|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  657 658 [659] 660 661   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:29:05   
teki
ima jaje kupiti u merkatoru

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:40:18   
Rabi
ginjol lutkeuser posted image
sjetila sam se!
hvala vam...

A sad mi jos recite gdje ih ima kupiti? Jednom sam ih vidjela u merkatoru, daaaaavno! Ne znam ima li saduser posted image Ima li jos negdjeuser posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 26.12.2011 11:41:25 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:41:56   
gvendolina
I kod A se temp pojavila iznenada,a ni sada niti slini niti kaslje hb...samo nisam sigurna je li ospi povezan sa turom ili je mozda hladnoca u pitanjuuser posted image nije ni bitno,nije strasnouser posted image

a i mi imamo te kucne ljubimce sto izlaze iz jajeta,samo sto se presporo izlegu,ja sam mislila da je brzi procesuser posted image


da vam se pohvalimo nasim novim stolicem

user posted image
user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:48:25   
Anoniman
gvendiuser posted image user posted image user posted image ...gdje i koliko parauser posted image

rabi...ja sam ih svugdje vidjala

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 16454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:55:24   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Rabi

ginjol lutkeuser posted image
sjetila sam se!
hvala vam...

A sad mi jos recite gdje ih ima kupiti? Jednom sam ih vidjela u merkatoru, daaaaavno! Ne znam ima li saduser posted image Ima li jos negdjeuser posted image



Imaju u Mercatoru...ali je 8 KM jedna... malo previse...
Mi imamo patku i svinju...

U IKEI su po 1 euro, ali ja zaboravila kupiti...

Ako ne moraju biti plisane, tj. krpene...imas u Konzumu za 15 KM kutiju, kao pozornica, i 4 plasticne igracke...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:56:04   
R&T@
Gvendi, je li ovo stol iz Skafe?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 16456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:56:41   
anidla
jutro i od nas user posted image

noa danas nakon 7 dana otisao u vrtic, plakao....uh....

trebamo dati 25 KM za paketic i djeda mraza, al haj to nam je prvi u vrticu pa mami nije zao....

ja sutra u pola 10 na gastroskopiju,umirem od straha....

jutros opet blazi napad, u predjelu bubrega user posted image sad mi tek nista nije jasno.....

pusa za sve djevojcice i djecake....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:58:27   
Anoniman
anidla...sretno...drzim figeuser posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:00:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

anidla...sretno...drzim figeuser posted image user posted image


haj sa mnom pa me drzi za ruku user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:00:53   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: dadada

gvendiuser posted image user posted image user posted image ...gdje i koliko parauser posted image

rabi...ja sam ih svugdje vidjala



ovo smo uzeli u skafi,ima vise modela....mi smo ovaj platili 38 kmcicauser posted image

moze se podesavati visina i stolice i stola...stvarno je super,cvrsto je...jetse da mm kaze da nije neki kvalitet ,ali nije ni skupo pa nek traje koliko trajeuser posted image

ja odavno trazim neku stolicu za A a ovo je savrsenouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:03:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: dadada

anidla...sretno...drzim figeuser posted image user posted image


haj sa mnom pa me drzi za ruku user posted image

bih da imam kome A ostavitiuser posted image stvarno bi

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:04:20   
R&T@
anidla, drzimo ti fige da nalaz bude super, a pregled jednostavanuser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 16462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:08:08   
anidla
IZVORNA PORUKA: tajra

anidla, drzimo ti fige da nalaz bude super, a pregled jednostavanuser posted image




kako si ovo fino napisala,na sekund sam dobila osjecaj da idem negdje na msazu user posted image hvala draga...


zene, jutros sam isla kod doktorice, i zamolila je da mi da uputnicu za magnetnu rezonansu, ona meni kaze da tu uputnicu mogu dobiti samo po preporuci user posted image user posted image kome da se obratim zna li iko?  privatno kosta 550 KM, fakat ne znam sta da radim....a problem negdje ima, dok dobijam te napade....

vise necu moci opusteno zivjeti,ici na posao....samo cu cekati kad ce me opet zaboljeti....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:12:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: tajra

anidla, drzimo ti fige da nalaz bude super, a pregled jednostavanuser posted image




kako si ovo fino napisala,na sekund sam dobila osjecaj da idem negdje na msazu user posted image hvala draga...


zene, jutros sam isla kod doktorice, i zamolila je da mi da uputnicu za magnetnu rezonansu, ona meni kaze da tu uputnicu mogu dobiti samo po preporuci user posted image user posted image kome da se obratim zna li iko?  privatno kosta 550 KM, fakat ne znam sta da radim....a problem negdje ima, dok dobijam te napade....

vise necu moci opusteno zivjeti,ici na posao....samo cu cekati kad ce me opet zaboljeti....

A sto nju nisi pitala ko treba da ti preporuci ako ne onauser posted image user posted image ...fakat nisu normalni...ona je vjerovatno hecim opste ...e sad ne znam kako je to po domovima zdravlja...ima li tamo hecim internista...trebao bi biti...pa idi kod  njega

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:14:32   
Anoniman
Moj A. nece vaniuser posted image user posted image user posted image
vela havle...vela luka...veli joze
haj da i ovo docekamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:19:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: tajra

anidla, drzimo ti fige da nalaz bude super, a pregled jednostavanuser posted image




kako si ovo fino napisala,na sekund sam dobila osjecaj da idem negdje na msazu user posted image hvala draga...


zene, jutros sam isla kod doktorice, i zamolila je da mi da uputnicu za magnetnu rezonansu, ona meni kaze da tu uputnicu mogu dobiti samo po preporuci user posted image user posted image kome da se obratim zna li iko?  privatno kosta 550 KM, fakat ne znam sta da radim....a problem negdje ima, dok dobijam te napade....

vise necu moci opusteno zivjeti,ici na posao....samo cu cekati kad ce me opet zaboljeti....

A sto nju nisi pitala ko treba da ti preporuci ako ne onauser posted image user posted image ...fakat nisu normalni...ona je vjerovatno hecim opste ...e sad ne znam kako je to po domovima zdravlja...ima li tamo hecim internista...trebao bi biti...pa idi kod  njega



kaze dami treba dati preporuku gastroentereolog user posted image i sta sad, ja trebam sutra reci doktorici koja mi bude radila gastroskopiju da mi da preporuku za magnetnu rezonansu? nidje veze....
ubi me ovaj sistem, i na kraju cu biti prisiljena platiti 550 km i zavrsiti sa ovim iscekivanjem....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:25:31   
R&T@
Magnetna je sad privatno 300 Km, a u drzavnim cekas do aprilauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:27:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: tajra

Magnetna je sad privatno 300 Km, a u drzavnim cekas do aprilauser posted image


gdje je 300 KM? ja zvala polikliniku Sunce, tamo je citav abdomen 550 KM, ako znas gdje je ta jeftinija pls reci mi


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:30:42   
Emica_sa
Anidla posto se tebi ne radi o zivotu(izvini ali moram se tako izraziti)sve i da dobijes uputnicu za magnet,ceka se po 4-5 mjeseci.

Ja sam svom sinu snimala i cekali smo 4 mjesecauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:33:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Anidla posto se tebi ne radi o zivotu(izvini ali moram se tako izraziti)sve i da dobijes uputnicu za magnet,ceka se po 4-5 mjeseci.

Ja sam svom sinu snimala i cekali smo 4 mjesecauser posted image


i ja se izvinjavam sto cu se ovako izraziti, ali da je meni samo uputnicu dobiti, lako bi ja dalje....ruzno zvuci,ali svako se za sebe bori....ja se boriti moram, jer ne daj boze da dodbijem napad dok sam sama s Noom, uh....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:33:32   
R&T@
Moja tetka radila u srijedu privatno, i to bas abdomen i platila 250+50 Km...samo ne znam adresu...neki Arap je u pitanju...
i kaze da je bas dobar aparat...nije "kanta" kao na Kosevu...
pitat cu, pa ti javim...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:36:04   
Rabi
IZVORNA PORUKA: tajra

Magnetna je sad privatno 300 Km, a u drzavnim cekas do aprilauser posted image


Ako nemas steleuser posted image Zalosno, al istinito!
I ja ti zelim da sto prije prodje i u najboljem redu! A dr. ako bude ovaj nalaz ok, mislim da ce ti i dati da radis dalje pretrage..
Gvendolina sto vam je za 10user posted image Ali mi imamo sinijuuser posted image Pa se na njoj igramo plastelinom, crtamo, bojimouser posted image Stara je ko Grckauser posted image
dadada gdje svugdje ima kupitiuser posted image Znam i ja svugdje, de mi malo poblize objasni gdje je ovo svugdjeuser posted image Adresa, broj....user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:36:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Anidla posto se tebi ne radi o zivotu(izvini ali moram se tako izraziti)sve i da dobijes uputnicu za magnet,ceka se po 4-5 mjeseci.

Ja sam svom sinu snimala i cekali smo 4 mjesecauser posted image


i ja se izvinjavam sto cu se ovako izraziti, ali da je meni samo uputnicu dobiti, lako bi ja dalje....ruzno zvuci,ali svako se za sebe bori....ja se boriti moram, jer ne daj boze da dodbijem napad dok sam sama s Noom, uh....



ma jarane, podmažeš naš korumpirani i jadni sistem i ide sve ko halva..kakav crni april..nego, zbavi ti uputnicu, i malo one sestre i doktora ali probaj jeftinije proći nego da si plaćala privatno 550 KM...uzas..ali sta ćeš..sto kaćeš, bori se kada je tako na zalost..kud svi turci tu i mali mujo, ha ja...

a ne pitah - moraš li ti na tu mag.rez.? ko ti je to predložio? ti sama sebi ili? nisam u toku očigledno?


< Poruku je uredio pocahontas -- 26.12.2011 12:37:53 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:37:37   
Emica_sa
Specijalista daje uputnice za magnetnu,dr opce prakse nema ovlasti za to,ali ti je trebala reci kome da se obratis da dobijes uputnicu nase zdravstvo isto luda kucauser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 26.12.2011 12:38:49 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 12:42:28   
Rabi
anidla, kako tebe to tacno boliuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  657 658 [659] 660 661   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  657 658 [659] 660 661   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *