|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  705 706 [707] 708 709   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:45:31   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...


kako da nisma o tome ti i pričamuser posted image


i meni zlo ...fakat danas krenuli pod djecu uđem kupim sebi dvije kutije mami dvije 14,40 KMuser posted image ...umalo se nisam onesvjestila...majkemi punouser posted image
bolje da sma kome za lijek uplatila nego sebi da se ubijam...la valja ih ostavitiuser posted image


ja bi rado ostavila, al nisam ja bas jaka


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:47:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...


kako da nisma o tome ti i pričamuser posted image


i meni zlo ...fakat danas krenuli pod djecu uđem kupim sebi dvije kutije mami dvije 14,40 KMuser posted image ...umalo se nisam onesvjestila...majkemi punouser posted image
bolje da sma kome za lijek uplatila nego sebi da se ubijam...la valja ih ostavitiuser posted image


ja bi rado ostavila, al nisam ja bas jaka



ja ću ih ostavti pa makar...dala sem sebi rok do marta...samo da serazljepota malo d amio večeri ljepše porlaze jer ja popodne više ispušim ...
al majkei ostaviot ću ih...pa vidi bona koju mi cifru plaćamo da ubijamo sebe...user posted image

kad sma mogla u trunoći i dok sma dojila mogu i sad...e hebem li ga štol je uopšte uzeh kasnijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:49:18   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue




Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...


kako da nisma o tome ti i pričamuser posted image


i meni zlo ...fakat danas krenuli pod djecu uđem kupim sebi dvije kutije mami dvije 14,40 KMuser posted image ...umalo se nisam onesvjestila...majkemi punouser posted image
bolje da sma kome za lijek uplatila nego sebi da se ubijam...la valja ih ostavitiuser posted image


ja bi rado ostavila, al nisam ja bas jaka



ja ću ih ostavti pa makar...dala sem sebi rok do marta...samo da serazljepota malo d amio večeri ljepše porlaze jer ja popodne više ispušim ...
al majkei ostaviot ću ih...pa vidi bona koju mi cifru plaćamo da ubijamo sebe...user posted image

kad sma mogla u trunoći i dok sma dojila mogu i sad...e hebem li ga štol je uopšte uzeh kasnijeuser posted image


ma to je i problem, nisam pretsajala ni u trudnoci....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:52:02   
R&T@
user posted image  vratila se leona...

Kad startate s novim vrticem?



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:54:43   
leona81
vratice se rodeuser posted image  prekosutra abd, ima li sta novo kod vas?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 22:58:44   
Anoniman
Mahanje i od nas. Bolesnoj djecici brzo ozdravljenje zelimo, bas mi je zaouser posted image

Mama da se malo pohvali da joj djeca kod deda mraza nisu plakalauser posted image

user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 23:10:25   
mama2009
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje i od nas. Bolesnoj djecici brzo ozdravljenje zelimo, bas mi je zaouser posted image

Mama da se malo pohvali da joj djeca kod deda mraza nisu plakalauser posted image

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 23:16:43   
mama2009
kod nas je spala temp, dala sam joj sve one sirupe, dijete se zakaslja i povrati bukvalno sve iz sebe zajedno sa slajmom, jedva sam cilim izbrisala koliko je slajma bilo...imam cak osjecaj da manje kaslje

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
2.1.2012 23:28:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009


ma to je i problem, nisam pretsajala ni u trudnoci....



šta nisam prestajala, ja šušila u trudnoći više nego prije trudnoće. užas! i nisam nikada ni prestalauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 4:36:59   
Ella_H
Poz drage.
Belaj je prestati pusit sretno svima koji pokusavajuuser posted image .
Ja sam u klubu smrcavo-slinavih mama i nije nimalo romanticnouser posted image ,
gdje god kihnem propuste ventiliuser posted image , moram si kupiti
one gace pelene moderne da niko neznauser posted image .
A. je malkice umjereno nesnosljiv.
Veliki momak je napunio 6 godina 1.1.2006 kad se sjetimuser posted image
brzo sve prodje....

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 7:29:58   
Anoniman
Jutro od nasuser posted image . Moj momak pustio mamu da spava do pola sedam user posted image . Ovo se nije desilo zadnjih mjesec dana, pa ja ne mogu da vjerujemuser posted image

Nadam se da su bolesna djecica dobro, da je noc ok prosla?
Lady povuce li se osip? Mama kako mi je moj curetak?

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 17661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:32:07   
R&T@
Jutrouser posted image

Imas cime da se hvalis, jelena... slicica je user posted image

Nadam se da su sve bebare dobro jutrosuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17662
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 9:40:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:46:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ja ću ih ostavti pa makar...dala sem sebi rok do marta...samo da serazljepota malo d amio večeri ljepše porlaze jer ja popodne više ispušim ...
al majkei ostaviot ću ih...pa vidi bona koju mi cifru plaćamo da ubijamo sebe...user posted image

kad sma mogla u trunoći i dok sma dojila mogu i sad...e hebem li ga štol je uopšte uzeh kasnijeuser posted image


E moja Hanady kod nas je ovdje kutija 10 km i jos  govore hoce da poskupe, ja sam nedavno sabrala cifru koju potrosim godisnje na cigare i doslo mi da placem , komotno sam mogla sebi svake godine da uplatim luxus putovanje na N Zeland,Australiju , Kinu ili sta ja znam Mjesec...I ja sam prestala kad sam malog rodila a u trudnoci je to bio minimum , mada sam htjela prestati ali je meni jako lose bilo pa sam pusila jednu dvije, u vrh glave tri ,ali poslije poroda skroz prestanem i majmunica pocne opet....I ja sam sebi dala obecanje do marta imam fore da bacim go*na....

Jos su kod nas u cigare poceli stavljati haj sad znaj sta ali cigara kad dodjes do pola ugasi....To su napravili da se raja zivcira jer mora stalno kresati.....




(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:51:14   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mahanje i od nas. Bolesnoj djecici brzo ozdravljenje zelimo, bas mi je zaouser posted image

Mama da se malo pohvali da joj djeca kod deda mraza nisu plakalauser posted image

user posted image




sta reci divno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:55:40   
Emica_sa
Eh sada dobro jutro

Meni nesto glava pucauser posted image

Iman sta nam je sa imancicom?

Ladyblue kako je nađa?

Kako su ostala djecica?

Moji super hvala Bogu,osim sto izluduju,ali to im je zanimanjeuser posted image

Za cigare me nista ne cudi ,normalno je da poskupe,ne razmisljam o tome,pusim i pusit cuuser posted image

Prestat bi mogla odmah,jer nisam pusila u trudnoci i normala mi je bilo,a ne pusim ni sada pred djecom nikadauser posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:57:29   
Anoniman
Dobro jutro

ja se prerano obradovalauser posted image jutros je u 7 otrcao u svoju sobu da se pokaki (zitko) pa opet u 9 kad sam ga na solju nagovorila i opet zitko


Jelo...slicica jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Iman...samo joj vode daj i caja od sipka ako hoce...i nikako da se napije...nego stalno pomalo...dva gutljaja...bukvalno...a od hrane...tostiran kruh...riza na vodi i slani stapici

Vidim vi o cigaramauser posted image ...smije li se na ovoj temi o pusenjuuser posted image user posted image user posted image ...trebalo bi svakako prestati....a meni je najveci merak ujutro veliku solju kafe i jedno 3 cigare...to mi je dorucakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 9:58:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Eh sada dobro jutro

Meni nesto glava pucauser posted image

Iman sta nam je sa imancicom?

Ladyblue kako je nađa?

Kako su ostala djecica?

Moji super hvala Bogu,osim sto izluduju,ali to im je zanimanjeuser posted image

Za cigare me nista ne cudi ,normalno je da poskupe,ne razmisljam o tome,pusim i pusit cuuser posted image

Prestat bi mogla odmah,jer nisam pusila u trudnoci i normala mi je bilo,a ne pusim ni sada pred djecom nikadauser posted image


ti garant "pusis" max. 8 dnevnouser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 17668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:00:36   
Anoniman
Jutro i od nas dvoje, kratak  opdejt , ma nista posebno ,dobro smo oboje , drzite mi fige zenice u subotu idem da vidim kucu, tako sam sva uzbudjena ne mog vam opisati....Samo drzite fige da bude povoljna i moja je ....U jako lijepom naselju se nalazi , sa puno prirode i pogodna je za djecu ,ima mala bastica ja vec isplanirala gdje cu cvijece saditi .....
Elem inace sam odlucila Adija da upisem u jaslice , nakon mnogo razmisljanja , zao mi je sto je svaki dan u kuci, mada se ja i igram sa njim i izlazimo i napolje i u parkice i sve te karefeke ali osjecam po njemu da mu nedostaju djeca, strasno voli djecu , a i vrijeme je da se malo socijalizira dijete, a ja da se i mama malo odmori i napuni baterije ....


Elem nadam se da su vam djecica svima zdrava . Jelena slika Ane,Luke i Mraza je fenomenalna...Ovaj moj vidjeo deda mraza i odmah pobjego inace se dijete ne voli slikati , sve ga ganjam sa aparatom u rukama ne bi li uslikala sliku....

Kako su mi ostale zenice, felix,bebacha,amani, dadada, noa, tajra, ticerka, lady 1 i 2  i ostale  puno vas ljubimo ...Gdje mi je Bambina???
Vidim kod vas dole objelio snijeg ovdje ga nema ni na tv-u, ali su zato danas najavili orkan jacine onog prije 10 godina i bas me uhvatio strah jer bio je ko djavo 3 mjeseca su mi stajale masine u kuci susile zidove i podove. user posted image ...
Eto ja se ispovijedih user posted image sad ne moram u crkvu user posted image user posted image Cuvajte se i cuvajte pilice ....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:03:04   
Emica_sa
Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:04:08   
Anoniman
marina...drzim figeuser posted image user posted image user posted image
ljubi mi Adijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:05:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image


Ti si kao i ja cim izadjemo napolje dvije odmah pripalim u kuci pusimo tj pusim samo u kuhinji, natakarim se na prozor

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 17672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:07:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 17673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 10:10:29   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Kad sam vani pusim punoooo,a kad sam u kuci manje jer mi je lijeno stalno na balkon izlazitiuser posted image
priznaj koliko ti kutija trajeuser posted image
meni kad neko kaze da pusi 8 cigara dnevno...i kao puno...jauser posted image user posted image ...svako ko moze baciti bez problema, nije pusac...ja sam u trudnoci bacila pa sam prolazila krizu barem dvije sedmice...fizicku..sanjala kako trcim kroz "polje" cigarauser posted image user posted image ...a psihicka nikad nije prestala dok opet nisam zapalilauser posted image



Ti si vec ovisnik,ja nisam,ja sad da kazem ne pusim,to bi bilo touser posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17674
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 10:13:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  705 706 [707] 708 709   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  705 706 [707] 708 709   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *