koji sam ja retard....mene ekaju trojke poslije etvorki pa kontam svi redom ekaju etvorke i trojkeuser posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 2.1.2012 22:36:51 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:36:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ja cu slagati kucnom budzetu da mm i ja pusimouser posted image

I eto, 200 Km mjesecnouser posted image

Dadada, naravno da cete sutra vani...user posted image  A vrati ce se stolica cim ishrana bude "normalna"...
Mi danas nismo izlazile, jer je mene ljenost "opalila"user posted image


moje cigarete sada 3 Km...ja kutiju i po u prosjeku pušim...znači 4,5 Km dnevno...
na sve to mami kupujemo cigare haman svako jutro njene 3,20...km

al hajd da iskuljučim njene i da ne brojim što ja znam i po 2 pune ispušot u 24 sata sve češće...opet je to mjesečno cca 140 KM...
za ,mjeseva su to 300 Km definitvno...vala kad ih u ruke uzmem mislim na tri stoje ja skontam da ja nisma normalan da ja to popuštim...
ću ih ostavim mogu s ei bolje uložituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:36:31   
Anoniman
Odoh vam spavat

drzite se i mame iuser posted image ...za sve bolesneuser posted image procice

tajra...dobra ti je ta racunica mogu ti reciuser posted image



(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 17645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:38:31   
ladyblue RR
Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:39:23   
R&T@
Laku noc, dadadauser posted image

I ja htjedoh pitati ima li D. petice?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:41:22   
leona81
sretna Novaaa:) sve najbolje, mi dosli maloprije:) narasla nam jedna petica, al zato nismo spavali kako treba ovih 8 danauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:42:51   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

mama2009, da nisu zubi? ima li ona trojke?
ma ne trojke, petice?! koji sam ja retard....mene ekaju trojke poslije etvorki pa kontam svi redom ekaju etvorke i trojkeuser posted image


prije par dana nam izasla cetvrta trojka, nije ni izasla do kraja, kad ce prije petice....trojke su nas bas bas namucile, ma opao joj je imunitet definitivno jer i AD se aktivirao, pored meda od Kresića, onog sirupa od njega, plus sok bez šecera od sipka i bijelog luka....na to sve ujutro pojede kasiku meda

aaa da zaboravila sam svaku noc popije flasicu (cvekla, mrkva, jabuka, narandza plus medda)


pa brate sta da jos ukljucim na ovo


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:43:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...


kako da nisma o tome ti i pričamuser posted image

i meni zlo ...fakat danas krenuli pod djecu uđem kupim sebi dvije kutije mami dvije 14,40 KMuser posted image ...umalo se nisam onesvjestila...majkemi punouser posted image
bolje da sma kome za lijek uplatila nego sebi da se ubijam...la valja ih ostavitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  704 705 [706] 707 708   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  704 705 [706] 707 708   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *