|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  637 638 [639] 640 641   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:25:22   
Neca xxx
Hello, hello.
Pocahontas, i ja sam za roza haljinu. Pa kad je bal...  user posted image  Ti si crnka sa svjetlim tenom i mislim da ti super stoji prljavo roza boja.

Vidim da se svi nesto zale na introvertirane i zatvorene muzeve. Ma meni se cini da su oni svi takvi. Moras iz njih cupati rijeci da saznas sta ih tisti. Ali ja opet kod svog uglavnom mogu da skontam koja ga briga mori. Ali sta cemo, nismo svi isti.

Teacher, ti meni djelujes kao bas vesela i pozitivna osoba (necu ti uzeti za zlo sto ne volis zimu i snijeg, jer sam i ja slicna user posted image ), pa ako vec ne mozes da oraspolozis muza, ako bas ne ide, ne daj mu da on tebe prevede na "mracnu stranu". Uzmi Lanicu i u setnju. Ne daj se.

Emice, bice bolje. Razumijem ja i tog muza jer ipak nije lako sa jednom platom izdrzavati cetveroclanu porodicu, pogotovo kada nije sigurno da li ces i tu platu dobiti narednih mjeseci. Ali strpi se jos malo, djecica rastu, pa onda djecicu u vrtic a ti ces moci naci posao, da i ti malo promijenis, jer nije lako biti domacica, a taj posao se  ne cijeni koliko bi trebao, a i da zaradis koji dinar. Bice bolje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:26:03   
teacher75
emice, i ja se nadam da ce biti bolje, on jos nije bio nikako bez posla, ali stalno je pod stresom jer radi isto po ugovoru i ova neizvjesnost ga ubija, a sad je situacija bas kriza. a previse je odgovoran pa se brine, ne moze se opustiti. nijedno ne zna ustediti iako imamo neka prosjecna primanja pasmo uvijek u minusu i onda ga uhvate crnjaci, kaze: razvescemo se ako ostanem bez posla, necemo moci zivjeti od jedne plate itd...user posted image a ja user posted image nema osmjeha na licu, ako pokusam pricati o necemu veselom,ili smislim neku zezanciju, on kaze nije mi do toga,pusti me, imam precih stvari, vidis da mi nije nidocega itd...user posted image a imala sam jednog bivseg momka koji je bio susta suprotnost, uvijek veseo, nasmijan i sve mu ravno do mora, a nistam u nije islo u zivotu, ni fakultet, ni posao, nikakve perspektive- to mi je jos gore, ja sam ludila zbog toga i prekinula nakon 5 godina. evo sad imam drugu krajnostuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.12.2011 10:27:46 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:26:18   
emi7908
Selebriti opet si mi se ukazala user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15953
   [Obrisana poruka]
23.12.2011 10:28:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:29:19   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

emice, i ja se nadam da ce biti bolje, on jos nije bio nikako bez posla, ali stalno je pod stresom jer radi isto po ugovoru i ova neizvjesnost ga ubija, a sad je situacija bas kriza. a previse je odgovoran pa se brine, ne moze se opustiti. nijedno ne zna ustediti iako imamo neka prosjecna primanja pasmo uvijek u minusu i onda ga uhvate crnjaci, kaze: razvescemo se ako ostanem bez posla, necemo moci zivjeti od jedne plate itd...user posted image a ja user posted image nema osmjeha na licu, ako pokusam pricati o necemu veselom,ili smislim neku zezanciju, on kaze nije mi do toga,pusti me, imam precih stvari, vidis da mi nije nidocega itd...user posted image



Ista situacija,razumijem te u potpunosti,i kod nas je isto,jednostavno se brine kako cemo ziviti
i od cega,ali mora biti boljeuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:30:15   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Iman83

Al eto njega majkici...user posted image

Poslah ti pp na FB!user posted image




hej ja kao da sam bila na onom mjestu gdje ste slavili od Iman rodjendan user posted image mogla bih se zakleti da jesam....

obje ste mi user posted image nije vam ni tajo los user posted image   divna porodica....



Sto se ovi krajisnici pazeuser posted image

Imam i ja prvu rodicu u Bihacu,gore se i rodila,zivi citav zivot gore.Iman mozda je znas Omanovic se prezivauser posted image



Kako se zove...ima puno omanovića

Ma mi smo ti krajišnici posebna sorta...najbolje jedni druge razumijemo user posted image




Tijana Omanovicuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15956
   [Obrisana poruka]
23.12.2011 10:31:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:33:35   
teki

IZVORNA PORUKA: selebriti

Kupit cu ona mala, ak su ostala u TL, .. al sad mi mrsko tabanat do Mercatora, .. a velika nam kolica u autu, a auto na poslu user posted image
Odosmo nas dvije u park da "ubijemo" sat...
user posted image


u merkatoru na dobirnji ti nema nista zatvorili onaj dio sa kolicima mi sinoc bili.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:33:58   
anidla
hej jel mi maloprije neko poslao zahtjev za fb? joj niko mi se ne potpise ko je ko pa ja vise i ne prihvatam....user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:36:51   
škorpija
hej iman hvala za preprouku za buce u izboru, kupih ih ja sinoć, fakat 15 kekica i ne smrDejuuser posted image

anidla user posted image

pocy rozu ti



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:39:04   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: anidla

hej jel mi maloprije neko poslao zahtjev za fb? joj niko mi se ne potpise ko je ko pa ja vise i ne prihvatam....user posted image




Jesam jauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:39:47   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

hej iman hvala za preprouku za buce u izboru, kupih ih ja sinoć, fakat 15 kekica i ne smrDejuuser posted image

anidla user posted image

pocy rozu ti




user posted image user posted image user posted image kako si ovo slatko napisala....

ljubim te


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:40:17   
emi7908
hej jel mi maloprije neko poslao zahtjev za fb? joj niko mi se ne potpise ko je ko pa ja vise i ne prihvatam....


moj direktor user posted image jao Anidla draga ...
Šokrpi nek ste se obnovili... Pusek za dva mala princa

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:45:28   
škorpija
jah plaho se obnovih, kaže žena gospođo te su van nasniženju, bile 19,90 KM sad su 15user posted image , e reko dobro, onda ih odmah kupujemuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:47:23   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: škorpija

jah plaho se obnovih, kaže žena gospođo te su van nasniženju, bile 19,90 KM sad su 15user posted image , e reko dobro, onda ih odmah kupujemuser posted image



user posted image user posted image dobra si

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 15965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:50:48   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

Juro,što ste se vi rapisale user posted image nikako pofatati...

Pocy i ja sam za sivu..
Anidla šta je tebe to safatalo?
Emica razumijem te a i meni je haman isto...

Dječici user posted image


ne ne ne ja ignorisati tebe user posted image jedva nadjoh ovaj post user posted image sta me safatalo? mozes ili do mene da nam skuhas kafu da ti pricam il da se vratis unazad 10 stranica da citas moje muke user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:51:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

hej jel mi maloprije neko poslao zahtjev za fb? joj niko mi se ne potpise ko je ko pa ja vise i ne prihvatam....


moj direktor user posted image jao Anidla draga ...
Šokrpi nek ste se obnovili... Pusek za dva mala princa


user posted image user posted image user posted image

jedino ako ti je direktor direktorica sa foruma :))

emice user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:52:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83


Pocy, hajd ti nama slikaj haljine...pa da mi glasamo...mada i ja naginjem na sivu... Kako je R jutros?



siva:
www4.slikomat.com/11/1223/r1e-siva.jpg

roza:
www4.slikomat.com/11/1223/89g-roza.jpg


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:53:12   
emi7908
ne ne ne ja ignorisati tebe jedva nadjoh ovaj post sta me safatalo? mozes ili do mene da nam skuhas kafu da ti pricam il da se vratis unazad 10 stranica da citas moje muke


Eto me, napraviću ti i čorbicu ako treba user posted image , nisam bš znala da je toliko a nisam mogla sve čitati jer sam radila nešto user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:54:04   
Emica_sa
Anidla i za vas jedan veliki user posted image user posted image i da sve ove muke budu uskoro iza vasuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:54:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Iman83


Pocy, hajd ti nama slikaj haljine...pa da mi glasamo...mada i ja naginjem na sivu... Kako je R jutros?



siva:
www4.slikomat.com/11/1223/r1e-siva.jpg

roza:
www4.slikomat.com/11/1223/89g-roza.jpg


www4.slikomat.com/11/1223/89g-roza.jpg

siva definitivno za tu prilikuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:55:51   
Emica_sa
pocy svejedno je,obadvije ti stoje savrseno kad si bombauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:57:41   
Hanady RR
roza...naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:58:04   
anidla
www4.slikomat.com/11/1223/89g-roza.jpg
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Iman83


Pocy, hajd ti nama slikaj haljine...pa da mi glasamo...mada i ja naginjem na sivu... Kako je R jutros?



siva:
www4.slikomat.com/11/1223/r1e-siva.jpg

roza:
www4.slikomat.com/11/1223/89g-roza.jpg




siva definitivno!

nekako mi je bas "pismena" , naravno nemam nista protiv roze, ali siva mi je user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:58:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

pocy svejedno je,obadvije ti stoje savrseno kad si bombauser posted image


joj user posted image ja vas malo zabavljam..valjda nije puno off topic..znam ja da je nama ženama zanimljivo mahalati o odjeći pa zato ja malo zadajem temu (a ne kao ova lady26 ko o čemu ona o vibratorima user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  637 638 [639] 640 641   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  637 638 [639] 640 641   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *