|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  611 612 [613] 614 615   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:31:45   
Honey3
dan,samo da vam mahnemouser posted image Mi smo jednu turu vec bili vani,sad jos malo na spavanje,cura se umorila, i za nagradu mama im napravila Andrejevo omiljeno jelo,pomfrit,ma napucali se pravouser posted image
Nasem Amanku sretan 2.rodjendanuser posted image user posted image user posted image Apotekarka kod tebe pripreme uveliko,to jeste umor ali slatkiuser posted image
ljubac veliki za sveuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:33:07   
bebacha
kad smo bili na zadnjoj kontroli na klinici,u Tuzli,pitam ja doktoricu dali da Alenu ukljucim nesto za imunitet i slicno.evo sta ona meni kaze:oni ne preporucuju prve dvije godine zivota nista od tih preparata jer treba pustit da se imunitet gradi.ako se tad daju ti preparati,odnosno kako ona kaze gura se organizam da se bori,onda ce se morat gurat cjeli zivot.i da uopste i u kasnijem periodu netreba bas stalno,cesto il bez velike potrebe davat te preparate.meni ovo logicno skroz

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:36:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ali na svakom ti sirupu pise nadopuna prehrani,znaci uz sirup treba unositi voce,povrce,slicno on ti tim sirupima nece nadoknaditi kolicine minerala i vitamina koje bi trebao unijeti prirodnim putem,kako nece voce pa potrudi se malo,bas nista neceuser posted image
mislis  da nisam nece voce nece ni da proba il proba pa ispljuje vice fuj cjedila sam i sok nece pa nece sta trebam da ga silim
povrce hoce , to gledam da dajem jede  rucak skoro svaki dan povrce al voce nikako
lako je govoriti onima koji vole jedu ....kao da ja to nebi voljela ...

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 15303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:39:19   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ali na svakom ti sirupu pise nadopuna prehrani,znaci uz sirup treba unositi voce,povrce,slicno on ti tim sirupima nece nadoknaditi kolicine minerala i vitamina koje bi trebao unijeti prirodnim putem,kako nece voce pa potrudi se malo,bas nista neceuser posted image
e mila moja i ja se trudim al nema vajde nije okusio ništa od voća više od godinu danauser posted image ,a evo i ja ga ne konzumiram a zdrava sam hvala Bogu,al opet volila bi da on jede,al šta mogu kad neće pa neće,pusice Antoniuuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:43:30   
Anoniman
Nama je npr receno da se ispije cijela bocica imunoglukana i onda sest mjeseci pauza. Mi smo pili po 2,5ml s tim da sam ja prestala joj ga davati jer nema nikakve vajde, a nije prirodni sirup vec sintetskog sastava sto znaci da je lijek, a ne nesto na prirodnoj bazi pa sto da je kljukam džabe kad pomaka nikakvog nema. Ja sad dajem onaj sirup za imunitet od onog cika pcelara pa cemo vidjeti kakvo ce stanje biti. On je za apetit i imunitet. Apetit je vidno povecan i primjetila da se projede od njega. Jer dok je imala onog osipa na tijelu prestala sam po preporuci ljekara sve da joj dajem osim propisane terapije za anginu i tacno sam primjetila da je apetit opao, cim sam pocela davati apetit opet skocio.

Bebacha ovo sto su ti rekli u Tuzli jeste tacno. Najbolje je nista ne davati djeci za imunitet jer djeca treba da stvaraju svoj sopstveni imunitet, jedino nesto na 100% prirodnoj bazi, sto ce djelovati nadopunjenjem prehrane. Iskreno meni je malo krivo sto sam se zaletila za imunoglukan bez malo vece analize, dijetetu sintetiku davala, a ta sintetika joj nista nije pomogla.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:47:59   
Anoniman
jelena znaci dobro je lakse mi kad vidjeh da ste vi ispili cjelu bocicu .. Nije nam nista teta u apoteci rekla koliko da dajem zato se zabrinu .....
Da mu je htjelo sta biti bilo, bi dosad nedo bog . Pa cu otic do apoteke da se posavjetujem koji sad bi smjela davat , sirup  citam hvalite taj sa maticnom mlijecu neki pa mozda taj da uzmem .....
Nama je imunuglukan dobro godio hb dosad od svih sto je pio ovaj je biouser posted image


< Poruku je uredio felix -- 21.12.2011 12:49:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:53:47   
Apotekarka
Felix ja ti dobronamjerno govorim s tim sirupima mu neces pomoci postat ce i imun na njih,pa nek jede bar povrce....Od 4 mjeseca sam pocela s nadohranom voca i dan danas ga voli,treba dijete navikavati,desavalo se da Antonio ko beba pljuje nece pauziram par dana pa opet i tako navikao se i hb hoce sve....
Ja ti toplo preporucujem pusti ga bez vitaminskih sirupa jedan period za njegovo dobro...Ja kao Apotekar to ti kazem i svakom cu reci,cilj je da prodamo ali s m,oje strane dobronamjerno i ne bi nikom prodala sirup da znam da ih je 6 popio u 6 mjeseci ako nista savjet bi mu dala

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:54:38   
Anoniman
Nama je receno da ispijemo do kraja, ali nismo ga ispili do kraja. pila je malo jace od mjesec dana i ja sam prekinula.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:56:29   
Anoniman
apotekarko nama je ped. rekla da pikovit smijem davati 6 mjes. zaredom  pogotovo preko zime eto ......
sad cu malo pricekati , jer je ovaj pio pa vidjecemo .....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:57:00   
bebacha
moji obadvoje vole voce.jabuke na prvom mjestu al i sve ostalo.Alen od kako smo bili u bolnici jede grozno al voce nikad ne odbija.
Felix ti si spominjala da on pije puno soka,da ga voli.pa cjedi mu onda voce.Ajla kad vidi da ja cjedim narandzu poludi,bas voli sok od nje


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 12:59:27   
Anoniman
bebacha jel ti cujes sta pisem NECE  pokusala sam na sve nacine moguce kad okusi samo ostavi kaze fuj . Ja sam znala nista mu ne dat citav dan samo to sta napravim on se zainati pa taj citav dan tecnosti nije pio ozedni dodje do flase pine malo i fuj , i kad je bilo predvecer A u toku dana samo 10ml popio nista vise ....... za citav dan i ja napravim caj on popije sav u cugu .


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:03:38   
Lady26
Ja kupila curi paketic, extra, za samo 26KM user posted image user posted image
U One2play....svega unutra, samo da ubacim slatkisa i paketic boli glava user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:07:20   
bebacha
Felix ne cujem,moj comp ne pricauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:07:36   
škorpija
hvala iman na info, baš ću pogledati u izboru.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:08:39   
bebacha
Ldy sta si lijepo kupila.
jel neka se susrela s njihovim laptopom Minis.jel dobar


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:12:25   
teki
i meni su super oni paketici u one two play. rekla je tetka od mog malca da ce mu kupit taj ako ona ne kupi ja cu.
a ne znam da li ima razlicitih ja sam za djecake vidila samo one sa timmyjem unutra je li ima jos neka vrsta da mozda ona jedan ja jedan.
sto se tice imunoglukana mom je djecaku pomogao da povrtati imunitet jer za 2 mjeseca je popio 4 ture antibiotika i bas je bio slab mi smo jednu turu tog imunoglukana popili i sad smo na onom denivit plus pa cemo od nove pauzu napravit jer cu svkako ja na odmor nece ici u vrtic i hvala Bogu samo da ostane tako jos se od tada nije razbolio.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:14:37   
Lady26
Vidjela sam ti laptop, sad sam pisala na drugoj temi, 60KM su, ima za curice i za djecake...
Predobri su, moja prijateljcia kupila curici, ima engleski i hrvatski jezik, igrica i zezancija user posted image

Paketic : mala Fifi, Timmy veca plisana igracka, slagalica Fifi, dvd Bumba, dvd Timmy, tvrde korice slikovnica Bumba, torbica, i dvije tanje slikovnice user posted image user posted image , sve za 26KM a da sam pojedinacno ovo kupovala doslo bi preko 50KM...

Ovo je jedan od paketica, meni dobar je Lana ovo sve voli user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 21.12.2011 13:17:36 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:15:44   
Lady26
Imaju mislim 3-4 vrste paketica user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:16:46   
Anoniman
Moram i ja A kupiti nesto, a nemam pojma sta. Bila sam planirala onaj djeciji usisivac za novu, ali ovo kad je bila bolesna kupila joj ga da je malo trznem i obradujem i nemam sad pojma sta da joj kupim.a tek Luki nemam pojma sta da kupim.


< Poruku je uredio jelenaT -- 21.12.2011 13:17:55 >

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:17:50   
bebacha
Lady taj paketic super.
a Ajla trenutno luda za Minis,evo mm posla link laptopa.pa da vidim da joj kupim za rodendan.ona vec duze vrijeme trazi Doru al vala 100KMuser posted image
ovo bi mozda i moglo
za paketic nemoze,nazalost.valja nam napravit 6 komada paketicauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:19:52   
Anoniman
lady super paketicuser posted image user posted image user posted image i mi smo uplanu A uzeti  on voli gafilda-garfilda da mi je mu dje nac tu igrackuuser posted image da ubacim ..


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:22:27   
Lady26
Ja bih ga sad raspakovala user posted image user posted image
Oj ko ce cekati nedjelju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:24:13   
bebacha
IZVORNA PORUKA: felix

lady super paketicuser posted image user posted image user posted image i mi smo uplanu A uzeti  on voli gafilda-garfilda da mi je mu dje nac tu igrackuuser posted image da ubacim ..


 


mislim da sam vidjela u Bingu.mi bi trebali ovi dana u Doboj u Bingo.oni stvarno imaju svega


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:25:59   
teki
vala nisam vidila nigdje garfilda igracku ne sjecam se da sam je vidila.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:26:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: felix

lady super paketicuser posted image user posted image user posted image i mi smo uplanu A uzeti  on voli gafilda-garfilda da mi je mu dje nac tu igrackuuser posted image da ubacim ..


 


mislim da sam vidjela u Bingu.mi bi trebali ovi dana u Doboj u Bingo.oni stvarno imaju svega

i mi cemo dole abd  bolje je to Bingo vece nego ovo dolje ispod konzuma
Bila sam sa sveki kad smo isli od mm rodici samo malo svratili ej nepregledno je bas al bas veliko nema sta nema user posted image samo para


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  611 612 [613] 614 615   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  611 612 [613] 614 615   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *