|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  512 513 [514] 515 516   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:47:01   
bananica
sin od brata mi nije primio onu sa 12 mjeseci niti onu sa 18 mj sto ide, sada su mu 2,5god, sta je njemu propalo??

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:47:43   
Lady26
Hoce Lana dorucak bez problema i corbice/supice pa to kuham user posted image
Juce je pojela nekoliko zalogaja fasirane snicle sa hljebom, i taman govorim mm vidi jede hB, ne mogu vjerovati ona zatvori usta i to je to bilo... user posted image i onda sam joj podgrijala varivo...
Kod nje tacno ne smije "koncentracija" pasti, nevjerovatno...jela je i ja ustala da joj donesem vode da se napije i to je to bilo...to je bilo u 15 sec ali dzaba....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 12827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:47:56   
pocahontas
mi smo sve te vakcine hB završili i sad smo mirni do škole..ni ja previše nikada nisam previše razmišljala kada ga vodim..primi, i ćao vozdrica...do sada hB nikad nije imao nikakve nus pojavu ni temperature...ako sam već odlučila da će ih sve primiti, taman posla da razbijam glavu ŠBB KBB..user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:48:11   
leona81
nije primio MRP, ni HIB i POLIO, HIB moze samo do 2 godine, sve ostalo moze sad primiti.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:48:57   
teacher75
ova moja od juce psuje ko kocijas- ebem ti misa, ebem ti matej, itd... bile juce kod rodice i njena mala koja je starija od lane 7 mjeseci puno psuje i cim smo dosle kuci juce ova moja pocela!user posted image sta cu, ignorisem.... sto se tice deda mraza, kod nas u skoli ce biti priredba i dodjela paketica ali smo morali participirati 20km a skola je platila jos 30km (ukupno 50) vrijednost. u okviru toga sm otrebali izabrati igracku u one2play za 30 km a za 20 km ce kupiti slatkise i sitnice u merkatoru. ja izabrala lego kocke, ove ostale igracke su bile sve skuplje.a mozda ce je i zaova voditi u opcinu na njihovu priredbu i deda mraza kao i prosle godine

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.12.2011 9:49:53 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:50:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

@ladyblue imala sam upalu rodnice nekoliko puta, upalu mokracnog mjehura takodjer, i imala sam infekciju bakterijsku od katetera, ali nikad me nije ovako boljelo, ne po jacini nego je jako cudno, npr umirala sam od bolova kod upale mokracnog mjehura...kod upale rodnice i infekcije imala sam druge simptome, iscjedak, peckanje, svrbez i sl...sad nemam nista od toga? za mjehur sam pila ciprol i brusnicu, a za ove upale i infekciju sam uzimala canesten vaginalete ili kremu. dok sam dojila, probala sam izbjeci canesten, pa sam sve prirodne pripravke koristila i neke vaginalete na prirodnoj bazi ali nista nije pomagalo...i opet sam morala uzeti canesten.


canseten se koristi kod kandide a vaginalete na bazi metronidazola kod upala. otiđi ti svakako ad ti neko uradi UZ da vidiš da li je upala. ja isto, kada imam upalu boli me jajnik ali nema iscjedka. on se obično javlja kod baja tipa kandide, trihomonasa itd. a kod ovih upala prvi simptom je bol neki čudni. kako te boli? ono žiga i probada i stalno ga osjetiš ili neka druga vrsta boli?

vidi mene, ko doktor?!hahahaha

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:50:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

polio, hib ste zakasnili

Jel moguce da je nasa pedijatrica pobrkala loncice (mislila na jedno a drugo rekla), zena mi naglasila da Lana nece primiti polio jer je prosao onaj period od 1-2 godine kad se moze kao oboljeti i da ce samo popit onaj drugi dio 42 dana od MRP...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:50:57   
Anoniman
jutro
bolesnim djecima brzo ozdravljenje
Mi nesto slabo spavamo zadnji par noca, hm i ja i A. vruce nam bude pa se vrtimo okrecemo, user posted image otkrivamo mene stomak boli treba dociuser posted image pa sam nikaka kako sa snom tako i preko dana .
Da oce vise procutriti bas me nervira jesam pozelila lec a da nista ne sanjam bem ti ujutro kad ustanem isto kao da citavu noc nisam spavala .


(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 12833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:51:07   
pocahontas
joj, jucer mi se R. nekoliko puta ukakio u gaće/pelenu iako je na tuti uredno, bez problema vec par sedmica...ali stolica mu je bila bas nekakva bebasta, kremasta, kao da je nije mogao kontrolirati...baš se nešto razočarah..ali eto, dešava se...
pa reko, sto nisi u tutu kakio, hajde sada, kaze on, necu, samo sada cu u pelenu, a drugi put u tutu user posted image user posted image i dan prije toga mi se u autu ukakio u GAĆE, nije mogao da izdrži do kuće..a ono sve mekano, ma divotauser posted image ..kako sam ih samo bacila, ne prala ih ja za 1KM koliko koštaju u Zari user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:51:10   
leona81
@teacher i nas su zvali ali to je 28-og zar ne? mi nismo tu, ali imamo paketice u vrticu i kod mm na poslu;)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:51:48   
Emica_sa
Jutro i od nas ja sam bijesnauser posted image

Prosle sedmice odem sa jednom poznanicom na kafu,i ja sam primjetila da njen dijecak ruzno kaslje,i naravno samo sam molila boga da ne prede na moje,jer su oni stvarno super,medutim curica pocela kasljati u subotu,a sinoc oka nisam sklopila,par puta se zakaslje i onda nikako da se smiriuser posted image Ne znam majke mi kako ljudi dovode bolesnu djecu,a zna da imam 2 male djeceuser posted image

Ima li neki dobar sirup protiv kaslja da kupim,da joj brzo pomogneuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:52:52   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi smo sve te vakcine hB završili i sad smo mirni do škole..ni ja previše nikada nisam previše razmišljala kada ga vodim..primi, i ćao vozdrica...do sada hB nikad nije imao nikakve nus pojavu ni temperature...ako sam već odlučila da će ih sve primiti, taman posla da razbijam glavu ŠBB KBB..user posted image





i sama sam ti takvauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:53:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: leona81

polio, hib ste zakasnili

Jel moguce da je nasa pedijatrica pobrkala loncice (mislila na jedno a drugo rekla), zena mi naglasila da Lana nece primiti polio jer je prosao onaj period od 1-2 godine kad se moze kao oboljeti i da ce samo popit onaj drugi dio 42 dana od MRP...

i kod nas je ostao eto taj dio da popije, a ne mora 42 nakon mrp, vec najmanje 42 dana. moze i kasnije user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:53:40   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: leona81

polio, hib ste zakasnili

Jel moguce da je nasa pedijatrica pobrkala loncice (mislila na jedno a drugo rekla), zena mi naglasila da Lana nece primiti polio jer je prosao onaj period od 1-2 godine kad se moze kao oboljeti i da ce samo popit onaj drugi dio 42 dana od MRP...


U 18 mjesecu:
Polio - Oralno
HiB - Intramuskularno

mislim da je pogrijesila, a nije mi jasno sta znaci da je prosao period od 1-2 godine kad moze oboljeti? zasto bi se uopste onda primao HiB npr u 23 mjesecu zivota? nisu oni normalni


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:53:58   
Anoniman
poci, anel nece tute hm on uzme tutu nosa je kaze kini me ocu kakit ja skinem on sjedi sjedi i posle vice necu kakit buci me laze
Sinoc krije se kaki reko evo tuta ajd u tutu fino sjedi kaki dere se necuuuu kad je obavio sve vice daj tutu .
Kaki mi cvrsto po pempi se ganjaju klikeriuser posted image user posted image bas klikercici ....


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 12840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:54:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher i nas su zvali ali to je 28-og zar ne? mi nismo tu, ali imamo paketice u vrticu i kod mm na poslu;)

jeste, steta sto necete bitiuser posted image a gdje putujete, ako se smije znati?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:54:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ima li neki dobar sirup protiv kaslja da kupim,da joj brzo pomogneuser posted image


suhi kašalj ili ima šlajm?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:55:55   
Lady26
Ma nije bitno, ja cu to odmah rijesiti... cim prodju ta 42 dana, jer kasnimo i hocu da to rijesim da ne mislim...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:56:35   
Emica_sa
Mokri,mokri kasaljuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:57:02   
leona81
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: leona81

@ladyblue imala sam upalu rodnice nekoliko puta, upalu mokracnog mjehura takodjer, i imala sam infekciju bakterijsku od katetera, ali nikad me nije ovako boljelo, ne po jacini nego je jako cudno, npr umirala sam od bolova kod upale mokracnog mjehura...kod upale rodnice i infekcije imala sam druge simptome, iscjedak, peckanje, svrbez i sl...sad nemam nista od toga? za mjehur sam pila ciprol i brusnicu, a za ove upale i infekciju sam uzimala canesten vaginalete ili kremu. dok sam dojila, probala sam izbjeci canesten, pa sam sve prirodne pripravke koristila i neke vaginalete na prirodnoj bazi ali nista nije pomagalo...i opet sam morala uzeti canesten.


canseten se koristi kod kandide a vaginalete na bazi metronidazola kod upala. otiđi ti svakako ad ti neko uradi UZ da vidiš da li je upala. ja isto, kada imam upalu boli me jajnik ali nema iscjedka. on se obično javlja kod baja tipa kandide, trihomonasa itd. a kod ovih upala prvi simptom je bol neki čudni. kako te boli? ono žiga i probada i stalno ga osjetiš ili neka druga vrsta boli?

vidi mene, ko doktor?!hahahaha


nemam pojma nekoliko puta na nalazu je pisalo colpitis - upala rodnice a dali mi canesten? bol je cudan, prije 3 dana bio je konstantan, nisam mogla hodati, a ova 2 dana ziga povremeno i prenosi se sa desne i na lijevu stranu danas?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:58:31   
leona81
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81

@teacher i nas su zvali ali to je 28-og zar ne? mi nismo tu, ali imamo paketice u vrticu i kod mm na poslu;)

jeste, steta sto necete bitiuser posted image a gdje putujete, ako se smije znati?user posted image


aBd Bihac par dana i Zagreb ako stignemo:) nismo bili godinu dana, a sva rodbina od mm je tamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:59:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mokri,mokri kasaljuser posted image


denivit plus ili tamo kod Svjetlosti imaš one što prodaju med i na prvom štandu (prvi od Adidasa) imaš ženu koja prodaje med sa borovim iglicama. košta 10 KM. to bi trebalo pomoći. ako zna iskašljavati ona vidi u apoteci da joj daš neško kao onaj Fluimukan a ako ne onda ti ostaju ili ovaj sirup ili med. sretno.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 12847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:59:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

U 18 mjesecu:
Polio - Oralno
HiB - Intramuskularno

mislim da je pogrijesila, a nije mi jasno sta znaci da je prosao period od 1-2 godine kad moze oboljeti? zasto bi se uopste onda primao HiB npr u 23 mjesecu zivota? nisu oni normalni


Ma ne znam fkt jer su mi te vakcine totalna nepoznanica...
Uglavnom ide MRP i tu ce neku popiti nakon mjesec i po...
Kao prosao period inkubacije, kad bi se moglo oboljeti pa nije toliko bitno sto nece primiti, ali polio, 100% sam sigurna da je tu spomenula, znas da sam ti rekla na BB a i pisala sam na temi ovdje...
Uglavnom sad cu znati sta treba primiti da nam ne pogrijese, da ne bih udavila koga...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:01:03   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

nemam pojma nekoliko puta na nalazu je pisalo colpitis - upala rodnice a dali mi canesten? bol je cudan, prije 3 dana bio je konstantan, nisam mogla hodati, a ova 2 dana ziga povremeno i prenosi se sa desne i na lijevu stranu danas?


upala rodnice je sasvim različita od upale jajnika i najčešće je izazvana bajom tipa kandida a upale jajnika obično "navučemo s nogu". ma biće bona sve ok. možda ima i kakva vodena cista koja će svakako pući i na taj jajnik iz kojeg je ovulacija vrši pritisak.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 10:03:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma nije bitno, ja cu to odmah rijesiti... cim prodju ta 42 dana, jer kasnimo i hocu da to rijesim da ne mislim...

i ja sam htjela odmah, jos prije 2. godine i onda nas uhvati upala plucauser posted image pa sad nakon svih trauma sa dr, da mi je da malo odahnemo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  512 513 [514] 515 516   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  512 513 [514] 515 516   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *