|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  658 659 [660] 661 662   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:44:34   
anidla
tajra, javi cim saznas, molim te.... i samo pitaj molim te tetku da li je ta magnetna zatvorenog ili otvorenog tipa? bubanj ili otvoreni krug......hvala ti!

pocahontas....sama sebi predlozila, ali imam debel razlog zato....naime, prije 3 godine sam umirala od bolova, glavom od zid udarala....niko nije znao sta je....svi nalazi uredni, ultrazvuk, gastroskopija, sve 5! ast, alt i bilirubin odlicni (jetreni nalazi).....

na kraju me posalju na magnetnu rezonanasu i nadju mi kamen u jetri (zucni kanali) promjera 1 cm user posted image   operisala i super sve....

evo opet su poceli napadi, doduse zasada su manjeg intenziteta boli, ali krenulo je i sobzirom da sam sve vec prosla jednom, znam odprilike prepoznati bol.....a ovdje ti niko nece reci idi odmah radi magnet da sprijecimo patnju narednih godinu dana dok opet se ne otkrije sta je.....

o tome se radi....

a glupava ispadam kad dodjem doktoru porodicne medicine i trazim mu uputnicu za magnet, pogleda me ko da sam im ubila nekog hebem im.....

ja bih mogla naci stelu da to ubrzam, da ne cekam 3-4mjeseca ali mi samo treba uputnica, nista vise....ali ako ne moze, boze moj, ima privatnik, nekako cu se snaci....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:48:11   
anidla
IZVORNA PORUKA: Rabi

anidla, kako tebe to tacno boliuser posted image


tesko pitanje...zaista jeste....znas kad nekog nesto zigne pa pokaze gdje je, ja to ne mogu....jer mene nigdje ne zazigne pa da me popusti...kad me uhvati, drzi bol malo duze i ne popusta ni na sekund....oduzima mi dah,ne mogu da disem, hladan znoj me oblije, presavijem se sva.....na kraju kulminira povracanjem i onda bol polako jenjava....udara na obje strane bol, i na stomak i na ledja....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:51:05   
Emica_sa
Anidla nista ti ne ostaje,nego da pitas sutra dr na gastro,pa vidi sta ce ti on reciuser posted image

Gdje je tvoj karton uopce jel u Omer Maslicuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:53:03   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Anidla nista ti ne ostaje,nego da pitas sutra dr na gastro,pa vidi sta ce ti on reciuser posted image

Gdje je tvoj karton uopce jel u Omer Maslicuser posted image


jest, sto?

p.s zvala Tuzlu, Plavu polikliniku, kod njih magnet 250 Km


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:53:39   
Anoniman
hej hejuser posted image hvala svima na cestitkama povodom Božićauser posted image
Nikola mi je prehladjen, sinoc je imao i temperaturu 38 prije spavanja,mislim da je to sve od slina ,pomalo i kasljuca al nije nista strasno. Super jede, živahan je,opce stanje dobro tako da ga nemislim vodit doktoru, valjda ne grijesim..

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:55:10   
Rabi
zahebano valauser posted image
Najbolje ti je ovako, poneses sve stare nalaze jer si vec jednom prosla kroz isto! Moguce da je opet ista stvar, jer se taj kamenac vraca ko ne grijesim! Predlozis sama dr. da ti da da radis magnet jer imas iste bolove, samo malo blaze, kao tad kad si imala ovaj kamen u jetri! I mislim da ce ti datiuser posted image
Mogu samo zamisliti kako te zaboli, a i djeluje mi da je mozda i to razlog...Vjerovatno se pomjeri taj kamicak i prouzrokuje tu tupu bol... Sretno ti danas i ponesi sve stare nalazeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:01:10   
Emica_sa
Evo nadoh ovo


Ordinacija kod Gorana.S. ti je u Antuna Branka Simica 10 zove se Magnetna rezonanca a broj ti je 712 - 300 oni rade MR ili ti ga magnetnu rezonancu nazoves i bukiraju ti za sutra eventualno prekosutra ako ti je hitno naglasi im , cijena je 350.


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:05:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Evo nadoh ovo


Ordinacija kod Gorana.S. ti je u Antuna Branka Simica 10 zove se Magnetna rezonanca a broj ti je 712 - 300 oni rade MR ili ti ga magnetnu rezonancu nazoves i bukiraju ti za sutra eventualno prekosutra ako ti je hitno naglasi im , cijena je 350.



aparat im je star,to sam cula.... nista, sutra gastroskopija,pokusacu gore ispricat sta i kako da mi daju preporuku za magnet, ako ne daju, onda odoh u Sunce, opet mi je lakse jer je dole konsultant dr. Gornjakovic koji mi je i vadio kamen iz jetre (kanala)....

necu vas vise gusiti, javicu se sutra sa nalazom gastroskopije....da hoce vise i sutra proci.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:07:45   
R&T@
U Importanne centru je...nisam upamtila naziv...
i ne pitah je li zatvoreno ili ne...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:10:19   
anidla
IZVORNA PORUKA: tajra

U Importanne centru je...nisam upamtila naziv...
i ne pitah je li zatvoreno ili ne...


dovoljna info, odoh guglati...

user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:10:21   
Emica_sa
E moze biti da je star,to ne znamuser posted image

Sretno draga i javi se sutra,nadam se da ce biti sve okuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:11:52   
R&T@
Dadada, nesto je u zrakuuser posted image

I Tajra izasla, a njen "priljepak" dobrovoljno ostao u kuci...


Mene od jutros boli grlo, i bas mi je tesko pricati, a ona samo pita, pita, pitauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:38:55   
Anoniman
dan
iman , ne daj se draga vidim pune ruke posla user posted image   daj 2 ba malom i mi smo nekad bili djeca pa grijesili user posted image a sad ce i raspust .
Esmica sta ima kod vas , kako djeca?
Tajra vidim boli glava promjena vremena padanje najavljuju kod nas se bas stuhcilo vrijeme , ......
Dadada cuj neece napolje user posted image .....  jel vam se snjesko otopio , i jesul ta jaja prava mislim pilici pravi zivi kad se izlegu ja prvi put cujem za to user posted image iskrenouser posted image
tobejarabi .
emy brzo ozdravljenje user posted image
teki pozzzuser posted image
gvendolina,  nadam se da vam nece ici na gore da ce brzo osip proci user posted image user posted image a stolic vam je user posted image
mala86 user posted image user posted image user posted image user posted image radno kod tebe neka neka .. super .
marijana brzo ozdravljenje , nadam se da je od zuba tura da ne morate ic dokt.user posted image
megi neznam sta da ti kazem kad je tako nekako slicno stanje i kod nas user posted image ljubim je da brzo ozdravi .
tiki sta ima kod vas, jos malo raspust jel da pa onda sve cetiri u zrak i odmaraj user posted image
anidla sretno draga od srca da sto bezbolnije prodje i da sve bude uredu akobgdauser posted image user posted image
poci, kako je rafi ?
Dje je lady, tekja, bananica , marinci,apotekarko ,mya ,hanady ?''? smrzle se ne javljaju se
user posted image ......
Imadoh vremena pa se sihu sjeti skoro ,user posted image user posted image



< Poruku je uredio felix -- 26.12.2011 13:39:51 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:41:43   
veeseelaa
mojoj kćerkici je u srijedu treći rodjendan, svi smo familijarno u prazničnom raspoloženju
Haljinica je kupljena, torta je naručena
ja išla jutros da kupim onu veliku korpu za vjenčanja i par mašni
Korpicu ću napuniti grickalicama, bombonama, čokoladicama i sl i odnijeti je u vrtić
Mislim da ću se i ja pojaviti u vrtiću na proslavi
nadam se da će mojoj kćžerkici taj dan biti divan, trudim se


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:44:20   
Anoniman
vesela ja vec vidim da ce sve biti tip-top predobro user posted image sigurno ce biti odusevljena A .

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 16490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 13:52:40   
teki
vesela gdje si narucila tortu nama je rodjendan tek 19 tog ali lagano se pripremamo. ne mogu da se odlucim s kojim crtanim junakom bi tortu i ostalo sad ih vise voli

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:03:06   
veeseelaa
tortu sam naručia kod naše forumašice mame1, Elmini
Moja kći je zapela za tortu Fifi pa nije bilo druge nego da udovoljim.... naručila sam na dva kata tortu, sva u fondant masi, ma prekrasna je
Felix i ja se nadam da će sve biti ok, najbitnije mi je da ona bude sretna i zavodovoljna
sve se bojim neće joj se nešto dopasti.... kontam šta ako joj se torta ne dopadne ima da user posted image user posted image user posted image user posted image danima sam istraživala kakvu ću naručiti i još nije nimalo jeftina, obzirom da je sva u fondatu user posted image
aiiii imam tremu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:07:52   
tekja
dan...

pridruzujemo se klubu onih koji danas nisu htjeli napolje...V.kaze necu napolje puse vjetaruser posted image ...



Felix, tu sam ja, ne stigoh da se javim prije...zato je rucak vec gotovuser posted image

Eh da, V. nema nista od "oruzja", doduse ni ne treba mu, savrseno se i stolicom gadjauser posted image ...nedavno maleni od prijatelja donio pistolj, V. ga uze u ruke, razgleda, pa poce da sa njim usisava po kuciuser posted image ...eto na sta je njega asociralo, na rucni usisivacuser posted image user posted image
anidla, sretno tomorrowuser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 26.12.2011 14:08:22 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:14:06   
salmy
Pozdrav za rajuuser posted image

Nismo ni mi isli vani,stolar nam pravio ogradu za krevet,i sad mirno momak spava
Anidla sretno draga,cuvamo fige...ja ti necu reci da idem s tobom jer se bojimmmm ludilouser posted image user posted image sretno u svakom slucaju.Blago tebi Nonce u viticu,ovaj moj i dalje bojkotuje

Veselaaa mogu misliti torte i male ljepotice,secer je masallah.Mislim na mamuuser posted image
Zanima me je li Ajsa jos nosi pelene? ja mislim da ce moj momak do faxa nositiuser posted image user posted image
Ostale zenice imate mahanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 16494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:23:04   
Rabi
ja se ponavljamuser posted image znate li gdje kupiti ginjol lutke(lutke koje se stavljaju na ruku) user posted image
Ako koja zna, dobro bi mi doslo da svoje znanje podijeli samnomuser posted image
vesela, bice to sve dobro vidjeces...nemoj biti nervoznauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:23:11   
bananica
DD
kod mene danas nekog posla pa ne stignem nista procitatiuser posted image
nadam se da ste svi zdraviuser posted image
mi smo u Novogodisnjoj frtutmi, ne znam na koju cu stranu prije, uh sto ne volim planiranja, organizovanja, razmisljanja, a sve zbog jedne nocuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:26:16   
Anoniman
Zanima me je li Ajsa jos nosi pelene? ja mislim da ce moj momak do faxa nositiuser posted image user posted image
moze sa A. podruku user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:29:17   
veeseelaa
Veselaaa mogu misliti torte i male ljepotice,secer je masallah.Mislim na mamuuser posted image
Zanima me je li Ajsa jos nosi pelene? ja mislim da ce moj momak do faxa nositiuser posted image user posted image


ne nosi, odavno, mislim od aprila..... al ona ide u vrtić pa su oni radili na tome, samnom garant ne bi ni dokle stigla.... mene vazda prevesla
a ne brini samo jedan dan kad pelenu sam baci, sve u svoje vrijeme
ja sam isto strašno brinula, još Ajša povisoka, pa izgleda starije, svi su me čudno gledali dok je nosila pelenicu
a u biti taman na vakt je prestala nositi pelenice


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:31:00   
veeseelaa
vesela, bice to sve dobro vidjeces...nemoj biti nervoznauser posted image


ja se nadam
iako je torta Fifi nismo našli tanjiriće, čaše i salvete Fifi al nas to ne brine
o će gledati tanjiriće pored torte i nas dvije user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 14:41:28   
Hanady RR
dan ja u poslu al vas čitam...
andila draga...ti sutra do 9 ujutro moraš biti na gatroskopiji i onda ti na onome šalteru daju termin za gastroskopiju...user posted image

ne smiješ jesti ni piti kafu posebeno ne prije iste

nego jel se ko čuje sa MALA...meni baš nedosatje , pozdravite je...nadam se djeca su joj dobro i zdravouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  658 659 [660] 661 662   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  658 659 [660] 661 662   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *