|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  511 512 [513] 514 515   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.12.2011 22:58:11   
taurus
IZVORNA PORUKA: jelenaT


Hvala vam svima...Taurus posebno, zna ona zasto user posted image



nema na čemuuser posted image
rekla sam ti zovi u svaka dobauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 0:13:57   
bebacha
znal neko kako je Ana.ja danas poslala Jeleni poruku.kasnije Ajla dode za mnom u kupatil i govori da mi je dosla poruku,a na mobitelu nema nistauser posted image vjerovatno je nekako uspjela izbrisat.
Jelooo javi se


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 12802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 0:35:50   
Anoniman
Hvala vam drage moje, bolje je... jos ima temperaturu, ali nije prelazila 39,5, a nije ni spadala skroz, ali to je super za razliku od 41. Ona je zivnula dosta, tako da mi je to pokazatelj da je dobro. Ujutru idemo vaditi nalaze, pa onda kod pedijatrice na kontrolu pa cemo vidjeti kakavo je stanje.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 12803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 8:26:41   
ladyblue RR
dobro jutro...



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12804
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 9:00:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 12805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:16:09   
leona81
joj doktora pobogu...kad idete kod te druge doktorice?
mi pomalo kasljemo i tesko disemo po noci? ne znam sta je sad ovo, pila je antibiotike prije 2 sedmice. mm je isto malo bolestan, sinoc povracao, kaslje, mora da je neki virus. mene i dalje ziga jajnik ili sta vec, da je ovako bolna ovulacija to sumnjam, danas idem na uz i pregled pa da vidim da nije kakva upala...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12806
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 9:19:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 12807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:21:45   
bananica
jutrouser posted image

Jelena, sretno danas, obaveyno se javi kad zavrsite
Iman , ne znam sta reci, nadam se da ce sve biti ok, kako je sada curica?
aj leona, pa tebe to dobro uhvatilo, mozda si se malo prehladila, pijes li kakvog caja,uva il brusnica?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:24:15   
bananica
za Mostarku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:27:10   
leona81
nemam pojma sta je, odoh na uz i pregled pa da iskljucim bar to, jos mi samo treba taj belaj prije nove godine a odosmo na put...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:28:48   
bananica
ma kakav belaj, to je malo prehladice i nista vise, sretno na pregledu

mi danas idemo na vakcinu pa sam bas nikakvauser posted image hiljadu nekih misli

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:31:19   
R&T@
user posted image  da mi budete sve zdrave bez antibiotika i sumnji na bolesti u kuci...

Nadam se da vam je svima vikend bio buran i da ste se obradovale ponedjeljkuuser posted image

Meni je vikend do sutrauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:31:40   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: leona81

nemam pojma sta je, odoh na uz i pregled pa da iskljucim bar to, jos mi samo treba taj belaj prije nove godine a odosmo na put...


leona, upala 100%. ja ti deveram s tim upalama što jajnika što mokraćnih kanala i mjehura. tačno znam kako te boli. akoti kaže da je upala uzmi Neo Penotran forte vaginalete. ja sam evo k'o nova poslije njih.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:33:18   
bananica
eh tajra blago tebi, ja mislim da se vecini vikend vec zavrsiouser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:33:53   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bananica

ma kakav belaj, to je malo prehladice i nista vise, sretno na pregledu

mi danas idemo na vakcinu pa sam bas nikakvauser posted image hiljadu nekih misli



šaljem ti pozitivne vribrice....biće to sve ok. vazda neki crnjaci a na kraju ispadne bolje nego što se može zamisliti. ja doduše, oko tih vakcina nikada ne crnjačim. odvedem je, primi i ćao. s tim što moja još nikada nije ni skontala da prima vakcinu. sve je uredno primila ali se na svakoj smijala i razgledala okolo. kada sam je vodila na MRP mislila sam da je veća i da će plakati a ona - ništa!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:35:35   
bananica
i meni je super bilo do ove sada,nisam nikako razmisljala o tome,ah  valjda smo se samo odvikli pa me neka panika drma

hvalauser posted image

< Poruku je uredio bananica -- 12.12.2011 9:36:06 >

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:38:10   
Lady26
Jutro i od mene user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:38:21   
teacher75
ja se jos ne mogu natjerati da lanu odvedem na onu vakcinu koja nam je jos ostala, ne mogu vise dr ni pogledati, sacekacu jos malo da prodje vremena

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:40:59   
leona81
@ladyblue imala sam upalu rodnice nekoliko puta, upalu mokracnog mjehura takodjer, i imala sam infekciju bakterijsku od katetera, ali nikad me nije ovako boljelo, ne po jacini nego je jako cudno, npr umirala sam od bolova kod upale mokracnog mjehura...kod upale rodnice i infekcije imala sam druge simptome, iscjedak, peckanje, svrbez i sl...sad nemam nista od toga? za mjehur sam pila ciprol i brusnicu, a za ove upale i infekciju sam uzimala canesten vaginalete ili kremu. dok sam dojila, probala sam izbjeci canesten, pa sam sve prirodne pripravke koristila i neke vaginalete na prirodnoj bazi ali nista nije pomagalo...i opet sam morala uzeti canesten.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:41:34   
Lady26
Sta Lana treba primiti?
Mi cemo aBd 19.12. na MRP samo da bude zdrava i sve ok...da rijesim to vise...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12820
   [Obrisana poruka]
12.12.2011 9:42:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:43:34   
Mala Selma
jutro i od mene!
kako nam je Anica jutros, nadams e da ce sve biti ok, ako Bog dauser posted image
Kad smo kod vakcina, moj A.jos nije primio ni onu od 13 mjeseci ni od 18 mjeseci! Bio je alergican na bjelance, ali sad su alergotestovi bili negativni pa mozemo primiti vakcinu ovu od MRP, a valjda ce samo primiti dio ove od druge, jer smo zakasniliuser posted image
Lady, kako je Lanica, je li dobro jela preko vikenda? Ja vam mogu reci da se A.projeo od pikovit sirupa, onog obicnog, evo pije trecu bocicu i bas vidim promjenu nabolje, pa valjda ce tako i ostati user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:44:40   
pocahontas
hello žene..vidim svega i svačega...
jelo, držite se, ako je mononukleoza, temperatura bi vec trebala totalno da izsotane..tako je bar meni, a moze biti da je to sve kod bebica drugačije user posted image user posted image
bitno je samo da se ne umara, da ne trčkara i kada aBd ozdravi...strogo mirovanje..znam da je to teško s djecom, nisu biljke, ali eto...

kad spominjete vec te vaginalete i te papa testove, mogla bih se i ja zakazati da se prekontroliram...nisam ihihiiiiiiiii user posted image od kada se porodih...user posted image user posted image

mi smo bili na paketićima i deda mrazu kod taje na poslu, pa onda opet u subotu aBd u Zanziabr, pa mozda i ispadne i još koji deda mraz..kod mene recesija, advokatska komora je izgleda bez para, niko ništa ne spominje..tuga živa ali hajd...user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 12823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:45:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Sta Lana treba primiti?
Mi cemo aBd 19.12. na MRP samo da bude zdrava i sve ok...da rijesim to vise...

treba primiti jos onu revakcinaciju sto ide prije 2 godine a nismo stigli zbog upale pluca, tako da ce primiti samo jedan dio, tako su nam rekli

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 9:46:30   
leona81
polio, hib ste zakasnili

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  511 512 [513] 514 515   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  511 512 [513] 514 515   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *