|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  638 639 [640] 641 642   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 10:58:47   
tekja
dobro jutro...
ja cu samo da konstatujem da je ona lady sinoc Jopet zadala temu o muzevima i nestala...sto je zenu krenulouser posted image

I moj je pesimista i ubi se jadan pitanjima sbbkbb, al' ne dam ja njemu da tone, moj optimizam je neunistiv i on cesto kaze ti si moja slamcica spasauser posted image ...ne daj Boze da si drugacijauser posted image ...

Cuh se sada sa Malom, jos ganja majstora za laptop, Igi joj je malkice bolestan, Luka je ok, hB...nedostajemo joj...

Poseban zagrljaj bolesnoj djecici, slinavim nosicima, vrelim celima...brzo, brzo, ozdraviteuser posted image

Selebriti, sva roba iz TL je povucena u BBI...gore imas kisobran kolica i stvarno su dobra...nego trk jos danas dok se ljudi nisu zatvorili..

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:05:37   
Emica_sa
tekja gdje si ti?Kako je slatki djecak?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:09:00   
tekja
Tu sam dear...dobro smo hB...sinoc je nesto bio nervozan, bila sam se prepala, rekoh sad ce se razboliti, kad, njemu dvije petice izbijaju, pa ga valjda nervira..
Tvoji pilici?

Poky, ja ne vidjeh haljine, nesto mi link ne otvara...al' glasam za rozNu, cisto volim biti na strani manjineuser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:10:21   
Emica_sa
Evo Farah me zagrlila,a Alan spavauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:32:21   
ladyblue RR
mi danas radimo do 13h user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:48:34   
Mya_81 RR
Poci, sad mi je jasan komentar tm user posted image
Siva mi je elegantnija tako da je možda malkice primjerenija user posted image Doduše, ne znam kako se druge žene u firmi oblače.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:52:53   
bananica
DDuser posted image

Iman to ti dolazis u Sa?? pa kad je ta kafica?? i ja bih rado isla, naravno ako budem mogla

pocy, ja ne mogu vidjeti haljiniceuser posted image , hajde ponovi te linkoveuser posted image

lady, kako je curica? je li prestalo crvenilo?

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:54:26   
ladyblue RR
bananice, kod nas ista situacija. sve se nadam da će kremuti na bolje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:54:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, sad mi je jasan komentar tm user posted image
Siva mi je elegantnija tako da je možda malkice primjerenija user posted image Doduše, ne znam kako se druge žene u firmi oblače.


ma hajd sivu ću, nisam psihički raspoložena da budem roza večeras jer sam dobila pa eto..dakle, ide siva iako sam je imala prosle godine, ali boli me briga user posted image

nego, evo nalaz urina je gotov-nema ništa hB, nema bakterija, leukociti od 3-5, sve ok..ali doktore buni nalaz crp pa predlažu da idemo na bris grla i nosa u pm..hebo ih crp...ako mu je grlo malo crveno onda je crp od grla, pa koja god da je baja kada nema vise ture..ne znam sad da li da ga maltretiram i vodim na brisuser posted image
joj, kod mene uvijek neke nedoumice i pitalice user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:55:12   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

DDuser posted image

Iman to ti dolazis u Sa?? pa kad je ta kafica?? i ja bih rado isla, naravno ako budem mogla

pocy, ja ne mogu vidjeti haljiniceuser posted image , hajde ponovi te linkoveuser posted image

lady, kako je curica? je li prestalo crvenilo?



ama kopiraj link i novi tab user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:55:25   
Anoniman
dan
A ko  ko malo bolje samo kasljuca . Evo ga bas kaki i pise nesto na sveski sarauser posted image nece dzaba da cak i cuci usmrdio ko tvoric maliuser posted image
Tekja user posted image user posted image user posted image za zubic
Poci sretno veceras i pusa drugu
anidla user posted image
esmica.sa ni mm nije bolji po pitanju posla ne posla kad ga slabo ima odma kuka u brige se zada
mya gdje nam je M jel procito d.m pismouser posted image
ladyblue uzivaj danas sa malom vidim neradisuser posted image dokasno
lady dje si sta ima?
Jelena brzo ozdravljenje L user posted image
hanady gdje su curke sankajul se jel oso snijeg
Tajra , pozzzzz
tiki masallah skoro citam 7mi ti mjes user posted image user posted image uh sto vrijeme ide jos malo pa ceuser posted image
teki, bananice,emi i ostala raja user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 15986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 11:55:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

bananice, kod nas ista situacija. sve se nadam da će kremuti na bolje.


a hoce sigurnouser posted image user posted image jesi li kupovala/koristila original Pavlovicevu?

gdje cete za Novu??

< Poruku je uredio bananica -- 23.12.2011 11:58:38 >

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:01:01   
bananica
rozaaaaaaauser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:06:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, sad mi je jasan komentar tm user posted image
Siva mi je elegantnija tako da je možda malkice primjerenija user posted image Doduše, ne znam kako se druge žene u firmi oblače.


ma hajd sivu ću, nisam psihički raspoložena da budem roza večeras jer sam dobila pa eto..dakle, ide siva iako sam je imala prosle godine, ali boli me briga user posted image

nego, evo nalaz urina je gotov-nema ništa hB, nema bakterija, leukociti od 3-5, sve ok..ali doktore buni nalaz crp pa predlažu da idemo na bris grla i nosa u pm..hebo ih crp...ako mu je grlo malo crveno onda je crp od grla, pa koja god da je baja kada nema vise ture..ne znam sad da li da ga maltretiram i vodim na brisuser posted image
joj, kod mene uvijek neke nedoumice i pitalice user posted image


strašno....
nemoj molim te...
ja siva i roza sa user posted image u ovim materijalima isto je...
roza je i poimjerenija, duža...preko nje perabci jedan širi šal...u boji cipela...nemoj zezat pocy...gdješ bona dvije godine zaredom ista na slici bitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:07:31   
teki
blago vama

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:09:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: teki

blago vama


kome?user posted image


(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:09:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teki

blago vama

koma moja taki...ovoj pocy što noćas ode na zabavu ...čuj zabavu Baluser posted image

i mi do 14 radimouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:12:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teki

blago vama

koma moja taki...ovoj pocy što noćas ode na zabavu ...čuj zabavu Baluser posted image

i mi do 14 radimouser posted image


a ja do 16h, nadam se da ce mi neko sutra skratitiuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:12:57   
selebriti
Tekja znaš gdje je meni BBI user posted image

Emi imam dvojicu garant user posted image

Mi se vratile iz parka, ... mal smo se izigrale i naišle na dječaka koji je imao sanke, ... pa se E. malo njima na kosti navalila... i kad smo trebali kući poć, belaj... plač, .. orilo se sve... 18 ulaza i svi gledaju na park user posted image user posted image , a ona ono bas ima sitan glasić...
Pa kroz haustor,.. joj... jedva se smirila... ma plakala je i kad je mlijeko popila...smorila me je.... Morala sam joj dati kremu da se maže user posted image user posted image i da zaspi.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:14:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, sad mi je jasan komentar tm user posted image
Siva mi je elegantnija tako da je možda malkice primjerenija user posted image Doduše, ne znam kako se druge žene u firmi oblače.


ma hajd sivu ću, nisam psihički raspoložena da budem roza večeras jer sam dobila pa eto..dakle, ide siva iako sam je imala prosle godine, ali boli me briga user posted image

nego, evo nalaz urina je gotov-nema ništa hB, nema bakterija, leukociti od 3-5, sve ok..ali doktore buni nalaz crp pa predlažu da idemo na bris grla i nosa u pm..hebo ih crp...ako mu je grlo malo crveno onda je crp od grla, pa koja god da je baja kada nema vise ture..ne znam sad da li da ga maltretiram i vodim na brisuser posted image
joj, kod mene uvijek neke nedoumice i pitalice user posted image


strašno....
nemoj molim te...
ja siva i roza sa user posted image u ovim materijalima isto je...
roza je i poimjerenija, duža...preko nje perabci jedan širi šal...u boji cipela...nemoj zezat pocy...gdješ bona dvije godine zaredom ista na slici bitiuser posted image


jojjjjjjjjjj nemoj me bona sad u dumine opet bacati..dobro je da nisam neodlučna u životu user posted image
a zaboravih napisati da imam jos dvije u opciji..ali onako su mi..jedna je bila u funkciji vjenčanice kada se udavah user posted image (čipkasta skroz dužina me nervira, prava je babska do ispod koljena), a druga je naf naf teget plava sa crnim chanel fazonom uzroka kockice (joj objašnjenja user posted image )..nemam sliku hebi ga..mozda vjenčanice..to imam..kontala sam je skratiti (ali sad je bezbeli kasno) kao minjak da mi bude user posted image pa da zadam crne čarape i one vrtoglave štikle s paltformom sto kupih (kao nikolina pisek-tako o ona user posted image )...i crni kais i eto..rok romanticfazon bi bila u toj "vjencanici"...ali otpada jer je ne skratih pa mi ove crne čarape ne idu na tu dužinu..jojjjjjjjjjjjuser posted image
a ovu naf naf evo da nadjem pa da je stavim..vidis, nju bi mogla user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:16:35   
Mya_81 RR
Poci, pokazi nam tu plavu user posted image

A inace crp-u treba puno duze vremena da se vrati u normalu. tako da i moze biti da je neki virus bio koji je prosao, a da je crp jos povisen.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:17:06   
teki

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teki

blago vama


kome?user posted image



hahaha nisam refreshala stranicu blago ladyblue sto ce do 13h raditi.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:18:04   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teki


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teki

blago vama


kome?user posted image



hahaha nisam refreshala stranicu blago ladyblue sto ce do 13h raditi.


A je li se to ti babanice nesto žališ ili mi se čini user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:20:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teki


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teki

blago vama


kome?user posted image



hahaha nisam refreshala stranicu blago ladyblue sto ce do 13h raditi.


A je li se to ti babanice nesto žališ ili mi se čini user posted image user posted image user posted image



ma nema sanse, meni sve potamanuser posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 12:22:12   
teki

IZVORNA PORUKA: selebriti

Tekja znaš gdje je meni BBI user posted image

Emi imam dvojicu garant user posted image

Mi se vratile iz parka, ... mal smo se izigrale i naišle na dječaka koji je imao sanke, ... pa se E. malo njima na kosti navalila... i kad smo trebali kući poć, belaj... plač, .. orilo se sve... 18 ulaza i svi gledaju na park user posted image user posted image , a ona ono bas ima sitan glasić...
Pa kroz haustor,.. joj... jedva se smirila... ma plakala je i kad je mlijeko popila...smorila me je.... Morala sam joj dati kremu da se maže user posted image user posted image i da zaspi.

moram i ja Mirzi nabaviti saonice zna li ko ima li gdje jeftinih one klasicne starinske

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  638 639 [640] 641 642   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  638 639 [640] 641 642   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *