|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  707 708 [709] 710 711   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:05:47   
Emica_sa
Ja sam svojima sastavila neku kljukusu od spinata i sira i jaja eno pece se,taman kad se probude da jeduuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:06:13   
R&T@
E, neka i moja planina ima svoju prednostuser posted image

Moji vani, sunce ih grije... a grad se ne vidi od smogauser posted image

Mi smo kuc-kuc...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:08:05   
R&T@
Iman

staviš u zdjelu 500 gr brašna, 1 žumance, 1 kesica kvasca di-go ili 1 kašika velika supena ako ti je veće pakovanje, 100 ml ulja, na vrh male kašike šećera i jedna kašika mala soli, i 250 ml mlijeka...ovo ti je tačna mjera d aporkuhaš tijesto...
ostaviš da odtoje 2-3 sata da nadođu...
onda podjliš u dvije lopte pa razviješ krugove i režeš kao picu trokutove...i saviješ kiflicu...ako hoćeš slatke puni čime hoćeš dve ide od džema do eurikrema...ili slaen pavlakom, sirom, viršlom kuhanom, trapistom...uglavnom saviješ kiflu, staviš na pek papir , premažeš onim bjenacetom što ti je ostalo i pospeš ako si slatke šećerom a lane sussamom, i pečeš na 200 stepeni 15-20 minuta ( smao sok porumene gore a narast će odmah....
biće one taman...pečenje je najbitnije...
nemoj otvarat pećnicu dok pečeš dizana tjesta nakon 20 minuta nemaš šta više peći dosta je...jedino ako napraviš veće spusti temperaturu na 150 pa ih tišti jedno 8-10 minu

eh kad s eispeku uzmeš puter natapkaš onako pomalo puterom ih ododzgo i staviš preko kuhinjsku salvetu da hladnu..za 10 minuta savršene kiflice


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:12:45   
Mya_81 RR
Tajra, ovo zvuči uhhhhhhhhhhh dobroooo!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:14:55   
R&T@
I ukusno, Minja...

Ali kad Hanady napraviuser posted image

Ovo je bilo copy-paste...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:17:43   
Hanady RR
ovo je vakat došo da oavj recept na recpete stavimo sa slikom kojomuser posted image

al fakat su jednostavne i brze i stavrno idu ko ''halva''user posted image

Nego moj muž moje mlađe dijete odveo na barice...a starije nam kod nane ostalo kaže da se malo same maze smeta im farah...user posted image

kod nas usnce a grad ne vidimouser posted image

elem dok su oni gore ja s esmišljam o ručku...možda nam dođe tetka M sa ramanom jer sarko slatko jo proljev ima...
elem plan i porgram neki nemam...
dal šta radi od ovuih tržnih centara da idem šnjuhatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:23:04   
R&T@
Ja sam izvukla pileci file i povrce iz zamrzivaca...
to najbolje pojedu...

Ne znam koliko je pametno "snjuhati" po gradu, u ovom periodu...uvijek nasjednem i kupim sto mi ne treba...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:24:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ja sam izvukla pileci file i povrce iz zamrzivaca...
to najbolje pojedu...

Ne znam koliko je pametno "snjuhati" po gradu, u ovom periodu...uvijek nasjednem i kupim sto mi ne treba...

e i moj muž meni to kaže...user posted image
em si kaže slodbna em raspoložena em ti bila plata...a njmu nije...kaže samo ćeš beze nakupovat glupostiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17708
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 11:28:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:34:02   
megi
Sretna Nova Godina svima puno zdravlja i sreceuser posted image user posted image

mi smo se malo odmorile, spavale, igrale se i danas mama na posao
a cura ostala sa babom kuci
nadam se da ce se slusati

dajte mi kakav savjet, ne znam je li ljubomora zbog bebe ili me jednostavno pozeli ili sta li vec neka faza
bili smo zajedno ova tri dana, mm malo manje jer je radio al kad smo sami ona meni ne da ni u wc otici to je vriska, plac toliki da je sinoc dok sam bila u wc-u dva puta povratila, kad je pitam sto places kaze onako sto si bila u kupatilu
ne znam vise sta da radimuser posted image
inace ne pravi probleme ostaje bez problema sa mojom mamo kad idem na posao, ili sa tetkom user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:45:31   
R&T@
Megi, da vidis kako mala F. "plazi" po Hanady... samo sto joj na glavi ne sjedi... dusa draga...
Ova moja opet kontra...bjezi od mene i ne prica sa mnom kad me pozeli...

Vjerujem da su sve to nacini da nam pokazu sta osjecaju...

A za ljubomoru je rano...jer oni u tom uzrastu nisu svjesni da u stomaku nesto postoji, ma koliko pricali s bebom i o bebi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 17711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 11:53:41   
megi
tajra
ma i ja vjerujem da me pozeli jer mi je radno vrijeme bas dugo,
al ne znam ovo je odnedavno ponasanje, mozda se i promijeni


zaborvaih maloprije da svim bolesnim pozelimo da sto prije ozdrave

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:13:59   
Anoniman
Hanady, Iman moze li taj recept bez jaja jel ko probao, ovaj moj indijanac ne konzumira....

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 17713
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 12:16:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:21:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hanady, Iman moze li taj recept bez jaja jel ko probao, ovaj moj indijanac ne konzumira....



Moja sveki neki dan napravila po ovom mom receptu samo zaboravila staviti jaje...i bile su dobre...



E svaka joj cast sad cu i ja da bidem vrijedna ...Bas cu da probam  posto je ovako lijepo izdiktirano , meni ionako treba crtati user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:22:47   
Anoniman
Marina samo smanji mlijeko i dodaj malo mineralne, gazirane vode. i posle ih nemoj jajetom premazivati vec jogurtom i bice izvrsneuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:24:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

Pa zar je alergiju pokupila...duša draga...kako grlo, kašalj, nosić...nisam upratila!



alergiju je dobila od Bisolvona. grlo nemam pojma kako je. sline izvlačim kantama sa onim baby vac-om. kašlje k'o tuberan. elem, veselo...
odmah joj bijeli sljez i u nos i da pije
alergija joj je vjerovatno kako joj je imunitet oslabio...jer i gljivice ima
E sad...kako joj imunitet opet izgraditi...treba skontati...ja nisam za vjestacke nacine (tj. sirupe)...ja bih je stavila na jogurte, mladi sir, kajmak, vocne salate & co (po starinski) ne bih joj ni med davala  radi alergije...nego polako sa ovim blazim stvarima...recimo svakog jutra mladog sira i pavlake...pa popodne za uzinu vocnu salatu sa vise vitamina c...pa onda nakon par sedmica uvesti kajmak...pa jaja sa kajmakom...i tako...pa tek onda kada ojaca med&co



draga dadada, dam joj jutros Pikovit (dajem joj ga već nekoliko dana). u roku od 10 minuta se sva osula još više, zacrvenila...nervozna. plače cijelo jutro. spavala je 2 x po 15 minuta. ona inače ujutro spava sat, sat i po. je li moguće da je od Pikovita ova alergija a ne od Bisolvona? neću joj više ništa davati nekoliko dana da ovo sve smirim.

a ovaj tvoj režim ishrane je super samo što ja nisam kod kuće a ni ona. sutra ide nazad u jasice i tamo joj je jesti i piti šta joj daju. ja moram na posao.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:30:23   
Anoniman
Danke Jelo ,Iman...

Uh zaboravila sam vam reci dolazi mi mama opet u feb , user posted image user posted image user posted image Uh jedva cekam

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:33:27   
R&T@
ladyblue, proguglaj...
mnoge mame se zale na alergijsku reakciju nakon uzimanja pikovita...user posted image
(crvenilo, svrbez, toplota tijela...)

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:34:32   
R&T@
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Uh zaboravila sam vam reci dolazi mi mama opet u feb , user posted image user posted image user posted image Uh jedva cekam



Na naselje, ako Bog dauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:36:49   
Anoniman
Evo citam vas duze vrijeme i fakat ja sam jednpom pitala dr da mi preporuci tj Adiju kakav sirup za imunizaciju , ovdje to uopste ne postoji, fakat su protiv tih toga...Kupila sam mu vitaminske tablete  za djecu do 3 godine  neki multi vitamin , ni to mu ne dajem, nekako mi je draze kad pojede jabuku ili neku ocku a hb to hoce....

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:38:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Uh zaboravila sam vam reci dolazi mi mama opet u feb , user posted image user posted image user posted image Uh jedva cekam



Na naselje, ako Bog dauser posted image


Nadam se iskreno da ce mi upaliti ova kucica cekam je dugo ...a stara cekala  moj rodjendan da kaze da dolazi bas su me naiznenadjivali ,a l rece nije mene i sestru pozdlila vec Adija user posted image user posted image user posted image Haj reko znam nisam ja odavno aktuelna vise

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:47:38   
R&T@
Znam, Marina...
Mene moja mama i ne nazove kad je unuka kod nje...
A i muzevi roditelji isto tako...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 12:48:13   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Uh zaboravila sam vam reci dolazi mi mama opet u feb , user posted image user posted image user posted image Uh jedva cekam



Na naselje, ako Bog dauser posted image


Nadam se iskreno da ce mi upaliti ova kucica cekam je dugo ...a stara cekala  moj rodjendan da kaze da dolazi bas su me naiznenadjivali ,a l rece nije mene i sestru pozdlila vec Adija user posted image user posted image user posted image Haj reko znam nisam ja odavno aktuelna vise




Ovo mi je nesto pravi poznato user posted image Mene otac jednom zove na mobitel i jos me napao sto sam se ja javila nije mene pozelio nego Ajlu. Ja jos trudna hormoni mi divljaju a on mi tako Plakala sam tri dana koliko mi je krivo bilo user posted image user posted image a sad mi smijesno

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 13:15:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

Pa zar je alergiju pokupila...duša draga...kako grlo, kašalj, nosić...nisam upratila!



alergiju je dobila od Bisolvona. grlo nemam pojma kako je. sline izvlačim kantama sa onim baby vac-om. kašlje k'o tuberan. elem, veselo...
odmah joj bijeli sljez i u nos i da pije
alergija joj je vjerovatno kako joj je imunitet oslabio...jer i gljivice ima
E sad...kako joj imunitet opet izgraditi...treba skontati...ja nisam za vjestacke nacine (tj. sirupe)...ja bih je stavila na jogurte, mladi sir, kajmak, vocne salate & co (po starinski) ne bih joj ni med davala  radi alergije...nego polako sa ovim blazim stvarima...recimo svakog jutra mladog sira i pavlake...pa popodne za uzinu vocnu salatu sa vise vitamina c...pa onda nakon par sedmica uvesti kajmak...pa jaja sa kajmakom...i tako...pa tek onda kada ojaca med&co



draga dadada, dam joj jutros Pikovit (dajem joj ga već nekoliko dana). u roku od 10 minuta se sva osula još više, zacrvenila...nervozna. plače cijelo jutro. spavala je 2 x po 15 minuta. ona inače ujutro spava sat, sat i po. je li moguće da je od Pikovita ova alergija a ne od Bisolvona? neću joj više ništa davati nekoliko dana da ovo sve smirim.

a ovaj tvoj režim ishrane je super samo što ja nisam kod kuće a ni ona. sutra ide nazad u jasice i tamo joj je jesti i piti šta joj daju. ja moram na posao.
nemam pojma sta je u pikovitu...ali je lako moguce da je na nesto alergicna...ljudi, recimo, uzimaju te vjestacke "imunotabletosirupe" koji sadrze propolis...a alergicni su na polen...pa onda se "prehlade" tj. pocnu im suziti oci i smrcati...a nisu svjesni da je sve zapravo od toga...ja vjestacke "imunobildere" nikako ne volim...niti u njih vjerujem...a i sa propolisom tj. medom se nije igrati...i bas bih voljela da neko uradi analizu danasnjeg meda...fol domaceg...kupuju ljudi drvene kasike...slomise se...a oni ga vrcaju u metalnim zdjelama...nesto ja cisto sumnjam da u medu danas ima korisnih sastojaka...ovo su opet moje furke.

Ima li sanse da ona tebi prije jasilca doruckuje? barem malo...pa kad kuci dodje vocna bomba...ili mladi sir ostavi za veceru...nekako probaj joj polako uvoditi stvari koje "ciste" organizam

Mi se vratili...A. je jos hasta...vidim po njemu...nije mu se igralo...vise je onako posmatro...pa smo malos setali...na kraju se nije bunio sto ide kuci sto meni ukazuje da jos nije sav svojuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  707 708 [709] 710 711   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  707 708 [709] 710 711   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *