|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  665 666 [667] 668 669   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:59:53   
Anoniman
Joj mi imamo Tom Tom, od milja zvan toma i jednom isli mi za CG, a posto za istoimenu navigaciju mape za nase podneblje su katastrofalne, vozimo mi brzom cestom, a ciko "iz kutije" se dere bukvalno, "okrenite se nazad idete livadom, okrenite se nazad idete putanjom bez izgradjenog puta, okrenite se nazad vratite se na saobracajnicu" i na kraju samo ucutauser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:01:38   
Anoniman
nismo ga vadili...nismo ditrali nista...e jedino ne znam je li moj m zeznuo temperaturu vodeuser posted image ...posto on nikad uputstva ne cita

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:03:22   
teacher75
dadada, mozes li negdje naci na interentu kako izgleda omot od tog jajeta, glupo mi po prodavnicama pitati imaju li jaje iz kojeg se pile izleze, par puta sam trazila i blijedo me gledaliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:03:24   
Honey3
mi nemamo Natasuuser posted image user posted image joj ja se divim zene vama koje tako gasate,meni je voznja stres,mm je uporan da ja vozim,a ja vazda neke izgovore imam,eto jedino relacija Sarajevo-Kakanj autoputem,sad mi ko nije neki veliki stresuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:04:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

nismo ga vadili...nismo ditrali nista...e jedino ne znam je li moj m zeznuo temperaturu vodeuser posted image ...posto on nikad uputstva ne cita

izgleda da je to urodjeno muskarcima, ni ovaj moj nikad ne gleda niti cita, pa se onda nervira kad nesto treba da sklopi i ne ide kako treba ali mu i dalje ne pada napamet da pogleda shemu dok mu ja ne donesemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:04:51   
Leena
dadada, hajde ti malo kucni to jaje nekom kasicicom, samo da krene pucati, jer ocito je prejaka ljuska i iz nekog razloga ti nije voda dosla do pileta i nije poceo rasti- joj zvuci kao analiza nekog ozbiljnijeg problemauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:06:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, mozes li negdje naci na interentu kako izgleda omot od tog jajeta, glupo mi po prodavnicama pitati imaju li jaje iz kojeg se pile izleze, par puta sam trazila i blijedo me gledaliuser posted image
ma u providnoj plastici je...koja je u obliku jajeta...sa zelenim uputstvom...cini mi se...na kartoncicu...haj pogledacu ja ima li u ovim radnjama na otoci...ako nista zamolicu mm da kaze tom liku da donese jos jednouser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:06:15   
Hanady RR
u merkatoru su jaja sa pilićima unutrauser posted image

mi ne dočeksmo nit jedno ...šta ima 24 sata one počele vaditi i vodu prosipati ja pobacah...
al kolegica mi kaže njoj pomoglo dosipala tople vodeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:07:05   
Leena
mi nemamo Natasu joj ja se divim zene vama koje tako gasate,meni je voznja stres,mm je uporan da ja vozim,a ja vazda neke izgovore imam,eto jedino relacija Sarajevo-Kakanj autoputem,sad mi ko nije neki veliki stres
Ja sam los suvozac, ne znam kakav bih bila vozac, ne usudim se probati- radije bih jos jedan fax zavrsila, nego vozacki polagala!
A imamo ovdje jednu našu RR ženu zmaja koja ima položeno i za kamion, a kad je vidiš 45 kg sa krevetomuser posted image ali ljubi ja nju puno!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:07:54   
Honey3
dadada fino si ti njega udomila...neka ga jos malo, pa ti treba da znas koliko treba da se pile izlezeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:09:08   
Anoniman
Poznajem ja tu zenu sto ima i za kamijon polozeno, a ne smije kako treba ni malo auto vozitiuser posted image . Zivio Sarajevo taxiuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:11:08   
ladyblue RR
ja sam u Americi selila sa sjevera na jug i vozila kamion sa stvarima i prikolicu na kojoj mi je bilo auto i motoruser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:14:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

dadada fino si ti njega udomila...neka ga jos malo, pa ti treba da znas koliko treba da se pile izlezeuser posted image
ma pojma nemamuser posted image user posted image ja sam ti upeglala cika jajara koji zvoni svake sedmice (ima farmu koka) da mi objasni zasto koka svaki dan lijeze jajauser posted image i kako ide proces kada je vise jaja...jel toliko kasne i sestre i braca piliciuser posted image i da li iz svakog jajeta moze pile da se izlijezeuser posted image ...elem...nisam ga nista skontalauser posted image

Lenna...ne smijem nista dirati...nek to mm...da me ne zikneuser posted image user posted image ...mozda nam je jaje starouser posted image user posted image ...a vidim na vrhu ima nekakvu rupicu

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 16663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:16:26   
R&T@
Zaho, ja ti roman napisauser posted image

I Natsa je vikala u Sloveniji: Sidjite s makadama, a mi na autoputuuser posted image user posted image
To , vjerovatno, jer ima nesto protiv Slovenacauser posted image

Dadada, ti i "slikovala" jajeuser posted image
sta li ce izaciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:18:20   
Anoniman
ovako slicno je pakovano
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:22:05   
R&T@
To jaje mogu kupiti T. jer je ona bas strpljiva... moze i mjesec cekati...
A R. bi ga, garant, razbila poslije 5 minutauser posted image

Ne rekoh vam... muz je ujutro sam s djevojcicama, a nije odavno bio...
ja bjezim u 6 iz kuceuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:22:41   
DM
Večer ženiceuser posted image
Mene nije bil ocijeli dan-ja bila kod svoje tetke-e baš mi je bilo fino(obećala sam sebi turneju obilaska rodbineuser posted image ) a djeca slušala-k'o da sam tuđu povelauser posted image
Vještice -kako je malena? Moje pile još uvijek ima proliv(doduše jednom do dva puta u danu, ali baš obilan)-mislim da će mi dohakati sa njim-više k'o robot radim:skuhaj rižu, daj linex, daj mrkvu, štapići, peci krompir.....
Lady-napravi blagi rastvor hipermangana(da bude blijedo roze boje, sasvim malo praha u 2-3 L vode i s tom vodom je poljevaj-sapiri, dok ne odete doc.ovo bi trebalo pomoći)!
A 60 min. mi dohakauser posted image
Šavnici mi blizu, živim na auto-putu M17, mm zna nekad otići do obližnjih planina sam ....(a želim ostati aMonimnauser posted image ) rekla sam -e nećeš više maknuti....


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:25:07   
teacher75
pogledajte ovo:
http://www.sarajevo-x.com/zanimljivosti/preslatka-djevojcica-objasnjava-da-i-one-vole-superheroje/111226101
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:27:18   
Anoniman
dadada, ma kakvo jaje, je li fakat pile, nemoj mi se smijati, ja bih isto da kupim, ali ako je neka igracka u pitanju, jesam bukvalac ali bolje da ja pitam nego da se zahebem

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 16669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:27:42   
Hanady RR
doublemum kako dječaci dragiuser posted image
kako mam milauser posted image

jeste vi pojeli zimnicu...kod mene se većkrenulo sa štednjom na nekim artiklimauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:29:11   
Leena
pa kroz tu rupicu ti je trebala uci voda u jaje, da je usla vec bi puklo juce... ma kucni ga malo slobodno, vjeruj mi da nista ne mozes pokvariti tu, a njemu reci da je napokon samo krenulo pucatiuser posted image . cim mu uđe voda, krene rasti to blesavo pilence

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:32:58   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


jeste vi pojeli zimnicu...



Mi probali i kiseli kupus...
otisla glavica uz corbu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:33:03   
Leena
jeste vi pojeli zimnicu...kod mene se većkrenulo sa štednjom na nekim artiklima

pojeli... ostali neki zeleni paradajzčići koje samo mm jedeuser posted image . Čekamo nove zalihe od mame i svekrveuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:35:52   
DM
Stariji dobro-mada ga osluškujem kako diše, jer od jučer ne diše na nos-znaš kao je s Farah-i sa njim!
Malo proliv još malo zeza, ali ne da se(jutros plače-traži kajmaka sa uštipcima da jedeuser posted image )
Mama dobro,malo i nju uhvatilo, nadam se da će proći, jer prekosutra terapijauser posted image
Zimnica-pa svakakouser posted image kad ti nestane-dijelimo mojuuser posted image
Jutros za doručkom završavamo jednu teglu džema od šipuraka(koji je BTW bi uz uštipke i čaj od ubranih šipurakauser posted image )kaže S-a šta ćemo za zimnicu?Zezam ja-to nam je zadnja, šta ćemo? A on k'o iz topa-pa napravi nam jošuser posted image



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:40:09   
Honey3
kako pojeli zimnicu,na tarasi bure kupusa,jos ni otvorili nismouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  665 666 [667] 668 669   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  665 666 [667] 668 669   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *