|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  613 614 [615] 616 617   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:58:47   
pocahontas
ja vam prvi put čuejm za taj flonidan i te kapi..imam neki fenstil gel protiv uboda komaraca i opekotina od sunca..mogu li mu tim mazati? je to istouser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 15:03:10   
Anoniman
Pokusaj i sa gelom slobodno, skoditi nece, samo moze pomoci.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 15352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 15:15:19   
bebacha
ono nisu ospice.
gel mu nemoze naskodit al ja bi otisla pedijatru jer ima i temp
a zasto se toliko bojis ospice,pa mora ih imat nekad


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15353
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 15:22:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 15:41:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

ono nisu ospice.
gel mu nemoze naskodit al ja bi otisla pedijatru jer ima i temp
a zasto se toliko bojis ospice,pa mora ih imat nekad



ma anravski da ih mora imati nekad, ali ne bih voljela sada da ih ima..bar kad krene u skolu..nekako mi je beba jos on user posted image
ja sam ih imala u 1. osnovne i sjecam ih se jakouser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 15:51:12   
bebacha
Alen imao s 8 mjeseci user posted image i nemas pojma koliko mi je drago


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 15:51:30   
tekja
dancek...

Amane, ljepoto...sretan ti tvoj veliki dan...budi nam zdrav i dobar djecak...user posted image

marina, sve najljepse i tebiuser posted image ...tajra ne slavi danas, sutra ce onauser posted image

Emice, hvalauser posted image user posted image ...a propricat ce i Alan ubrzo, ja ponekad svom govorim de makar suti dok jedesuser posted image

Pocy, drzim fige da je nesto bezveze u pitanju i da ce R. vec sutra biti okuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:01:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: felix

jbt jesam ja corava smotana ama niko mi nije reko a nisam nesto posebno ni citala upustvo ......
hebes sad kad smo ispili ostalo jos  za par puta dat samo jao mene boze ....
a smijem li mu neki dr.sirup uzet davati il da sacekam malo pa onda?



Felix sad bi te istukla user posted image

Ja sam ti rekla ima podavno da se daje mjesec dana i onda pauzira mjesec...i to ti pitala i ja ti dala odgovor.

I onda kažeš da te niko ne pripazi na temi user posted image

ma znam bas me sramota , al do mene je ja sam dr.skontala  ja sam mislila daje se , kao ostali sirupi citava bocica pa tek onda reko ide pauza mjesec dana
do mene je ne do tebe ja sam pogresno sebi skonatala .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:12:40   
teki
felix ne brini zbog sirupa i moj ga je popio cjelu bocu i nije vise to je sve bilo prije 2 mjeseca i odlican je

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:17:55   
bebacha
do kojeg uzrasta djeca koriste one konjice za ljuljanje.dali je bolji onaj ko pravi il oni plasticni,nizi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:18:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas daj mu kasiku flonidana ili kapi fenistila, to ti ej za alergiju i ja sam ubjedjena da ce se poceti povlaciti.


mi to uvjek koristimo moj sin ima alergiju an mnogo sta  i fenistil uvjek pomogne.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:19:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

do kojeg uzrasta djeca koriste one konjice za ljuljanje.dali je bolji onaj ko pravi il oni plasticni,nizi
mi imamo obadva i onaj gumeni crvenko njegov user posted image niski i ovaj dr. na ljuljanje 

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:46:22   
Anoniman
Bebaca mi imamo drvenog na ljuljanje i nije joj bas nesto zanimljiv bio, a imamo i onog slonica plasticnog sto moze i na ljuljanje i na guranje jer ima tockove i Ana ga obozava, pa ima nekih pola godine kako se konstantno igra sa njim.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 16:59:20   
pocahontas
probudio se opet upisan i pod temepraturom (38,4 u guzi), nis strasno ali dobro...dok sam ga tuširala vidim osip se povukao (valjda od cink kreme i hipermangana), međutim evo sada pri oblacenju vidim opet osip!!! sigurno je od mokraće..user posted image
odoh mu oboriti temp. ..ospi držim pod kontrolom, temp. isto tako, pa ne vidim potrebu da žurimo kod dr. iliuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 17:05:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

probudio se opet upisan i pod temepraturom (38,4 u guzi), nis strasno ali dobro...dok sam ga tuširala vidim osip se povukao (valjda od cink kreme i hipermangana), međutim evo sada pri oblacenju vidim opet osip!!! sigurno je od mokraće..user posted image
odoh mu oboriti temp. ..ospi držim pod kontrolom, temp. isto tako, pa ne vidim potrebu da žurimo kod dr. iliuser posted image


a da ti nema od temperature oiso?? mi smo to imali


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 17:12:35   
Mya_81 RR
Poci, je li opsi na istom mjestu? Je li na vecem podrucju? Ako vidis da se imalo širi idite kod dr. Ne kosta vas nista, a mislim da ces ti ipak niti mirnija.

Apotekarka, djeca se mijenjaju, pa tako i kad je hrana u pitanju. Naravno, sve je individualno, ali ja do prije nekih pola godine nisam nikad imala problema kad je Minjino jelo u pitanju. Od samog početka je jela sve, čak i sa 6, 7, 8 mjeseci sve one nove okuse koji su jako neobični, ona ih je prihvatila savršeno. I onda odjednom promjena za 360 stupnjeva. I kako da ja nju ovim divljim godinama natjeram da pojede nesto sto nece. Mogu je natjerati jednako onoliko koliko ona poslije toga moze povratiti.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 17:37:58   
Anoniman
poci, ja bi njega odvela ped . mozda se prehladio upala m.k neki dok se uspiskio u gace .... neznam  al ja bi odvela da budes mirnija user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 17:45:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

probudio se opet upisan i pod temepraturom (38,4 u guzi), nis strasno ali dobro...dok sam ga tuširala vidim osip se povukao (valjda od cink kreme i hipermangana), međutim evo sada pri oblacenju vidim opet osip!!! sigurno je od mokraće..user posted image
odoh mu oboriti temp. ..ospi držim pod kontrolom, temp. isto tako, pa ne vidim potrebu da žurimo kod dr. iliuser posted image


ja razumijem da pedijatru ne treba letiti...al draga osop se vraća...dijete ima turu...mislim stavrno otiđi po mišljenje doktorauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 18:21:30   
juni
A sta mislis da zovne pedijatra, da pitas ima li potrebe da dolazite. Ako terba dat cu ti ja broj.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 18:38:21   
rose 87
poci nadam se da nije nista ozbiljno user posted image user posted image
E. dobio temp. maloprije,do 38 ide i nije neka al je nervozanuser posted image user posted image ,bas sam nesto tuzna imam neki ludi osjecaj da nece proci,mene je njegova temp. istraumirala i kad je 37 meni noge klecaju i odmah mi muka neka bude user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 15370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 18:39:40   
Hanady RR
roseuser posted image
nadam se neće dalje, da nije do zubićauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 15371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 18:44:17   
bebacha
mene moja djeca opasno nervirajuuser posted image user posted image
Alen hoce da jede sam,neda da ga hranim,sve prosipa
Ajla nece da jede sama,moram je hranit,a zalogaj jede 5 minuta
al et bar su super vecerali


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 19:03:02   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: bebacha
mene moja djeca opasno nervirajuuser posted image user posted image


Joj, Bebacha, ovo mi nesto poznato user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 19:30:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: bebacha
mene moja djeca opasno nervirajuuser posted image user posted image


Joj, Bebacha, ovo mi nesto poznato user posted image
de pricaj o tome skoro oce tomicu i to bezbroj puta sam vratila samo pjesmu od tomice i prijatelja pa oce tel fiks da zovem mamu da drzi slusalicu i pjeva tako dok mi nije pocelo iz glave kipitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dok ga nisam naruzila i dok nije oplako turu nije se smirio
Sad oce sat da mu skinem sa zida da dira e pa stvarnouser posted image je usto na lijevu nogu
Rose user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 19:32:53   
R&T@
Poplavio nam forumuser posted image
Nadam se da nije od mukeuser posted image

Amani, sretan rodjendan dragom djecakuuser posted image user posted image user posted image
Da nam bude ziv i zdrav 100 godinauser posted image

Marina, sretan rodjendanuser posted image

Tekja znauser posted image

Poki, sta je djecakuuser posted image user posted image

Rose, zar i vi?user posted image

Bebacha, ti bolujes "mala-djeca-itis"...
standardnu boljku...user posted image

Mene moja djeca pozeljela pa me slusaju...kuc,kuc...
Iako me ignorisu dok "kiste", tj. mlate kistovimauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  613 614 [615] 616 617   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  613 614 [615] 616 617   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *