|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  510 511 [512] 513 514   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
11.12.2011 13:29:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 13:32:03   
R&T@
Dan, zeneuser posted image

Prvi krug "hodancije" gotov, sad spavamo, pa nastavljamo, aBduser posted image
Kod nas sve isto, hB...user posted image

Za bolesne, sprzene, antibiotisane, bolnozelucane, i one malo juznije kojima se upalilo "juznije od duse" saljem big zagrljaj da to sve prodjeuser posted image

Kako nam je Ana danasuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 13:38:10   
leona81
mene od sinoc strasno probada u desnom jajniku, a ne trebam dobiti, a dosad mi ovulacije nisu bile bolne? inace kazu da su bolne ovulacije znak ciste na jajniku a ja to nemam? svasta

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12778
   [Obrisana poruka]
11.12.2011 13:42:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 12779
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 13:52:14   
Apotekarka
Dan...Kod mene se kuha milion serpi na sporetu a kruh vruc ispcen...Antonio spava.mm otisao u ured radi neki diplomski a ja da na miru vidim sta ima....
Dadada prosli tjedan sam se citav tako osjecala kao ti bolovi u stomaku,zeludcu ,vjetrovi i sve mi se povracalom,pila pro life i caj od mente i tegobe se smanjile mislim da mi zeludcu dosta hrane ne odgovara s obzirom da imam gastritis odavno,nisam se kontrolisala godinama,da i ti nemas gastritis ili kao js da si sklona da se strunis uzas
Jelena kako je Anuska danas
Noa ja sam pesimista zeno ali brate ti....uh vazno ti je da nem,a onih cinova 3 i 4 a i to nije strasno a upale pa mi zene svaka ih imamo bar malo,posebno poslije poroda sve dole otvorenouser posted image ,nego ne sikiraj dobuit ces vaginalete i pij brusnicu bit ce ok....kako je cura
Ostale da nenabrajam ljubim
Gdje mi je koka i njeni indijnci bas mi je nedostajala nesto
Mala 86 kako je na poslu
Svim bolesnim brzo ozdravljenje
S Antonio je stanje takvo da mu je hustagil pomogao za kasalj ne pijemo ga par dana i opet kalje joj,nije strasno ali slajm ne izbac nikako....jojjjjj...tuta hm....3 put se do sad u nju popiskio,jednom kakioi to je vto,ne sjeda bas radi na nju i ugkavnom zna vise od pola sata sjediti nista ne obavi cim ga obucem obnavi to....a bas sam se ponadala bila da ce poceti
KOd mene kuci ciscenje,spremanje pred Bozic vec pocinje a i na poslu ima dosta posla....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 14:02:04   
leona81
IZVORNA PORUKA: Iman83

Leona ja sam imala bolnu ovulaciju samo onaj put kad sam ostala trudna...toliko me probadalo da sam znala da nešto nije u redu...kad ono beba user posted image ...
Zato me sad strah kad me probada...user posted image



user posted image  mene nije probadalo tad, a i nema sanse da sam trudna jer stvarno pazimo...ovo je prvi put u zivotu da mi je ovulacija bolna, bas cudno...i to me probada samo na desnoj strani

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12781
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 14:03:54   
R&T@
Imas li kakvih drugih simptoma? iscjedak, cesto mokrenje?
I kako znas da je jajnik?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 14:13:30   
leona81
IZVORNA PORUKA: tajra

Imas li kakvih drugih simptoma? iscjedak, cesto mokrenje?
I kako znas da je jajnik?


iscjedak imam svaki put kad imam ovulaciju ali onaj normalni, mokrim normalno, ne cesto, nisko je dosta pa pretpostavljam da je jajnik, i bas me probada, jucer je bio konstantni bol a sad povremeni?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 12783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 14:24:54   
teacher75
evo i nas, maloprije se vratile kuci, malo prosetale pa bile kod rodice, izigrale se i kuci. lana u povratku naravno bila pospana pa sam je prvi put nosila skroz uz stepenice, na boku, i uspjela sam, jeeeuser posted image pravila sam pauze i doduse nisam imala dodatnih kesa a i nedjelja je pa sam odmorna, pa mi nije toliko tesko palo, tako da i to vjerovatno ima veze, jer kad se vracam umorna s posla kuci, jedva se i sama popnemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 14:52:52   
Anoniman
Mi smo hvala Bogu bolje, ima temperaturu konstantno ali ne skace preko 39, evo maloprije 38,9, tako da je to super za razliku od 41. Pocela je da histerise i udara glavom od pod, cupa samu sebe i samara, znaci da je bolje i da je ozdravilauser posted image .

Ljubimo vas user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12785
   [Obrisana poruka]
11.12.2011 14:55:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 15:42:53   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ladyblue, koliko ti... da kazem...izdrzis njenu temp. prije nego sto joj ukljucis antibiotik..mislim na dana...3-4 dana visoke temp. je sasvim normalna kod virusnih prehlada...sve nakon toga treba lijeciti vjerovatno antibioticima. Obicno temp. traje 3 dana i to je to...a slinjenje zna i po 10-15 dana kod virusa trajati...bitno je samo da su sline providne tj. bijele...djeca najcesce i kad pocnu kasljati, kaslju radi tih slina sto im se slijevaju...kazem, najcesce...treba svakako dijete odvesti kod pedijatra da je pod kontrolom...al nekad treba mozda i drugo misljenje potraziti sto se terapije ticeuser posted image



obično je pustim s temperaturom 2-3 dana pa onda uključim antibiotik ali ovaj put sam ga odmah uključila jer je kašljala (i još po malo kašljuca-slajm) i sline su guste i žute. gore su mi ove njene stolice, izludiše me. danas su kašaste pa se nadam da će se stabilizovati sada kada ne pije antibiotike ali ih je imala već 4. uopšte ne smrde ali šta god pojede odmah stolica...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12787
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 15:45:08   
Hanady RR
Pozdrav..
vidim kod ane boljeuser posted image

Noa ne daj se druže...de ba sve je to dureuser posted image

Mi bili u štenji, malo babi karticu opustošile...sam mala spava, velika slika temperama a babo dolazi sebi u miru i tišiniuser posted image

malo ćemo njopati kad se F porbudi pa idemo daljeu hodanje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 15:45:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan drugariceuser posted image
ja sam vamuser posted image pa u naletima i user posted image user posted image user posted image user posted image stigo mi nalaz papa testa i sto birekla Ela.-H tamo ''dolam'' i nije bas sjajna situVacijauser posted image sutra cu znati vise,naravno ako ne poludim danas pa mi sutra bude sve svejednouser posted image



ne brini odmah. ja sam HPV pozitivna i u junu mi papa pokaže CIN I. pila Betaglukane, ponovila papu- nema ništa, samo neka upala. evo koristim vaginalete i Bog te veselio. možeš misliti kako sam se ja zabrinula sa HPV_om i CIN-om? ali eto...ništa strašno...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12789
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 15:48:08   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

mene od sinoc strasno probada u desnom jajniku, a ne trebam dobiti, a dosad mi ovulacije nisu bile bolne? inace kazu da su bolne ovulacije znak ciste na jajniku a ja to nemam? svasta


ma kakve ciste? mene bole jajnici kada imam ovulaciju da nekada tabletu moram popiti a jajnici "k'o pišta". mogu te boliti i ako imaš upalu + ovulacija.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 15:51:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: noa

dobar dan drugariceuser posted image
ja sam vamuser posted image pa u naletima i user posted image user posted image user posted image user posted image stigo mi nalaz papa testa i sto birekla Ela.-H tamo ''dolam'' i nije bas sjajna situVacijauser posted image sutra cu znati vise,naravno ako ne poludim danas pa mi sutra bude sve svejednouser posted image



ne brini odmah. ja sam HPV pozitivna i u junu mi papa pokaže CIN I. pila Betaglukane, ponovila papu- nema ništa, samo neka upala. evo koristim vaginalete i Bog te veselio. možeš misliti kako sam se ja zabrinula sa HPV_om i CIN-om? ali eto...ništa strašno...
noa nedaj se nece ni moj papa, biti sjajan sigurnouser posted image user posted image user posted image
Al iako ce sigurno biti gotov do 20estog ja necu ici dok mi ne staneuser posted image treba doc ovi dana .
Pa da dzaba ne idem , jer znam da ce mi i ovak i onak opet zakazat pregled jer me opet mora cackati !
Jelenauser posted image


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 12791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 17:40:54   
Anoniman
gudivninguser posted image

Vidim Ana je boljeuser posted image ...sace njoj brzo temp skroz spastiuser posted image

Noauser posted image bice to ok...neces ti tek tako lako odapetiuser posted image ...takvi ko ti zive 115 goduser posted image ....pa nije ti pod upalom ni mogao pokazati dobar papa...barem ja mislim da nijeuser posted image

A vidim da vas dosta ima isste tegobe ko i ja...cccc...pa sto prije nerekosteuser posted image ...da skupa vadimo urinuser posted image ...meni Jopet mukauser posted image ...doduse...jela sam punjene paprike...a one bas i ne spadaju pod blagu hranu...Apotekarko...koliko ja znam jedino sto mi je vazda 100% valjalo to je zeludacuser posted image ...pa valjda nemam gastristisuser posted image ...ma ja nesto sve kontam da nije ovo sto rece Jelena...ova bajkica

Breskva...breskva...sto te nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 17:56:15   
bananica
bravo za Anuuser posted image jos malo i gotovo s temperaturomuser posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12793
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 18:19:19   
Anoniman
noa, sretno mila, bit ce to sve okuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 18:27:40   
bananica
noa,noa gdje si se sakrila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 20:01:06   
ladyblue RR
gudivning i od mene...

cura mi već spava...okupana, popila AD i zaspala u letu. poslije podne je slabo spavala (manje od sat vremena) pa je bila najstrašnija nervoza....

Jelo, kakva je situacija?

Noa, tek sad sam vidjela pp.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 20:20:13   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

gudivning i od mene...

cura mi već spava...okupana, popila AD i zaspala u letu. poslije podne je slabo spavala (manje od sat vremena) pa je bila najstrašnija nervoza....

Jelo, kakva je situacija?

Noa, tek sad sam vidjela pp.


mislim da je i S zaspala...ne cujem je...okupala je malo, dala hapu i iz sobe se cuje samo projektor kako svira...citavih 8 minuta user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 20:24:35   
ladyblue RR
Nađa se "ukinula" u pola 8user posted image . neka je, nek'' se naspava...sutra opet u jaslice

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 20:52:40   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Nađa se "ukinula" u pola 8user posted image . neka je, nek'' se naspava...sutra opet u jaslice


ma ova moja kad spava po danu odvali nhekoliko sati pa mi rano da stavljam u krevet prije 8,30...ali kad ne spava kao juce...ide u 6,30 user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 21:57:13   
bananica
da li se neko cuo sa Jelenom??
nadam se da je kod njih sve okuser posted image

noa user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  510 511 [512] 513 514   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  510 511 [512] 513 514   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *