|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  639 640 [641] 642 643   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:23:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, pokazi nam tu plavu user posted image

A inace crp-u treba puno duze vremena da se vrati u normalu. tako da i moze biti da je neki virus bio koji je prosao, a da je crp jos povisen.


a jel? vidis, ja svaki trenutak nesto novo saznajem...nedavno je imao slinav nos, bas je slinio providnim slinama user posted image , ali nije imao temp. samo dakle prehladica...moguce da je ostalo od toga..

ma i ja sam ubijedjena da mi djetetu zapravo nije nista, nego se digla halabuka, mama doktor me pegla-čak me sad nagovorila da jadno dijete zakazem na uzv bubrega - zakazah i otkazah naravno user posted image kad saznah za nalaz urina, nasa pedijatrica ni sama ne zna vise, mm, ja, teta..svi odma misle aman zaman..a dijete ko metak...user posted image
pa sta, malo ga strefila temepratura, malo grlo crveno, ja koliko znam ovo nije nista strasno i ovo svi mi imamo a djeca da ne pricam user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:41:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

pocy svejedno je,obadvije ti stoje savrseno kad si bombauser posted image


joj user posted image ja vas malo zabavljam..valjda nije puno off topic..znam ja da je nama ženama zanimljivo mahalati o odjeći pa zato ja malo zadajem temu (a ne kao ova lady26 ko o čemu ona o vibratorima user posted image user posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:52:19   
Mya_81 RR
Poci, nisam upratila koliko dugo vec nema temp?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 16003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:54:45   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, nisam upratila koliko dugo vec nema temp?


pa od jucer predvecer nije imao..dakle, cijelu noc i evo ni jutros do sada nema...mislim da je on okuser posted image

a haljinu naf naf ne mogu da nadjem..ovaj je uzorak:
http://www.yoox.com/item/YOOX/NAFNAF/dept/clothingwomen/tskay/3FD17CD7/rr/1/cod10/41224944VU/sts/sr_clothingwomen80

samo se ne vidi lijepo da je plavo-crna kombinacija..malo je deblja i kroj je onako vise business formal-prati liniju tijela do izand koljena, strukirana je lijepo, bez rukava i ladja izrez..




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:02:26   
koka i po
pozdrav drustvu u cosku.
jos uvijek cekamo Djeda Mraza...rekao je da ce sutra doci ako ga recesija ne sprijeci.
pozeljeli smo svasta nesto a najvise zdravlja,srece i para.
mozda malo pretjerujemo sa zahtjevima u danasnjem vremenu.
Djeda Mraze drz gace ne budes li nam svratio.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:09:35   
teki
samo zdravlja ono je jedino ne procjenjivo

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 16006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:21:41   
Hanady RR
naf naf pocy...znam ja koja jeuser posted image bar ako mislimo na onu iz predporšle sezoneuser posted image al nejma veze klasika i stiluser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:28:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naf naf pocy...znam ja koja jeuser posted image bar ako mislimo na onu iz predporšle sezoneuser posted image al nejma veze klasika i stiluser posted image


jes jes ta je...klasika, stil 60 tih godina..ono, business-coctail dress..kroj i tako to user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:32:14   
Hanady RR
ta pocy..user posted image user posted image user posted image

ta...
dobra skrozuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:38:53   
Lady26
Joooooooooooooooooj, moji 'rvati otisli svi, ja moram svekrvu mijenjati user posted image ...
Samaaaa kao list na vjetru, sama na ovom svijetu i kabinetu user posted image user posted image user posted image
Uzasa i pustare....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:38:59   
Mya_81 RR
Najglavnije današnje pitanje je rijeseno user posted image Ma, vala što god da obučeš dobra si user posted image

Nadam se da vam se temp. neće vraćati. Mislim da i sama znaš što ti je činiti u tom slučaju.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:39:33   
Mala Selma
pozdrav drustvu u cosku.
jos uvijek cekamo Djeda Mraza...rekao je da ce sutra doci ako ga recesija ne sprijeci.
pozeljeli smo svasta nesto a najvise zdravlja,srece i para.
mozda malo pretjerujemo sa zahtjevima u danasnjem vremenu.
Djeda Mraze drz gace ne budes li nam svratio.


koko, sigurna sam da ce vam doci sutra Deda Mraz, evo upravo je sad krenuo iz Sarajeva user posted image user posted image

E sad dobar dan zene moje,
vidim bile ste vrijedne i pisale ste o svemu, nema sanse da procitam 10-15 stranica!!Sve u svemu zelim bolesnim bebicama ozdravljenje a Lady26 da se ne nervira oko ponasanja muzekauser posted image  

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:39:33   
Lady26
IZVORNA PORUKA: koka i po

pozdrav drustvu u cosku.
jos uvijek cekamo Djeda Mraza...rekao je da ce sutra doci ako ga recesija ne sprijeci.
pozeljeli smo svasta nesto a najvise zdravlja,srece i para.
mozda malo pretjerujemo sa zahtjevima u danasnjem vremenu.
Djeda Mraze drz gace ne budes li nam svratio.


Evo jedan veeeeeeeeelikii, ma sta veliki, ogroman user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 16013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:39:42   
DM
Helou žene! Jestel' žive?user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:41:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Najglavnije današnje pitanje je rijeseno user posted image Ma, vala što god da obučeš dobra si user posted image

Nadam se da vam se temp. neće vraćati. Mislim da i sama znaš što ti je činiti u tom slučaju.


user posted image sorry ako sam vas peglala user posted image user posted image

hvala draga sto brineš-naravno, ako nam se tura ne daj Boze vrati, ne gine nam zinat i bris grla user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:41:40   
Anoniman
Samo da mahnemo. Bili smo kod ORL, nosili urin, pa posle opet kod pedijatara. Urin kristalnp cist, bukvalno nista nema u njemuuser posted image , orl kaze blaga upala jednog uha, ali nista strasno, nije tolika upala da bi bili toliki leukociti, ona kaze da leukociti ne pokazuju toliku vrijednost ona bi rekla da su u pitanju zubi. Pedijatrica se isto slaze da bi i ona mislila da su zubi da nije ovih leukocita. Ponovo vadili leukocite da visimo da nije do greske neke doslo, kad ono nije. Uglavnom da nastavimo sa ovim antibiotikom, ako ne bude poboljsanja da ga sutra vodimo na jezero jer... kako to ona kaze...on je ipak imao mrsuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:45:04   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Lady26 da se ne nervira oko ponasanja muzekauser posted image  

E draga moja...kad ne izadje danas u crnoj hronici nece nikad...
Pjena mi je iz usiju isla...
Danas sam cool user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 16017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:45:41   
Mala Selma
Lady26 imas ppuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:45:55   
Lady26
Jelena user posted image user posted image user posted image user posted image
Puno poljubaca za sve troje user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 16019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:46:29   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Najglavnije današnje pitanje je rijeseno user posted image Ma, vala što god da obučeš dobra si user posted image

Nadam se da vam se temp. neće vraćati. Mislim da i sama znaš što ti je činiti u tom slučaju.

user posted image sorry ako sam vas peglala user posted image user posted image

hvala draga sto brineš-naravno, ako nam se tura ne daj Boze vrati, ne gine nam zinat i bris grla user posted image user posted image


Ma, kakvo peglanje...ali ostala si dužna slikicu te plave haljine...

A ako se vrati opet ne mora znaciti da je neka bakterija u pitanju, samo je ipak potrebno malo detaljnije uraditi nalaze da se zna...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:48:03   
Anoniman
koko nadam se da ce vas dm posjetitiuser posted image
jelena sretno da ne ide na gore vec na bolje abd user posted image
lady imal zime.
Moj A zaspo al opet otvorenih ustauser posted image to  sam primjetila zine samo kad je ovako slab malo cuca mu na pola usta stoji .....


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 16021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:51:24   
megi
pozdravcic

Rose koji si sirup ukljucila malom, i moja od jutros nesto kasljuca, dodsue slini ima tri dana, nema temperature
ja milsim danema potrebe da je vodim dr, kasalj je onako zreo mogao bi onaj caj luk-jabuke i sta josuser posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:53:10   
Mya_81 RR
Felix, kako je A? Ljubimo ga puno!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 16023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:53:54   
Anoniman
megi jel stalno mala kaslje il ponekad A ponekad naleti mu svega kad bi sad brojala 5,6 puta do skoro je bio suh al od jutros kako je usto cujem uzreliouser posted image nema ture vise
Mya, pa onak srednje nema ture kaslje, jedino evo zaspo zino ko peš otvorenih usta .
Malo sam ga jutros izvela do prodavnice nisam djete van izvodila ne pamtim user posted image samo reko da uzme malo svjeze have .
posle se dogovorili da ce uc u kucu bez placa i posluso me prvi put u zivotuuser posted image user posted image da se nije dero i otimo da nece u kucu
Al je vani vise kasljo, nakasljavo se ....pa nismo se smjeli dugo zadrzat i da odma mu vani nona procurio voda
Kad smo usli u kucu prisusi


< Poruku je uredio felix -- 23.12.2011 13:56:39 >

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 16024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 13:54:25   
Lady26
Djes Felix....
KAko je Anel...
Nema zime za eskime user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  639 640 [641] 642 643   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  639 640 [641] 642 643   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *