|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  610 611 [612] 613 614   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:10:08   
Apotekarka
Jutro bas me ciscenje sredilo,grl me rastura a prestala s antibiotikom u pon....bas toliko me boli,uzela sam strepsils...
A misici(od trihinele valjda)rasturaju aspirin maznula...Na poslu sam a kuci sam u kolacima non-stop...danas vaja dvoje praviti,sutra također....
Nisam dobila jos....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 15276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:11:20   
Anoniman
Pocahontas imas li u kuci fenistil kapi ili flonidana. Ja bih, ali naglasavam JA dala nesto od ovo dvoje, ako se ne bi povuklo odvela bih ga dr.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 15277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:13:41   
Mya_81 RR
Poci, ne znam da osip na preponama bude od temp. user posted image Da je po stomaku ili ledjima to bi mi bilo logicnije, ovako user posted image Pričekaj jos...gledaj hoce li se širiti...a malo ga napudraj jer je mozda ipak znoj u pitanju, uostalom sad i štramplice nosaju pa moze biti povezano...

Iman, imas od medexa redapin, sirup sa cveklom, medom, maticnom, propolisom, vitaminima i antioksidansima, bas je za jacanje organizma. Mi ga trenutno pijemo ne bi li se malo projela.





_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:15:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

nisam otisla na posao. R. mi od jucer poslijepodne ima tepm. koja nije visoka (38,4 u guzi), sinoc cijelu noc je bio vruc, nisam mjerila..nije lose ni spavao tako da g anisam htjela buditi..
jutros isto ima blagu temp. slabo jede skroz..jedva ga nahranim user posted image
međutim, primjetim maloprije blago crveni osip oko pukpa i na preponama..sta bi to moglo bitiuser posted image napominjem da drugih simptoma nema (ne kise, ne kaslje, grlo nije crveno)..da li fa ga vodim kod dr? ovaj osip me brine? user posted image



Pocy, da se nije oznojio ispod pelenice...nosi li on još uvijek pelenu?

Ne znam ti ništa od toga, al nadam se da će sve biti ok!user posted image


ne nosi pelenu, u gaćama je user posted image user posted image zato me i brine..nije niakd do sada imao ni pelenski ospi? ali da je samo crveno ovo pa hajde, nego i temperatura pa sam zato user posted image

znam ja da ti ne vjerujes u temp. od zuba...ja kada kazem temp. od zuba = pad imuniteta pa ga je neki viruscic uhvatio...je li se upiskio...je li moguce da mu je urin dosao do pupka...jer se urin mijenja kada zubi nicu...tj. kiselost sline...pa samim tim je i stolica kasasta
A ako nije...sacekaj...ako se ne povuce do popodne, odvedi ga veceras pred kraj radnog vremena

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 15279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:17:02   
Mya_81 RR
Amani, sretan rodjendanko user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 15280
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:25:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:27:07   
Mya_81 RR
I ovdje se ne spominje da je za apetit, vec pise za jacanje organizma, ali je pomogao nekima i kod toga pa reko da probamo i mi, a ne moze nam skoditi s obzirom na sastav koji pise...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:27:14   
Apotekarka
pOCY da nije viruscic kakav jer obicno uz virus ide temp i osip,to je onaj trodnevni virus...
Moje dijete i dalje kasljuca zrelo ali i uz bisolex kapi ne uspjeva da izbaci taj slajm,mada manje kaslje malo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:27:21   
škorpija
pocy da nije trodnevni virususer posted image , znam da su anidli rekli da se taj virus može imati nekoliko puta.

i ajdin je bolestan, pravi pseći lavež, kašalj, kontam da nije laringitis, alu uključili smo inhalacije odmah i operil dječiji u nos, ništa osim toga ne pomaže.

zna li neko gdje ima kupiti fake Uggsice, al da ne smrde na kinesku robu i da nisu preskupe, može i po tržnim centrima,ako je ko vidio 

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:31:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mya, mi već koristimo neki med s propolisom za imunitet i kašalj, bronhitis itd...pa rekoh da nastavim s ovim.
Hvala Bogu ne treba nam za apetit, već više preventiva, jer smo prestali s imunoglukanom, taman nam sad ona pauza od mjesec dana traje.
Hvala na preporuci,user posted image


znaci da i ja napravim pauzu od mjesec dana .
A. ima jos par puta ga samo popiti i to je to ..... popio sve ...
Pociuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15285
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:38:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15286
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:40:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 15287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:42:27   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mya, mi već koristimo neki med s propolisom za imunitet i kašalj, bronhitis itd...pa rekoh da nastavim s ovim.
Hvala Bogu ne treba nam za apetit, već više preventiva, jer smo prestali s imunoglukanom, taman nam sad ona pauza od mjesec dana traje.
Hvala na preporuci,user posted image


znaci da i ja napravim pauzu od mjesec dana .
A. ima jos par puta ga samo popiti i to je to ..... popio sve ...
Pociuser posted image



Ne smije piti vise od 4 sedmice. To je manje od jedne bočice.

A sto se tice pauza, fakat svaki pedijatar kaze razlicito...razlike od mjesec pa do tri mjeseca user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:44:18   
teki
meni su cak rekli naredne pola godine ne treba uzimati nista samo c vitmina sto vise jer taj sastavak od tih gljiva bukovace dugo ostaju u organizmu samo treba c vitamina da se apsorbuje.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15289
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:45:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:50:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mya, mi već koristimo neki med s propolisom za imunitet i kašalj, bronhitis itd...pa rekoh da nastavim s ovim.
Hvala Bogu ne treba nam za apetit, već više preventiva, jer smo prestali s imunoglukanom, taman nam sad ona pauza od mjesec dana traje.
Hvala na preporuci,user posted image


znaci da i ja napravim pauzu od mjesec dana .
A. ima jos par puta ga samo popiti i to je to ..... popio sve ...
Pociuser posted image



Ne smije piti vise od 4 sedmice. To je manje od jedne bočice.

A sto se tice pauza, fakat svaki pedijatar kaze razlicito...razlike od mjesec pa do tri mjeseca user posted image

u jbt anel skoro sve ispio cjelu bocicu user posted image ocel mu sta biti ???'


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:53:26   
Mya_81 RR
Pise da se doze ne smiju prekoraciti, sad nesto ne mislim da mu moze biti nesto strasno, ali zbgo svog mira mozda da nazoves i pitas pedijatra. I naravno, neka vise ne pije.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:55:19   
Anoniman
jbt jesam ja corava smotana ama niko mi nije reko a nisam nesto posebno ni citala upustvo ......
hebes sad kad smo ispili ostalo jos  za par puta dat samo jao mene boze ....
a smijem li mu neki dr.sirup uzet davati il da sacekam malo pa onda?

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:13:16   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas imas li u kuci fenistil kapi ili flonidana. Ja bih, ali naglasavam JA dala nesto od ovo dvoje, ako se ne bi povuklo odvela bih ga dr.


nemam, a nemam pojma ni zasta su ove kapiuser posted image
sad sam zvala dr. kaze da moze biti da je taj osip od temeprature, ali da pratim..ako bude pogorsano, tj. ako se bude širio da ga dovedem, ali ne prije sutra

dadada, zubi su mu svi vise manje narasli..mozda jos koja petica da niče ali dobro..
i da, upiskio se jutrosu gaće kada se probudio (ovo inace ne radi),,mozda je fakat od mokraceuser posted image ? vidjecemo..ali opet, buni me temperaturauser posted image user posted image
doduše, on je zvrkas i nije ga smlatila hB temperatura..

zargljaj svoj bolesnoj maloj rajii user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 21.12.2011 12:14:10 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:13:58   
DM
Šta je to kod vas hladnouser posted image user posted image
Mi "bacili turu" do škole po bata i nazad-taman satak vremena proveli vani.
Baš je lijepo-da nemam posla kući, nakon ovih virusa-proveli bi s+cijeli dan out, ali i rano su ustali-tako da je malom spavati već vrijeme
Oho felix-što se to uputstvo ne čitauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:17:58   
Apotekarka
Felix kakav zeno novi sirup pauza od bilo kakvog vitaminskog sirupa...Pusti ga malo nerk stvara svoj imunitet,ja recimo ukljucim antoniu u proljece i jesen vitaminski sirup a sad ga kljukam vitaminima narance,mandarine,caj od sipka itd....
Ne treba non-stop dijete biti na sirupima...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 15296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:23:09   
Anoniman
ama zeno anel ne voli ne jede voce user posted image zato uzimam vitam sirupe .....


(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 15297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:24:44   
Apotekarka
Hoce li nsok iscjedi limun,naranču....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:26:18   
Apotekarka
Ali na svakom ti sirupu pise nadopuna prehrani,znaci uz sirup treba unositi voce,povrce,slicno on ti tim sirupima nece nadoknaditi kolicine minerala i vitamina koje bi trebao unijeti prirodnim putem,kako nece voce pa potrudi se malo,bas nista neceuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:27:36   
rose 87
mi smo zaglavili u kuci danasuser posted image ,puse nam vjetar,bas je hladno,a E. se odmah unervozio,ugasim mu crtani reko dosta je,kenko nesto kad ja ga pogledam on spava,sam zaspao a inace ga ja uspavljujem

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  610 611 [612] 613 614   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  610 611 [612] 613 614   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *