|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  506 507 [508] 509 510   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 13:34:11   
teacher75
mi se vratile iz setnje, poludjela sam, penjale se 15 minuta, lana sve vrijeme vristala i plakala, stid me bilo komsija, ne znam sta da radim u vezi ovog njenog penjanja, poludjecuuser posted image odmah je zaspala cim sam je stavila u krevet.sad mogu odmorit. vani fuj smog, odvratno vrijeme, ne moze covjek disati, lijepa planina!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 13:44:41   
Anoniman
Samo da se javimo. Nocas temperatura bila 39,6 dala joj dalsy, ona se popela na 40,4. dam joj lupocet oko pola tri i oko pet joj je skroz spala, nije imala do prije jedno sat vremena nikako, a meni srce kao planeta, kad prije satak opet 39,8. Dala sam joj opet lupocet i cekam da vidim kakvo ce stanje biti. Posto smo uspjeli skroz skinuti temperaturu na par sati, sto u zadnja tri i po dana nismo uspjevali cula sam se sa nasom pedijatricom i dogovorili smo se da joj ne ukljucujem peniciline, vec Boze pomozi idemo na rizik, produzili sumamed jos na dva dana, pa u ponedjeljak opet kod nje posto izvadimo nalaze da vidimo kakvo je stanje. Pedijatrica nasa kaze nije problem penicilini, oni kao su najmanje toksicni za jetru, ali je problem sto ih je ona prije mjesec dana isprimala sedam za upalu uha i nisu djelovali, kao ona se boji da ni sad ne bi djelovali vec samo džaba dijete boli. Pratiti stanje pa ako opet bude temp isla preko 40, a ne uspijemo je skinuti da idemo na Jezero.

Hvala vam svima...Taurus posebno, zna ona zasto user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 14:23:11   
Anoniman
Jelena ja ti samo saljem jedan veelikiuser posted image podrske, drži se..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 15:07:14   
tekja
Jelena molim Boga dragog da joj temp. ne raste vise i da ne mora primati penciline...user posted image ...sretno vamuser posted image

Tiki, mozda je njoj tesko i bolno da se penje...zasto je fino ne podignes, stavis na kuk i poneses...sasvim sam sigurna da bebanu u pupi ne bi naskodilo, a ti imas pregled ispred sebe i jednu ruku slobodnu da se pridrzavas ograde...mislim ja bih tako, nije Lana nesto ni teska...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 15:16:17   
teacher75
meni je preteska, ja nemam snage u rukama a jos uvijek nosim i bar jednu kesu s namirnicama i tasnu. mogu je nositi jedan sprat i hoce mi dusa izaci na nos, a 6 spratova nema sanse. sad sam u 7. mjesecu i jedva se i sama popnem, srce mi hoce iskociti, ostajem bez daha, a kamoli da nju nosamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 12680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 15:20:56   
teacher75
ona je i lopov mali, zna da ja necu da je nosam i kad izadjem u setnju ne spominje mi nosanje dok ne dodjemo pred zgradu, odmah pocne kukati da je bole noge, a nismo ni usle u haustor. sa mnom regularno seta i vise od sat vremena vani a kad izadjemo sa mm ili ga sretnemo negdje vani, odmah mu pruza ruke i govori: nosi, nosi, jer zna da je on hoce nositi. nece ni par metara da seta kad smo s njim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 15:36:53   
Honey3
danuser posted image
jelena vidim i dalje cura ima turuuser posted image misa mu vise,da to hoce prociuser posted image ticerko dobro tebi dodju te stepenice,zato ti imas dobru liniju a i imas kondicijeuser posted image tekja kako nam je drug medeni,slusa li????
moja cura ode malo sa babom da se voza naumpalo joj da ide kud,jutros je isla sa djecom na trening, taman da mama fino kucu sredi i rucak napravi,ne smeta ona meni,fino se igra i slusa, ali mi je lakse raditi kad sam sama, a i propuh sam veliki napravila,da se malo kuca izluftira....


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 15:57:08   
mama75
Jelena najveci zagrljaj od nas i zelje da to sve sto prije prebrodite aBd. draga, ne znam sta da ti kazem, zamisljam samo si iscrpljena i koliko si vjerovatno vise iznervirana svim desavanjima sa dr. user posted image


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12683
   [Obrisana poruka]
10.12.2011 17:01:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 12684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 17:03:37   
teacher75
valja li mi novi ticker?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 18:39:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

posto je Marina moja komsinica tj ona je u Danskoj ja mislim da je mislila na vrijeme
jer nam je bas grozan vjetar evo dva dana a snijega je bilo samo malo i nema vise
ali javice se ona opet i reci sta je u pitanju
Marina javi seuser posted image
pohladno jeste pirka sa svih strana.ali druge su me nepogode strefile.zdravi smo i ja i maleni. Malo ce me rijetko biti na rr.fb.ako je moguce da mi neko od moderatora posalje svoju e mail adresu na pp jer ja ne mogu sa mobila da pisem privatno.pa cu se javiti preko maila. Ljubimo vas

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 12686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 18:54:28   
mersiha 77
oj marina sta je sada?
naravno ako nije tajnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:07:42   
Honey3
vece od nasuser posted image
je li neko gledao na OBN-u kod Dejane nasu enu23?Preslatki su bili i ona i njen maleni Kenanuser posted image

< Poruku je uredio zaha -- 10.12.2011 19:08:07 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 12688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:42:29   
mama2009
IZVORNA PORUKA: zaha

vece od nasuser posted image
je li neko gledao na OBN-u kod Dejane nasu enu23?Preslatki su bili i ona i njen maleni Kenanuser posted image


nneeee koja je tema bila


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:44:05   
Hanady RR
jao što je grozna..pa nije nam javilauser posted image

koja je tam bila

mama2009 jesi se čula sa jelenom kako je sada malena jel nema tureuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:44:50   
Honey3
tema bila "porod u vodi",ja malo pred kraj gledala,bili kod prijatelja kad nas mali Miki na tv-uuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:47:11   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jao što je grozna..pa nije nam javilauser posted image

koja je tam bila

mama2009 jesi se čula sa jelenom kako je sada malena jel nema tureuser posted image user posted image


jesam ma stanje promjenljivo, do 13 nije imala temp, al u 13 opet dobila vrte se u krug...nadam se najboljem, znam da nisu otisli na penciline, nastvait će sa sumamedom


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:49:19   
N_N
Ćao raja, izvinite što upadam kao padobranac user posted image  Da pitam i ovdje:

Da li neko zna, ako se porod desi u kasnim noćnim satima, eventualno u ranim jutarnjm (mislim na period od, npr., 22-03h) i ako naravno sve bude ok, da li mama i beba mogu izaći iz bolnice odmah sutra?



_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:49:26   
Honey3
a joj bas mi je zao za Anu,znaci nema promjenauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:49:46   
Hanady RR
eh ma biće anuška dobro...joj brate i ovog zdravstav pa što nemamo kakvih metoda efikasnijih pile malo baš se izmučiuser posted image

a znači ena se hvalilauser posted image
a moramo je zezat...dodo na temu porod u vodi da je namim na temu hahah

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 12695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:50:39   
Honey3
N_N mama i beba moraju biti 24h u bolniciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:51:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

Ćao raja, izvinite što upadam kao padobranac user posted image  Da pitam i ovdje:

Da li neko zna, ako se porod desi u kasnim noćnim satima, eventualno u ranim jutarnjm (mislim na period od, npr., 22-03h) i ako naravno sve bude ok, da li mama i beba mogu izaći iz bolnice odmah sutra?




mislim da je i rzaličito u općoj i na jezeru...al opet mislim da ako je iza 12 u noći porođena taj dan ne izlazi nego sutradanuser posted image govorim o prirodnom porodu bez komlikacija naravno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 12697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:53:48   
N_N
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: N_N

Ćao raja, izvinite što upadam kao padobranac user posted image  Da pitam i ovdje:

Da li neko zna, ako se porod desi u kasnim noćnim satima, eventualno u ranim jutarnjm (mislim na period od, npr., 22-03h) i ako naravno sve bude ok, da li mama i beba mogu izaći iz bolnice odmah sutra?




mislim da je i rzaličito u općoj i na jezeru...al opet mislim da ako je iza 12 u noći porođena taj dan ne izlazi nego sutradanuser posted image govorim o prirodnom porodu bez komlikacija naravno



Ja sam rodila rano ujutro i naredni dan izašla. Zaova je na Jezeru rodila u 01:30 i izašla ujutro. Ne znam kako to funkcioniše u općoj bolnici user posted image

Hvala vam.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:55:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: N_N

Ćao raja, izvinite što upadam kao padobranac user posted image  Da pitam i ovdje:

Da li neko zna, ako se porod desi u kasnim noćnim satima, eventualno u ranim jutarnjm (mislim na period od, npr., 22-03h) i ako naravno sve bude ok, da li mama i beba mogu izaći iz bolnice odmah sutra?





ja sam rodila u utorak u 19h, s tim da beba mora biti u bolnici 24 sata otpustili su me u cetvrtak oko 12h, u opcoj bolnici

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 12699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 19:55:38   
Hanady RR
ja sma u općoj rađal i moja zaova...bome 24 sata je obavezan ostanak biouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 12700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  506 507 [508] 509 510   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  506 507 [508] 509 510   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *