|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  609 610 [611] 612 613   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 9:44:32   
megi
Amani sretan rodjendanko user posted image user posted image user posted image user posted image  to vise nisu bebe nego nasa velika djeca
i ja redovno otplacem kad gledam slike dok je bila mala


marina i tebi sve nabolje

mi jos slinimo, al sam je ipak sinoc izvela vani kad sam dosla s posla, hodale po snijegu, ona je bas uzivala,

pozzzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 9:53:02   
Anoniman
Jutro i od nas... za mene prije dan, jer moje dijete je od jutros od cetiri dernecilo. Rekla sam mu sutra probudi li se u ta doba na balkon cu ga izbaciti da se malo smrzneuser posted image

Marina...draga, srecan rodjendan, sve najljepse od srca. Budi takva sto jesi, najbolja... :). Ljube te Ana i Luka sa mamomuser posted image

Amani...drugu nasem srecan rodjendan, sve najljepse od srca...user posted image


Ja jutros isla vaditi nalaze....konacnouser posted image . Sutra ce mi biti gotovi pa cemo vidjeti sta "piše" user posted image

< Poruku je uredio jelenaT -- 21.12.2011 9:54:35 >

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 15252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 9:55:07   
teki
jutro svima. ja mislim da je moje djete jedino koje ne voli snijeg, cim izadjemo ispred ulaza odma nosi mama ja mu kazem haj hodaj po snijegu vidi kako je fin mama hoda ma jok ne interesuje ga nosi mama. pravi je mostarac ne voli snijeg ni na slikama ali zato su mu sunce i more zakon.
kad docem sa posla pokusat cu malo da ga izvedem ipsred zgrade da se igramo bar 15 tak minuta.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 15253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 9:57:22   
Anoniman
Teki sinoc sam ja pisala. Kod mene cura isto tako. Jednostavno dijete nece da hoda po snijegu. Ne trazi da je nosim, ali nema sanse da je navedem, ma ni na prevaru da proseta po snijegu.

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:01:12   
teki
e nisam to procitala nisam sinoc mogla biti na forumu bili mi gosti pa kad je djecak legao odma i ja sa njim legla. a kad vidim kako pisu mame kako se igraju na snjegu sa djecom ja kontala samo ovaj moj nece na snjeg trebamo club im osnovati antisnjeg djeca

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:06:02   
Anoniman
ja sam sinoc na prevaru pokusala da je navedem da nagazi grudvu snijega, malenu grudvicu koja bila na cesti, ona je samo nonstalatno obidje i tako par puta. Ne place ona da nece, ne buni se, vec samo zaobilazi i trazi cistinu kuda ce hodati.

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:12:12   
Emica_sa
Jutrouser posted image

Amani sretan rodendan,sve najljepse od nas 3user posted image


Jelena ni moj Alan nije nesto odusevljen snijegom pravi hercegovacuser posted image

Marina i tebi sve nabolje i da ih docekas jos punouser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:12:14   
teacher75
Amani, nasem ljepotanu zelimo sretan rodjendan, nadamo se da je ozdraviouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:12:40   
Lady26
Lana jako voli snijeg...juce kad smo dosle kuci, ja sam usla da rucam a ona je sa tajom pravila snjeska bijelica na terasi...
JEdva je unijeli u kucu user posted image ...
Sinoc pred spavanje i jutros smo se morali pozdraviti s njim i slati mu puse user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:16:11   
Emica_sa
teacher kako bi na UZ jel sve okuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:16:42   
rose 87
joj ja sam jucer 2 h provela napolju s E. i opet nece u kucu,a inace nije ga problem uvesti,a snijeg mu je pijesak,neznam od kud mu touser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:17:54   
Emica_sa
Lady suti tvoja curica je extra prica ko velika,isto V od tekje me odusevio kako je pametanuser posted image

Ja bi se rodila da moj proprica,ali on nistauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:19:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

teacher kako bi na UZ jel sve okuser posted image

jeste,pisala sam juce, beba naprednija vise od sedmicu dana, mashallah, nije dao da ga snimamo, sakrivao se rukom i nogom ,tako da ga opet nisam vidjelauser posted image mi ni danas necemo nigdje, tj, necu sa lanom, kasnije idem na posao. previse je hladno, brrr. cekamo drugaricu malu da nam dodje da se igraju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:21:04   
Lady26
Ma emice to je sve individualno....polako, propricat ce kad bude spreman user posted image
Ja sam poredila djecu a to nije dobro nimalo...
Lana nije ni pola pricalica kako sam ja bila u njenoj dobi...ali ona hB sve prica...

Jutros sam joj se ismijala, morala sam je probuditi jer je prespavala i bukvalno cim je oci otvorila pocela je neku pjesmicu, udari rukicama, skoci, skoci, skoci user posted image user posted image user posted image
I nije se ugasila do carsije user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:25:20   
teki

IZVORNA PORUKA: jelenaT

ja sam sinoc na prevaru pokusala da je navedem da nagazi grudvu snijega, malenu grudvicu koja bila na cesti, ona je samo nonstalatno obidje i tako par puta. Ne place ona da nece, ne buni se, vec samo zaobilazi i trazi cistinu kuda ce hodati.


hahahah presmjesna je sto je sigurno sigurno je, lagano zaobidji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:47:47   
Anoniman
Amani...sretan vam rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutro...biti ili ne biti...pitanje je sada...ne znam da li da idemo vani ili da se zabarikadiramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15266
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 10:49:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:50:52   
teki
izadjite malo krug za raju. blago vama moj djecak zarobljen u vrticu cjeli dan ja na poslu, a tako mi hvali da nas dvoje mazlumam malo vani da se setamo. jedva cekam odmor

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:53:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

ja sam sinoc na prevaru pokusala da je navedem da nagazi grudvu snijega, malenu grudvicu koja bila na cesti, ona je samo nonstalatno obidje i tako par puta. Ne place ona da nece, ne buni se, vec samo zaobilazi i trazi cistinu kuda ce hodati.



ovako je i moja bas u tom uzrastu radila, morala sam je nositi na mjestima koja su skroz prekrivena snijegom bilauser posted image slijedeca zima je bila skroz druga prica, tada se i bacala po snijegu, grudvala, pravila snjeska, ma uzivala skroz

jutrouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 10:57:30   
Anoniman
Je li i Tajri danas rodjendan?

Ma sto se mene tice ne mora ni voljeti snijeg, nije obaveznouser posted image . Ne vole ga ni mama, ni tata pa ni nacrtanoguser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 15270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:04:23   
pocahontas
nisam otisla na posao. R. mi od jucer poslijepodne ima tepm. koja nije visoka (38,4 u guzi), sinoc cijelu noc je bio vruc, nisam mjerila..nije lose ni spavao tako da g anisam htjela buditi..
jutros isto ima blagu temp. slabo jede skroz..jedva ga nahranim user posted image
međutim, primjetim maloprije blago crveni osip oko pukpa i na preponama..sta bi to moglo bitiuser posted image napominjem da drugih simptoma nema (ne kise, ne kaslje, grlo nije crveno)..da li fa ga vodim kod dr? ovaj osip me brine? user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15271
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:04:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:04:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: dadada

Amani...sretan vam rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutro...biti ili ne biti...pitanje je sada...ne znam da li da idemo vani ili da se zabarikadiramuser posted image



Vani ti je dadada, makar ovdje kod nas mrka zima...mene gloova zabolila od nekakve bure...ubija sve...nadam se i bakterije user posted image

joj evo mi svi govore...ne budi luda...a ja ne znam kako da ovo moje dijete drugacije izmorimuser posted image ...veceras idem sa m. da pokupujemo poklone...tj. A. ostaje sa mojom mamom...zena ce siznuti ako ovaj sizne...a on ce siznuti ako jedan dan ne izadje...kuca na njega lose uticeuser posted image ...a ja ga razumijem jer sam i ja kao mala ista bilauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15273
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 11:05:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 15274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 11:07:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

nisam otisla na posao. R. mi od jucer poslijepodne ima tepm. koja nije visoka (38,4 u guzi), sinoc cijelu noc je bio vruc, nisam mjerila..nije lose ni spavao tako da g anisam htjela buditi..
jutros isto ima blagu temp. slabo jede skroz..jedva ga nahranim user posted image
međutim, primjetim maloprije blago crveni osip oko pukpa i na preponama..sta bi to moglo bitiuser posted image napominjem da drugih simptoma nema (ne kise, ne kaslje, grlo nije crveno)..da li fa ga vodim kod dr? ovaj osip me brine? user posted image



Pocy, da se nije oznojio ispod pelenice...nosi li on još uvijek pelenu?

Ne znam ti ništa od toga, al nadam se da će sve biti ok!user posted image


ne nosi pelenu, u gaćama je user posted image user posted image zato me i brine..nije niakd do sada imao ni pelenski ospi? ali da je samo crveno ovo pa hajde, nego i temperatura pa sam zato user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  609 610 [611] 612 613   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  609 610 [611] 612 613   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *