|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  612 613 [614] 615 616   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:31:40   
Mala Selma
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas imas li u kuci fenistil kapi ili flonidana. Ja bih, ali naglasavam JA dala nesto od ovo dvoje, ako se ne bi povuklo odvela bih ga dr.



nemam, a nemam pojma ni zasta su ove kapiuser posted image
sad sam zvala dr. kaze da moze biti da je taj osip od temeprature, ali da pratim..ako bude pogorsano, tj. ako se bude širio da ga dovedem, ali ne prije sutra

dadada, zubi su mu svi vise manje narasli..mozda jos koja petica da niče ali dobro..
i da, upiskio se jutrosu gaće kada se probudio (ovo inace ne radi),,mozda je fakat od mokraceuser posted image ? vidjecemo..ali opet, buni me temperaturauser posted image user posted image
doduše, on je zvrkas i nije ga smlatila hB temperatura..

zargljaj svoj bolesnoj maloj rajii user posted image

Poci, da nisu pljuskavice? Zavladale su masovne pljuskavice u sarajevskom kantonu, u A.grupi 7 djece ima pljuskaviceuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:32:24   
rose 87
felix prodam ti ja garfilda user posted image user posted image
salim se i E. voli garfilda,na mamu i ja mu neki dan donijela od svojih igracku garfilda,meni oni kupili kad sam bila mala,jos uvijek je kao nov,a ne sad mu kupim igracku i za mjesec je bacim u smeceuser posted image il sam ja znala bolje cuvati igrackeuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:39:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja bih ga sad raspakovala user posted image user posted image
Oj ko ce cekati nedjelju user posted image user posted image user posted image

Sad sam ga raspakovala, dodju jos dvije slagalice (kao slika), Timmy i Bumba, slikovnica Timmy sa naljepnicama da se likovi popune i ruksacic Timmy user posted image user posted image , ja odusevljena user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:41:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87

felix prodam ti ja garfilda user posted image user posted image
salim se i E. voli garfilda,na mamu i ja mu neki dan donijela od svojih igracku garfilda,meni oni kupili kad sam bila mala,jos uvijek je kao nov,a ne sad mu kupim igracku i za mjesec je bacim u smeceuser posted image il sam ja znala bolje cuvati igrackeuser posted image
A gleda voli gafilda i kad je red na gafilda da pocne a anel nesto dira igra se hoda u pokretu iste sek se ukipi u mjestu i ne trepce ocima kako ga prati user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 15329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 13:58:41   
rose 87
i E. voli dafida,a da vidis kako se obradovao kad sam mu donijela igracku,sad je moram sakriti kad nam djeca dolaze u goste jer je odmah rat ako mu je neko dirauser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:10:32   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Poci, da nisu pljuskavice? Zavladale su masovne pljuskavice u sarajevskom kantonu, u A.grupi 7 djece ima pljuskaviceuser posted image


pu pu pu gluho bilo user posted image user posted image
mislim d anisu..pljuskavica je brate pljuskavica, ovo je ravnomjerno crvenilo, pravi osip svijetlo ružičaste boje..nije ni klasično crven....
evo gledam maloprije, proširilo mu se dole niz prepone prema koljenima user posted image ne svrbi ga, ne peče..
po stomaku isto stanje, nije se širilo stanje..samo oko pupka...
oprala sam ga sa hipermanganom i namazala sa cink masti pa cemo vidjeti..bude li ovako vodim ga dr..e svašta vala, bas čudno! user posted image
i ima još temp. ali malu..zakasljao se maloprije i povratio malo...kašalj je novi momenat..baš sam zbunjena totalno user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 15331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:12:35   
bebacha
poci moji su imali ospice u razmaku od 15 dana.potpuno drugacij osip bio kod Alena nego kod Ajle.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:13:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87

i E. voli dafida,a da vidis kako se obradovao kad sam mu donijela igracku,sad je moram sakriti kad nam djeca dolaze u goste jer je odmah rat ako mu je neko dirauser posted image
neda ni A svoje ono sta mu je najdraze ko recimo aftic sto on kaze autic-guralica  Kad neko dodje on svo vrijeme prisjedi na tome vozajuci se nece da sidje boji se da mu neko ne uzme user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 15333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:14:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

poci moji su imali ospice u razmaku od 15 dana.potpuno drugacij osip bio kod Alena nego kod Ajle.


čekaj, ma je li vi to meni opzbiljno govorite da mozda ima pljuskavice i da mogu izgledati kao crvenilo, kao osip  a ne kao bubuljice?

sad čitam..moguće je da su pljuskavice..odoh da se roknemmmmmmmmmmmmmmmm
suhi podražajni kašalj, temepratura, crvenilo na koži koje se spaja...roknuću su ali ozbiljnoooooooo..pa mali je on za ovoga! awwwwwwwwwwwuser posted image user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 21.12.2011 14:18:28 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:15:00   
bebacha
mozes li to slikat taj osipi.kod moji se osip prvo pojavio na tom mjestu gdje ti spominjes.

< Poruku je uredio bebacha -- 21.12.2011 14:16:37 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:19:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

mozes li to slikat taj osipi.kod moji se osip prvo pojavio na tom mjestu gdje ti spominjes.


hajd evo ću probati..mada se zavalio da zaspe..
sta slijedeće da očekujem od simptoma? daj mi recite user posted image

dakle, trenutno ima blagu temp., kašlje suho, i ima taj osip...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:24:57   
bebacha
osip bi trebao nastavit izbijat i nista vise



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:27:35   
teki
provjeri mu glavu nama pedagogica iz vrtica rekla da pljuskavice prvo krenu na tjemenu glave budu ko buljice nekakve

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:30:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teki

provjeri mu glavu nama pedagogica iz vrtica rekla da pljuskavice prvo krenu na tjemenu glave budu ko buljice nekakve


nema..
žene, nadam se da griješite..ma na pamet mi nisu pljuskavice paleuser posted image

evo slika
http://imageshack.us/photo/my-images/214/dsc02817cl.jpg

< Poruku je uredio pocahontas -- 21.12.2011 14:31:51 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 15339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:33:37   
Anoniman
Pocy daj mu kasikicu flonidanauser posted image takav je osip bio kod Noe,koliko sam skontala crvene fleke njoj su bile po nogicama i do pupka..ja trcala u hitnu,dobile flonidan i inekciju urbazona..

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 15340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:33:41   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teki

provjeri mu glavu nama pedagogica iz vrtica rekla da pljuskavice prvo krenu na tjemenu glave budu ko buljice nekakve


nema..
žene, nadam se da griješite..ma na pamet mi nisu pljuskavice paleuser posted image

evo slika
http://imageshack.us/photo/my-images/214/dsc02817cl.jpg


meni ovo ne lici na pljuskaviceuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:34:58   
Anoniman
iste fleke,nama rekli alergija na travuuser posted image a iste mogu biti i na hladnocuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:36:10   
bananica
Pocy daj mu kasikicu flonidana


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:37:18   
Anoniman
Pocahontas daj mu kasiku flonidana ili kapi fenistila, to ti ej za alergiju i ja sam ubjedjena da ce se poceti povlaciti.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:37:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

Pocy daj mu kasikicu flonidana


user posted image



pa ako se ne povuce odvedes ga pedijatru i rijesis dilemu

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:38:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas daj mu kasiku flonidana ili kapi fenistila, to ti ej za alergiju i ja sam ubjedjena da ce se poceti povlaciti.
potpisujem .user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:44:28   
marinčii
pocy da mu nisi šta novo od odjeće oblačilauser posted image ,nama je nedavno tako od jedne nove majcie bilo odma se kreno češat i tako mu bilo izbacilo,ja mu mazala floceta kremom i povuklo se ,


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:44:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bebacha

mozes li to slikat taj osipi.kod moji se osip prvo pojavio na tom mjestu gdje ti spominjes.


hajd evo ću probati..mada se zavalio da zaspe..
sta slijedeće da očekujem od simptoma? daj mi recite user posted image

dakle, trenutno ima blagu temp., kašlje suho, i ima taj osip
...



pocy ja ne znam šta čekaš...nisma upratila lai zašto ne odete pedijatruuser posted image
ja bih bila rada da ti fenstil kapima djetetu alergiju rješiš ali ipak se on osuo uz tempretauru....

mislim moguće da s eto sutra povuče...

kod mene je F dobila odip 10 dana nakon antibiotika...kako došao tako s ei povukao...nikada nisu ni utvrdili od čega...al opet ja sma čim sam osip vdijela ko sumanuta završila kod pedijatar...još ona nije imala turuuser posted image

ja bih ipak da ne ulaziš u noć i odeš pedijatruuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:51:25   
Leena
samo da mahnemuser posted image

pocy, meni ovo ne lici na pljuskavice ni najmanje

Škorpija, ima u Izboru na Ferhadiji, samo mali brojevi 37-38, ali cini mi se da i ti imas malu noguuser posted image



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 14:56:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bebacha

mozes li to slikat taj osipi.kod moji se osip prvo pojavio na tom mjestu gdje ti spominjes.


hajd evo ću probati..mada se zavalio da zaspe..
sta slijedeće da očekujem od simptoma? daj mi recite user posted image

dakle, trenutno ima blagu temp., kašlje suho, i ima taj osip
...



pocy ja ne znam šta čekaš...nisma upratila lai zašto ne odete pedijatruuser posted image
ja bih bila rada da ti fenstil kapima djetetu alergiju rješiš ali ipak se on osuo uz tempretauru....

mislim moguće da s eto sutra povuče...

kod mene je F dobila odip 10 dana nakon antibiotika...kako došao tako s ei povukao...nikada nisu ni utvrdili od čega...al opet ja sma čim sam osip vdijela ko sumanuta završila kod pedijatar...još ona nije imala turuuser posted image

ja bih ipak da ne ulaziš u noć i odeš pedijatruuser posted image


ne znam ni ja sta čekam..sve kontam proći će..
sad kada se probudi idemo odmah, druga smjena u vrazovoj je do 19.30 pa eto..zvala sam irekla mi je dr. da ne dolazimo ako je ospi takakv kako joj ja opisah-blag uz temp. kaže skaće taj ospip  od temeprature ali samo ako nije strašno..ako bude, kao da dodjemo...
novi momenat kao sto rekaoh mi je ovaj kasalj od kojeg je maloprije i povratio-valjda ga nadražilo user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  612 613 [614] 615 616   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  612 613 [614] 615 616   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *