|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  664 665 [666] 667 668   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:30:19   
Honey3
Leena eh ova moja sreca bar kad zaspe, ne provjerava je li svanulo prije 10huser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:30:40   
Leena
Onda da bude Alta pa mozemo djecu u igraonicu staviti

jooooooooooooj... ne znam sta bih ti rekla, mene su ono jednom bas nasekirali, ja esmu ostavljam jedino ako ne budu te tete i pod prijetnjom nekom za*ebanom... moram je smislitiuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:32:43   
Anoniman
Ma Ana ce tetama red uvesti ne brinem jauser posted image , kad im pocne glavom od pod i zid udarati nece one ni obratiti paznju na drugu djecuuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16628
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:33:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:33:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: zaha

tajra kako ste prolazili na granicama,jesu li vam sta pregledali,ustvari sta smijemo nositi,mi mislili malo suhovine i ovako nekih domacih proizvoda(pekmeza,ajvara)user posted image i jos kako ste tako brzo stigli,mi kontali da nam treba do nekih 15h voznjeuser posted image


Mi smo nosili svastauser posted image  po narudzbi, ali takticki stavili poklone u sarenim papirima na vrh... samo slovenacki carinik otvorio gepek i pitao: Pokloni? Mi rekli:Da... i to je bilo to...user posted image
U principu je zabranjeno sve sto nije upakovano s deklaracijom...

Mi smo putovali nocu, bez djece...imali dva vozaca, a pauzirali samo u Ikei u Gracuuser posted image

Ne zaboravi pripremiti kune za hrvatski autoput (trebati ti oko 120 kuna u jednom pravcu) i kupite vinjete za Sloveniju i Austriju u Hrvatskoj na Petrolovim pumpama...ili odmah cim udjete u Sloveniju..jer Slovenci imaju jednu "zamku" na kruznom toku.user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:33:45   
ladyblue RR
samo da vidite gdje se moje dijete poslije podne igralo...pored ovolikog stana, vidite gdje se ona igrauser posted image

user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:35:26   
ladyblue RR
teacher, dok skontam gdje ćemo i kada pa ti javim za kafu.
Iman, jesmo li rekle oko 5-6 u subotu?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:36:39   
Anoniman
Moje žuto medeno, kako je ona pametna...nece dijete da vam smeta pa naslo svoj kutakuser posted image

Moje dijete je veceras meda stavila u hranilicu, tri lutke na tri trpezarijske stolice, patku na cetvrtu i servirala im veceru, dva sata se igrala oko trpezarijskog stola hraneci ihuser posted image


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:37:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

teacher, dok skontam gdje ćemo i kada pa ti javim za kafu.
Iman, jesmo li rekle oko 5-6 u subotu?

vazi, voljela bih i tebe upoznatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:38:03   
mama75
Mi bas prerasli ovu temu user posted image Vidim "neki novi klinci". Svratim povremeno, malo vas citam, ali nemam nista pametno napisati. Pozdrav svima i evo jedna utjesna: za par mjeseci cete moci piti kafu na miru user posted image . Moj prijedlog: Torte i to (BBI ili Importane): djeca su vam na ocima, a imaju dovoljno bezbjednog prostora da se igraju i naravno dovoljno zanimljivih igracaka. I za ove pusace, da se odmah ne pobune: torte i to u BBI imaju sada i dio za vas user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16635
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:38:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:38:44   
Leena
''Bude li mi djete plakalo ne zovite me...jeste li vi odgajačica ili ne? Sad je vaš problem!'' Tako im nešto...
Ma ti si preblaga... Mora biti i neka psovkica malena upakovana u nesto sto objasnjava jednom rijecju da manje od sat vremena NECU platiti! I... Ne, Ana ce im biti dovoljna kada je osveta za ponasanje u pitanju, kad im se moja čičkavica jednom baci, ima da ih srce zdrma... A prije toga ide prijetnja, da se ne usude zvati Jelenu, nego da same moraju rijesiti problem... user posted image A mogu i Esmi sapnuti da teta voli da šeta po sobi, kako ova moja u poslijednje vrijeme tjera ljude na šetanje iz sobe u sobu, sve se jedno po jedno baca sa prozorauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:42:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Ne zaboravi pripremiti kune za hrvatski autoput (trebati ti oko 120 kuna u jednom pravcu) i kupite vinjete za Sloveniju i Austriju u Hrvatskoj na Petrolovim pumpama...ili odmah cim udjete u Sloveniju..jer Slovenci imaju jednu "zamku" na kruznom toku.user posted image


mogu se karticom platiti sve putarine. ja sam tako plaćala.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16638
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:42:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:42:12   
Anoniman
Leena ne brini za tete ima svu djecu ja da im predam i na moje ime, pa nek se usude me ovakvu neuroticnu zvatiuser posted image . Fino dodjes i pitaj je li djeca mogu ostati bez roditelja, kazu oni moze, koliko kosta jedan sat, oni ti kazu koliko i fino se okrenes i kazes dolazim po njih za sat, da tada je na vama da ih zanimate. samo sta zucnu li kazes, za to ste placene. i jos ja nagovjestim da ako se moje dijete bude bacalo da me ne zovu jer ona to radi i kuci pa ja nikog ne zovem u ispomoc.

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:43:28   
Honey3
hvala ti tajrice na informacijama,ako se jos cega vaznog sjetis,napomeni,a i ja ako se cega sjetim pitat cuuser posted image A i mi imamo dva vozaca jedan je mm, a drugi sam jauser posted image i ja ga smijem cerati po autoputu,smijem i 100 na satuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:49:31   
Anoniman
vjestice...vec je sve receno...ja vam saljem user posted image podrske...procice

zaha...hocu i jaaaaaaaaaauser posted image ...sretnouser posted image user posted image

Iman...i moja mama je profa eng....znam kako je tvojoj Iman i tmuser posted image user posted image user posted image user posted image

ladyblue...de ti nju sutra kod tete knor ili vec...predugo to traje...nemoj vise sa nicim mazat...osim mozda sa tim za dezinfekciju...a inace...ja sam A. nistatinom mazala ojede kooje je imao kao beba...ono ispod brade tj. po vratu...od mlijeka etc....meni je to savjetovala kako se zove...sto smo je spominjaliuser posted image ...baba dermatolog...ja se prije kunula u njuuser posted image a sad vise ne...a zaboravih zeni imeuser posted image user posted image

nase "pile" se jos nije izleglo...evo skoro 48huser posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:53:56   
Leena
Jele, tako se to radiuser posted image . Ali je Iman u pravu, trebamo nju poslati, njoj nece igraonica zatrebati uskorouser posted image

nase "pile" se jos nije izleglo...evo skoro 48h
- pa jeste je skroz zaronili u vodu, cijelo jaje mora pod vodom biti

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:54:00   
R&T@
Meni nisu dali da vozim...pih...user posted image

A imali smo navigaciju...neka Natasa s seksi glasicem... cim prekoracis brzinu ona te upozori...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:54:52   
ladyblue RR
ma i ja kontam da nam je vrijeme za dermatologa. baš predugo ovo traje a poboljšanja nema...sutra i onako ne radim pa ću otići po uputnicu i odvesti je najvjerovatnije.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16645
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 22:56:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:56:34   
Leena
A imali smo navigaciju...neka Natasa s seksi glasicem... cim prekoracis brzinu ona te upozori...

prekoračili ste brzinu... preračunavam... preračunavam... user posted image Nama je navigacija jednom mozak popila, usli u samoposlugu, mm gleda cijenu necega, pitam ga ja: Sta to ti? Kaze moja sestra: Pusti ga, preracunava user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:58:34   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Meni nisu dali da vozim...pih...user posted image

A imali smo navigaciju...neka Natasa s seksi glasicem... cim prekoracis brzinu ona te upozori...user posted image




uh ja volim da vozim i to da vozim brzo. mm se bahildiše samnom. ja vozila iz Švedske do Austrije pola -pola sa mužem. on umro od straha...još ga ja nabrala kroz Njemačku gdje nema ograničenjauser posted image
Iz Austrije do Sarajeva mi je dao samo 3 sata da vozimuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:59:16   
Honey3
tajra imas ppuser posted image
ladyblue cura je medena,ona sebi nasla kutak za igranjeuser posted image moja cura po citav dan na kolicima razvozi igracke po kuci,u svakoj prostoriji ostavi po kamaricu,to joj je sad glavna igrauser posted image
dadada sad cu ja pa ti drugi putuser posted image a to pile, ako ste ga dirali i vadili iz vode nece se ni izleciuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 22:59:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Dadada, sto ne odgovori felix da li je pile zivo kad se izleze?
zato sto se nadam da se zezauser posted image user posted image

evo Leena
user posted image jel mu ok smjestajuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  664 665 [666] 667 668   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  664 665 [666] 667 668   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *